Kanał - ATNEL tech-forum
Wszystkie działy
Najnowsze wątki



Teraz jest 16 kwi 2024, o 07:54


Strefa czasowa: UTC + 1





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 kwi 2019, o 17:42 
Online
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27224
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

iTTiny napisał(a):
ale zawsze istnieje opcja z polakpotrafi jak przy yellowbook

Niestety PolakPotrafi nie przyjmuje projektów na "napisanie... czy też dokończenie... książki" ... Polak Potrafi przyjmuje projekt już na wydanie gotowej książki gdy sprawdzą, że niby jest ona już napisana - tak jak miałem ostatnio ...

Ale ... może by tak na jakimś serwisie typu "kickstarter" ? spróbować ? ;) zobaczymy .... wtedy też mógłbym nie tylko ogłosić o czym ona będzie ale i podać więcej szczegółów

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 17 kwi 2019, o 17:55 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 cze 2016
Posty: 61
Lokalizacja: Katowice
Pomógł: 1

mirekk36 napisał(a):
iTTiny napisał(a):
ale zawsze istnieje opcja z polakpotrafi jak przy yellowbook

Niestety PolakPotrafi nie przyjmuje projektów na "napisanie... czy też dokończenie... książki" ... Polak Potrafi przyjmuje projekt już na wydanie gotowej książki gdy sprawdzą, że niby jest ona już napisana - tak jak miałem ostatnio ...

Ale ... może by tak na jakimś serwisie typu "kickstarter" ? spróbować ? ;) zobaczymy .... wtedy też mógłbym nie tylko ogłosić o czym ona będzie ale i podać więcej szczegółów
No i namówił !! :) Czekam z niecierpliwością !! :)

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 24 kwi 2019, o 15:01 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2014
Posty: 1475
Pomógł: 167

iTTiny napisał(a):
le ... może by tak na jakimś serwisie typu "kickstarter" ? spróbować ?
I tak pewnie większość wspierających to osoby jakoś do tej pory powiązane ze społecznością Atnel (forum, blog, facebook, itp.), więc może zrobić bez kosztów dla innych serwisów na stronie sklepu Atnel (po co oddawać 10% albo więcej innym)? Można to w sklepie sprzedawać jako przedpłata na książkę wysyłaną za np. 6 miesięcy :).

--
Pozdrawiam,
Robert

------------------------ [ Dodano po: kilkunastu sekundach ]

Będzie także można zrobić tak, że cena będzie rosła do końcowej, im bliżej będzie wydania :)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 24 kwi 2019, o 16:09 
Online
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27224
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

rskup napisał(a):
iTTiny napisał(a):
le ... może by tak na jakimś serwisie typu "kickstarter" ? spróbować ?
I tak pewnie większość wspierających to osoby jakoś do tej pory powiązane ze społecznością Atnel (forum, blog, facebook, itp.), więc może zrobić bez kosztów dla innych serwisów na stronie sklepu Atnel (po co oddawać 10% albo więcej innym)? Można to w sklepie sprzedawać jako przedpłata na książkę wysyłaną za np. 6 miesięcy :).

--
Pozdrawiam,
Robert

------------------------ [ Dodano po: kilkunastu sekundach ]

Będzie także można zrobić tak, że cena będzie rosła do końcowej, im bliżej będzie wydania :)


Ale to praktycznie niemożliwe i to z różnych względów - szczególnie fiskusowych ....

1. nie można brać pieniędzy za coś z przyszłości. Maksymalny czas wystawienia faktury/paragonu to 1 miesiąc

2. co w przypadku gdy nie zbierze się założona kwota na wydanie książki ? Kompletnie nie byłbym w stanie się wyrobić ze zwrotami wpłaconych kwot

tu jednak moim zdaniem kompletnie nie sprawdziłby się sposób przedpłat w naszym sklepie - a tym bardziej, że serwisy corowoundingowe mają dodatkowo dużo większy zasięg i nie zgodzę się z tym że na Polak Potrafi wsparcia dokonało tylko wąskie że tak powiem nasze forumowe grono ... tzn to była podstawa oczywiście - ale nawet patrząc po ilości łapek w górę na YT to jest to wąskie grono w porównaniu do ilości zakupów przez Polak Potrafi.

Więc tak bym na to proponował spojrzeć - jak widać to nie jest taka prosta sprawa, tak mi się wydaje - ale może się mylę

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 3 maja 2019, o 13:14 
Online
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27224
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

qwertownik --> powiem ci, że BARDZO inspirujący materiał podrzuciłeś - muszę to dokładnie przemyśleć. Dziękuję.

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Sitemap
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group phpBB3.PL
phpBB SEO