Kanał - ATNEL tech-forum
Wszystkie działy
Najnowsze wątki



Teraz jest 25 kwi 2024, o 11:48


Strefa czasowa: UTC + 1





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 182 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 cze 2016, o 18:08 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 lis 2015
Posty: 1448
Lokalizacja: okolice Warszawa
Pomógł: 149

STOP..STOP..STOP
..........................
DAJMY NASZEMU MIRKOWI ODETCHNĄĆ.
Mam ogromną prośbę:
Zaczyna się weekend, a my mamy ciągle coś do Mirka- uwagi, prośby, spostrzeżenia...

Zerknijmy na godziny postów w ostatnich dniach. :shock: 24h / dobę .

Wiemy jak zawzięty jest Mirek:
mirekk36 napisał(a):
Mówicie - i macie ;)


Sam z Siebie Nie Odpuści.!!!

Pomysł mam taki: :roll:
" 0 POSTÓW " w tym wątku, od tego momentu do poniedziałku rano.
Dajmy odpocząć. No chyba że Mirek wyraźnie zaznaczy że oczekuje z niecierpliwością na pomysły nawet w weekend.
Kilka dni nas nie zbawi, a Mirkowi przydałoby się trochę odpoczynku.
Jeżeli uważacie koledzy ten pomysł za słuszny, to nie piszmy tu więcej postów do poniedziałku. ;)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 3 cze 2016, o 18:25 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27225
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Maciek_L napisał(a):
Ja nawet pojęcie nie miałem że tak można zaznaczać z przytrzymaniem lewego przycisku myszy :) robiłem to z wciśniętym klawiszem ctrl :) Ja już rozumiem o co ci chodziło.


Można zaznaczać i z klawiszem CTRL ale też SHIFT (każdy różnie działa) popróbuj - to akurat jest ABSOLUTNIE STARY JAK ŚWIAT standardowy sposób zaznaczania takich kontrolek w MS Windows - chyba jeszcze z czasów Windows 3.11 ;)

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 3 cze 2016, o 18:26 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lut 2013
Posty: 101
Lokalizacja: Wrocław
Pomógł: 4

Piotrek_P napisał(a):
Kilka postów wyżej Mirek wyraźnie napisał, żeby skasować plik bazy danych jeżeli masz starą wersję. :evil:

Gdzie domyślnie znajduje się ta baza danych?

_________________
ATB 1.04, Bluebook wyd.II, Greenbook wyd.II



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 3 cze 2016, o 18:27 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27225
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

radex324 napisał(a):
PS. Nowy filmik gdzie widać kursor:
https://youtu.be/gUdZGJ5bz_I


No i teraz mnie przekonałeś - bo rzeczywiście przydałoby się nieco więcej przestrzeni wolnej aby mychą zaznaczać ;) Trzeba było od razu pisać, że chodzi o zaznaczanie lewym klawiszem myszki a nie że tam coś trzeba trafiać ;) ... ale ok zrobimy tam ciut więcej miejsca w tej pustej kolumnie - żeby mycha mogła się nacieszyć zaznaczaniem

------------------------ [ Dodano po: 1 minucie ]

Daro69 napisał(a):
Jeżeli uważacie koledzy ten pomysł za słuszny, to nie piszmy tu więcej postów do poniedziałku.

Spokojnie damy radę ;) wolę pewne poprawki szybciej zrobić - a wekeend np w niedzielę w chwilach wolnych od pracy będę mógł sobie spokojnie odpocząć przy kompie wprowadzając w życie ew nowe pomysły czy też poprawki :lol: :lol: .... moja żoniczność nawet już się przestała dziwić, że ja potrafię w ten sposób odpoczywać :lol:

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 3 cze 2016, o 18:34 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 29 mar 2012
Posty: 595
Lokalizacja: Jaworzno
Pomógł: 39

Ryszard56 napisał(a):
Piotrek_P napisał(a):
Kilka postów wyżej Mirek wyraźnie napisał, żeby skasować plik bazy danych jeżeli masz starą wersję. :evil:

Gdzie domyślnie znajduje się ta baza danych?


