Kanał - ATNEL tech-forum
Wszystkie działy
Najnowsze wątki



Teraz jest 28 mar 2024, o 11:07


Strefa czasowa: UTC + 1





Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 mar 2018, o 16:38 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 14 sie 2016
Posty: 905
Pomógł: 39

Poprostu przyszło mi na myśl, że kolega kupił gdzieś "zestaw" ze starą edycją książki.
Poczekamy zobaczymy, stawiam że zestaw jednak nie wróci, albo wróci płytka ze śladami sadzy ;)

_________________
Moje porady są błędne,nie czytać,zbanować od razu.



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2018, o 16:39 
Offline
Nowy

Dołączył(a): 06 mar 2018
Posty: 7
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 0

mirekk36 napisał(a):
MarekW23 napisał(a):
Cóż, zestaw (Neutrino wraz z książką)


Cóż musiałoby to być kupione bezpośrednio u nas, nie zaś u któregoś z dystrybutorów ;) czyli ani w tme.pl ani w Bootland

MarekW23 napisał(a):
(zwarcie na PCB, uszkodzony potencjometr LCD)


zestawy przed wysłaniem muszą mieć wgrany bootloader, zaprogramowany FT232R oraz wbudowany programator USBasp na pokładzie. Gdyby więc było fabrycznie zwarcie na potencjometrze to nie dalibyśmy rady tego wgrać ;) .... A pamiętacie jak pisał w pierwszym poście ?

MarekW23 napisał(a):
(regulacja kontrastu stoi w miejscu - kręcenie potencjometrem nic nie daje, obrazu nie ma!)

pewnie z tych nerwów, że OBRAZU nie ma - ukręcił go - tak jak opisywałem wyżej, a to mały delikatny potencjometr ;) Nie wiem jakiego obrazu oczekiwał ? może TV ?

POMIMO to - gdyby nam klient zgłosił, takie uszkodzenie to chociażby w ramach wykazania naszej porządnej obsługi technicznej i tak wymienilibyśmy taki zestaw od razu na nowy ;) bez wahania .... no ale trzeba byłoby zgłosić a nie trololować na forum ;)

MarekW23 napisał(a):
zestaw (Neutrino wraz z książką) wrócił do sprzedawcy

No tu jest ciekawostka - bo jak na razie nic nie otrzymaliśmy .... a szanowny pan troll używa czasu przeszłego ;) ... jakby to się już dokonało. Ale ok i w tym wypadku podejdę z dobrą wolą i poczekam bo może dla niego "wrócił" oznacza być może to, że poszedł na pocztę i wysłał do nas - więc być może na dniach dojdzie. Wtedy zobaczę ...


MarekW23 napisał(a):
Dodatkowo - przepraszam, ale muszę to napisać - książka (1. część) zawiera tyle błędów, że nie potrafię jej spokojnie czytać. W poradnikach wideo to samo. Szkoda!

Ło la Boga! Matko najświętsza ... no toż problem, ło la Boga! ;) i jak z tym żyć panie premierze? :lol: jak żyć? jak spokojnie czytać ? .... tyle mogę na to odpowiedzieć i myślę, że wystarczy ;)

Jaglarz napisał(a):
Czyli efekt został osiągnięty: Produkty Atnel są Be

AMEN ;) widać takie było założenie od początku ... i jeśli nie dotrze do nas zwrot reklamacyjny - a nie omieszkam o tym poinformować to wyjdzie na to, że prawdziwy TROLL ;)

jeśli zaś dojdzie zwrot reklamacyjny to oczywiście z miłą chęcią zwrócimy pieniądze - żaden problem - takie jest prawo i hmmm jeśli chodzi o zwrot reklamacyjny zestawu ATB to będę się mógł pochwalić, że będzie to PIERWSZY zwrot odkąd pojawiły się zestawy ATB na rynku ;) czyli od 2011 roku .... a więc śmiało mogę użyć słowa "pochwalić"

co do wylewanych żali na temat książki - to już na poważnie mówiąc ;) oczywiście każdy czytelnik ma prawo do swojej oceny i NIC mi do tego - a ja każdemu przecież nie dogodzę ;)

Tyle że jeśli żaden zestaw nie dotrze do nas - to EWIDENTNY TROLEK ;)

MarekW23 napisał(a):
Zawsze? Każdemu? Naprawdę???

