rajmund96 napisał(a):
Ja już zakupiłem książke
![Szczęśliwy :)](https://forum.atnel.pl/images/smilies/icon_e_smile.gif)
, ale mam pytanko jak to jest z tym programikiem Code warior bo na stronce piszą że to wersja trial na 30 dni a potem ograniczenia ? i czy mam się tym martwic czy nie ?
![Bardzo szczęśliwy :D](https://forum.atnel.pl/images/smilies/icon_e_biggrin.gif)
tak na dobrą sprawę są dwie edycję ... Evaluation działa przez 30 dni jaki Professional Edition po tym okresie jak nie kupisz licencji to przechodzi w Special Edition lub jak wolisz możesz od razu pobrać i zainstalować wersję Special Edition.
Special Edition możesz pobrać
http://www.freescale.com/webapp/sps/site/overview.jsp?code=CW_SPECIALEDITIONSograniczenia jakie posiada wersja SE
Kod:
up to 64KB of C code for ColdFire+, V1 ColdFire, DSC, Kinetis L Series, RS08, S08 derivatives; up to 128KB of C code for Kinetis K Series and V2-V4 ColdFire derivatives; and up to 512KB for Qorivva and PX derivatives.
więc jak widać mamy 128KB kodu więc jak sądzę wystarczy
![Puszcza oko ;)](https://forum.atnel.pl/images/smilies/icon_e_wink.gif)
jak na początek
ewentualnie możemy pobrać
http://www.kinetis.pl/node/223 tu nie ma ograniczeń i jest free