kamilos3092 napisał(a):
DO obsługi wyświetlacza LCD używam bibliotek pana Mirosława z marca 2010 roku
No ja widzę, że kolega użył bibliotek z książki - ale już samej książki nie przeczytał zdaje się - bo co to niby ma oznaczać ?
język c
Musisz się zalogować, aby zobaczyć kod źródłowy. Tylko zalogowani użytkownicy mogą widzieć kod.
w Bascomie może to by przeszło ale tu widać że kolega kompletnie odpuścił sobie podstawy C, podpowiadam TABLICE, więc proponuję powrócić do tych rozdziałów książki ok?
_________________
zapraszam na blog:
http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj
Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV
www.youtube.com/mirekk36 ]