Kanał - ATNEL tech-forum
Wszystkie działy
Najnowsze wątki



Teraz jest 28 mar 2024, o 11:29


Strefa czasowa: UTC + 1





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 kwi 2020, o 18:30 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

trzeba po prostu używać odpowiednich procków do odpowiednich zadań ;)

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 16 kwi 2020, o 18:32 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 02 gru 2015
Posty: 544
Pomógł: 27

Cytuj:
tylko tak jak koledzy pisali wyżej - nie myśl że kiedykolwiek SHIELD M1 mógł pracować z CAN SHARK'iem - nigdy tak nie było - tylko i wyłącznie szild z AT90CAN128

i ja cały czas myślałem że tobie chodzi o komplet "CAN DIAG LITE" + do tego w komplecie szild m1 - to to właśnie dodałem


No to w związku z tym mam pytanie z projektu Redbook mam shiled atcan90 i działa on z can sharkiem " jest jakby tym kluczem". W Can sharku jest zakładka poświęcona magistrali lin jakiego shiledu trzeba żeby działał z tą zakładką czy to tylko na oktopusie działa?



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 16 kwi 2020, o 18:33 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

tonygryps napisał(a):
W Can sharku jest zakładka poświęcona magistrali lin jakiego shiledu trzeba żeby działał z tą zakładką czy to tylko na oktopusie działa?

No oczywiście że tylko i wyłącznie na Octopusie i nigdy nie było inaczej

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 16 kwi 2020, o 18:43 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 02 gru 2015
Posty: 544
Pomógł: 27

Cytuj:
No oczywiście że tylko i wyłącznie na Octopusie i nigdy nie było inaczej


No teraz to wszystko jasne dziękuję za wyjaśnienia coś się strasznie zakałapućkałem z tymi shieldami.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 17 kwi 2020, o 07:11 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sie 2019
Posty: 28
Pomógł: 0

mirekk36 napisał(a):
a ok - ale właśnie nawet na stronie PP jest napisane jakie procki ;) zobacz

Obrazek

tzn ok - ja sobie doskonale zdaję sprawę, że jest duży natłok pewnie nowych informacji i nie każdy zwróci od razu uwagę na wszystkie szczegóły dlatego na spokojnie podpowiadam ;)


Mea culpa, bo po obejrzeniu 'podcastu' coś mi się pomieszało i chciałem od razu wyjaśnić moje wszelkie wątpliwości i może troszkę za szybko zadałem to pytanie. W podcast'cie często przewijał się CAN shield i w pewnym momencie zacząłem myśleć, że tylko na nim można zrobić taką komunikację (co było błędnym rozumowaniem). Oczywiście na początku przeczytałem wszystkie informacje ze strony Polak Potrafi, ale widocznie szybko mi wyleciały z głowy :D Ogólnie to nie ma tego złego, bo teraz każdy kto przeczyta ten wątek od razu będzie wiedział jakie procki będą omawiane w książce i że będzie można zrobić przykłady z książki bez konieczności zakupu CAN shield'a :)

_________________
DevTomek.pl - Programowanie, elektronika i IoT



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 17 kwi 2020, o 07:15 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2017
Posty: 169
Lokalizacja: Słupsk
Pomógł: 2

Mirku a powiedz...
Zakładając że mam pada USB który jest kompatybilny z USB 1.1. Po lekturze Orangebooka będzie można zbudować "pudełko" z własnym zasilaniem , gniazdem USB i modułem NRF w którym to procek będzie potrafił zinterpretować sygnały z pada i wysłać je po sieci radiowej do drugiego NRFa?

_________________
Lampka Leuchtglas
Motorek Witka



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 17 kwi 2020, o 08:16 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

akenes napisał(a):
Mirku a powiedz...
Zakładając że mam pada USB który jest kompatybilny z USB 1.1. Po lekturze Orangebooka będzie można zbudować "pudełko" z własnym zasilaniem , gniazdem USB i modułem NRF w którym to procek będzie potrafił zinterpretować sygnały z pada i wysłać je po sieci radiowej do drugiego NRFa?


bardzo uprzejmie proszę zadawać pytania do Orangebooka TUTAJ pod tym filmikiem na YT ok? To moja gorąca prośba



------------------------ [ Dodano po: kilkunastu sekundach ]

DevTomek napisał(a):
Mea culpa, bo po obejrzeniu 'podcastu' coś mi się pomieszało

Naprawdę nie przejmuj się, to ja mogę powiedzieć Mea culpa - bo zdaję sobie sprawę że jest OGROMNY natłok informacji i być może nieumiejętnie jakoś je podaliśmy.

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 17 kwi 2020, o 09:22 
Offline
Nowy

Dołączył(a): 16 kwi 2020
Posty: 1
Pomógł: 0

Czesc.
Z ta nagroda za 399 to dostajemy modul can diag lite ktory wspolpracuje z can sharkiem tak?



