Kanał - ATNEL tech-forum
Wszystkie działy
Najnowsze wątki



Teraz jest 24 wrz 2024, o 22:22


Strefa czasowa: UTC + 1





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 726 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 25  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 sty 2014, o 17:16 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27296
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

in2dex napisał(a):
Żyje z mleka- :) Rodzinne gospodarstwo rolne, bydło mleczne plus bydło mięsne i dwa konie na 30ha ale od wiosny może nawet 50ha:) Dziś dostałem propozycje pracy przy wdrażaniu projektu opartego na elektryczności i sterownikach PLC więc może zmienię profesje, a interesy domowe dalej będą ciągnąć brat i ojciec :) trochę się boje, czy sobie poradzę i nie wiem jak zrobię.. :(


A to masz ciekawy dylemat odnośnie wyboru ... jednak nie martw się, bo jeśli akurat elektronikę lubisz, chcesz to robić - to pamiętaj - chcieć to móc ;) dasz radę

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 11 sty 2014, o 18:12 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 gru 2013
Posty: 93
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Pomógł: 1

Witam wszystkich forumowiczów serdecznie! :)
Troszeczkę już tu jestem, a nie przedstawiłem się :) Jestem Piotrek z Piotrkowa, uczeń liceum klasy trzeciej na profilu matematyczno - fizyczno - informatycznym. Interesuję się oczywiście tutaj niespodzianka - elektroniką (tak naprawdę :P), mechaniką i ogólnie techniką w różnych jej postaciach. Już od małego miałem swoją skrzynkę z narzędziami :P Potem na początku gimnazjum narodziło się zainteresowanie elektroniką. I tak ono trwa do dzisiaj :) Teraz przymierzam się do zakupu bluebooka, jednak na razie studniówka i wgl i wgl, matura, schodzi się i pieniędzy brak... :)
Poza stroną elektroniczną interesuję się programowaniem na PC, gram na gitarze, uczę się grać na klawiszach.
Przyszłość: planuję studiować informatykę na Politechnice Warszawskiej, jeszcze nie wiem na którym wydziale. W sumie to jeszcze nie wiem czy na pewno informatyka, no bo i elektronika i mechatronika i wszelkie tego typu kierunki bardzo mnie kręcą:)
Przepraszam, za takie klepanie, no ale raz się żyje :)

P. S. Waszek to pseudonim od nazwiska :)

_________________
sig off ;(



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 11 sty 2014, o 18:53 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27296
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Waszek napisał(a):
Jestem Piotrek z Piotrkowa


;) ale fajnie ... więc witamy panie Piotrek ;)

Waszek napisał(a):
gram na gitarze, uczę się grać na klawiszach


zazdroszczę bo mi niestety ciężki słoń na ucho nadepnął i nie mogę się zajmować tą dziedziną :lol: ... chociaż bym chciał ... też fajne zastosowania elektroniki w okolicach muzyki można robić

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 11 sty 2014, o 22:54 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 20 gru 2013
Posty: 60
Pomógł: 0

ja to tylko na nerwach gram :)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 11 sty 2014, o 23:56 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 gru 2013
Posty: 93
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Pomógł: 1

Żeby nie było, urodziłem się 2 lata przed przeprowadzką do tego pięknego miasta :P

mirekk36 napisał(a):
zazdroszczę bo mi niestety ciężki słoń na ucho nadepnął i nie mogę się zajmować tą dziedziną :lol: ... chociaż bym chciał ... też fajne zastosowania elektroniki w okolicach muzyki można robić


Jak to śpiewał Jerzy Stuhr śpiewać każdy może :)

_________________
sig off ;(



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 12 sty 2014, o 13:06 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2012
Posty: 414
Lokalizacja: Oborniki
Pomógł: 5

... ale nie każdy powinien :D

Wysłane z mojego GT-I9500 przy użyciu Tapatalka

_________________
Pozdrawiam:
Mikołaj



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 12 sty 2014, o 14:24 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27296
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

mikandrzej napisał(a):
... ale nie każdy powinien :D


racja ;) ja jestem przykładem że nie każdy powinien :lol:

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 13 sty 2014, o 22:03 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02 gru 2012
Posty: 530
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pomógł: 8

Skoro kolega gra na gitarze to wydaje mi się że jego projektem prędzej czy później będzie elektryczna gitara :-)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

_________________
sig off ;(



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 14 sty 2014, o 18:00 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 gru 2013
Posty: 93
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Pomógł: 1

Czemu by nie :D Gram na klasyku i elektryku, jednak wiadomo, nauka, to wszystko w kąt odeszło, ale już niedługo... :D

_________________
sig off ;(



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 14 sty 2014, o 20:05 
Offline
Nowy