W katalogu użytkownika: C:\Users\[User]\Documents\AVPlayer_DATA

_________________
Pozdrawiam
PP



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 3 cze 2016, o 18:34 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27225
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Ryszard56 napisał(a):
Gdzie domyślnie znajduje się ta baza danych?


Panowie, litości proszę - toż specjalnie zaraz po nakręceniu poradnika o AVPlayer zrobiłem sam zakładki do niego i dodałem do chmury
Obrazek

a w tych zakładkach PIERWSZA z nich to właśnie o tym gdzie jest baza domyślnie
Obrazek

WYSTARCZY zassać z chmury zakładki do poradnika o tym programie i wszystko jest w skrócie, w punktach
więc proszę - posługujcie się już tym co jest do dyspozycji

------------------------ [ Dodano po: 3 minutach ]

Cytuj:
Aha wpadłem na pomysł aby zrobić w programie opcje logowania do konta w którym będą przechowywane informacje np. w chmurze jakieś o zakładkach i kategoriach


Z tym może być problem na dzień dzisiejszy ale ... może kiedyś coś w tym stylu uda się zrealizować ... pomysł jest oczywiście jak najbardziej dobry

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 3 cze 2016, o 18:48 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sty 2015
Posty: 182
Pomógł: 0

mirekk36 napisał(a):
Można zaznaczać i z klawiszem CTRL ale też SHIFT (każdy różnie działa) popróbuj - to akurat jest ABSOLUTNIE STARY JAK ŚWIAT standardowy sposób zaznaczania takich kontrolek w MS Windows - chyba jeszcze z czasów Windows 3.11 ;)


Mirku chodziło mi raczej o to że w AVP nie umiałem zaznaczyć więcej pozycji z przytrzymaniem lewego klawisza myszy :)

mirekk36 napisał(a):
No i teraz mnie przekonałeś - bo rzeczywiście przydałoby się nieco więcej przestrzeni wolnej aby mychą zaznaczać ;)


Właśnie nie domyśliłem się że po prawej stronie jest ta mała przestrzeń, która umożliwia takie standardowe zaznaczenie wielu pozycji :)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 3 cze 2016, o 18:49 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lut 2013
Posty: 101
Lokalizacja: Wrocław
Pomógł: 4

mirekk36 napisał(a):
Panowie, litości proszę - toż specjalnie zaraz po nakręceniu poradnika o AVPlayer zrobiłem sam zakładki do niego i dodałem do chmury

Mirku, ponieważ z nową wersją zakładki nie działały, to nie mogłem znaleźć tego miejsca w poradniku :-)
Ale to pokazuje jak przydatnym pomysłem są te zakładki, teraz od razu znalazłem potrzebny fragment.

_________________
ATB 1.04, Bluebook wyd.II, Greenbook wyd.II



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 3 cze 2016, o 20:06 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27225
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Ryszard56 napisał(a):
Ale to pokazuje jak przydatnym pomysłem są te zakładki, teraz od razu znalazłem potrzebny fragment.

Dlatego jak starczy mi sił i czasu to po każdym poradniku na bieżąco będę starał się przygotować od razu do niego zakładki ;)

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 3 cze 2016, o 21:47 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 gru 2014
Posty: 1540
Pomógł: 269

Taka mała literówka:
Obrazek
No nie ma się do czego przyczepić! ;)
Rewelacja!