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 17 kwi 2020, o 09:43 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

mlpnko napisał(a):
Czesc.
Z ta nagroda za 399 to dostajemy modul can diag lite ktory wspolpracuje z can sharkiem tak?

Bardzo uprzejmie proszę zadawać pytania na YT pod tym filmikiem

https://www.youtube.com/watch?v=VMHjBLWExfA

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 17 kwi 2020, o 10:20 
Offline
Moderator zasłużony dla forum.atnel.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lip 2012
Posty: 3187
Lokalizacja: Kraków - obok FAB5 ATMEL'a
Pomógł: 89

mirekk36 napisał(a):
i prosimy o udostępnianie informacji o projekcie gdzie się tylko da, na własnych forach, blogach


Jakieś banery graficzne przydałyby się do tego, np. 1300x250



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 17 kwi 2020, o 10:32 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Jaglarz napisał(a):
mirekk36 napisał(a):
i prosimy o udostępnianie informacji o projekcie gdzie się tylko da, na własnych forach, blogach


Jakieś banery graficzne przydałyby się do tego, np. 1300x250


Dobry pomysł panie kolego - postaram się o tym pomyśleć i jak najszybciej coś przygotować - może nawet dzisiaj - dzięki

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 21 kwi 2020, o 07:34 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 08 sty 2018
Posty: 68
Pomógł: 0

Panie Mirku , mam pytanie od dwóch znajomych czy czasem nie planuje Pan nagrody zestaw ATB plus książka ?:)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 21 kwi 2020, o 08:27 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

feniks_ napisał(a):
Panie Mirku , mam pytanie od dwóch znajomych czy czasem nie planuje Pan nagrody zestaw ATB plus książka ?:)


Przecież są takie nagrody ;) Zestaw ATB + Orangebook

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 21 kwi 2020, o 08:56 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 08 sty 2018
Posty: 68
Pomógł: 0

Ślepota się szerzy :P Dzięki ! :)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 21 kwi 2020, o 11:27 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sie 2015
Posty: 205
Lokalizacja: UK
Pomógł: 10

Witam, mam pytanie ws. strony PolakPotrafi.
W jaki sposób można dokonać "upgrade" nagrody? Tzn. wsparłem już projekt wybierając książkę, ale chciałbym wymienić ją na zestaw orangebook + ATB. Wiem, że w poprzednich projektach było to możliwe, bo nie raz robiłem taką wymianę. ;) Teraz opcja jakby zniknęła.

Pozdrawiam :)

_________________
MMT Technologies



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 21 kwi 2020, o 13:21 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

szczerze powiedziawszy to nie mam pojęcia ale pewnie jest opcja zwrotu - to może tak - zwrot a później nowa wersja nagrody

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 22 kwi 2020, o 07:49 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 16 lis 2013
Posty: 30
Pomógł: 2

Kto będzie autorem Orangebook-a?



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 22 kwi 2020, o 10:55 
Offline
Nowy

Dołączył(a): 22 kwi 2020
Posty: 1
Pomógł: 0

Witam serdecznie!

Rozważam wsparcie projektu ale potrzebuję odpowiedzi na trzy pytania, mianowicie:

- Czy istnieje jakaś szansa, że pojawią się biblioteki napisane w C realizujące to samo co komponenty Delphi? Wydaje mi się, że byłoby to o wiele bardziej praktyczne.
- Czy będą jakieś praktyczne przykłady z mikrokontrolerami z rodzin PIC/ARM/STM czy tylko omówienie teoretyczne?
- Czy tak jak to było w projkecie redbook pojawi się planowany "spis treści" książki przed zakńczeniem zbiórki?



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 22 kwi 2020, o 11:06 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

jarekt napisał(a):
Kto będzie autorem Orangebook-a?


Pomarancz napisał(a):
Witam serdecznie!

Rozważam wsparcie projektu ale potrzebuję odpowiedzi na trzy pytania, mianowicie:

- Czy istnieje jakaś szansa, że pojawią się biblioteki napisane w C realizujące to samo co komponenty Delphi? Wydaje mi się, że byłoby to o wiele bardziej praktyczne.
- Czy będą jakieś praktyczne przykłady z mikrokontrolerami z rodzin PIC/ARM/STM czy tylko omówienie teoretyczne?
- Czy tak jak to było w projkecie redbook pojawi się planowany "spis treści" książki przed zakńczeniem zbiórki?



