Kanał - ATNEL tech-forum
Wszystkie działy
Najnowsze wątki



Teraz jest 26 cze 2026, o 20:03


Strefa czasowa: UTC + 1





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 lut 2016, o 15:10 
Offline
Nowy

Dołączył(a): 24 sie 2014
Posty: 10
Pomógł: 0

Witajcie, chciałem przetestować 1Wire z workspace z płytki z bluebooka i tutaj pojawił się problem gdyz na starcie wyrzuciło mi 3 błędy:
3x
Składnia: [ Pobierz ] [ Ukryj ]
    Musisz się zalogować, aby zobaczyć kod źródłowy. Tylko zalogowani użytkownicy mogą widzieć kod.


dotyczy to:

ds18x20.c linia 201
Składnia: [ Pobierz ] [ Ukryj ]
    Musisz się zalogować, aby zobaczyć kod źródłowy. Tylko zalogowani użytkownicy mogą widzieć kod.


main.c linia 47
Składnia: [ Pobierz ] [ Ukryj ]
    Musisz się zalogować, aby zobaczyć kod źródłowy. Tylko zalogowani użytkownicy mogą widzieć kod.



main.c linia 88
Składnia: [ Pobierz ] [ Ukryj ]
    Musisz się zalogować, aby zobaczyć kod źródłowy. Tylko zalogowani użytkownicy mogą widzieć kod.


całych kodów nie wklejam bo to org Pana Mirka. Pytanie czy to ja coś mieszam czy to jakiś błąd po stronie kompilatora



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 21 lut 2016, o 15:23 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27462
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1045

konopskyyy napisał(a):
Pytanie czy to ja coś mieszam czy to jakiś błąd po stronie kompilatora

No jak rozumiem z twojej wypowiedzi wynika, że wszyscy czytelnicy książek mają te błędy, ba nawet ja miałem gdy to testowałem ... albo jeszcze lepiej - może ja w ogóle tego nie testowałem tylko tak sobie wrzuciłem ? ... No sam chwilę pomyśl panie kolego pomyśl ...

Pomyśl też dobrze zanim drugi raz napiszesz o błędach kompilatora i wszystkiego dookoła .... zamiast się skupić na tym co ty źle robisz - a robisz źle na 10000%

Chcesz żeby ci to wszystko działało tak jak u każdego i u mnie ? To wystarczy zrobić prostą rzecz - na prawdę prostą

http://mirekk36.blogspot.com/2015/07/ec ... ogram.html

Zastosuj się DOKŁADNIE do tego poradnika - sprawdź wg niego swój pierwszy program na miganie diodą LED a gwarantuję ci że wszystkie przykłady z książki z DVD tak samo dobrze będą ci się kompilować

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 21 lut 2016, o 16:18 
Offline
Nowy

Dołączył(a): 24 sie 2014
Posty: 10
Pomógł: 0

Nie rozumiem powodu do nerwow. Przeciez nic nikomu nie zarzucam a ty bardziej fuszerki ;) tak sie sklada ze programy z diodami dzialaja bez problemu no ale ok.


EDIT: podwójnie mi głupio, zapomniałem żeby nie zaglądać do PROBLEMS, wszystko działa, temat do zamknięcia.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Sitemap
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group phpBB3.PL
phpBB SEO