Kanał - ATNEL tech-forum
Wszystkie działy
Najnowsze wątki



Teraz jest 19 kwi 2024, o 16:30


Strefa czasowa: UTC + 1





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 247 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 15 lip 2012, o 22:48 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2012
Posty: 135
Pomógł: 1

Tutaj proszę dyskutować o wątku AVR + Bluetooth i Android

post9915.html


Jest późna godzina i mogły się wkraść literówki, jeśli ktoś znajdzie to proszę śmiało powiadomić, dziękuję za zainteresowanie i zachęcam do testowania krok po kroku omawianych rzeczy



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 16 lip 2012, o 00:45 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 15 lip 2012
Posty: 64
Pomógł: 0

ariek44! Jest super!

Tutek przetestowany i wszystko działa, łącznie z testem na urządzeniu (Sprawdzany Wireless - nie chciało mi się bluetooth'a w lapku włączać). Tak więc literówek, przynajmniej w kodach nie ma.
Już nie mogę się doczekać dalszego ciągu...

Mam też cichą nadzieję, że pociągniesz ten temat, nawet poza wyznaczone ramy połączenia się z bluetooth'em. Oj mam nadzieję :)
Lekcji tego języka przydało by się więcej. A przynajmniej wytłumaczone podstawy, co do czego służy i jak się tym posługiwać w swoich projektach. Widać umiesz to robić w przyjazny i przyswajalny sposób.
Szkoda tylko że środowisko Basica jest jako trial... 30 dni i koniec zabawy :( Widać że fajnie się w nim pisze aplikacje.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 16 lip 2012, o 01:03 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 lis 2011
Posty: 265
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 9

Przesadzony tutek !!! Zapowiada się nieźle !!!
Pierwszy programik udało mi się napisać, ale jedynie na symulatorze mogłem go odpalić:(

1. Następnie pobrałem i zainstalowałem B4A-Bridge na telefonie.
2. Odpalam programik na telefonie B4A-Bridge
3. Naciskam przycisk Start-Bluetooh w telefonie
4. W programie Basic4Android naciskam wyszukanie sprzętu i znajduje (mój telefon pojawia się na liście)
5. Zaznaczam mój telefon z listy i klikam Conect to....
... i uzyskuję to co na rysunku poniżej :(
Obrazek

Nie mam innego telefonu z Androidem do przetestowania:/

_________________
www.iuvo.it - Automatyka Budynkowa



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 16 lip 2012, o 05:14 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2012
Posty: 414
Lokalizacja: Oborniki
Pomógł: 5

Spróbuj sparować urządzenie jeszcze raz;)

Mistrz SunRiver mógłby utworzyć dział z dyskusjami na temat tego poradnika :)

Pzdr!

_________________
Pozdrawiam:
Mikołaj



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 16 lip 2012, o 09:14 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 lis 2011
Posty: 265
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 9

Połączyłem się poprzez WIFI i udało mi się przesłać program:) Ale poprzez Bluetooh nie udaje mi się połączyć.
Robię wszystko według filmu instruktarz-owego (http://www.youtube.com/watch?v=PCFI6BE-dJI). Wszystko u mnie jest tak samo, tylko nie chce się połączyć. Restartowałem kompa, telefon... i lipa:/ Dobrze, że chociaż za pomocą WiFi mogę przesyłać programy inaczej bym się załamał.

