Kanał - ATNEL tech-forum
Wszystkie działy
Najnowsze wątki



Teraz jest 26 kwi 2024, o 16:04


Strefa czasowa: UTC + 1





Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 wrz 2013, o 00:20 
Offline
Uzytkownik zasłużony dla forum.atnel.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2012
Posty: 2088
Lokalizacja: Leżajsk / Kraków
Pomógł: 411

Pierwszy :lol:
[KONKURS LATO 2013] Cybernetyczny kwiatek doniczkowy

_________________
Dragonus Cracovus: Biomagia



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 wrz 2013, o 18:51 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 maja 2012
Posty: 84
Lokalizacja: Łódź
Pomógł: 2

Drugi :D (mam nadzieje że nie ostatni)
http://forum.atnel.pl/topic4338.html



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 wrz 2013, o 21:59 
Offline
Moderator zasłużony dla forum.atnel.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lip 2012
Posty: 3187
Lokalizacja: Kraków - obok FAB5 ATMEL'a
Pomógł: 89

Krauser możesz przystąpić do wybierania 5 dowolnych pozycji spośród nagród.


Dodatkowo dostajesz SunMag w pełnej wersji, oraz bonus od Rezasurmara.



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 paź 2013, o 04:19 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27226
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Antystatyczny --> bardzo rzetelne podsumowanie ;) .... szkoda, że tylko dwa projekty się pojawiły :( ... gdyby nie to że nie mogę to sam bym z miłą chęcią w takim konkursie startował .... Krauser drastycznie podnosi poprzeczkę w naszych konkursach - ale za to jakie jest to motywujące (mam nadzieję) dla innych, dla mnie też. Jakie to jest inspirujące nie mówiąc już o tym ile można się nauczyć z tych projektów kolegi - ich wartość dydaktyczna jest przeogromna ;)

Jeszcze raz z tego miejsca chciałem pogratulować zwycięzcom ;)

Pawcio - powodzenia i czekamy w kolejnym konkursie także na twoje nowsze pomysły i realizacje. Wierzę, że będą o NIEBO! lepsze - bo widać, że przesz do przodu a to najważniejsze ;)

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 paź 2013, o 18:07 
Offline
Uzytkownik zasłużony dla forum.atnel.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2012
Posty: 2088
Lokalizacja: Leżajsk / Kraków
Pomógł: 411

Dzięki Antystatyczny za uznanie. Swoją drogą nie użyłem callbacków, a i dla eventów było miejsce, ale wszystko przede mną. Poprzeczkę Mirku podnoszę tylko sobie. No wiadomo, że posiadany sprzęt zobowiązuje, ale już teraz widzę, że można by dodać to i tamto np. zapis do pamięci zegara, czy wygaszanie ekranu, a o prezentacji wyników na stronie internetowej nie wspomnę. Może kolejny konkurs mnie zmotywuje.

Oczywiście zgodnie z tradycją muszę zaprotestować, że tylko niezawodny pawcio0928 podjął rękawicę i rezygnuję ze wszystkich nagród :roll:

_________________
Dragonus Cracovus: Biomagia



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 paź 2013, o 18:23 
Offline
Moderator zasłużony dla forum.atnel.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lip 2012
Posty: 3187
Lokalizacja: Kraków - obok FAB5 ATMEL'a
Pomógł: 89

W związku z rezygnacją Krausera z nagród możesz pawcio0928 przystąpić do wyboru 5 dowolnych nagród z dostępnych.



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 paź 2013, o 18:23 

Pomógł: 0

Buuuu :( nie chcesz nawet bonusiku? mam ich wiadro ;)



Góra
  
 
PostNapisane: 1 paź 2013, o 20:03 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27226
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Krauser napisał(a):
Poprzeczkę Mirku podnoszę tylko sobie


Nie nie - podnosisz ją także dla mnie .... ale uwielbiam to .... lubię to ... lubię się tak ścigać, tylko szkoda że nie mam czasu i z wielką zazdrością patrzę na twoje projekty ... zastanawiając się czy dałbym tak radę ładnie to ogarnąć ... dlatego gdy je widzę, to aż mnie łapki świerzbią - żeby rzucić wszystko dookoła i porobić coś takiego co ty pokazujesz, też spróbować to samemu oprogramować ... poważnie dla mnie to NIESAMOWITA inspiracja