Dołączył(a): 14 sty 2014
Posty: 2
Pomógł: 0

witam ;)
zajmuję byle czym by się nie nudzić, a tak na prawdę :d to studiuję :D



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 14 sty 2014, o 20:42 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27296
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

witamy - zapraszamy do nas ciepło - tu nie da się nudzić :lol:

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 6 lut 2014, o 20:55 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sty 2014
Posty: 91
Lokalizacja: Łódź
Pomógł: 0

Przybyłem na to forum dwa tygodnie temu :) A dopiero dzisiaj coś tutaj napiszę :D
Mam na imię Mikołaj, mieszkam w Łodzi, uczę się w technikum na kierunku Mechatronicznym rok: 3 :)
Niestety wcześniej nie interesowałem się elektroniką w praktyce, więc za dużo z niej nie ogarniam :)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 6 lut 2014, o 20:59 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27296
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

redie napisał(a):
Niestety wcześniej nie interesowałem się elektroniką w praktyce, więc za dużo z niej nie ogarniam


Witamy ... no to masz sporo fajnych rzeczy do nauki i nadrobienia - ale to jest - zapewniam ci całkiem miłe zajęcie ;)

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 6 lut 2014, o 21:08 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sty 2014
Posty: 91
Lokalizacja: Łódź
Pomógł: 0

A no racja :) Nikt nie mówił, że jest łatwo nadrobić podstawową wiedzę... Mam w planach zakupić płytę stykową itp. żeby się pouczyć :). Polecasz coś jeszcze aby się nauczyć od podstaw?? :)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 6 lut 2014, o 21:10 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27296
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

redie napisał(a):
Polecasz coś jeszcze aby się nauczyć od podstaw??


zdecydowanie mogę polecić Bluebooka ;)

http://atnel.pl/mikrokontrolery-avr-jezyk-c.html

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 6 lut 2014, o 21:57 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sty 2014
Posty: 446
Lokalizacja: DKL
Pomógł: 53

Skoro wątek wypłynął na wierzch i z uwagi że jestem tu od niedawna, to i ja odsłonię rąbka tajemnicy :)

Mieszkam w niewielkiej miejscowości na Dolnym Śląsku, elektroniką zajmuję się odkąd sięgam pamięcią, z zawodu jestem elektronikiem w specjalizacji RTV, pracuję w niewielkiej firmie i zajmuję się tworzeniem stron i aplikacji internetowych (głownie obiektowy php, bazy danych mysql, javascript, ajax).

Elektronika to moje hobby-pasja, różnie bywa z czasem na realizację się w tej dziedzinie (nad czym ubolewam), ale w wolnych chwilach uwielbiam w tym grzebać, nie ma znaczenia czy to elektronika analogowa czy cyfrowa. Od strony programistycznej w dziedzinie mikro-klocków AVR to co nieco poznałem Bascom-a, ale w tym środowisku nie czuje się zbyt komfortowo, mam niedosyt i dyskomfort. Niewykluczone też, że przez to zacząłem od niedawna interesować się zagadnieniami świata C w rodzinie AVR, i trafiłem tutaj, także oficjalnie WITAM wszystkich :)

Kto wie, może nie zbłądze, a migracja z punktu B do C zakończy się sukcesem? :D :lol:

_________________
Migracja z punktu B do punktu C
Pozdrawiam



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 6 lut 2014, o 22:04 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27296
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

matw napisał(a):
z zawodu jestem elektronikiem w specjalizacji RTV, pracuję w niewielkiej firmie i zajmuję się tworzeniem stron i aplikacji internetowych (głownie obiektowy php, bazy danych mysql, javascript, ajax


Witamy witamy oficjalnie - i na prawdę fajna lista zajęć - szczególnie zazdroszczę znajomości analogówki skoro działasz w RTV ;)

matw napisał(a):
Kto wie, może nie zbłądze, a migracja z punktu B do C zakończy się sukcesem?


hehehe dobre z punktu B do C :lol: .... no musi zakończyć się sukCesem ;)

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 6 lut 2014, o 22:06 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07 gru 2013
Posty: 78
Lokalizacja: Braniewo
Pomógł: 2

Mam na imię Kuba, chodzę to technikum informatycznego od tego roku szkolnego. Od wakacji zainteresuje się elektroniką, miałem zamiar zacząć od analogu ale jakoś tak wyszło że biedne ATmegi męczę i analog poczeka. Jestem typowym czytaczem forumowym, ale powoli to się zmienia :D

_________________
sig off ;(



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 6 lut 2014, o 22:07 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27296
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Qardius napisał(a):
Jestem typowym czytaczem forumowym, ale powoli to się zmienia


No i bardzo dobrze że się zmienia ;) witamy

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 7 lut 2014, o 16:20 
Offline
Nowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07 lut 2014
Posty: 14
Pomógł: 0

Witam.. trochę chyba podokuczałem na czacie za co przepraszam , że tak bez przywitania, dlatego czym prędzej
pragnę się przywitać , Mam na imię Mariusz , mieszkam w okolicy stolicy polskiej piosenki. Studiuje ogólnie elektronikę
na Politechnice. Na forum zwabił mnie ciekawy opis magistrali CAN , który mnie od zawsze intrygował , ale nigdzie tak
jasnego opisu nie znalazłem.