I znowu chlapanko błotkiem ? .... a masz Pan przykłady, że nie ? no to pochwal się Pan - proszę bardzo - zamiast pisać takie bzdety


Nie, żadne chlapanie błotem. Gdyby Pan nie cenzurował swojego forum, przykładów byłoby wiele.

Szanowny Panie,
nie ma co biadolić i oskarżać innych o swoje niedoskonałości, tylko uderzyć się we własną pierś. Tak postępuje Polak. A Pan, zdaje się, nosząc koszulkę z żołnierzami wyklętymi i promując polski [swój] produkt, przyznaje się do polskości. Czyż nie?
Jak więc wytłumaczy Pan fakt niebotycznej ceny za książki, które z powodów merkantylnych nie zostały należycie poddane korekcie językowej?
Jak wytłumaczy Pan fakt czerpania satysfakcji z krzywdy, jakiej doznał oszukany przez Pana człowiek?
Kilka razy byłem o krok od decyzji o zakupie Pańskich produktów (do elektroniki i oprogramowania nadal nie mam najmniejszych zastrzeżeń), ale Pański stosunek do osób, które nie są Pańskimi klientami, jest po prostu odrażający. Nie chcę i nie będę wydawał swoich pieniędzy na działalność osoby, która mnie obraża.
Pańska ignorancja historyczna również nie zachęca do korzystania z Pańskiej twórczości.
Niniejsza sytuacja związana z nieopatrznym zakupem dla syna zestawu 1.05a tylko potwierdza moje spostrzeżenia.
Marek Wielusz

PS. Po co to w ogóle piszę, skoro za moment i tak Pan to usunie, a moje konto zablokuje?



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2018, o 16:47 
Offline
Moderator zasłużony dla forum.atnel.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lip 2012
Posty: 3187
Lokalizacja: Kraków - obok FAB5 ATMEL'a
Pomógł: 89

Składnia: [ Pobierz ] [ Ukryj ]
język basic4gl
Musisz się zalogować, aby zobaczyć kod źródłowy. Tylko zalogowani użytkownicy mogą widzieć kod.



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2018, o 16:52 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 14 sie 2016
Posty: 905
Pomógł: 39

MarekW23 napisał(a):
nie ma co biadolić i oskarżać innych o swoje niedoskonałości,

Jak narazie to ty to robisz, a nie Mirek.
MarekW23 napisał(a):
Jak wytłumaczy Pan fakt czerpania satysfakcji z krzywdy, jakiej doznał oszukany przez Pana człowiek?

Jakiej krzywdy kolego, jeżeli towar jest wadliwy to się go poprostu wymienia, wystarczyło się zwrócić do sprzedawcy, a nie wymyślać cuda wianki.
MarekW23 napisał(a):
Pański stosunek do osób, które nie są Pańskimi klientami, jest po prostu odrażający

Nie mam ani jednego produktu(nie licząc swojego programatora, z softem od Atnela) i nie czuje się żeby mnie w jakiś sposób za to obrażał :)

MarekW23 napisał(a):
PS. Po co to w ogóle piszę, skoro za moment i tak Pan to usunie, a moje konto zablokuje?

Wątpię żeby usuwał tak arcyciekawą dyskusję :)

------------------------ [ Dodano po: 1 minucie ]

Jagi, kliknął bym ci łapkę w górę, ale niestety niema tu takiej możliwości :)

_________________
Moje porady są błędne,nie czytać,zbanować od razu.



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2018, o 17:29 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

MarekW23 napisał(a):
Marek Wielusz


Czekam oczywiście na przesyłkę reklamacyjną, ale dziękuję za niby podpis z imienia i nazwiska - to już doceniam, pierwszy konkret, poważnie mówię.

Jest tylko jeden mały kłopot - dla tych którzy obserwują ten wątek, otóż z ciekawości sprawdziłem w bazie zamówień sklepu co zakupił Pan Marek Wielusz - żeby wiedzieć o co dokładnie chodzi o jaki zestaw, itp ... i... !

Okazuje się, że w bazie sklepu nie ma takiego nazwiska - ale ok, nadal zakładam że to pomyłka może, że jednak zakupił Pan Marek pod innym może nazwiskiem, a zatem czekamy do jutra, najpóźniej do poniedziałku - i z przyjemnością zwrócimy pieniążki

MarekW23 napisał(a):
Szanowny Panie,
nie ma co biadolić i oskarżać innych o swoje niedoskonałości, tylko uderzyć się we własną pierś. Tak postępuje Polak. A Pan, zdaje się, nosząc koszulkę z żołnierzami wyklętymi i promując polski [swój] produkt, przyznaje się do polskości. Czyż nie?

