Kanał - ATNEL tech-forum
Wszystkie działy
Najnowsze wątki



Teraz jest 28 mar 2024, o 21:20


Strefa czasowa: UTC + 1





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 4 sie 2019, o 16:09 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07 maja 2015
Posty: 61
Pomógł: 2

micky napisał(a):
No drodzy Państwo, jeszcze 10% i będziemy mieli wersję papierową!

No cóż "Ja wiedziałem że tak będzie :D ja wiedziałem :lol: "
Zdecydowanie wolę papier od PDF :lol: :lol: :lol:



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 4 sie 2019, o 17:05 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2014
Posty: 1475
Pomógł: 167

Do tej nowej nagrody z książką w pdf, ale bez wersji papierowej przydałaby się dodatkowa pozycja z opcją dokupienia wersji papierowej (pokrycie kosztów produkcji tej wersji). Nawet w wersji rabatu przy zakupie na stronie sklepu Atnel.

--
Pozdrawiam,
Robert



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 4 sie 2019, o 18:30 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

rskup napisał(a):
Do tej nowej nagrody z książką w pdf, ale bez wersji papierowej przydałaby się dodatkowa pozycja z opcją dokupienia wersji papierowej (pokrycie kosztów produkcji tej wersji). Nawet w wersji rabatu przy zakupie na stronie sklepu Atnel.

--
Pozdrawiam,
Robert

No może i dobry pomysł ;) ...

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 4 sie 2019, o 19:14 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2014
Posty: 1475
Pomógł: 167

mirekk36 napisał(a):
No może i dobry pomysł ...

Szczególnie że do papierowej wersji zostało już tylko 4200... :D
A może nawet warto by dodać papierową wersję jako nagrodę :).

--
Pozdrawiam,
Robert



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 4 sie 2019, o 20:05 
Offline
Nowy

Dołączył(a): 07 mar 2014
Posty: 7
Lokalizacja: BIAŁA PODLASKA
Pomógł: 0

Też wybrał bym pakiet can diag star, jeśli by tam była wersja papierowa ,oczywiście z autografem Mirka , tak jak mam to w 3 jego wydanych książkach.Tym bardziej że 200 procent normy wsparcia jest pewne.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 4 sie 2019, o 20:09 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 26 lut 2014
Posty: 288
Lokalizacja: Gdańsk
Pomógł: 13

Czy jest jeszcze szansa na nagrodę w postaci połączonego zestawu "absolute beginer" z "can diag lite"?



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 4 sie 2019, o 20:28 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

43kuku napisał(a):
"can diag lite"

CAN DIAG LITE był wyjątkowym pakietem i niestety już go nie będzie w takiej postaci a tym bardziej w połączeniu z innym pakietem i jeszcze taniej - proszę zrozumieć, że cena CAN DIAG LITE była tak skonstruowana - że praktycznie zero zarobku a chodziło raczej o rozpropagowanie akcji, więc proszę zapomnieć już o can diag lite

Teraz są równie i to mega bardzo tanie dwa pakiety:

"CAN DIAG GENETIX"

oraz

"CAN DIAG STAR"

i tu również ceny w porównaniu do pełnych wersji OCTOPUSA są hmmm prawie symboliczne a dodatkowo obiecałem, że nie będzie żadnych ograniczeń funkcjonalności w programach - więc - przepraszam ale już lepszych kompletów to nie wymyślimy. Jest ich niby jeszcze dużo - ale to tak się wydaje - jak zacznie ich być po już tylko po 20 szt - to wtedy pewnie dopiero wszyscy się zaczną decydować na hurrra i znowu zabraknie.

Więc polecam na chłodno rozważyć to teraz a nie później po prostu - tym bardziej, że po zakończeniu PP nigdy nie będzie w sprzedaży normalnej tych pakietów a jeśli już to w dużo bardziej realnych cenach.