Miałem tylko poczytać , ale szybko się okazało że mam kilka pytań co do prezentowanego tu opisu jak tez i pewnego
programu. I postanowiłem się zarejestrować i dołączyć do szanownego grona



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 7 lut 2014, o 16:29 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27296
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

witamy i zapraszamy do wielu dyskusji na naszym forum ;)

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 7 lut 2014, o 19:11 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2013
Posty: 3797
Lokalizacja: Grudziądz
Pomógł: 143

matw napisał(a):
zajmuję się tworzeniem stron i aplikacji internetowych (głownie obiektowy php, bazy danych mysql, javascript, ajax).


Witamy witamy, widze ze mamy wspolne zainteresowania. Ja dolozylbym jeszcze do tego znajomosc autocad photoshop i kilku innych przydatnech w tej dziedzinie.

Wysłane z telefonu

_________________
Usługi druku przestrzennego - www.drumik.pl



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 7 lut 2014, o 20:20 
Offline
Nowy

Dołączył(a): 22 sty 2014
Posty: 3
Pomógł: 0

nazywam się wojtek chodze do zasadniczej szkoły zawodowej kierunek mechanik na początku było fajnie
ale szybko zorientowałem że to co chce robić to elektronika zaczęłem czytać książki i się dokształcać w tym kierunku ponieważ dużo jest rzeczy w samochodach związanych z elektroniką a programowanie jest
czymś co pozwala modyfikować różne układy



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 7 lut 2014, o 21:58 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2013
Posty: 3797
Lokalizacja: Grudziądz
Pomógł: 143

Witamy witamy AVR i C to przyszlosc dla wlasnych ukladow w autach

_________________
Usługi druku przestrzennego - www.drumik.pl



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 7 lut 2014, o 22:40 
Offline
Nowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sty 2014
Posty: 24
Lokalizacja: Leżajsk
Pomógł: 1

Witam! :D dopiero dzisiaj zauważyłem ten wątek na forum ;)
Mam na imię Bartek, chodzę do pierwszej klasy technikum, kierunek mechatronik. Interesuję się informatyką i elektroniką cyfrową, a moja historia na ten temat jest długa, więc opiszę ją fragmentami.
Już w dzieciństwie (ok. 5-7 lat) uwielbiałem podłączać różne żarówki, wentylatory komputerowe, silniczki do baterii, ale nauczyłem się już wtedy składać komputery (poznałem podstawowe podzespoły), a także za sprawą dziadka poznałem trochę teorii ogólnej o elektrotechnice. Miałem także makietę kolejki elektrycznej, w której sam musiałem sobie podłączać wszystkie semafory i zwrotnice sterowane elektrycznie. Jednak z biegiem czasu moje zainteresowanie elektroniką nikło, ale rozwijało się inne, mianowicie informatyka. Ja stety/niestety jestem już tym pokoleniem, które większość wolnego czasu spędza przy komputerze. Jednak mnie zawsze denerwowało że muszę korzystać z gotowych programów i gier, męczyło mnie to, bo chciałem zrobić własny. I zamiast grać w gry jak moi rówieśnicy, zacząłem szukać z czym to się je. Dowiedziałem się o językach programowania. Nie przejąłem się tym, że to trudne. W czwartej klasie podstawówki zacząłem się uczyć C++ (dostałem od taty słynną Symfonię pana Grębosza). Wtedy jeszcze nie rozumiałem wszystkiego, ale pisałem jakieś programiki. Do końca gimnazjum spróbowałem już prawie wszystkiego: od zwykłych aplikacji na PC przez strony internetowe aż po gry 3D i aplikacje mobilne, mniej lub więcej pisałem w większości najbardziej popularnych języków/skryptów (C/Cpp, C#, Java, JS, [HTML/CSS], PHP, Python - ale nienawidzę Pascala, Basica i pochodnych [Bascoma też]), jednak język C++ stał się moim głównym orędziem - to dzięki jego znajomości udało mi się zdobyć tytuł laureata w gimnazjalnym konkursie kuratoryjnym z informatyki. Tyle słowem wstępu :P Nie chciałem, ale i tak wyszło moje samochwalstwo.
Samymi mikrokontrolerami zacząłem się interesować dopiero od przełomu maja/czerwca 2013 - do spróbowania zachęcił mnie kolega. Zakupiłem niezbędny sprzęt i rozpocząłem zabawę. Moim pierwszym projektem zaraz po miganiu diodą było sterowanie lampką nocną za pomocą smartfona (bluetooth, uC i przekaźnik). Teraz interesuję się praktycznie wszystkim, co jest z mikrokontrolerami związane; ostatnio np. próbuję zacząć przygodę z rodziną procesorów Xmega, które zachęcają mnie niektórymi swoimi aspektami.