... hmmm co tu powiedzieć ? robię po prostu wielki FACEPALM ... ale może ktoś z Was pomoże mi to zrozumieć ? .... bo widzę, że arcyciekawa akcja się rozkręca - już nie tylko o błędach ortograficznych, o krzywdzie ludzkiej ale nawet o koszulkach i żołnierzach Wyklętych .... Jeden Bóg raczy wiedzieć co tu się dzieje - ja się poddaję jak coś

MarekW23 napisał(a):
PS. Po co to w ogóle piszę, skoro za moment i tak Pan to usunie, a moje konto zablokuje?

Ależ skąd drogi Panie, wręcz odwrotnie - zastanawiam się wręcz czy nie podlinkować tego wątku do strony głównej i jako wyróżnionego .... po prostu poezja

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2018, o 17:31 
Offline
Moderator zasłużony dla forum.atnel.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lip 2012
Posty: 3187
Lokalizacja: Kraków - obok FAB5 ATMEL'a
Pomógł: 89

mirekk36 napisał(a):
o krzywdzie ludzkiej ale nawet o koszulkach i żołnierzach Wyklętych .... Jeden Bóg raczy wiedzieć co tu się dzieje - ja się poddaję jak coś


Klony musiały coś narozrabiać. Mówiłem żeby na nie uważać. :lol: :D



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2018, o 17:34 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Jaglarz napisał(a):
Składnia: [ Pobierz ] [ Ukryj ]
język basic4gl
Musisz się zalogować, aby zobaczyć kod źródłowy. Tylko zalogowani użytkownicy mogą widzieć kod.


zubik napisał(a):
Afera!

Obrazek


Panowie Panowie ja Was proszę - no bo kto mi zwróci pieniądze za uszkodzony monitor, który właśnie zachlapałem kawą bo się zakrztusiłem :lol: :lol: :lol: .... ale cóż - "Afera"

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2018, o 19:52 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 02 gru 2015
Posty: 544
Pomógł: 27

Cytuj:
Uprzedzam ewentualne Pańskie pytanie o rodzaj błędów - chodzi o błędy ortograficzne.


Szanowny Panie te książki nie są poezją czy opowiadaniem ani baśnią, są to książki czysto techniczne służące do nauki więc jak już czepiać się błędów to błędów merytorycznych, a takowych tam nie ma. Cena tych książek wynika z tego że merytorycznie są najlepsze na rynku ze swojej dziedziny, więc jak Panu przeszkadzają ewentualne błędy, (wiedza w książce zawarta jest mniej ważna) to może zamiast tych książek to kupić słownik języka polskiego "będzie mniej błędów" i taniej i da się czytać bez problemu będzie patriotycznie .

Co do zestawu to nie rozumie Pana frustracji może i zestaw był niekompletny i uszkodzony, ale czy nie należy najpierw skontaktować się z producentem w celu ustalenia co się stało. Może to zwykłe nieporozumienie nie wolno od razu kogoś oskarżać jesteśmy tylko ludźmi .



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2018, o 20:11 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 19 lip 2013
Posty: 759
Pomógł: 37

Łączenie wyznania , patriotyzmu czy poglądów politycznych z zestawami do programowania? Czego to ludzie nie wymyśla :). Ja bym jeszcze dodał ,ze tak "naprawdę" to szczecin nie jest polski wiec patriotyzm nie obowiązuje :)



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2018, o 20:35 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 25 lip 2013
Posty: 2561
Pomógł: 126

A moim zdaniem to jeśli jest jakiś problem z zakupionym sprzętem (dotyczy to każdego producenta), to należy skontaktować się bezpośrednio ze sprzedawcą lub producentem i to najlepiej telefonicznie a nie robić tego przez forum. W rozmowie telefonicznej dużo łatwiej jest sie porozumieć a ew. dodatkowe informacje przesłać mailem (i to też bezpośrednio do sprzedawcy/producenta). W przeciwnym wypadku często dochodzi do nieporozumień i niepotrzebnych nerwów po obu stronach.