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 4 sie 2019, o 20:58 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 26 lut 2014
Posty: 288
Lokalizacja: Gdańsk
Pomógł: 13

absolutnie nie chodziło mi o kwestię jeszcze niższej ceny, w końcu chodzi o wsparcie fantastycznego projektu
A ja i tak od dłuższego czasu chciałem zakupić ATB 1.05 i zastanawiam się nad opcjami :)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 4 sie 2019, o 21:17 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 25 lip 2013
Posty: 2561
Pomógł: 126

No i zaraz pęknie 70k! Tak 3mać! Już półkę na Redbook'a szykuję :)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 4 sie 2019, o 21:22 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 23 sty 2014
Posty: 1079
Pomógł: 73

Witam,
Akcja trwa do końca terminu na PP czy po osiągnięciu 70 000 koniec?



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 4 sie 2019, o 21:37 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 05 sty 2015
Posty: 393
Lokalizacja: Mielec
Pomógł: 14

Pytanje do Mirka,

Jak majac full (komercyjną) wersje programów do can czy mogę używać programy z innym urządzeniem lub z octopusem ale jak go zastosować przy innych odmianach CAN np OPEN czy ON WIRE itp.

Czy może wiadomo Ci o translatorach CAN<=>CAN inne jego odmiany?

Czy tylko w bezpośrednią ingerencję w elektronike octopusa? Np wymiana transceivera?

Wolałbym opcję przystawki do octopusa przez DB9 i znów pytanie, czy jest możliwość wyprowadzenia zasilania z octopusa żeby takie "przystawki" odrazu zasilać ?

A może Atnel wyjdzie na przeciw takim potrzebom?


Pozdrawiam



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 4 sie 2019, o 21:38 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Jarecki napisał(a):
Akcja trwa do końca terminu na PP czy po osiągnięciu 70 000 koniec?

Panie kochany - nie ma czegoś takiego, że akcja może się skrócić - został wybrany termin 30 dni i ten termin musi być zachowany.

------------------------ [ Dodano po: 18 minutach ]

Szofer napisał(a):
Jak majac full (komercyjną) wersje programów do can czy mogę używać programy z innym urządzeniem

Przepraszam ale to jest przedziwne pytanie ;) No pokaż mi jakieś dedykowane do konkretnego sprzętu programy, które będą działać z innym sprzętem - jak ? No jak ? .... toż oprogramowanie OCTOPUSA jest nasze autorskie i posiada swój sposób komunikacji, swój protokół porozumiewania się z programami na PC ... A inne programy stosują inne protokoły - no jak można przypuszczać nawet, że to będzie tak działać na krzyż - wszystko ze wszystkim.

Szofer napisał(a):
ale jak go zastosować przy innych odmianach CAN np OPEN czy ON WIRE itp.

No i tu zaczyna się niestety (ale ja to rozumiem poniekąd) totalne MIESZANIE, że aż strach - toż już w komentarzach na PP jakiś jegomość pytał mnie czy OCTOPUS będzie obsługiwał CanOpen - toż to jest (przepraszam nie chcę obrażać tego jegomościa z komentarzy na PP) ale to jest kompletny NONSENS i aberracja. To pokazuje wręcz jak mocno ktoś kto zadaje takie pytanie nie rozumie jeszcze o co chodzi tak w ogóle z CAN'em.

Krótko mówiąc - CanOpen, NMEA2000, SAE J1939 i inne tego typu protokoły bazują na CAN - tle że są to protokoły nadrzędne z warstwy aplikacji - i sam octopus czy tego typu narzędzia praktycznie nie mają z tym za dużo wspólnego. Takie protokoły to można analizować sobie w programach na PC jeśli te programy to potrafią robić ... Tyle że zdecydowana większość ludzi jak ten jegomość - nie mająca za bardzo pojęcia właśnie o CAN, myśli sobie, że O ! .... jak jakieś tam urządzenie czy program pokaże mi zawartość (rozkoduje) ramek CanOpen - to ja już będę wiedział wszystko, będę umiał wyciągnąć dane i co ? .... I kicha na końcu - bo to go doprowadzi najczęściej do nikąd o ile sam nie jest developerem komunikacji CanOpen, ale wtedy to by nie pytał się czy jakieś urządzenie mu rozkoduje ramki bo sam by to umiał zrobić. I wychodzi z tego masło maślane.

