Kanał - ATNEL tech-forum
Wszystkie działy
Najnowsze wątki



Teraz jest 16 kwi 2024, o 13:46


Strefa czasowa: UTC + 1





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: 7 lip 2014, o 17:55 

Pomógł: 0

matrix napisał(a):
Wypraszam sobie nazywanie mnie malkontentem bo nim nie jestem. Ja Ci nie ubliżam więc tego typu uwagi zachowaj dla siebie. To że masz zielony nick nie znaczy że Ci wszystko wolno.


Po pierwsze co ma zielony kolor do tego, mówię to jako pomysłodawca, oraz jeden z sponsorów konkursu (ostatni o podlewaniu kwiatków). Więc z tej strony występuje, a nie jako moderator, to tak w kwestii formalnej.
Mówiąc o dwu malkontentach, nie miałem na myśli konkretnie ciebie i kolegę zenowi, ale jednego egzemplarza co narzekał na graty wyjęte z szuflady (powinieneś nauczyć się czytać miedzy wierszami, albo bardziej być na bieżąco z wszystkimi tematami na forum).
Po za tym nie czuj się wyróżniony, że nazwałem cię malkontentem, bo patrząc tylko i wyłącznie przez pryzmat tego tematu, to w sumie nic konstruktywnego tu nie powiedziałeś, po za narzekaniem.

Za twoją urażona dumę, przepraszam, ale nie zamierzam przepraszać za nazywanie malkontentów, malkontentami.

Co do ankiet itp.
Powtarzam jeszcze raz, zresztą jak już sam Mirek (właściciel forum, jak by nie było) to jest forum o C i AVR.
Jeżeli ktoś się czuje na siłach prowadzić ankietę, ponieść potem konsekwencje konkursu "Róbta co Chceta" wolna droga, ja się nie wtrącam, ani nie przeszkadzam, ani nie dorzucam. Bo umiejętności me żadne to i prawa do oceniania nie mam.
Konkursy wcześniej wyglądały w ten sposób, że osoby decyzyjne, jedna lub więcej, wybierały wspólnie temat, sponsorowały część nagród, ewentualnie "szukały" sponsorów, dobrowolnych, zgadzających się na warunki konkursu, temat itp.

Jeżeli ma być Ankieta, to może zacząć, w ogóle czy jest sens konkursów, skoro jest z nimi taki problem?

Jeszcze raz powtarzam, piszę w tym temacie wyłącznie jako były, podkreślam, były pomysłodawca/sponsor konkursu/ów

Jedynym miejscem, gdzie pozwoliłem sobie użyć jak to kolega ładnie określi "zielony nick" była część o proszeniu o nie oftopienie, a że kolega zenowi pozwolił sobie na osobistą wycieczkę to i zarobił to na co zasłużył.

Skoro kolega matrix uważa, że nadużywam władzy, proszę bardzo, mnie tu nic nie trzyma, bycie moderatorem nie jest dożywociem.
Jak mówiłem, odnoszę się wyłącznie do postów w tym temacie, bo po za nim, kolega matrix jest uczynny, za co mu serdecznie dziękuje jako moderator.

PS. nie uważam, by określenie malkontent było obraźliwe ;). To raczej taka cecha prawdziwego Polaka Patrioty ;).



Góra
  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 7 lip 2014, o 17:55 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 29 lis 2012
Posty: 1074
Lokalizacja: Sochaczew
Pomógł: 21

Nie musicie nic tworzyć jeśli o mnie chodzi. Zostałem skutecznie zniechęcony. Dziękuje



No i se namazałem z mojego MyPhone Cube za pomocą tapatłoka.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 7 lip 2014, o 17:58 

Pomógł: 0

Widzisz i o takim cały czas podejściu mówię, normalnie foch.

Powtarzam po raz któryś, skoro uważasz że jest potrzeba konkursów w Bascom, to załóż konkurs w bascom, jaki problem?



Góra
  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 7 lip 2014, o 18:05 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2013
Posty: 988
Lokalizacja: Byram, MS 39272
Pomógł: 55

rezasurmar napisał(a):
Skoro kolega matrix uważa, że nadużywam władzy, proszę bardzo, mnie tu nic nie trzyma, bycie moderatorem nie jest dożywociem.
Jak mówiłem, odnoszę się wyłącznie do postów w tym temacie, bo po za nim, kolega matrix jest uczynny, za co mu serdecznie dziękuje jako moderator.