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2018, o 21:15 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

grzeniu 73 napisał(a):
Ja bym jeszcze dodał ,ze tak "naprawdę" to szczecin nie jest polski wiec patriotyzm nie obowiązuje

DOKŁADNIE - a słysząc w każdym nowym poście Pana Marka coraz to nowsze i coraz bardziej absurdalne zarzuty ocierające się już o politykę ;) to jeszcze się okaże, że w kolejnym poście z nerwów wykrzyczy tutaj wszystkim hasło jak z seksmisji:

"a Kopernik też była kobietą!" :lol:

wszystkiego już się spodziewać można po szanownym kliencie widmo - bo jak na razie jak mówiłem w sklepie naszym nie widnieje takie nazwisko jakie w końcu podał....

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2018, o 22:01 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2014
Posty: 1475
Pomógł: 167

mirekk36 napisał(a):
"a Kopernik też była kobietą!"
Dziś 8 marca, więc przez grzeczność nie będzie można zaprzeczać ;)

--
Pozdrawiam,
Robert



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2018, o 22:06 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 14 sie 2016
Posty: 905
Pomógł: 39

To jedna z prawd objawionych, podobnie jak ta że w Archeo jest zawsze b****l ;)

_________________
Moje porady są błędne,nie czytać,zbanować od razu.



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2018, o 22:32 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

a panowie rskup i Harry to chyba też się za dużo naoglądali sexmisji :lol: tak jak i ja :lol: :lol: ... :lol:

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2018, o 22:33 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 14 sie 2016
Posty: 905
Pomógł: 39

To jeden z niewielu filmów które można oglądać bez końca :D

_________________
Moje porady są błędne,nie czytać,zbanować od razu.



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2018, o 22:39 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Harry napisał(a):
To jeden z niewielu filmów które można oglądać bez końca :D

Myślałem, że to tylko ja tak mam ;)

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2018, o 23:05 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 19 paź 2014
Posty: 357
Lokalizacja: stolyca pyrlandii :)
Pomógł: 18

Liga rządzi, liga radzi, liga nigdy Cię nie zdradzi !!

Żarty, żartami, a teraz na poważnie - chwilowo jestem pod kreską, ale Mirku jeśli faktycznie jakimś niewyjaśnionym trafem ta "uszkodzona i felerna" płytka by do Ciebie wróciła, to zgłaszam się na chętnego który ją zakupi w normalnej cenie sklepowej. Jeśli tylko mógłbym prosić o przetrzymanie i zmagazynowanie do maja :)
Nie proszę o naprawę a tylko i wyłącznie przetrzymanie na magazynie.



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2018, o 23:12 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2014
Posty: 820
Lokalizacja: Tam gdzie PYRY są
Pomógł: 64

mirekk36 napisał(a):
Myślałem, że to tylko ja tak mam

Nie, nie tylko. To można oglądać bez końca. Podobnie jak przygody niejakiego Brzeczyszczykiewicza ur. w chrząszczyżewoszycach powiat łękołody. ;D

Cytuj:
Kopernik też była kobietą!

A może Currie Skłodowska też?

rozbawiliscie do łez Panowie!

_________________
IntegraMETEO
WordCLOCK
IntegraTOUCH



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2018, o 23:14 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 19 paź 2014
Posty: 357
Lokalizacja: stolyca pyrlandii :)
Pomógł: 18

skalarro napisał(a):
A może Currie Skłodowska też?


Nosz k... m... !! I widna zjechała :P
No i się zrobił kącik filmowo-wspomnieniowy :D



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2018, o 23:16 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

karolen napisał(a):
Liga rządzi, liga radzi, liga nigdy Cię nie zdradzi !!

Proszę już przestać z tymi cycatami :lol: z seksmisji bo zejdę ze śmiechu :lol:

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2018, o 23:19 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2014
Posty: 1475
Pomógł: 167

mirekk36 napisał(a):
karolen napisał(a):
Liga rządzi, liga radzi, liga nigdy Cię nie zdradzi !!