Podsłuchując samą komunikację CAN można wydobyć przeróżne dane, z najróżniejszych czujników - nawet jeśli te dane latają po CanOpen czy tajnym NMEA2000 (tak tak tajnym bo za dostęp do dokumentacji NMEA2000 trzeba zapłacić ok 10 tys $$$ i to nie jest żart można sprawdzić na stronie nmea.org) ... Tymczasem jeśli ktoś do amatorskich celów chce podsłuchać sobie np wiatromierz nadający dane za pomocą NMEA2000 to można tego dokonać i już w tym Qurczę filmiku to pokazałem wstępnie:



ale w całym kursie pokażę więcej i ze szczegółami .... i wyciągniemy te dane NAWET nie mając dokumentacji NMEA2000. I nie chodzi tu o żadne hakowanie czy łamanie praw autorskich - tylko o naukę, bo jak ktoś chciałby sobie własne urządzenie robić to i tak i tak musiałby zakupić wszystko od nmea.org i tyle.

Tak samo proszę nie wprowadzać zamieszania z pytaniami o setki różnych odmian magistrali CAN, jak chociażby tej 1wire ... Znowu powiem, Panie kochany najpierw naucz się PODSTAW odnośnie CAN to później łatwiej będzie ci zrozumieć i CAN 1wire, i CAN FD i wiele innych ...

Tak że na spokojnie ;) proszę nie mieszać tylko zacząć od CAN'a jak się należy bo inaczej to samemu sobie można tylko niepotrzebnie namieszać ...

I na koniec - jakby ktoś chciał analizatory CAN OPEN czy innych protokołów - to proszę sobie że spojrzeć na ceny - toż SĄ przecież takie do zakupienia do oprogramowania innych firm i kosztują grube tysiące EURO albo $$$ .... więc jak słyszę gdy ktoś pyta czy CAN SHARK za 199zł z pakietu CAN DIAG LITE albo nawet z pakietu CAN OCTOPUS za 999zł będzie obsługiwał te protokoły no to ręce mi opadają ;) Tym bardziej, że jak ktoś nie zna podstaw CAN to i najlepszy analizator dowolnego protokołu świata mu nie pomoże. Poza tym jak wspominałem takie analizatory się przydają już tylko osobom które siedzą po uszy w programowaniu w jakimś z tych protokołów wymienionych - nie są to początkujące osoby, zaś taki analizator dopiero dla takich osób może być b.przydatnym narzędziem.

------------------------ [ Dodano po: 19 minutach ]

Szofer napisał(a):
Czy może wiadomo Ci o translatorach CAN<=>CAN inne jego odmiany?

Tu kompletnie nie mam pojęcia o co tobie chodzi - więc nie umiem odpowiedzieć

------------------------ [ Dodano po: 25 minutach ]

Szofer napisał(a):
Czy tylko w bezpośrednią ingerencję w elektronike octopusa? Np wymiana transceivera?

;) tu się troszkę uśmiechnę - bo z jednej strony oczywiście masz rację, że niestety przy złych podłączeniach - szczególnie przy barku wspólnej masy a różnych zasilaniach - takie transceivery najczęściej najszybciej dostają w tzw "tyłek" i trzeba je wymienić ... ale kiedy się tak dzieje ?

Wtedy gdy nie ma IZOLACJI GALWANICZNEJ - a my jak dobrze pójdzie to już za kilka dni po testach nowego prototypu (o czym już wspominałem gdzieś chyba) ogłosimy że ATB CAN OCTOPUS będzie można zamówić w wersji z PEŁNĄ IZOLACJĄ GALWANICZNĄ, będzie troszkę drożej niż bez tej izolacji - ale wszystkie pakiety na PP - będą wzbogacone o tę opcję - jeśli przejdzie pomyślnie wszystkie testy ;) I wtedy nie masz co się martwić o wymianę transceivera ;)

Oczywiście w wersji bez Izolacji - w wyniku wadliwego użytkowania można sobie doprowadzić do uszkodzenia tego scalaka - to nie dziwne ... ale wtedy chyba co jest oczywistym obowiązują wszelkie znane zasady napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Z tym, że akurat spalenie transceivera na skutek złych pdołączeń jest bardzo charakterystyczne i łatwe do sprawdzenia. Więc taka naprawa nie byłaby gwarancyjna. Można byłoby ew w trakcie gwarancji samemu sobie go przelutować - no ale wtedy też stracić gwarancję. Nie wiem czy muszę aż tak oczywiste rzeczy wyjaśniać.

