Kanał - ATNEL tech-forum
Wszystkie działy
Najnowsze wątki



Teraz jest 28 mar 2024, o 12:06


Strefa czasowa: UTC + 1





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 lis 2015, o 19:33 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 04 cze 2013
Posty: 518
Pomógł: 26

Witam wszystkich. Koledzy i koleżanki pewnie czasami musicie poszukiwać informacji zawartych w poradnikach Mirka. Wraz z ilością tych poradników coraz ciężej jest szybko coś znaleźć , zajmuje to dużo czasu. Powstał kiedyś programik AVG który był fajny choć osobiście nie zdążyłem go przetestować. W związku z tym postanowiłem że jako początkujący i będę miał możliwość napisania coś troszkę podobnego co pomoże odnajdować te informacje szybciej to spróbuję. I tak powstał przewodnik. Nie jest to nic super zaawansowanego ale myślę że pomoże. Jest to wersja beta więc w miarę czasu będzie rozwijana o dalsze funkcję


Program wygląda tak:
Obrazek

Opiszę co i do czego
1- Są to zakładki do poszczególnych opcji programu
2- Tutaj wybieramy nazwę poradnika
3-Tutaj wybieramy według spisu treści poradnika (jak narazie jest tylko jeden "poradnika od A do Z" w miarę rozwoju będą wypunktowane zagadnienia z poradnika)
4- włączamy odtwarzanie proadnika
Co to oznacza : Po wybraniu poradnika , tematu ze spisu treści , i kliknięciu play uruchamia sie nam przeglądarka na wybranym przez nas poradniku w momencie którym w poradniku zawarta jest informacja z spisu treści.

Dodawanie poradników i nie tylko
Obrazek

1- Tutaj wpisujemy adres url poradnika z youtuba i kopiujemy link zaczynając od http://www..........
2- Tutaj możemy wybrać czy dopisać do istniejącego już poradnika
3- wpisujemy swoją nazwę poradnika lub jeśli wybierzemy coś z punktu 2 to automatycznie zostanie przypisane z 2 do 3
4-Tutaj dodajemy spis treści, zagadnień z poradnika . Czyli podajemy czas w postaci H:M:S i wpisujemy swój spis treści
5- Pokaże się nam co dodano
6- Przycisk dodania czyli dodaje wszystko do programu Należy pamiętać żeby wszystkie pola były wypełnione oprócz 2

Usuwanie poradników
Obrazek

1- wybieramy poradnik
2- wybieramy element spisu treści
3- klawisz usuwania
czyli po wciśnięciu klawisza zostaje usunięty element spisu treści . Jeśli poradnik posiada jedną pozycję spisu to zostaje usunięty cały poradnik

wyszukiwanie
Obrazek

1- wpisujemy frazę którą chcemy wyszukać
2- klawisz wyszukiwania , po wciśnięciu po prawej stronie okna nr 1 pojawi się informacja czy znaleziono coś czy nie Jeśli znaleziono to pojawi się liczba znalezionych pozycji
3- pojawią się znalezione pozycje można je wybrać i wciskając klawisz play otworzy sie przeglądarka na poradniku w miejscu wktórym jest zawarta informacja z spisu


Pobrany plik należy rozpakować do jednego folderu. Następnie uruchomić sobie albo przewodnik.exe albo przewodnik.jar jak komu wygodniej. Pamiętac należy że wszystkie pliki muszą być w jednym folderze

Wydaje mi sie ze umieściłem prawie wszystkie poradniki Mirka ( Mirku kawał roboty te poradniki :))) Niestety spis tresci jest ubogi ale będzie rozwijany. Tutaj prośba do chętnych którzy podczas oglądania mogli by wypunktować zagadnienia i czas w którym jest omawiany i podesłali taka listę było by fajnie.

Na pewno dodam jeszcze jakieś funkcjie np sortowania , kategorie ( oczywiście jeśli mi sie uda :))))) Oraz możecie coś podpowiedzieć co by sie przydało jeszcze.