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 3 cze 2016, o 21:48 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27225
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Ok do pobrania najnowsza wersja 1.0.37

poprawiono - odstęp z prawej strony żeby zaznaczać myszą zakładki i filmy ;)

poprawiono (spory błąd a nikt nie wyłapał na razie) ... że podczas importu zakładek jak ktoś napisał kategorię np "Eagle" a inna osoba "EAGLE" to w programie tworzyły się dwie oddzielne kategorie ... Teraz już jest ok i będzie tylko jedna kategoria ;)

Przy okazji w chmurze pojawiły się już zakładki kilku śmiałków ;) miłego testowania zakładek

------------------------ [ Dodano po: 4 minutach ]

anshar napisał(a):
Taka mała literówka:

Poprawione ... ale już bez zmiany wersji ;)

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 3 cze 2016, o 21:59 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02 paź 2014
Posty: 385
Lokalizacja: Śląsk
Pomógł: 0

Dziękuje Mirku za powiększenie tego obszaru dla myszki :D i fajnie zobaczyć swój nick w chmurce :D :D :D



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 3 cze 2016, o 22:33 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sty 2015
Posty: 182
Pomógł: 0

No mnie też miło się zobaczyć :) ale czymże jest te moje opisanych kilka filmików w porównaniu do pozostałych "kolegów z chmury" :) No ale niech każdy doda po kilka filmików to szybko opiszemy wszystkie nagrania Mirka :)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 4 cze 2016, o 09:00 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 04 cze 2013
Posty: 518
Pomógł: 26

Mirku mam pytanie typu : "czy powinno być to tak" :D Mam swoje zakładki czasowe i kategorie , pobrałem z chmury innego Kolegi zakładki i kategorie. Ja mam utworzoną kategorię filmu "android" on ma "komunikacja". Jeśli wybiorę kategorię "android" pokazują się przypisane poradniki np" sieci i podsieci........| wraz z informacją (ikona piguły z zegarkiem) są zakładki po kliknięciu w poradnik otwiera się lista zakładek. Natomiast jeśli wybiorę według kategorii kolegi "komunikacja" pokazują się poradniki które przypisał np" sieci i podsieci........" z ikoną piguły że są zakładki niestety po kliknięciu na ten poradnik jest brak zakładek(puste pole)

Czy nie powinno być tak że mimo przydzielania różnych kategorii dla poradników zakładki czasowe powinny być przyspawane do poradnika :)

_________________
Przewodnik|Sterownik akwariowy



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 4 cze 2016, o 10:42 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27225
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

matekogon napisał(a):
Czy nie powinno być tak że mimo przydzielania różnych kategorii dla poradników zakładki czasowe powinny być przyspawane do poradnika


No na razie tak nie jest ... tzn jeśli zakładki w poradniku nie mają ŻADNEJ kategorii a poradnik ją ma - to niestety - zakładki się nie pojawią gdy włączona jest kategoria.

Dlatego ostatnio (poczytaj kilka postów wyżej) dorobiłem specjalnie opcję hurtowego dodawania zakładek do wybranej kategorii (wcześniej trzeba było każdą zakładkę oddzielnie dodawać i może się nie chciało temu koledze dodać wszystkich zakładek)

a tak? Jak tworzysz zakładki - to OD RAZU dodawaj im kategorie, jeśli wszystkie mają mieć jedną kategorię to im dowal - a samemu filmowi nie trzeba wtedy dodawać kategorii

rozumiesz ?

Trzeba się po prostu teraz nauczyć pracować z programem

Podsumowując - jak zaczynam tworzyć zakładki i mają mieć jakąś kategorię to od razu ją tworzę i każdą zakładkę dodaję do tej kategorii


Odnośnie tego poradnika gdzie nie widzisz zakładek - to

1. wyłącz widok kategorii - wtedy pojawią się zakładki w tym poradniku
2. dodaj je hurtowo do kategorii

później już będzie ok ;)

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 4 cze 2016, o 11:04 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 04 cze 2013
Posty: 518
Pomógł: 26

mirekk36 napisał(a):

Odnośnie tego poradnika gdzie nie widzisz zakładek - to

1. wyłącz widok kategorii - wtedy pojawią się zakładki w tym poradniku
2. dodaj je hurtowo do kategorii

później już będzie ok ;)


:D zrozumiałem :D

_________________
Przewodnik|Sterownik akwariowy



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 5 cze 2016, o 15:22 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27225
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

No! .... proszę państwa - to w kolejnej wersji 1.0.38 programu szykuje się (a co tam pochwalę się) BOMBA! ... no BOMBA! Fakt, że w pełni będzie można z niej skorzystać w rozszerzonej wersji programu VELA .... ale to będzie tzw koci milowy krok w przód !

