Kanał - ATNEL tech-forum
Wszystkie działy
Najnowsze wątki



Teraz jest 28 kwi 2024, o 14:37


Strefa czasowa: UTC + 1





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: 24 paź 2015, o 14:23 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 19 lip 2013
Posty: 759
Pomógł: 37

A nie można na serwerze umieścić plików dla tych ,którzy nie mogą instalować przez Google Play?



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 24 paź 2015, o 14:26 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27227
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

grzeniu 73 napisał(a):
A nie można na serwerze umieścić plików dla tych ,którzy nie mogą instalować przez Google Play?

oooo panie ;) to by była dopiero jatka .... dla programisty ... jak to dobrze, że są takie platformy dla telefonów ... ;)

Ale jak mówiłem podjąłem już próby naprawienia sytuacji i proszę bardzo

ZASYSAJCIE panowie wersję 1.0.3

- poprawiona tak, że już odpala mi się na starym Lenovo więc i u was ( u tych u których nie chciała instalować się 1.0.2 ) teraz powinno wszystko pójść bez problemu ;) Dajcie znać

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 24 paź 2015, o 14:29 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2013
Posty: 3797
Lokalizacja: Grudziądz
Pomógł: 143

Zassane zaktualizowane i dziala bardzo dobrze 1.0.3

Namazane ze smarta.

_________________
Usługi druku przestrzennego - www.drumik.pl



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 24 paź 2015, o 15:40 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 29 mar 2012
Posty: 595
Lokalizacja: Jaworzno
Pomógł: 39

Na tablecie LG Tab 8, Android 4.4.2 nie mogłem zainstalować wersji 1.0.2, a 1.0.3 zainstalowałem bez problemu.

_________________
Pozdrawiam
PP



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 24 paź 2015, o 15:59 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27227
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

No i o to chodzi ;) ... czyli znaleźliśmy winowajcę ;) więcej go nie będę używał w programie

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 24 paź 2015, o 18:50 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 12 kwi 2012
Posty: 106
Pomógł: 0

mirekk36 napisał(a):
No i o to chodzi ;) ... czyli znaleźliśmy winowajcę ;) więcej go nie będę używał w programie


Potwierdzam, aplikacja nawet zainstalowana ręcznie z pliku apk teraz automatycznie zaktualizowała się do wersji 1.0.3 i działa! Gratuluję Panie Mirku!!!



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 25 paź 2015, o 20:00 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 22 paź 2014
Posty: 72
Pomógł: 0

Nie wiem czy piszę w dobrym miejscu, ale jeśli nie to niech któryś z zielonych przeniesie :)

Po pierwsze, to chciałem podziękować Panu Mirkowi za wszystkie książki, poradniki i moduły, bo wykonał kawał dobrej roboty. Nie wiem komu należą się podziękowania za logo na pudełku, ale też na nie zasłużył :D Logo jest zajebiste, chociaż nie mam 100% pewności co ono przedstawia (to jest zjarany android z anteną wifi? :D)

Co do poradników, to mam wrażenie, że nawet gdyby Pan zmienił branżę i zaczął opowiadać w nich o literaturze wczesno-mongolskiej i jej wpływie na pingwiny, to też bym je oglądał :) Bo na pewno byłyby ciekawie.
Niech Pan się nie przejmuje hejtami, bo to najlepiej świadczy, że robi się coś dobrze.

Żeby nie było za dobrze, to musi być maluteńka łyżeczka dziegciu w tej beczce miodu :)
W filmikach najbardziej brakuje mi "spisu treści". Nie przeszkadza to gdy się ogląda je pierwszy raz. Problem występuje u mnie, gdy potrzebuję wrócić do jednej rzeczy, która była omawiana w całym poradniku. Świeży przykład to cyfrowy filtr dolnoprzepustowy w ADC. Chciałem skorzystać z Pana metody, ale pamięć mnie zawiodła i nie chciało mi to działać jak powinno. Znalazłem film i minęło dużo czasu, zanim znalazłem fragment z algorytmem i wytłumaczeniem jak działa :)
Myślę, że dodanie nawet niewielkiego "spisu treści" w opisie pod filmikiem ułatwi takie wracanie po detale. Chodzi mi o coś takiego w opisie filmiku:
Wprowadzenie do ADC 1:00
Konfiguracja przetwornika ADC 3:47
itd. itd

Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję za całą wiedzę, którą Pan w nas wlewa :)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 25 paź 2015, o 22:26 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 30 paź 2014
Posty: 92
Lokalizacja: Mikołów
Pomógł: 1

witam właśnie sprawdzałem aplikacje i tak na sony e4 wyskoczyła prośba o aktualizacje i wszystko ok,testowałem też na tablecie medion lifetab i też działo wszystko oki ale na sony e1 po uruchomieniu programu wyskakuje prośba o aktualizacje do wersji 1.0.3 ale po wejściu do sklepu PLAY pojawia się wersja 1.0.2 jest tylko klawisz otwórz i odinstaluj i opis też jest tylko do wersji 1.0.2 po próbie odinstalowania i ponownej próbie zainstalowanie jest tylko wersja 1.0.2



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 25 paź 2015, o 22:30 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27227
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

hawranek80 napisał(a):
ale na sony e1 po uruchomieniu programu wyskakuje prośba o aktualizacje do wersji 1.0.3 ale po wejściu do sklepu PLAY pojawia się wersja 1.0.2

ale to wina aplikacji PLAY na telefonie, zatrzymaj ją i usuń wszystkie dane z CACHE i odpal na nowo ;) bo tylko przez to wciąż widzi 1.0.2

------------------------ [ Dodano po: kilkunastu sekundach ]

Zombol napisał(a):
Myślę, że dodanie nawet niewielkiego "spisu treści" w opisie pod filmikiem ułatwi takie wracanie po detale. Chodzi mi o coś takiego w opisie filmiku:
Wprowadzenie do ADC 1:00

Niestety na to trzeba mieć dodatkowo duuuużo czasu - a u mnie bardzo krucho z czasem - więc sorki że takich rzeczy nie ma ... przynajmniej na razie

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 25 paź 2015, o 22:33 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2013
Posty: 3797
Lokalizacja: Grudziądz
Pomógł: 143

mirekk36 napisał(a):
hawranek80 napisał(a):
ale na sony e1 po uruchomieniu programu wyskakuje prośba o aktualizacje do wersji 1.0.3 ale po wejściu do sklepu PLAY pojawia się wersja 1.0.2

ale to wina aplikacji PLAY na telefonie, zatrzymaj ją i usuń wszystkie dane z CACHE i odpal na nowo ;) bo tylko przez to wciąż widzi 1.0.2

------------------------ [ Dodano po: kilkunastu sekundach ]

Zombol napisał(a):
Myślę, że dodanie nawet niewielkiego "spisu treści" w opisie pod filmikiem ułatwi takie wracanie po detale. Chodzi mi o coś takiego w opisie filmiku:
Wprowadzenie do ADC 1:00

Niestety na to trzeba mieć dodatkowo duuuużo czasu - a u mnie bardzo krucho z czasem - więc sorki że takich rzeczy nie ma ... przynajmniej na razie

Mirku to nie wina sklepu PLAY a wina Sony E1 widać jest tak dobra że E1 nie wie co to restart albo krytyczne wyłączenie :)

Namazane ze smarta.

_________________
Usługi druku przestrzennego - www.drumik.pl



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 25 paź 2015, o 22:36 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27227
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

majster napisał(a):
Mirku to nie wina sklepu PLAY a wina Sony E1

Ale ja o tym mówię ;)

i podałem przepis

1. wejść w menadżera aplikacji
2. tam są klawisze: "usuń dane" oraz "wyczyść pamięć cache"

trzeba je wcisnąć i później klawisz "Wymuś zatrzymanie aplikacji"

Potem przejść do normalnego ekranu i odpalić tę aplikację PLAY - i wtedy już normalnie zobaczy najnowszą wersję ;)

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 25 paź 2015, o 22:57 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2013
Posty: 3797
Lokalizacja: Grudziądz
Pomógł: 143

mirekk36 napisał(a):
majster napisał(a):
Mirku to nie wina sklepu PLAY a wina Sony E1

Ale ja o tym mówię ;)

i podałem przepis

1. wejść w menadżera aplikacji
2. tam są klawisze: "usuń dane" oraz "wyczyść pamięć cache"

trzeba je wcisnąć i później klawisz "Wymuś zatrzymanie aplikacji"

Potem przejść do normalnego ekranu i odpalić tę aplikację PLAY - i wtedy już normalnie zobaczy najnowszą wersję ;)


Tak wiem że o tym piszesz / mówisz widzę że nie zrozumiałeś tego zachwalania E1

majster napisał(a):
E1 nie wie co to restart albo krytyczne wyłączenie :)


:)


Namazane ze smarta.

_________________
Usługi druku przestrzennego - www.drumik.pl



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 25 paź 2015, o 23:04 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 30 paź 2014
Posty: 92
Lokalizacja: Mikołów
Pomógł: 1

usónołem aplikacje wyłączyłem telefon i po ponownym włączeniu telefonu już widziało wersje 1.0.3 wszystko działa ok bo nie wiedziałem gdzie to jest ale właśnie mi wyjaśniłeś dzięki Mirku



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Sitemap
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group phpBB3.PL
phpBB SEO