Witajcie,
mam prośbę do tych "co lesze zamki lepią w tej piaskownicy" proszę o weryfikację i uwagi w sprawie części kodu dotyczącego ustawienia timera0 w trybie CTC (preskaler 1024, OCR0A = 38 , 4x LCD).
Pracuję na płytce stykowej z CPU ATtiny 2313, przerabiam temat z BB dotyczący multipleksowania LED, równolegle ze złomu elektronicznego przygotowuję wyświetlacz 4xLCD by go dołączyć do CPU ATtiny 2313.
Nie mam pewności czy poprawnie główkuję, moja niepewność dotyczy ustawienia bitów w rejestrach Rregister A i B
timer0, poniżej kod (mam nadzieję, że to zrozumiale opisałem):
język cpp
Musisz się zalogować, aby zobaczyć kod źródłowy. Tylko zalogowani użytkownicy mogą widzieć kod.