sorki na razie nie mogę zdradzić co to będzie i na dodatek będzie trzeba "troszkę" poczekać na tę najnowszą wersję ... ale myślę, że warto ... ooooj kurczaczki warto ;) .... aż mi się micha cieszy - bo już widzę w pierwszych testach pozytywne efekty, więc będę musiał to teraz powoli wdrożyć do kod. Tyle że to zajmie mi pewnie parę dodatkowych "Nocy i dni" (nie mylić z filmem "Noce i dnie") :lol: No aż sam cieszę się jak dzieciak z tych nowości - to tak jakbym jako niemowlak wynalazł granat ;) byle by mi rączek nie pourywało :lol: :lol:

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 5 cze 2016, o 22:38 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27225
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Nie ma odzewu no to po paru godzinach ostrej pracy daję kilka obrazków wyjaśniających ową bombę ;) jako zajawkę

Mamy sobie np w bazie ze dwa filmiki z jakiegoś kanału a zachciało nam się szybko nie tylko dociągnąć wszystkie ale jeszcze zsynchronizować w dowolnym momencie, żeby zobaczyć czy nie pojawił się właśnie jakiś nowy poradnik, gdy przez kilka dni albo tygodni nie zaglądaliśmy do programu
Obrazek

No to klikamy "Synchronizuj" i dostajemy wstępne ostrzeżenie
Obrazek

ale jesteśmy zdecydowani!, więc jazda!
Obrazek

Po zakończeniu synchronizacji NAGLE mamy w bazie wszystkie poradniki i do tego stworzoną ładnie kategorię z nazwą kanału a na górze info o najnowszym poradniku
Obrazek

--------------------------------------------------------------------------

ale to nie wszystko - bo co? ... jeśli ktoś się w ogóle nie interesuje elektroniką albo programowaniem bo jest np grafikiem komputerowym i działa na CAŁKIEM innych poradnikach swoich z YT ? ... hmmm wtedy może przełączyć sobie kanał główny Atnela na jakiś inny (tu przykład przełączenia kanału głównego na Elektroprzewodnika)
Obrazek

No to TRAAACH! .... i po chwili ... okazuje się, że poradniki Atnel stają się "INNYMI" z czerwonymi ikonkami i można je w ogóle usunąć "w diabły!" jeśli ktoś nie chce ich oglądać ;) A do tego ... znika ATNEL z ramki szybkiego wyboru - zastępuje go nazwa nowo wybranego kanału głównego!
Obrazek

Natomiast nowy kanał główny widoczny jest z innymi już ikonkami domyślnymi dla kanału głównego ;) Plus informacja zawsze przy starcie programu czy przypadkiem nie ukazał się nowy poradnik na kanale głównym ;)
Obrazek


..... i jak wam się podoba przygotowywana BOMBA? ;) może być ?

------------------------ [ Dodano po: 11 minutach ]

aha dodam - że przełączanie kanału głównego spośród tych które widać w bazie można dokonywać sobie bez obaw do woli - jak ktoś np akurat pracuje w danym czasie z jednym kanałem to ten może ustawić jako główny, później jak mu się np znudzi albo potrzebuje inny jako główny to TRAACH! ... i jest nowy kanał główny a poprzedni staje się zwykłym kanałem ale można go nadal ręcznie synchronizować ;)

------------------------ [ Dodano po: 14 minutach ]

Oczywiście te wszystkie żonglowania synchronizacjami i zmianami kanału głównego nie mają wpływu na to, że niektóre poradniki mają dodane zakładki ;) Zakładki i kategorie ładnie się trzymają jak rzep filmowego ogona i zawsze łażą za filmem ;)

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 6 cze 2016, o 05:26 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 25 lip 2013
Posty: 2562
Pomógł: 126

Mirku, czekam na nowa wersje z niecierpliwowscia :)

