Wiesz na mniej niż 100kHz zawsze każdy scalak odpowie

może być i 20kHz albo i 1kHz a dogadają się ... jednak idąc w górę na pewno napotkamy ograniczenia biorąc pod uwagę że scalak Slave ma w nocie że pracuje w standardzie 100kHz. Czy ograniczeniem będzie 200kHz ? pewnie nie - czy 300kHz już może być, ale przecież taki PCF8574 śmiga (jak testowałem nawet na ok 390kHz, a powyżej już robił mi zwiechy. A ma w nocie że jest niby tylko na 100kHz)
tak to mniej więcej wygląda
_________________
zapraszam na blog:
http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj
Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV
www.youtube.com/mirekk36 ]