Na forum zacząłem pisać kilka dni temu, ale przeglądam je już od dawna, właściwie od wakacji, kiedy natrafiłem na YouTube na poradnik dot. modułu BTM-222. Bardzo podoba mi się tu miła, nawet "rodzinna" atmosfera. Z tego co widzę to kolega Krauser nawet mieszka w mojej okolicy.
Chciałbym tylko uprzedzić o pewnej mojej przypadłości, z którą walczę. Na tym forum chyba każdy ma dystans do siebie, czego ja o sobie powiedzieć nie mogę. Nie lubię, jak ktoś ignoruje moje posty, albo krzyczy na mnie że offtopuję, narzekam, kiedy określam swoje własne zdanie i akurat na temat. Boję się też pisać coś, czego nie jestem na 100% pewien. Podejrzewam, że te moje przypadłości wynikają z kontaktu z innymi forami, w których wielu ma taki stosunek do innych jak w tym o podobnej tematyce na e... No i żeby zakończyć ten nieprzyjemny akapit [o którym mimo wszystko chciałem wspomnieć] to cóż... liczę na przyjemną współpracę i wzajemną pomoc :)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 7 lut 2014, o 23:00 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27296
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Barthap napisał(a):
Chciałbym tylko uprzedzić o pewnej mojej przypadłości, z którą walczę. Na tym forum chyba każdy ma dystans do siebie, czego ja o sobie powiedzieć nie mogę. Nie lubię, jak ktoś ignoruje moje posty, albo krzyczy na mnie że offtopuję, narzekam, kiedy określam swoje własne zdanie i akurat na temat. Boję się też pisać coś, czego nie jestem na 100% pewien. Podejrzewam, że te moje przypadłości wynikają z kontaktu z innymi forami, w których wielu ma taki stosunek do innych jak w tym o podobnej tematyce na e... No i żeby zakończyć ten nieprzyjemny akapit [o którym mimo wszystko chciałem wspomnieć] to cóż... liczę na przyjemną współpracę i wzajemną pomoc


Witamy witamy - i uwierz mnóstwo osób miało takie problemy - a dopiero tu na tym forum okazało się - że można inaczej, kulturalnie, bez obaw że jak się popełni błąd gdy się coś napisze to nie wpadnie ktoś kto cię zjedzie jak ..... #%#^$^$^#@@# ....

tu tworzymy właśnie przyjazną atmosferę i dzięki temu można się odstresować - a czasem też oduczyć brzydkich manier z innych forów

więc zapraszamy do czynnego korzystania i tworzenia tej społeczności ;) właśnie w takich fajnych warunkach

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 7 lut 2014, o 23:21 
Offline
Nowy

Dołączył(a): 01 lut 2014
Posty: 11
Pomógł: 0

Witam, mam na imię Łukasz i tematyka uC zainteresowalem się po jednym z poradników Pana Mirka. Na codzień zajmuję się administracją siecią informatyczną i nauczaniem w technikum. Z elektronika miałem do czynienia na studiach więc obsługa oscyloskopu i inne mało przydatne rzeczy mniej więcej ogarniam. Forum jest kopalnia wiedzy i za to Wam wszystkim wielkie dzięki.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 7 lut 2014, o 23:24 

Pomógł: 0

Hihi, witamy Belfra ;).
No takich ludzi nam trzeba, z pasją :D.



Góra
  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 7 lut 2014, o 23:58 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27296
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Dokładnie - pasja - to jest to co nas łączy ;) i chęć zarażania tym bakcylem innych ... więc tym lepiej gdy są tu również nauczyciele z krwi i kości, którzy mają pasję ale też podstawy dobre żeby nauczać .... i zaszczepiać to w szkołach ;) ....

witamy witamy

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 8 lut 2014, o 15:30 
Offline
Nowy

Dołączył(a): 08 lut 2014
Posty: 3
Pomógł: 0

Witam ja wychowuję córę na dobrego człowieka:)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 726 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 25  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Sitemap
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group phpBB3.PL
phpBB SEO