=================================== wprowadzone zmiany================================

Koledzy wprowadziłem małe modyfikacje w programiku

Co przybyło:
- dodałem możliwość importowania danych z pliku (np kolegi)
- dodałem zakładki
- poprawiłem błędy które zauważyłem
- dodałem ikone do treya po minimalizacji programu
- uzupełniłem kilak spisów do poradników

Jak wyglądają zmiany:

Na stronie głównej przybyło pole wyboru zakładki. Po wyborze zakładki wybieramy interesujący nas poradnik następnie spis i wciskamy play. Następnie siadamy wygodnie w fotelu :)

Na stronie dodawania zmieniło się
Obrazek

1- Tutaj wybieramy zakładkę którą chcemy dodać do poradnika lub wpisujemy własną która automatycznie zostanie dodana jako nowa zakładka. Nie wybierając nic ani nie wpisując nic w pole poradnik zostanie dodany do zakładki "INNE"
2- Tym klawiszem wybieramy plik z którego chcemy importować dane . Oczywiście mówię tu o pliku o nazwie "dane.txt" np z poprzedniej wersji poradnika (lub od kolegi). Żeby zaimportować dane które sami wprowadziliśmy i chcemy je przenieś do nowej wersji .
3- Pojawi się ścieżka dostępu do pliku. Możemy również sami sobie wpisać ścieżkę jak lubimy trenować pamięć :)
4- Klawisz import. Program sobie porówna dwie bazy danych jeśli któregoś poradnika lub spisu nie ma to poinformuje nas w postaci wyświetlenia liczby danych do dodania w pozycji oznaczonej na zdjęciu "5"
5-informacja i ilości danych do dodania
6- Tym klawiszem przełączamy sobie dane które są do dodania. Każde przełączenie spowoduje uzupełnienie pól ( adres url,nazwa poradnika,czas, spis,zakładka) następnie wystarczy jeśli nie było zakładek wybrać swoją lub pozostawić wszystko bez zmian i kliknąć dodaj. Każde przełączenie danych powoduje zmniejszenie ilości danych w miejscu"5" gdy wartość osiągnie 0 przycisk "+" zostanie zablokowany. Należy ponownie wcisnąć klawisz "import" W tedy program sprawdzi znowu dane tylko już nie będzie brał pod uwagę danych ostatnio dodanych.



Dodałem ikonkę do traya. Po minimalizacji aplikacji pojawia się ikonka
Obrazek

Dwukrotne kliknięcie w ikonkę otworzy aplikację. Aplikację zamykamy standardowo po wciśnieću "X" lub prawym klawiszem na ikonkę i wybieramy exit

A teraz plik do pobrania. Mam nadzieje że programik sie przyda. Jak cos nie działa pisać chętnie zmierzę się z problemem :)

Pamiętajmy oglądając poradniki Mirka na YOUTUBE wspieramy jego działalność i motywujemy do dalszego tworzenia poradników
Czy dobrze mówię MIrku? :D :mrgreen: :D

====================================== wprowadzone zmiany============================

- Spisy zakładek i poradników sortowane są alfabetycznie
- naprawiony błąd znaleziony przez kolegę "IWI"
- poprawione przełączanie klawiszem "tab" między polami
======================================= wprowadzone zmiany ==========================

- dodane spisy do zakładki ADC

======================================= wprowadzone zmiany 17.03.2016====================
- dodane spisy do kursu B4A
- dodana zakładka enkoder i dodane spisy


Jeśli są jakieś propozycję lub błędy proszę piszczcie :)


Załączniki:

Aby zobaczyć załączniki musisz się zalogować. Tylko zalogowani użytkownicy mogą oglądać i pobierać załączniki.

_________________
Przewodnik|Sterownik akwariowy



Ostatnio edytowano 17 mar 2016, o 19:51 przez matekogon, łącznie edytowano 8 razy

Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 14 lis 2015, o 19:51 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 04 cze 2013
Posty: 518
Pomógł: 26

Będę sie kontaktował w tej sprawie z twórcą

_________________
Przewodnik|Sterownik akwariowy



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 15 lis 2015, o 15:40 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 04 cze 2013
Posty: 518
Pomógł: 26

Witam
-Dodałem znaleziony spis w OLED part1a,part1b,part2
-zmniejszyłem ilość plików w folderze
-Dodałem podpowiedz url jeśli chcemy dopisać do istniejącego poradnika spis

czekam nadal na chętnego wypunktowania zagadnień z poradników :)

Nowa wersja niżej :)

_________________
Przewodnik|Sterownik akwariowy



Ostatnio edytowano 25 lis 2015, o 22:18 przez matekogon, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 16 lis 2015, o 23:10 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2013
Posty: 3797
Lokalizacja: Grudziądz
Pomógł: 143

o kurka ... a ja nie trafiłem prędzej na ten programik ? Jutro go przetestuję

_________________
Usługi druku przestrzennego - www.drumik.pl



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 21 lis 2015, o 21:00 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 25 maja 2014
Posty: 89
Lokalizacja: Krosno
Pomógł: 0

Witam wszystkich:)

Pytanie do autora: matekogon czy program działa pod Win XP?? niestety kiedy go uruchamiam nie działa:(

Pozdrawiam

_________________
Artur



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 21 lis 2015, o 21:14 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 04 cze 2013
Posty: 518
Pomógł: 26

Artur_26 napisał(a):
Witam wszystkich:)

Pytanie do autora: matekogon czy program działa pod Win XP?? niestety kiedy go uruchamiam nie działa:(

Pozdrawiam


Tzn co się dzieje nie otwiera się błąd wyskakuje?