Nie rób tego. Kto będzie mi złośliwie usuwał poczty na czacie w ramach nadużywania zielonego koloru? :(

_________________
Pomysły na podpis - wyślij SMSa +1 769 243 0011



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 7 lip 2014, o 18:30 

Pomógł: 0

WoodPaker napisał(a):
Nie rób tego. Kto będzie mi złośliwie usuwał poczty na czacie w ramach nadużywania zielonego koloru?
.

Będziesz drażnić innego zielonego :lol:



Góra
  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 7 lip 2014, o 18:31 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 paź 2011
Posty: 8583
Pomógł: 337

I co teraz ?? może zapasy w błocie ??
Panowie spokój ,

Pax , pax między chrześcijany

Nasze zdanie jest takie że zainteresowanie jest małe bo nagrody nie teges ....
Skoro tylko to się liczy ... to niema sensu zajmowania się konkursami ...

przecież ma to byc dla wszystkich

PRZEDE WSZYSTKIM DOBRA ZABAWA I NAUKA !!

ale ... a zresztą ...

teraz już wszyscy podać sobie łapę, grabę, nogę czy co kto woli ...
Podejście do konkursów jest jasne wystarczy poczytać tematy konkursowe, im nas więcej tym zamiast być lepiej jest gorzej
ludzie co wy z byka na plecy w g.... pospadaliście ??

ech... zacznijcie wreszcie się bawić w programowanie i elektronikę , a sami zobaczycie że szybko na tym zyskacie bo naprawdę
nie liczą się nagrody, a możliwość uczenia, poznawania i wymiana doświadczeń ...

TAKI CEL PRZYŚWIECAŁ KONKURSOM -- A ŻE KRZEWIMY "c" ?? to źle ?? trudno nie pasuje nie startuj ...

jest kącik BASCOMA zróbcie konkurs lochowy w ramach zabawy pokażcie coś ... bo "krzykaczyć" to każdy potrafi , a na temat to mineralna
w gymbę i łaskotanie bumbelków na języku.. nie tędy droga ...

Wszystko da się rozwiązać i można dojść do kompromisu, a tak co mamy impas ??

Nie nie nie zawsze jest wyjście ... tylko trzeba samodzielnie podejść do drzwi i je otworzyć bo lokajów to tu niema.

A konkursowa stagnacja niestety jest spowodowana przez malkontentów i marudzenie głównie o wartości nagród ...

Howgh powiedziałem ....

teraz ma być spokój w temacie.

_________________
[b]San Escobar! Patria mia! Tu eres como la salud.[/b]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 7 lip 2014, o 19:06 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27224
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

rezasurmar napisał(a):
ale jednego egzemplarza co narzekał na graty wyjęte z szuflady


Dokładnie był taki jeden i dał się wszystkim we znaki - dlatego też zresztą już go nie ma z nami ...

SunRiver napisał(a):
Pax , pax między chrześcijany


kurka wodna - właśnie o TO chodzi.

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 7 lip 2014, o 19:18 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 29 lis 2012
Posty: 1074
Lokalizacja: Sochaczew
Pomógł: 21

Ok, ja broń składam. Pozdro.


No i se namazałem z mojego MyPhone Cube za pomocą tapatłoka.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 7 lip 2014, o 20:14 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 kwi 2014
Posty: 65
Pomógł: 0

Ja pier#%^+<$£! Ale wy jestescie! Polski naród pełną gębą. Za krótko III rzesza w polsce była chyba. Robicie to dla nagród? Konkursów? Umiesz coś, chcesz pokazać, to zrób to w dziale DIY. Nie ma ograniczeń co do języka, techniki. Wygrasz konkurs, dostaniesz nagrodę, np. programator (który jest super BTW) i co zrobisz z drugim programatorem? Odsprzedasz? Odłożysz na półkę? Macie doskonałe źródło wiedzy, doborowe towarzystwo a szarpiecie się o konkurs z nagrodami. Wstyd.