_________________
www.iuvo.it - Automatyka Budynkowa



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 16 lip 2012, o 21:35 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 lut 2012
Posty: 778
Pomógł: 9

Jeżeli ma ktoś problem z instalka to polecam Java V 1.6 nowa wersja 1.7 nie działa przynajmniej dla mnie nie zadziałało.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 16 lip 2012, o 23:06 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 15 lip 2012
Posty: 64
Pomógł: 0

ariek44 Dziękuję(my) za kolejną porcję świetnie przekazanej wiedzy! Puki co fajna zabawa z interfrejsem :) Już nie mogę się doczekać kiedy otoczy się to użytkowym kodem :)
Oby więcej tak dobrych nauczycieli się znajdowało :)

Aha a może taki mały pomysł na przyszłość... Może poprowadzisz też jakiś kursik pisania aplikacji od strony kompa? Aby i w tę stronę wykorzystać łączność BT? Jakiś serwerek zbierający dane, czy coś w tym rodzaju?
Osobiście o ile samą łączność z COMem nawet w Delphi był bym sam napisać, to bardziej interesował by mnie opis jak organizować, dekować i obrabiać większe ramki danych (na przykład kilka czujników byty kontroli startu i stopu, sumy kontrolne itd).
Pojedyncze dane łatwo jest odbierać i wysłać, ale jak poprawnie się obchodzić z większą ilością przesyłanych danych jest już dla mnie mniej czytelne.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 16 lip 2012, o 23:16 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2012
Posty: 414
Lokalizacja: Oborniki
Pomógł: 5

@ariek44

Jesteś WIELKI!

Dopiero instaluję SDK (udało mi się ściągnąć, bo jest po 24 :D ), ale już jestem ciekaw jak to będzie wyglądać:D

_________________
Pozdrawiam:
Mikołaj



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 17 lip 2012, o 00:54 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 lis 2011
Posty: 265
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 9

Kolejna lekcja przerobiona, jak rzadko się zdarza wszystko ruszyło mi za pierwszym razem :D Widzę, że bardzo intuicyjne jest to środowisko. Po tej dawce wiedzy bez problemu można się dobierać do pozostałych właściwości i metod reszty komponentów :D W sumie jesteś tak dobrym nauczycielem, że po 2 dniach umiem już pisać podstawowe aplikacje na androida :D
mikandrzej napisał(a):
@ariek44
Jesteś WIELKI!

Hehe też tak uważam :D
Bardzo odpowiada mi Twój sposób tłumaczenia - bardzo praktyczny!!!
Mam nadzieję, że jutro będzie kolejna arcyciekawa lekcja :)

W której lekcji będzie obsługa RS232? Już nie mogę się doczekać kiedy z telefonu będę sterował uP.

Twoje tutki + Mirka biblioteki (Rs232+ komendy AT) = Miliony ciekawych projektów !!!

Czekam z niecierpliwością na dalsze lekcje :D

ps. Jak by jeszcze przesyłanie programu działało mi po bluetooh to byłbym w pełni szczęśliwy. Co prawda WiFi jest wygodne ale denerwuje mnie to że bluetooh mi nie działa:/ Ktoś może miał podobny problem?

_________________
www.iuvo.it - Automatyka Budynkowa



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 17 lip 2012, o 03:38 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2012
Posty: 414
Lokalizacja: Oborniki
Pomógł: 5

Ja jak na razie korzystam z wersji B4A bez obsługi Bluetooth, ale wszystko śmiga jak należy. Testuję na GT-B7510 (320x240 z QWERTY) oraz na LARK 70.3GPS (800x480) i wszystko miodzio :D szkoda, że ten tablecik nie ma BT, bo przydałby mi się do kontroli RS232:D

Kurcze piękna sprawa, Designer mi się bardzo podoba, mogę sobie przesuwać elementy zarówno na urządzeniu jak i na PC :D

A pytanie: Na ile takie aplikacje są "ułomniejsze" od tych pisanych w Androidzie (Java)??
Czy może ten kod z BASIC jest wprost tłumaczony na JAVE i w zasadzie wszystko co działa tutaj będzie działać też w Andku?