Czy program wypakowałeś do folderu a następnie z tego folderu go uruchomiłeś?

_________________
Przewodnik|Sterownik akwariowy



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 21 lis 2015, o 21:35 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Pewnie Javy nie ma pytający zainstalowanej

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 22 lis 2015, o 01:03 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 25 maja 2014
Posty: 89
Lokalizacja: Krosno
Pomógł: 0

Witam:)
mirekk36 napisał(a):
Pewnie Javy nie ma pytający zainstalowanej


Mirku mam zainstalowaną Jave 7.1 tak aby ECLIPSE działał:).
ps. proszę się nie obrazić, ale oglądam obecnie z moimi dziewczynkami Gwiezdne Wojny bo są strasznie ciekawe co to za jedne, i forma Twojej wypowiedzi skojarzyła mi się z Mistrzem Yoda ;)

matekogon napisał(a):
Tzn co się dzieje nie otwiera się błąd wyskakuje?

Czy program wypakowałeś do folderu a następnie z tego folderu go uruchomiłeś?


Z archiwum wypakowałem katalog, otworzyłem go i uruchomiłem (wszystkie pliki w jednym katalogu).
Program uruchamia się, jako puste okno bez zakładek z boku. Zachowujące się w taki sposób jak zawieszony program, który nie odświeża grafiki. Po prostu sama ramka a w środku przypadkowe rzeczy w zalerznośni co jest pod spodem. Jak wrócę rano z pracy i się wyśpię, to wrzucę PrntScrn.

Pozdrawiam

_________________
Artur



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 22 lis 2015, o 12:53 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 04 cze 2013
Posty: 518
Pomógł: 26

Kolego na 1000% program działa na xp Właśnie dorwałem się do kompa z xp który nie posiadał javy. Po ściągnięciu javy z neta programik ładnie się uruchomił i działa wszystko.

_________________
Przewodnik|Sterownik akwariowy



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 22 lis 2015, o 14:49 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 25 maja 2014
Posty: 89
Lokalizacja: Krosno
Pomógł: 0

Witam,:)
ja nie przeczę że nie chodzi, dlatego się pytam.
W takim układzie muszę szukać gdzieś u siebie jakiś błąd tylko za bardzo nie wiem z czym:(
A poniżej PrntScrn w jaki sposób u mnie się uruchamia. Tak jak wspominałem pojawia się okno i i problem z odświeżeniem grafiki.

Obrazek

Jeśli masz jakiś pomysł w jaki zakątek systemu czy Javy mogę zaglądnąć, luba jaki kolwiek pomysł to będę wdzięczny:)
Ponieważ chętnie zapoznam się z twoją pracą:)

Pozdrawiam

_________________
Artur



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 22 lis 2015, o 14:55 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

- brak zasobów w windowsie - wyłącz z traya kilka albo wszystkie inne aplikacje, zamknij przeglądarkę którą widać w tle i wszystkie inne programy. Wtedy zwolnisz choć trochę zasobów - aczkolwiek gospodarka zasobami w XP jest tragiczna i i tak nie zostanie zwolniona cała pamięć po tych wyłączonych programach ....

a wtedy być może ten program ci się odpali normalnie

jeśli się odpali to masz odpowiedź - przepis co zrobić. Zresztą w zamierzchłych czasach gdy się używało jeszcze XP to KAŻDY znał ten przepis

przeinstaluj system całkowicie na nowo bo już pewnie dawno ci "spuchł"

zdziwisz się sam, że na świeżutkim systemie nawet jeśli masz mało pamięci RAM w kompie to program o dziwo ruszy bez najmniejszych problemów

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 22 lis 2015, o 15:17 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 25 maja 2014
Posty: 89
Lokalizacja: Krosno
Pomógł: 0

Oj mojego Xp dawno instalowałem:) to prawda, przyszedł mi teraz pomysł do głowy:)) mam postawioną wirtualkę tylko p tp abym mógł korzystać z "AVG" ponieważ również miałem problemy z uruchomieniem. Dlatego specjalnie postawiłem wirtualkę i na niej AVG mi działał:)
Oj skleroza, skleroza już pędzę do niej i zaraz dam znać czy działa:)
Mirku a co do przeinstalowania systemu to się zanoszę już od jakiegoś czasu, tylko czasu brak:(( ale będę musiał zrobić.
Hmmm to już kilka lat:) więc...... po drodze instalowałem kilka programów odinstalowałem, no ale wiadomo zawsze śmieci zostają, które potem przeszkadzają:( buu