Dlatego na koniec dodam - proszę poczekać - niedługo może się okazać, że wszyscy którzy zakupią OCTOPUSA w tym pakiecie nagrody za 999zł - będą go mieli z IZOLACJĄ GALWANICZNĄ i to chyba będzie kolejna bombowa i dobra informacja z naszej strony, ukłon dla inwestorów ;)

------------------------ [ Dodano po: 30 minutach ]

Szofer napisał(a):
Wolałbym opcję przystawki do octopusa przez DB9 i znów pytanie, czy jest możliwość wyprowadzenia zasilania z octopusa żeby takie "przystawki" odrazu zasilać ?

Wiesz ty byś wolał bo nie myślisz o elektronice i ja na to nic nie poradzę nie obraź się że tak obcesowo odpowiem. Po to zamierzamy wprowadzić IZOLACJĘ GALWANICZNĄ żeby nie było trzeba żadnych dziwolągowatych przystawek robić. To urządzenie będzie miało certyfikat CE i tym bardziej nie wchodzą w grę jakieś aż tak amatorskie rozwiązania niestety.

Szofer napisał(a):
A może Atnel wyjdzie na przeciw takim potrzebom?

Mam nadzieję, że dość dokładnie udało mi się podać argumenty dlaczego Atnel absolutnie nie wyjdzie naprzeciw takim potrzebom. Nie wyobrażam sobie wyprodukować urządzenia z pełną certyfikacją i np wyprowadzać na zewnątrz - dalej przekazywać napięcie z USB kompa - narażając jednocześnie kompa na sfajczenie przy byle okazji niestety. Więc przykro mi - nie ma co o takich rzeczach nawet myśleć.

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 5 sie 2019, o 04:11 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 13 paź 2015
Posty: 303
Lokalizacja: Rybnik
Pomógł: 10

No i mamy 200% !!! :D :D



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 5 sie 2019, o 04:17 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 25 lip 2013
Posty: 2561
Pomógł: 126

Hurra!!!



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 5 sie 2019, o 04:37 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

A ja przecieram oczy ze zdumienia ;) i jednocześnie dziękuję wszystkim za zainteresowanie projektem REDBOOK ! za wsparcie ... widać warto było i to już w 200% -tach podjąć tę tematykę.

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 5 sie 2019, o 06:44 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 05 sty 2015
Posty: 393
Lokalizacja: Mielec
Pomógł: 14

Panowie poco wstajecie o 5 rano, urlop jest, wakacje, i Dzieciaki wstajace juz o 5:15 ehhh ani chwili dłużej.

I doczekaliśmy wielkopomnej chwili fanfary!!! , ale akcja trwa dalej także może będzie rekord.

Teraz zostało dołożyć na prowizje i nasze "kochane polskie podatki", żeby się wszystkim opłacało,
a Mirka z teem-em trzeba wysłać też na urlop że odpoczeli i wrócili z nowymi pomysłami, należy się za ogrom pracy którą już wykonali.

Miłego dnia pozdrawiam.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 5 sie 2019, o 06:56 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Ano jakoś tak poszło te 200% ;)

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 5 sie 2019, o 07:25 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 08 sty 2018
Posty: 68
Pomógł: 0

No wow , naprawde ekstra:) Mówiąc szczerze na początku jak to szło to przerażała ta kwota , że to kosmos :x a tym czasem jeszcze 17 dni do końca , a 200 % jest :D Ludzie są niesamowici :) Ale no bo projekt rewelacyjny więc nie ma się co dziwić :D Nooo to można spać spokojnie :D Czyli P. Mirku będą jeszcze jakieś filmiki promujące czy narazie uzbrajać się w cierpliwość do końca akcji ?:) Choć faktycznie wakacje więc nie róbmy ciśnienia :D



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 5 sie 2019, o 08:24 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Oj będą będą jeszcze filmiki do końca akcji z różnymi ciekawostkami - więc mam nadzieję, że Wam ciśnienie też będzie rosło tak samo równo jak u nas ;) ... musimy się ostro sprężać ;)

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 5 sie 2019, o 12:20 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 12 maja 2014
Posty: 55
Pomógł: 0

:D :D :D
Projekt trwa do końca sierpnia ;)
Plus trzy miesiące :( czyli ....
...na mikołaja będą zabawki :D :D :D :D

P.S.
Pani Aneta już ćwiczy podpis ? ;)

_________________
Yes We CAN ;)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 5 sie 2019, o 14:14 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2014
Posty: 1475
Pomógł: 167

Cytuj:
P.S.
Pani Aneta już ćwiczy podpis ?