_________________
sig off ;(



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 7 lip 2014, o 20:17 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 paź 2011
Posty: 8583
Pomógł: 337

Kejter napisał(a):
Ja pier#%^+<$£! Ale wy jestescie! Polski naród pełną gębą. Za krótko III rzesza w polsce była chyba.


powiedziałem że ma być spokój ....

hie hie hie

_________________
[b]San Escobar! Patria mia! Tu eres como la salud.[/b]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 7 lip 2014, o 20:39 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 maja 2012
Posty: 233
Lokalizacja: Gdynia
Pomógł: 15

Panowie... Może wprowadzimy nową formę konkursów. Nie twórzmy całych, kompletnych projektów bo niewiele osób bierze w tym udział i potrzeba na to trochę więcej wolnego czasu a z tym jest co u niektórych krucho. Proponuję stworzyć mini konkursy na stworzenie np. najbardziej optymalnej procedury do konkretnego zastosowania, którą później wszyscy będziemy mogli wykorzystać w swoich projektach. Tak na szybko co mi chodzi po głowie, np. paraser do NMEA zgodny z bibliotekami MK_Uart . Jeszcze lepiej by było gdybyśmy zamiast konkursów wspólnymi siłami tworzyli takie procedury. Wiadomo co dwie głowy to nie jedna a o kilkudziesięciu już nie wspomnę.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 7 lip 2014, o 20:43 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 kwi 2013
Posty: 187
Lokalizacja: Kobiernice
Pomógł: 13

Może i ja wtrącę swoje 5 groszy...
Sama idea przeprowadzenia konkursu to świetna sprawa. Moim zdaniem skoro forum dotyczy nauki programowania w C z wykorzystaniem AVRów to czemu się tego nie trzymać przy warunkach konkursu :) Tyle jeśli chodzi o wcześniejszą dyskusję.
Chciałem jednak poruszyć problem dość słabego zainteresowania. W moim przypadku wyglądało to tak: Jeśli chodzi o programowanie to jestem dość początkujący, co chwila wertuję bluebooka bo ciągle o czymś zapominam ;) . Lubię sobie też coś od czasu do czasu zaprojektować i wykonać. Tak więc pomysł z konkursem bardzo mi się spodobał. Można się pochwalić swoimi pomysłami, sprawdzić swoje umiejętności, no ogólnie jest fun. Co do nagród, wydawały mi się całkiem fajne. W ogóle to szacun dla sponsorów. Tym jednak co mnie zniechęciło był temat konkursu. Może tylko ja tak miałem, no ale zupełnie brak pomysłów. Może gdyby pojawiły się jakieś propozycje, a może gdyby tematem było wykonanie jakiegoś konkretnego urządzenia to zainteresowanie było by większe. Ktoś mógłby powiedzieć że gdyby mi zależało to bym coś wymyślił. No ale jeśli jestem początkujący, dopiero oswajam się z lutownicą to wpadnięcie na ciekawy, nowatorski pomysł nie jest takie proste.

Niemniej z niecierpliwością czekam na ogłoszenie kolejnego konkursu i z chęcią spróbuję w nim swoich sił :D

_________________
zapraszam na bloga http://bakcyl8bit.blogspot.com/



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 7 lip 2014, o 22:41 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08 gru 2013
Posty: 366
Lokalizacja: Wałbrzych
Pomógł: 7

Powiem tak pomysł na konkurs super, nagrody dla mnie nie ważne ,chodzi o to by ktoś docenił naszą oryginalność.
Mimo że język C nie bardzo wchodzi mi do głowy i wiele nie umiem zaledwie zamigać diodą to wystartuję gdyż ta migająca dioda mająca odpowiednie zastosowanie może się okazać wyjątkową migającą diodą .
Zaznaczę jeszcze że jestem BASCOMOWCEM i teraz UWAGA!!! mówię do innych BASCOMOWCÓW konkurs nikogo nie wyklucza on motywuje do tego by próbować swoich sił i uczyć się od innych sam chętnie bym popatrzył na takie proste kody w c jak użycie klawisza do zmiany wypełnienia pwm. Nie ma to jak analiza kodu bo nie sztuka jest go przepisać z książki i zobaczyć że on działa ważne jest by go zrozumieć.