WIELKA SZKODA, że tak małą ilością uczestników zakończył się nasz konkurs ... Nagród mieliśmy sporo ... i to ciekawych i takich "od serca" ....

hmm co może być nie tak - że te konkursy u nas nie cieszą się taką popularnością i rzeczywiście zostało się tylko dwóch żelaznych zawodników ? Możecie ze mną na głos pomyśleć ? co by tu zrobić żeby przyciągnąć większą gamę chętnych a potem popatrzeć z wypiekami na twarzy na prezentowane projekty ? - bo przyznacie chyba że i ten etap jest fascynujący ;) nawet gdy się jest tylko widzem ... I nie ważne czy projekt jest SUPER zaawansowany czy mało zaawansowany bo w każdym przypadku widać jakiś fajny postęp i rozwój ;) zawsze znajdzie się coś ciekawego ...

o co tu więc chodzi ?

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 paź 2013, o 20:07 

Pomógł: 0

Może temat nie zaskoczył?, co prawda Anty coś wspominał że szkoła się zaczęła teraz czy jakoś tak ;), no ale to nie tłumaczy takiego małego zainteresowania.

Janeczqu miał startować, ale coś tam przebąkiwał że w poniedziałek to on zmęczony był ;).

Może za trudny temat?, może więcej programowania? mniej sprzętu? hmmmm.
A może po prostu rzućmy tematem, jakie byście drodzy forumowicze widzieli tematy konkursów.



Góra
  
 
PostNapisane: 1 paź 2013, o 20:12 
Offline
Moderator zasłużony dla forum.atnel.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lip 2012
Posty: 3187
Lokalizacja: Kraków - obok FAB5 ATMEL'a
Pomógł: 89

rezasurmar napisał(a):
co prawda Anty coś wspominał że szkoła się zaczęła teraz czy jakoś tak


Końkurs był ogłaszany 28 lipca czyli prawie w środku wakacji.

Więc to chyba nie brak czasu był przeszkodą.



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 paź 2013, o 20:13 

Pomógł: 0

No właśnie, dla mnie to nie argument ;), może nagrody za cienkie były ;).

Następny ogłoszę w połowie października, jak się okaże w przyszłym tygodniu że mi płytki wyszły to będę mógł odsapnąć (tzn. softa muszę skończyć, ale przynajmniej 50% projektu będzie gotowe).

Już mogę zdradzić, że będzie dotyczyć świąt, albo i nie, bo kilka pomysłów mi się obija w głowie.



Góra
  
 
PostNapisane: 1 paź 2013, o 20:22 

Pomógł: 0

No nie wiem, ja chciałem coś znowu z światełek, bo lubicie błyskotki, a Mirek ostatnio takie fajnie diódy (pisownia zamierzona) zapodał w sklepiku <zaciera ręce>.



Góra
  
 
PostNapisane: 1 paź 2013, o 22:20 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sty 2013
Posty: 844
Lokalizacja: Przemyśl
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 43

Cóż, wszyscy mnie wymieniają :P
pomysły były trzy, ostatni zacząłem realizować parę godzin przed opublikowaniem rozwiązania Krausera, i to mnie rozwaliło :/

Ale, po za konkursem niebawem dam swoją odpowiedź, soft nie poleciał do kosza, może nie jest tak "dobry" ale parę fajnych sprzętowych rzeczy mam nadzieję że znajdziecie tam ;) (też dążyłem do oszczędności "paliwa").
Krauser- gratuluję- super pomysł i super rozwiązanie ;)

_________________
Klimatyzacja Przemyśl



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 paź 2013, o 22:23 
Offline
Moderator zasłużony dla forum.atnel.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lip 2012
Posty: 3187
Lokalizacja: Kraków - obok FAB5 ATMEL'a
Pomógł: 89

Antystatyczny napisał(a):
Rez ma dobry pomysł, niech nasi forumowicze się wypowiedzą w kwestii tematu na konkurs


Proszę bardzo, temat czeka: http://forum.atnel.pl/topic4346.html

Ale chyba ludzie nie chcą konkursów i nagród.



Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Sitemap
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group phpBB3.PL
phpBB SEO