No i efekt na wirtulace, VICTORIA:))) Działa

Obrazek

Dzięki Mirku:)

Pozdrawiam
Artur

_________________
Artur



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 25 lis 2015, o 22:16 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 04 cze 2013
Posty: 518
Pomógł: 26

Trochę posprzątałem. Wszystko w pierwszym poście :)

_________________
Przewodnik|Sterownik akwariowy



Ostatnio edytowano 7 sty 2016, o 16:34 przez matekogon, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 25 lis 2015, o 23:47 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

matekogon napisał(a):
Czy dobrze mówię MIrku?


Ja naturlich ;) ... yef of course ;) .... oczywiście dziękuję

a widzę, że udało ci się w końcu z tą ikonką w TRAY'u - brawo!

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 29 lis 2015, o 11:49 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 04 cze 2013
Posty: 518
Pomógł: 26

Koledzy pojawił sie nowy poradnik Mirka więc aktualizuję zakładki

Dla tych co już dodawali swoje poradniki to muszą skorzystać z opcji importuj i wybrać ten plik co jest niżej

Dla tych co nic nie wprowadzali wystarczy zastąpić swój plik dane.text tym plikiem zamieszczonym tutaj

Nowy poradnik w zakładce "dla początkujących" Natomiast ci co importują plik muszą sami dodać sobie zakładkę lub wybrać z istniejących


A i zapomniał bym przed każdym importowaniem pliku proponuje sobie gdzieś zrobić kopie swojej starej wersji pliku "dane.txt" żeby w razie "W" było z czego odzyskiwać dane :)

Aktualna wersja niżej :)

_________________
Przewodnik|Sterownik akwariowy



Ostatnio edytowano 25 gru 2015, o 20:20 przez matekogon, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 13 gru 2015, o 21:36 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 05 lis 2013
Posty: 353
Lokalizacja: Kraków
Pomógł: 6

Witaj.
Program super. Zrobienie calej bazy troche zajmie, ale warto.
Czy jest możliwość podmiany url na lokalne pliki? W trybie HD mi youtube nie dziala a w gorszej jakosci nie widac wpisywanego kodu.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 13 gru 2015, o 21:46 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 04 cze 2013
Posty: 518
Pomógł: 26

iwi napisał(a):
Witaj.
Program super. Zrobienie calej bazy troche zajmie, ale warto.
Czy jest możliwość podmiany url na lokalne pliki? W trybie HD mi youtube nie dziala a w gorszej jakosci nie widac wpisywanego kodu.


Witaj
Na dzień dzisiejszy nie ma takiej możliwości. Może kiedyś :)

Dlaczego nie działa ci youtube w hd?

_________________
Przewodnik|Sterownik akwariowy



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 13 gru 2015, o 22:42 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 05 lis 2013
Posty: 353
Lokalizacja: Kraków
Pomógł: 6

matekogon napisał(a):
Dlaczego nie działa ci youtube w hd?

Predkość internetu. Mam niby 8mbit ale YT ciągle się ładuje przy HD. Na 480 chodzi płynnie.
A tak to sobie w wolnych chwilach ściągam w HD i potem wrzucam na NAS i mogę na dowolnym urządzeniu w domu sobie oglądać.
Co do samego programu to przy dodawaniu spisu brakuje przejścia klawiszem tab we właściwej kolejności. Leci losowo - sam zobacz. W każdym razie sek->min->url->godziny

I jest jakiś błąd w bazach bo akurat dla sprawdzenia dodałem spis do AVR ADC uśrednianie, filtr cyfrowy dodałem 2 wpisy i trzeciego już nie mogłem dodać bo w ogóle znikł ten poradnik w spisie.
Przydałoby się też żeby po wybraniu zakładki odfiltrowane były poradniki przy DODAWANIU tak jak w głównej zakładce.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 14 gru 2015, o 07:02 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 04 cze 2013
Posty: 518
Pomógł: 26

iwi napisał(a):
matekogon napisał(a):
Dlaczego nie działa ci youtube w hd?