_________________
sig off ;(



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 8 lip 2014, o 09:54 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 paź 2011
Posty: 703
Lokalizacja: Zielona Góra
Pomógł: 75

Natchniony przez kolegę nixie ;) proponuję cykl mini konkursów software-owych na napisanie funkcji, optymalizacje kodu itp. w stałych odstępach czasu np. co 2 tygodnie, pytania konkursowe zgłaszali by forumowicze w wydzielonym topicu np.w dwóch kategoriach początkujący, zaawansowany, z pośród tych propozycji losowane byłyby 2 tematy po jednym z każdej kategorii przez sierotkę ;) , każdy uczestnik którego praca była zgodna z tematem i działała poprawnie (bez względu na styl i podejście do tematu - bo ilu programistów to tyle rozwiązań) otrzymywał by 1 punkt (bo jak wszyscy deklarują nagrody są mało ważne), prowadzona była by tabela z listą uczestników i zgromadzoną punktacją przez nich i po upływie np. roku na początku stycznia nastąpiło by podsumowanie i wyłonienie laureata - przypuszczam że jakieś nagrody rzeczowe pewnie by się też pojawiły, ale splendor i tytuł najlepszy C-ownik roku 2014 - bezcenne.

Co WY na to - oczywiście szczegóły, ramy czasowe, okres trwania itd. podlega dyskusji, doprecyzowania i zaakceptowania przez wszystkich.

_________________
pozdrawiam
phill2k



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 8 lip 2014, o 15:44 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 28 mar 2014
Posty: 30
Pomógł: 3

Z wielką nieśmiałością wyrażam tu swoje zdanie, bo pewnie uznacie mnie za malkontenta.
Ale niech będzie.

Proponuję na początek dwa tematy konkursów:
-dla poczatkujących - program na efekt "Knight Rider", co to jest wie chyba każdy (wędrujące światełko z lewej do prawej i z powrotem).
-dla wszystkich - optymalizacja biblioteki "Magic Led", w pierwszym etapie była by to część dotycząca wysyłania zawartości bufora na ledy (jest to wstawka assemblerowa).

W kategorii poczatkujący następne tematy to np.: led RGB, random led, symulator obecności lokatorów, wyłącznik zmierzchowy itp. itd.
W kategorii dla wszystkich kolejne elementy biblioteki "Magic Led".
Termin 1 miesiąc, z zastrzeżeniem, że jeżeli ktoś zgłosi naprawdę oryginalne i ciekawe rozwiązanie, to będzie ono uwzględnione w dowolnym czasie.
Zwycięzcą zostaje każdy, kto zgłosi własne działające rozwiązanie, z pełnym opisem, z uzasadnieniem dokonanych wyborów (np. dlaczego takie a nie inne opóźnienie) z dyskusją możliwości zmian i ulepszeń.
Raz na kwartał w głosowaniu wybierane byłoby najlepsze rozwiązanie.
Oceny w kategorii początkujący dokona na użytkownik, który się tego podejmie, w kategorii dla wszystkich naturalnym wyborem oceniającego jest P. Mirek.
Nagrody.
Każdy zwycięzca dostanie gwiazdkę na swoim profilu (analogicznie jak piguły), zwycięzca kwartału dostawałby nagrodę rzeczową.
To tyle na początek, jeśli propozycja znajdzie uznanie szanownych forumowiczów, to chętnie temat rozwinę.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 9 lip 2014, o 06:51 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 kwi 2014
Posty: 65
Pomógł: 0

Przepraszam za OT ale nie mogę...

Jednak demokracja i wolna wola prowadza do chaosu...

Natomiast ciągnąc dalej OT, czy koledzy, którzy mają problem z C próbowali najpierw poćwiczyć język C bez mikrokontrolera?
Podstawowe funkcje, pętle itd? Mnie to pomogło, żeby oswoić się ze składnią, sposobem pisania.
Bo ogarniać równocześnie język i hardware to może budzić strach, a tak trochę na raty ale myślę że jest to jakiś pomysł...

_________________
sig off ;(



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 9 lip 2014, o 10:39 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27224
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Kejter napisał(a):
Podstawowe funkcje, pętle itd? Mnie to pomogło, żeby oswoić się ze składnią, sposobem pisania.
Bo ogarniać równocześnie język i hardware to może budzić strach, a tak trochę na raty ale myślę że jest to jakiś pomysł...


wiesz różne są podejścia ... jedni lubią długo bawić się symulatorami a inni (np ja, ale nie tylko) zdecydowanie wolę wziąć procka i na nim czyli na żywym organizmie sprawdzić cokolwiek ... Nawet jakąś drobnostkę, choćby tak teoretyczną jak sprawdzenie jakiegoś rzutowania itp ... to wolę wziąć jakiś LCD czy RS232 i na procku ... bo to mi ZAWSZE dawało przy okazji praktykę ze sprzętem ... stąd ja np niezbyt lubię bawić i nigdy nawet w swoich początkach nie lubiłem "bawić się na sucho" w symulatorach ;) ... No ale nie każdy musi tak samo przecież podchodzić

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 9 lip 2014, o 10:53 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 kwi 2014
Posty: 65
Pomógł: 0

Żebyśmy się dobrze zrozumieli, ja nie neguję ani nie narzucam żadnego sposobu. Każda droga żeby nauczyć się jak najwięcej jest dobra.