Panowie już pisałem wyżej i powtórzę - bardzo uprzejmie proszę o zadanie tych pytań pod tym filmikiem na YT, tym bardziej, że często są powtarzające się pytania

https://www.youtube.com/watch?v=VMHjBLWExfA

po to on powstał ok? Już za kilka dni będę kręcił wideo z ODPOWIEDZIAMI na tam zadane pytania

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 26 kwi 2020, o 10:52 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 02 gru 2015
Posty: 63
Pomógł: 1

Witam,

Panie Mirku, przymierzałem się do zakupu zestawu ATB 1.05a a tu taka akcja ... na polak potrafi :)

Ale mam pytanie odnośnie tych nagród z ATB 1.05a ... jako, że nie interesuje mnie magistrala CAN bardziej odpowiada mi zestaw w "nagrodzie za 433zł" ... ale tam nic nie pisze o ATB, czy jest to ta wersja z podstawkami pod układy scalone (NEUTRINO) z dodatkami czy najprostsza wersja (ANDROMEDA) bez dodatków. I dlaczego dopiero w wyższych nagrodach można wybrać rozbudowę do wersji "DELUX"

Wiem, że zachęca Pan aby zadawać pytania na yt ... więc z góry przepraszam;

Pozdrawiam,
Tomek.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 26 kwi 2020, o 11:04 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Cytuj:
Ale mam pytanie odnośnie tych nagród z ATB 1.05a ... jako, że nie interesuje mnie magistrala CAN bardziej odpowiada mi zestaw w "nagrodzie za 433zł" ... ale tam nic nie pisze o ATB, czy jest to ta wersja z podstawkami pod układy scalone (NEUTRINO) z dodatkami czy najprostsza wersja (ANDROMEDA) bez dodatków. I dlaczego dopiero w wyższych nagrodach można wybrać rozbudowę do wersji "DELUX"

W pakietach na PP wszędzie jest zwykła ANDROMEDA i KAŻDĄ podkreślam KAŻDĄ wersję będzie można rozbudować do DELUXE ale to dopiero po zakończeniu akcji na PP, wtedy my będziemy się kontaktować i kto chce to będzie mógł dopłacić za DELUXE ale to już u nas w sklepie a nie na PP. Na PP nawet nie można za to dopłacić bo niestety nie zostanie to zaliczone jako dopłata na DELUXA

a więc i ten zestaw za 433zł na PP można później rozbudować o DELUXA

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 26 kwi 2020, o 11:46 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 02 gru 2015
Posty: 63
Pomógł: 1

mirekk36 napisał(a):
W pakietach na PP wszędzie jest zwykła ANDROMEDA i KAŻDĄ podkreślam KAŻDĄ wersję będzie można rozbudować do DELUXE ale to dopiero po zakończeniu akcji na PP ...


Dziękuję :)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 29 kwi 2020, o 19:41 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Misiek_86 napisał(a):
mirekk36: przypominam o banerach, udało się zrobić?


Jaglarz napisał(a):
mirekk36 napisał(a):
i prosimy o udostępnianie informacji o projekcie gdzie się tylko da, na własnych forach, blogach


Jakieś banery graficzne przydałyby się do tego, np. 1300x250


jeszcze raz dziękuję za przypomnienia - właśnie wrzucam poniżej pakiecik banerów OB w kilku różnych rozmiarach żeby dopasować ew do swoich stron jeśli ktoś będzie miał ochotę umieścić. Z góry serdecznie dziękuję


Załączniki:

Aby zobaczyć załączniki musisz się zalogować. Tylko zalogowani użytkownicy mogą oglądać i pobierać załączniki.

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 8 maja 2020, o 11:25 
Offline
Nowy

Dołączył(a): 16 sty 2015
Posty: 2
Pomógł: 0

Witam bardzo ciekawy temat, i w związku z tym mam pytania
1. Fajnie by było aby był jakiś przykład (chyba że jest planowany),
który by realizował zadanie: mamy np. odczyt czujnika temperatury (DS18x20 albo inny) ,
wartość temp. byłaby zapisywana a karcie SD. Następnie poprzez Delphi można odczytać takie wartości.
Generalnie pomysł na "jak zrealizować odczyt plików, danych zapisanych na karcie SD poprzez Delphi.
2. Obecna wersja Delphi to 10.3.3 Rio, czy na takiej wersji będą realizowane przykłady ?.
W sklepie Atnel można kupić komponenty do Delphi ale do starszych wersji,
niestety mając najnowszą wersję Delphi będzie raczej trudno je użyć
(chętnie kupie niektóre komponenty ale do najnowszej wersji Delphi).
3. Proszę aby dogłębniej wyjaśnić licencjonowanie użycia USB we własnych projektach
(mam tu na myśli komercyjne wykorzystanie). Jak to jest np. wykorzystanie
(nie wiem na jakiej zasadzie) licencji USB jakie zapewne posiada dla własnych procesorów np. Atmel.
Czy np. brak stosowania na gotowym urządzeniu oznaczeń USB oraz brak ew. opisu/informacji
w takim urządzeniu o zgodności USB, a mimo to wykorzystujemy USB do komunikacji itp. to będzie zgodne z licencjami itd.
Mogą to być istotne informacje dla osób planujących wykonać komercyjnie urządzenie z wykorzystaniem dobrodziejstw USB.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 8 maja 2020, o 11:45 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

tzurek napisał(a):
1. Fajnie by było aby był jakiś przykład (chyba że jest planowany),
który by realizował zadanie: mamy np. odczyt czujnika temperatury (DS18x20 albo inny) ,
wartość temp. byłaby zapisywana a karcie SD. Następnie poprzez Delphi można odczytać takie wartości.
Generalnie pomysł na "jak zrealizować odczyt plików, danych zapisanych na karcie SD poprzez Delphi.