Nie mogę się doczekać obsługi RS232, z tej okazji chyba nawet odłożę sobie na moduł BT z ATNELA :D

_________________
Pozdrawiam:
Mikołaj



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 17 lip 2012, o 06:30 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27224
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

mikandrzej napisał(a):
A pytanie: Na ile takie aplikacje są "ułomniejsze" od tych pisanych w Androidzie (Java)??
Czy może ten kod z BASIC jest wprost tłumaczony na JAVE i w zasadzie wszystko co działa tutaj będzie działać też w Andku?


Nie są w żaden sposób ułomniejsze. Na wyjściu dostajesz aplikacje *.apk czyli najszystsza forma jak po kompilacji z Javy bo tak też jest ;) Zadbał o to pan Erel Uziel z Izraela ;) byłem w szoku jak poczytałem o nim ;) ... Generalnie nawet jak się spojrzy na zasady tworzenia aplikacji w Basci4Android to widać, że to żywcem skóra zdjęta z Javy Andka - tyle że nie trzeba się męczyć z wieloma rzeczami durnymi jak w tej Javie. Mnie np. strasznie wkurza to rozdzielenie na Javę ale też XML jeśli chodzi o pisanie interfejsów. Tzn niby to jest wygoda bo można tworzyć je i tak i programowo wprost z Javy .... jednak ponieważ uczę się sukcesywnie tej Javy pod Androidka to muszę powiedzieć, że na tym etapie korzystanie z Basci4Android staje się milion razy prostsze. A jeśli chodzi o możliwości tego Basica to proszę rzucić okiem na ten link:

http://www.basic4ppc.com/android/why.html

co ważne Basic4android bardzo mocno wciąż się rozwija, co i rusz są nowe wersje. Warto więc - jeśli już się kupuje go odżałować te nawet 350zł bo ma się wtedy free upgrade przez 2 lata - może się przydać. Ale jeśli jednak budżet jest zbyt mały to można też kupić go spokojnie za połowę tej ceny (bodajże 49$) i mieć 2 miesiące free upgrade. A są też chyba jakieś wersje dla studentów - jeszcze za połowę tej ceny ale to już trzeba pisać na maila do autora ;) więc myślę, że oferta od tej strony jest na prawdę fajna.

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 17 lip 2012, o 10:10 

Pomógł: 0

mirekk36 napisał(a):
(...) co ważne Basic4android bardzo mocno wciąż się rozwija, co i rusz są nowe wersje. Warto więc - jeśli już się kupuje go odżałować te nawet 350zł bo ma się wtedy free upgrade przez 2 lata - może się przydać. Ale jeśli jednak budżet jest zbyt mały to można też kupić go spokojnie za połowę tej ceny (bodajże 49$) i mieć 2 miesiące free upgrade. (...)

No właśnie czy aby na pewno nie jest doliczane jest 23%VATu? Tak z ciekawości sprawdziłem zakup i pod PayPal generuje się kwota 99$, a poprzez sytstem Plimus już jest w PLN i doliczone jest 23% co przy obeznym kursie daje ok 450zł a nie 350. Kupował ktoś?



Góra
  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 17 lip 2012, o 10:56 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2012
Posty: 414
Lokalizacja: Oborniki
Pomógł: 5

Uduszę! :D

Zasnąłem przy włączonym kursie B4A na yt (jakiś Italiano prowadził) i mi się filmiki w kanale zloopowały. Budzę się, a tu dalej leci sobie filmik na yt! Kurcze, a mój limit miesięczny aż zapłakał:(

Odnośnie wersji studenckiej, to postaram się w wolnym czasie do nich tam odezwać:D

_________________
Pozdrawiam:
Mikołaj



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 17 lip 2012, o 11:01 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27224
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

wojtek napisał(a):
No właśnie czy aby na pewno nie jest doliczane jest 23%VATu? Tak z ciekawości sprawdziłem zakup i pod PayPal generuje się kwota 99$, a poprzez sytstem Plimus już jest w PLN i doliczone jest 23% co przy obeznym kursie daje ok 450zł a nie 350. Kupował ktoś?