Sent from my mobile.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 6 cze 2016, o 07:21 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sty 2015
Posty: 182
Pomógł: 0

Mirku nie było odzewu bo nie chcieliśmy ci przeszkadzać w przygotowaniu BOMBY :) Ja też czekam z niecierpliwością zwłaszcza na tą synchronizację innych kanałów bo jako główny na pewno pozostanie Twój kanał :)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 6 cze 2016, o 09:45 
Offline
Nowy

Dołączył(a): 16 sty 2014
Posty: 3
Pomógł: 0

Super opcja z tą synchronizacją kanałów. :)
Czekam na nową wersję. Dziękuję bardzo.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 6 cze 2016, o 12:15 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02 paź 2014
Posty: 385
Lokalizacja: Śląsk
Pomógł: 0

No to czekamy z niecierpliwością! :D



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 6 cze 2016, o 21:10 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 lis 2015
Posty: 1448
Lokalizacja: okolice Warszawa
Pomógł: 149

Kurcze, :)
mirekk36 napisał(a):
Nie ma odzewu no to po paru godzinach ostrej pracy daję kilka obrazków wyjaśniających ową bombę jako zajawkę

Ja myślałem że taka ilość postów trochę męczy w trakcie pracy, ale chyba byłem w błędzie.
Dopiero co zakończona praca z AVP, a tu już następne ulepszenia, i w międzyczasie pomoc na forum (dzięki). ;)
Widzę że posty działają jak doping.

Uwaga nie przekraczać maksymalnej dopuszczalnej dawki. ;)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 6 cze 2016, o 23:41 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27225
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

No i TRACH! BACH! ... mówicie i macie

do pobrania jeszcze świeża i gorąca wersja 1.0.38 z domieszką szaleństwa synchronizacji kanałów ;)

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 6 cze 2016, o 23:53 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 gru 2014
Posty: 1540
Pomógł: 269

Dziękujemy i testujemy! ;)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 7 cze 2016, o 06:28 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2012
Posty: 298
Pomógł: 13

A mi takie cóś wypluwa... po czym mieli i mieli, a ja czekam i czekam i nic. Wcześniejsze wersje bez problemów chodziły. Z czym może być problem?
Obrazek



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 7 cze 2016, o 06:38 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 25 lip 2013
Posty: 2562
Pomógł: 126

A nie uzywales wczesniejszej wersji jeszcze sprzed zmianami w bazie? Sprobuj wyeksportowac wszystko co masz ze starej wersji do pliku, nastepnie wylacz program, usun plik bazy, uruchom nowa wersje i zaimportuj wczesniejszy eksport.

Sent from my mobile.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 7 cze 2016, o 08:53 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2012
Posty: 298
Pomógł: 13

Nie mogę nic wyeksportować, jedyna opcja to import i po kliknięciu jej znów ten sam błąd. Praktycznie każde działanie się tym kończy.
Ok, spróbuję jeszcze wyczyścić rejestr.

---edit---

Z rejestru pousuwałem wszystko o nazwie AVPlayer i nic to nie pomogło.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 7 cze 2016, o 09:10 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 04 cze 2013
Posty: 518
Pomógł: 26

zoom napisał(a):
Nie mogę nic wyeksportować, jedyna opcja to import i po kliknięciu jej znów ten sam błąd. Praktycznie każde działanie się tym kończy.
Ok, spróbuję jeszcze wyczyścić rejestr.

---edit---

Z rejestru pousuwałem wszystko o nazwie AVPlayer i nic to nie pomogło.

A czy z "Moje dokumenty" usunąłeś plika AVP_data?

_________________
Przewodnik|Sterownik akwariowy



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 7 cze 2016, o 10:32 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2012
Posty: 298
Pomógł: 13

matekogon napisał(a):
A czy z "Moje dokumenty" usunąłeś plika AVP_data?

Nie. To było to, dzięki! Nie śledziłem dokładnie wątku, stąd nie miałem pojęcia o tym folderze.
Jest ok, działa :-)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 182 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Sitemap
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group phpBB3.PL
phpBB SEO