Bardzo fajny pomysł i można go spokojnie będzie zrealizować za pomocą :

1. albo MkLibUSB (od strony Delphi) i wtedy zainstalujemy driver do naszego urządzenia i po zastosowaniu np nawet małego PetitFS już można spokojnie ściągać sobie pliki z karty pamięci ! ;)

2. albo MkHID (od strony Delphi) i wtedy nie trzeba drivera - ale komunikacja i zasysanie danych z karty będzie niestety sporo wolniejsze ale da radę ;)

------------------------ [ Dodano po: kilkunastu sekundach ]

tzurek napisał(a):
2. Obecna wersja Delphi to 10.3.3 Rio, czy na takiej wersji będą realizowane przykłady ?.
W sklepie Atnel można kupić komponenty do Delphi ale do starszych wersji,
niestety mając najnowszą wersję Delphi będzie raczej trudno je użyć
(chętnie kupie niektóre komponenty ale do najnowszej wersji Delphi).


No tutaj to kolega jest mocno nie na czasie ;) bo już prawie od miesiąca są ładnie chyba wszystkie komponenty do 10.3.3 ;)

------------------------ [ Dodano po: 5 minutach ]

tzurek napisał(a):
3. Proszę aby dogłębniej wyjaśnić licencjonowanie użycia USB we własnych projektach
(mam tu na myśli komercyjne wykorzystanie). Jak to jest np. wykorzystanie
(nie wiem na jakiej zasadzie) licencji USB jakie zapewne posiada dla własnych procesorów np. Atmel.


Do celów niekomercyjnych - nie trzeba żadnych licencji i można się bawić ile wlezie ;)

Ale do celów komercyjnych no niestety trzeba mieć licencję. I teraz zależy czym i jak kolega chce się bawić. Jeśli biblioteką V-USB o której my będziemy mówić w Orangebook'u to trzeba po prostu:

PO PIERWSZE wykupić licencję na V-USB (my to zrobiliśmy) - jest tam u nich kilka wariantów i trzeba się zapoznać z info na ich stronie w tej sprawie

PO DRUGIE teoretycznie trzeba wykupić licencję na numery VID oraz PID dla własnych urządzeń, bo KAŻDE urządzenie które będziesz chciał wypuścić na rynek MUSI mieć swoje unikalne VID oraz PID. Dobra informacja jest taka, że przy zakupie licencji na V-USB dostajemy DWA KOMPLETY numerów VID oraz PID do własnego użytku, oni odsprzedają ze swojej puli więc nie trzeba zgłaszać się do USB.org w tej sprawie. I myślę, że na start to jest bardzo dobra opcja. Tylko nie jestem pewien czy te dwa komplety dodają do każdej wersji licencji biblioteki V-USB bo my kupiliśmy tą najwyższą licencję - ale to jak pisałem - poczytaj warunki na ich stronie - dowiesz się wszystkiego.

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 10 maja 2020, o 00:16 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 12 maja 2014
Posty: 55
Pomógł: 0

:D No to GRATULACJE Mirku kolejnego udanego projektu :D
... co prawda z wersją drukowaną będzie ciężko, ale może kiedyś...
... LIMITED EDITION :mrgreen:
dla patronów ;)

_________________
Yes We CAN ;)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 10 maja 2020, o 00:33 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

No! strzeliło 100% ... ślicznie dziękuję w imieniu całego naszego zespołu

Na papierówkę czyli 200% w sumie jeszcze mamy kilka dni :lol:

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 10 maja 2020, o 00:36 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 12 maja 2014
Posty: 55
Pomógł: 0

Mirek KLON CI jakiś uciekł i po nocy buszuje ;)
:lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Yes We CAN ;)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 10 maja 2020, o 00:41 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Namierzymy go w poniedziałek i zagonimy do dalszej roboty - może szybciej pójdzie :lol: :lol:

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 13 maja 2020, o 20:07 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 13 paź 2015
Posty: 303
Lokalizacja: Rybnik
Pomógł: 10

Tuż przed końcem pomalutku zbliżamy się do drugiego celu :D Ciekawe czy zdążymy? :)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Sitemap
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group phpBB3.PL
phpBB SEO