Dzisiaj kupiłem i za 99$ więc potwierdzam że tak da radę ;) płaciłem za pomocą PayPal

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 17 lip 2012, o 16:48 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27224
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

OOOOOOOOOOO kurka wodna ;) ale ze mnie ...... eeeeeh - dzisiaj kupiłem za 99$

a tu właśnie na jednej stronce znalazłem SUPER DISCOUNT 30% !!!!!!! eeeeeeeś

no trudno ja zapłaciłem frycowe ale może wam się uda taniej - zobaczcie ;)

http://www.basic4ppc.com/android/purcha ... paign_name

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 17 lip 2012, o 16:52 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 paź 2011
Posty: 8583
Pomógł: 337

też kupiłem ... kto wie kiedy się przyda :)

na razie musi poleżeć bo nie mam ochoty na dręczenie tableta :)

_________________
[b]San Escobar! Patria mia! Tu eres como la salud.[/b]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 17 lip 2012, o 16:55 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27224
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

SunRiver napisał(a):
też kupiłem ... kto wie kiedy się przyda :)


Zaprawdę święte słowa prawisz mistrzu ;)

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 17 lip 2012, o 16:58 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 paź 2011
Posty: 8583
Pomógł: 337

Mirek bo cię ześle do lochu za te herezje :)

a po za tym to chwytaj przynętę na CZacie .....

_________________
[b]San Escobar! Patria mia! Tu eres como la salud.[/b]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 17 lip 2012, o 17:09 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27224
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

SunRiver napisał(a):
a po za tym to chwytaj przynętę na CZacie .....


aaaah - sorki ale ja tak jakoś z doskoku tylko wpadam i zawsze jakoś nie widzę tego czata więc wybaczcie mi proszę jak nie odpowiadam zawsze OK ???

jak mi się skończy padaczka z aktualizacją tej nowej witryny to pewnie będę inaczej patrzył na świat ;) i na czat częściej zaglądał

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 17 lip 2012, o 17:11 

Pomógł: 0

mirekk36 napisał(a):
OOOOOOOOOOO kurka wodna ;) ale ze mnie ...... eeeeeh - dzisiaj kupiłem za 99$

a tu właśnie na jednej stronce znalazłem SUPER DISCOUNT 30% !!!!!!! eeeeeeeś

no trudno ja zapłaciłem frycowe ale może wam się uda taniej - zobaczcie ;)

http://www.basic4ppc.com/android/purcha ... paign_name

Potwierdzam - discount 30% działa!



Góra
  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 17 lip 2012, o 17:20 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 paź 2011
Posty: 8583
Pomógł: 337

działa działa :)

_________________
[b]San Escobar! Patria mia! Tu eres como la salud.[/b]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 17 lip 2012, o 17:25 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27224
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

kużasz melodia że ja go dopiero po południu znalazłem ;)

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 17 lip 2012, o 17:27 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 paź 2011
Posty: 8583
Pomógł: 337

spokojnie miru ty dałeś 99$, a ja mimo Discount-a 249$ :) ale nie 499 :)

_________________
[b]San Escobar! Patria mia! Tu eres como la salud.[/b]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 17 lip 2012, o 17:36 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27224
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

SunRiver napisał(a):
spokojnie miru ty dałeś 99$, a ja mimo Discount-a 249$ :) ale nie 499 :)


No dobra już nie płaczę ;) jestem też dzielny chłopiec .............. eeeee buuuuuuuuuuuuuuuuu :cry:

hyhyhyhy (no ale też rozważałem tę opcję - tyle że na razie to u mnie nie ma więcej osób żeby to wykorzystać) nie mniej jednak na zaś ... hmmm masz rację to jak dobra inwestycja ;)

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 17 lip 2012, o 17:44 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 paź 2011
Posty: 8583
Pomógł: 337

też tak myślę :)

