Kanał - ATNEL tech-forum
Wszystkie działy
Najnowsze wątki



Teraz jest 28 kwi 2024, o 12:54


Strefa czasowa: UTC + 1





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Propozycja.
PostNapisane: 8 paź 2014, o 19:05 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 11 wrz 2013
Posty: 709
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 23

Cześć.
Po odzewie jaki otrzymałem na PW oraz forum odnośnie akcji podarowania "miękkiego" bluebooka wpadł mi do głowy pewien pomysł.
Może zorganizujmy taką akcję PODARUNEK/WYMIANA częściami, książkami (różnymi, a nie tylko Mirkowymi) lub może nawet innymi przydatnymi rzeczami.
Ja np. mogę podzielić się wieloma częściami do komputerów (choć i tak spora ich część poszła do krainy elektronicznych łowów czyli na elektroniczny złom ;-) ) oraz starszą literaturą na tematy około komputerowe.
Myślę, że wielu z nas ma w swoich zasobach wiele rzeczy z którymi pożegna się bez żalu i odda za darmo, a może z kolei znajdzie u kogoś coś co bardzo by się przydało.

Przecież wielu z naszych forumowiczów to osoby początkujące, ale też i niekoniecznie zasobne z drugiej strony ktoś z dużym doświadczeniem może szukać jakiś części po prostu już niedostępnych na rynku, a inny ma ich w przysłowiowej szufladzie z 50 ;-).

Mówią, że śmieci jednych są skarbem drugich (tu zaraz dostanę po łbie od Mirka, ale na prawdę nie miałem na myśli mojego oddanego bluebooka :-P - po prostu miałem dwa).

--
Pozdrawiam.
Grzegorz...



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
 Tytuł: Re: Propozycja.
PostNapisane: 8 paź 2014, o 19:31 
Online
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27227
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

No ale po to jakby został właśnie stworzony dział SPRZEDAM/PODARUJĘ

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
 Tytuł: Re: Propozycja.
PostNapisane: 8 paź 2014, o 19:42 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 11 wrz 2013
Posty: 709
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 23

mirekk36 napisał(a):
No ale po to jakby został właśnie stworzony dział SPRZEDAM/PODARUJĘ


Tak też rozumiem misję tego działu, ale moja propozycja została rzucona po to aby ludzie pomyśleli czego mają za dużo bądź jest to im zbędne.
Wiesz dział działem, ale czasami po prostu nieraz nie chce się 4 liter ruszyć albo zajrzeć w dawno zapomniany kąt/szufladę/strych lub jak w moim przypadku wielki bałagan (delikatnie mówiąc).

Myślałem o akcji jednorazowej ograniczonej czasowo - pokaż co masz, a ktoś chętnie skorzysta, a może się na coś wymieni.

Tak aby rozruszać ludzi do jeszcze większego pomagania sobie nie tylko merytorycznie, ale i fizycznie.

--
Pozdrawiam.
Grzegorz...



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Sitemap
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group phpBB3.PL
phpBB SEO