Proszę już przestać z tymi cycatami z seksmisji bo zejdę ze śmiechu
Tutaj na forum powinno być trochę inaczej:
Mirek rządzi, Mirek radzi, Mirek nigdy Cię nie zdradzi!!! :D

--
Pozdrawiam,
Robert



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2018, o 23:20 
Offline
Moderator zasłużony dla forum.atnel.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lip 2012
Posty: 3187
Lokalizacja: Kraków - obok FAB5 ATMEL'a
Pomógł: 89

Dla wszystkich za zaśmiecanie tematu:

Obrazek



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2018, o 23:23 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2014
Posty: 820
Lokalizacja: Tam gdzie PYRY są
Pomógł: 64

Cytuj:
Dla wszystkich za zaśmiecanie tematu:

Dla mnie nie. "Ja nie jestem agresywny. Agresywność jeden"

_________________
IntegraMETEO
WordCLOCK
IntegraTOUCH



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2018, o 23:29 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 19 paź 2014
Posty: 357
Lokalizacja: stolyca pyrlandii :)
Pomógł: 18

rskup napisał(a):
Mirek rządzi, Mirek radzi, Mirek nigdy Cię nie zdradzi!!! :D



O moje nowe motto na forum !! :D
Jagi - agresywność ja - zero.



Ostatnio edytowano 9 mar 2018, o 00:00 przez karolen, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2018, o 23:30 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Jaglarz napisał(a):
Dla wszystkich za zaśmiecanie tematu:


skalarro napisał(a):
Dla mnie nie. "Ja nie jestem agresywny. Agresywność jeden"


Qurdę :lol: :lol: - no zejdę zaraz :lol: :lol: - Quniec już - bo nie dotrwam do następnego postu :lol: - dajmy szansę szanownemu Panu Markowi :lol:

------------------------ [ Dodano po: kilkunastu sekundach ]

ja oczywiście też "agresywność ZERO" :lol: :lol:

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 mar 2018, o 02:30 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 22 kwi 2017
Posty: 99
Lokalizacja: Piła
Pomógł: 4

Przepraszam a czy ja jestem kobietą???
A teraz poważnie.
Panie Marku tu jest naprawdę fajna atmosfera i ja nie wiem czy będę w stanie odwdzięczyć się Mirkowi za wiedze, którą mam z jego poradników, forum, bloga czy książek.



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 mar 2018, o 11:28 
Offline
Nowy

Dołączył(a): 06 mar 2018
Posty: 7
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 0

Cóż, poddaję się. Nec Hercules...
Będę wdzięczny za usunięcie mojego konta.
Marek Wielusz

PS. Zestaw nie był kupiony od p. Kardasia ani dystrybutora, więc p. Kardaś nie dostanie go.
PS 2. "...ja bym z największą chęcią, jak zawsze zresztą każdemu, pomógł (M. Kardaś).
PS 3. "...jak ktoś ma chiński programator to niech zadzwoni do Chin albo napisze do Chin ... czy też wejdzie na chińskie forum" (M. Kardaś).



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 mar 2018, o 11:39 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 19 paź 2014
Posty: 357
Lokalizacja: stolyca pyrlandii :)
Pomógł: 18

MarekW23 - czyli mówiąc krótko jesteś Trollem, którego jedynym celem jest oczernianie kogoś !!

Być może kupiłeś zestaw z drugiej ręki a teraz się "ciskasz" do Mirka, że masz z nim problemy, ciskaj się do tego od kogo go kupiłeś !!



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 mar 2018, o 11:58 
Offline
Nowy

Dołączył(a): 06 mar 2018
Posty: 7
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 0

karolen napisał(a):
MarekW23 - czyli mówiąc krótko jesteś Trollem, którego jedynym celem jest oczernianie kogoś !!

Być może kupiłeś zestaw z drugiej ręki a teraz się "ciskasz" do Mirka, że masz z nim problemy, ciskaj się do tego od kogo go kupiłeś !!


Mogę być trolem, mogę być Trollem, mogę być kimkolwiek. Wszystko Panowie mogą mi wmówić.
Szanowny Panie karolen (tak - PANIE!), wykazanie czyjegoś kłamstwa, to ani oczernianiem, ani "ciskaniem" nie jest.
Bardzo proszę p. Kardasia o usunięcie mojego konta.
Marek Wielusz



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 mar 2018, o 12:00 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 19 paź 2014
Posty: 357
Lokalizacja: stolyca pyrlandii :)
Pomógł: 18

No sorry winetu, ale gdzie wykazałeś czyjeś kłamstwo ??
No chyba że myślisz o podejściu Mirka do chińskich programatorów...

Jak rozumiem wedle Twojej ideologi, kupujesz sobie hinduskie auto, gdy zaczyna się psuć zgłaszasz się do któregoś z Niemieckich producentów i oczekujesz naprawy najlepiej gwarancyjnej.



Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Sitemap
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group phpBB3.PL
phpBB SEO