_________________
[b]San Escobar! Patria mia! Tu eres como la salud.[/b]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 18 lip 2012, o 00:17 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 15 lip 2012
Posty: 64
Pomógł: 0

Kurdę też bym tak chciał, tu se 50 tam 100 baksów rzucić ;) A ja się tu pół dnia szczypię, że mi Atmega8 padła... No ale życie rencisty ciężkie...
Ale pomijając koszta, język i jego organizacja od strony kodu jest super! Jak jeszcze ktoś takim kursem wskaże właściwy kierunek to super sprawa zaczyna się robić.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 18 lip 2012, o 00:18 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 lis 2011
Posty: 265
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 9

No kolejna lekcja dokładnie przeanalizowana i przerobiona:) Wszystko mi działa tak jak opisałeś:) Nie mogę się doczekać jutrzejszego dnia, jak zabierzesz się za opisywanie komunikacji z Blutkiem. Mam nadzieję, że mój zwariowany telefon wykryje moduł BT!

Wielkie dzięki za poświęcony swój czas i super tutka!!!

Chyba zakupię pełną wersję programu :) Jak na razie bardzo podoba mi się to środowisko - jest bardzo intuicyjne i fajnie napisane. Edytor jest super, podpowiedzi itd.

Czy ktoś miał jakieś doświadczenie z AndroidMarket? Zakładał konto w Android Market? Z tego co na szybko przeczytałem to ze swojego konta w google należy się tam zalogować, zapłacić parę dolarów, uzupełnić trochę tabelek z danymi o produkcje i chyba to wszystko? Czyli teoretycznie te programiki co piszemy jak będzimy mili konto w Markecie możemy bez problemu wrzucić do AndroidMarket?

Jest to fajne rozwiązania dla klienta docelowego. Ma nasz sterownik którym może sterować z Telefonu. Jeżeli pokazuje się nowsze oprogramowanie wchodzi na stronkę i sobie je aktualizuje. Oprogramowanie sterownicze do sterownika, urządzenia.

W sumie w podobny sposób by można aktualizować wsady w uP? Klient ściąga oprogramowanie które się po RS232 komunikuje z uP i za pomocą bootlodera wgrywa nowy sofcik do uP. Wydaje mi się że chyba dobrze myślę - chodź późna jest pora:)

_________________
www.iuvo.it - Automatyka Budynkowa



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 18 lip 2012, o 06:43 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27224
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

IUVOit napisał(a):
W sumie w podobny sposób by można aktualizować wsady w uP? Klient ściąga oprogramowanie które się po RS232 komunikuje z uP i za pomocą bootlodera wgrywa nowy sofcik do uP. Wydaje mi się że chyba dobrze myślę - chodź późna jest pora:)


Fajny pomysł i rzeczywiście trzeba byłoby dokładnie przetrzeć szlaki z android marketem ;)

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 18 lip 2012, o 14:13 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 15 lip 2012
Posty: 64
Pomógł: 0

Bardzo ciekawa koncepcja z tym łubgrejdem przez A.M. Brawo za pomysłowość, brawo!

Oczywiście osobiście bardzo dziękuję za kolejną lekcję! Do samego B.T. Mi się nie spieszy, z przyjemnością poznaję kolejne tajniki tego języka za sprawą Twoich lekcji ariek. I mam nadzieję że te lekcje co piszesz, że przeskoczyłeś, to w terminie późniejszym do nich wrócisz :) Szdoa było by nie korzystać z tak fajnie przekazywanej wiedzy :)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 18 lip 2012, o 15:59 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2012
Posty: 414
Lokalizacja: Oborniki
Pomógł: 5

Dla zainteresowanych i niecierpliwych polecam na youtube kurs b4a, ale w jakims dziwnym jezyku. Ogolnie mozna chociaz wyciagnac komendy rozne z odcinkow:)

_________________
Pozdrawiam:
Mikołaj



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 247 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Sitemap
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group phpBB3.PL
phpBB SEO