Predkość internetu. Mam niby 8mbit ale YT ciągle się ładuje przy HD. Na 480 chodzi płynnie.
A tak to sobie w wolnych chwilach ściągam w HD i potem wrzucam na NAS i mogę na dowolnym urządzeniu w domu sobie oglądać.
Co do samego programu to przy dodawaniu spisu brakuje przejścia klawiszem tab we właściwej kolejności. Leci losowo - sam zobacz. W każdym razie sek->min->url->godziny

I jest jakiś błąd w bazach bo akurat dla sprawdzenia dodałem spis do AVR ADC uśrednianie, filtr cyfrowy dodałem 2 wpisy i trzeciego już nie mogłem dodać bo w ogóle znikł ten poradnik w spisie.
Przydałoby się też żeby po wybraniu zakładki odfiltrowane były poradniki przy DODAWANIU tak jak w głównej zakładce.



Cenne uwagi znajdę chwilę to sprawdzę. Z szybka sprawdziłem ten błąd. Oczywiście spis poradników nie ładuje się do końca po dodaniu i dla tego nie widziałeś go. Lekarstwem jest wyłączyć i włączyć program. Jak to poprawię to wrzucę poprawkę

_________________
Przewodnik|Sterownik akwariowy



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 25 gru 2015, o 20:18 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 04 cze 2013
Posty: 518
Pomógł: 26

Przeniosłem do pierwszego postu :)

_________________
Przewodnik|Sterownik akwariowy



Ostatnio edytowano 7 sty 2016, o 16:37 przez matekogon, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 25 gru 2015, o 20:20 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2013
Posty: 3797
Lokalizacja: Grudziądz
Pomógł: 143

Właśnie zabieram się za testy

wybrałem wszystkie 3 opcje klikam play ... widzę "klepsydrę" w Win10 ale poradnik się nie odtwarza :(

_________________
Usługi druku przestrzennego - www.drumik.pl



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 26 gru 2015, o 08:30 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02 kwi 2015
Posty: 449
Pomógł: 3

Witam.
Program nie działa u mnie (Win 10 Pro). Otwiera się puste białe okno. Program ustawiony jako zaufany w NIS2015.
Wesołych Świąt
Pozdrawiam



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 26 gru 2015, o 09:18 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 04 cze 2013
Posty: 518
Pomógł: 26

avrfun napisał(a):
Witam.
Program nie działa u mnie (Win 10 Pro). Otwiera się puste białe okno. Program ustawiony jako zaufany w NIS2015.
Wesołych Świąt
Pozdrawiam


Kolego profilaktyczne pytanie czy posiadasz zainstalowaną Jawę ?

majster napisał(a):
Właśnie zabieram się za testy

wybrałem wszystkie 3 opcje klikam play ... widzę "klepsydrę" w Win10 ale poradnik się nie odtwarza :(


Koledzy może ktoś jeszcze potwierdzić czy działa pod win10. Nie mam możliwości przetestowania na win10

_________________
Przewodnik|Sterownik akwariowy



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 26 gru 2015, o 10:25 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

U mnie na Win10 64-bit normalnie się odpala i włączają się poradniki

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 26 gru 2015, o 10:42 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 04 cze 2013
Posty: 518
Pomógł: 26

mirekk36 napisał(a):
U mnie na Win10 64-bit normalnie się odpala i włączają się poradniki


To wychodzi na to że należy szukać problemu w swoich maszynach :)

_________________
Przewodnik|Sterownik akwariowy



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 26 gru 2015, o 21:17 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2013
Posty: 3797
Lokalizacja: Grudziądz
Pomógł: 143

No właśnie widzę i zaczynam szukać ... java najnowsza ... hmm brak antywirusa ... wyłączona zapora systemu windows ... nie mam pojęcia gdzie szukać przyczyny

_________________
Usługi druku przestrzennego - www.drumik.pl



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 26 gru 2015, o 21:46 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02 kwi 2015
Posty: 449
Pomógł: 3

matekogon napisał(a):
Kolego profilaktyczne pytanie czy posiadasz zainstalowaną Jawę ?


Działa prawidłowo! Bardzo przydatny program. Dziękuję.
W laptopie faktycznie brakowało Jawy!



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 7 sty 2016, o 16:45 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 04 cze 2013
Posty: 518
Pomógł: 26

Koledzy chciałem tylko poinformować że uzupełniłem spisy w zakładce ADC oraz przeniosłem wszystko do pierwszego postu żeby było pod ręką.
Jeśli ktoś posiada uzupełnione spisy niech się podzieli z innymi :)

_________________
Przewodnik|Sterownik akwariowy



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 17 mar 2016, o 19:55 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 04 cze 2013
Posty: 518
Pomógł: 26

Koledzy jak wiecie Mirek zakończył serię poradników o enkoderach więc i ja aktualizowałem przewodnik o te poradniki. Wszystko w pierwszym poście :)

_________________
Przewodnik|Sterownik akwariowy



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Sitemap
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group phpBB3.PL
phpBB SEO