Uważaj bo jak widać Mirek poszedł w nowoczesność - eBook jako podstawową wersja - więc i pewnie podpisy będą elektroniczne certyfikatem kwalifikowanym :lol:.

--
Pozdrawiam,
Robert



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 5 sie 2019, o 15:14 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2017
Posty: 169
Lokalizacja: Słupsk
Pomógł: 2

Jak kolega taki spragniony to może lepiej jak zadzwoni do biura i poprosi o autograf z dedykacją :)

_________________
Lampka Leuchtglas
Motorek Witka



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 5 sie 2019, o 18:16 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07 maja 2015
Posty: 61
Pomógł: 2

marcinsew197 napisał(a):
:D :D :D
Projekt trwa do końca sierpnia ;)
Plus trzy miesiące :( czyli ....
...na mikołaja będą zabawki :D :D :D :D

P.S.
Pani Aneta już ćwiczy podpis ? ;)


Jak w połowie jest 200% to do końca sierpnia może będzie 400% :D no to już
będzie wersja limitowana REDBOOK skóra i pozłocenia :lol: :lol: :lol:



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 5 sie 2019, o 18:49 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2014
Posty: 1475
Pomógł: 167

Cytuj:
Jak w połowie jest 200% to do końca sierpnia może będzie 400%
Aby był taki sam przyrost, to Mirek musiałby dołożyć kolejne rodzaje nagród (i to nie te same w innej konfiguracji). A raczej nie ma takich przerobów, by w ramach projektu jeszcze kolejne rzeczy stworzyć. A i tak pewnie zużyje wszytkie piguły z atnelowskich lochów by dostarczyć na czas dotychczasowe rzeczy ;).

--
Pozdrawiam,
Robert



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 5 sie 2019, o 20:22 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 cze 2016
Posty: 61
Lokalizacja: Katowice
Pomógł: 1

Mi z całą pewnością wystarczy to co jest :D Niech sobie Mirek z ekipą odsapnie w końcu :) Poza tym przerobienie już tego materiału w ramach czasu przeznaczonego na hobby i tak zajmie sporo czasu (mi na pewno), ja nie narzekam i jestem w 100% zaspokojony :D!!
Pozdrawiam !

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 5 sie 2019, o 22:23 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

ok... troszkę późno ale kalkulator CAN już prawie na ukończeniu, i nie chodzi o to aby się chwalić - ale zobaczycie, że mając wiedzę zdobytą z kursu (e-book) REDBOOK - to te dane z Kalkulatora CAN ... będą na prawdę HIT'em ... tak przejrzyście jeszcze nikt tego nie przedstawiał

Obrazek

Jutro może nawet pojawi się jakiś filmik z kolejnymi aktualnościami Projektu REDBOOK ...

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 6 sie 2019, o 19:56 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 27 cze 2018
Posty: 116
Pomógł: 6

Czy jest coś przewidziane jeśli projekt przekroczy 300%?
Może coś ekstra dla wspierających książkę.

_________________
sig off ;(



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 6 sie 2019, o 20:55 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2017
Posty: 169
Lokalizacja: Słupsk
Pomógł: 2

Przy 300% twarda oprawa :)

_________________
Lampka Leuchtglas
Motorek Witka



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 6 sie 2019, o 21:12 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Twarda oprawa to już jest ;) po 200%

------------------------ [ Dodano po: 33 minutach ]

nowe rzeczy? nagrody ? ... może będą - a na razie to dzisiaj w nocy pojawi się kolejna aktualność wideło ;) już za godzinę może dwie ;)

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 6 sie 2019, o 23:42 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

i jest:


_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Sitemap
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group phpBB3.PL
phpBB SEO