Przepraszam za OT...

_________________
sig off ;(



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 9 lip 2014, o 12:19 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2013
Posty: 988
Lokalizacja: Byram, MS 39272
Pomógł: 55

Ale ja cały czas nie rozumiem sensu tych dywagacji. Ktoś urządza konkurs, ktoś w nim bierze udział zgadzając sie na to co urządzający narzucił. Jak nie podoba sie regulamin czy sam konkurs to nie biorę udziału. Oczywiście organizator może grzecznie się zapytać co można by zmienić ale i tak to od niego zależy czy to uwzględni czy może będzie mu to zwisało i powiewało. Jeśli ktoś już całkowicie narzeka na konkursy niech zorganizuje swój. Myślę, że Mirek bez problemu pozwoli na swoim forum ogłosić taki konkurs jeśli tylko będzie on trafiał w tematykę forum.
A tak swoją drogą skoro nam się powiększa rodzina o kobiety to może urządzimy wybory miss mokrego podkoszulka forumowiczek? :twisted:

_________________
Pomysły na podpis - wyślij SMSa +1 769 243 0011



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 9 lip 2014, o 13:23 
Offline
Moderator zasłużony dla forum.atnel.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lip 2012
Posty: 3187
Lokalizacja: Kraków - obok FAB5 ATMEL'a
Pomógł: 89

Końkurs ogłoszony. Nadszedł czas prawdy, okaże się kto miał rację, Moderatorzy czy malkontenci. ;-) Stawiam na to pierwsze.

Cytuj:
A tak swoją drogą skoro nam się powiększa rodzina o kobiety to może urządzimy wybory miss mokrego podkoszulka forumowiczek?


Już kombinuje zbereźnik.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 9 lip 2014, o 14:17 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lis 2011
Posty: 582
Lokalizacja: okolice Wrocławia :)
Pomógł: 24

WoodPaker napisał(a):
...A tak swoją drogą skoro nam się powiększa rodzina o kobiety to może urządzimy wybory miss mokrego podkoszulka forumowiczek? :twisted:


Uważaj żeby to forumowiczki czegoś nie urządziły :lol:

_________________
sig off ;(



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 9 lip 2014, o 14:39 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27224
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Panowie - panowie - proszę mi tu przestać świńtuszyć ;)

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 9 lip 2014, o 15:53 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 cze 2014
Posty: 855
Lokalizacja: pod Warszawą
Pomógł: 58

Panowie
jestem jeszcze młody szczaw, ale jak czytam ten wątek to chyba nie chcę być dorosły.....
Myślę, że Pan Mirek jest zbyt kulturalną osobą żeby stanowczo tupnąć nogą i ukrócić te jałowe dyskusje
Wydaje mi się, że to organizator konkursu ustala zasady, kategorie itd. i albo komuś odpowiada i bierze udział, albo czeka na następny konkurs.

Jeżeli jest to forum poświęcone AVR-om i językowi "C" to normalną rzeczą jest, że konkursy powinny dotyczyć powyższego, a koledzy piszący o dyskryminacji innych nie mają racji - mniejszość nigdy nie ma racji w demokracji - jedyne co jej pozostaje to głośne zwracanie na siebie uwagi.....

Czy wystartuję w konkursie? z moją obecną wiedzą pewnie będzie ciężko, ale jeżeli termin będzie 2-3 miesięczny to czemu nie?

Panowie moderatorzy i Pan Panie Mirku - pogadajcie na PW, ustalcie zasady i koniec kropka bo jak widać inaczej się chyba nie da

Jeżeli ktoś poczuł się dotknięty to przepraszam

pozdrawiam Marek

_________________
Pomóżcie mi stanąć na nogi



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 9 lip 2014, o 19:00 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2013
Posty: 988
Lokalizacja: Byram, MS 39272
Pomógł: 55

mczarny napisał(a):
Wydaje mi się, że to organizator konkursu ustala zasady, kategorie itd. i albo komuś odpowiada i bierze udział, albo czeka na następny konkurs.


Przeca właśnie to napisałem więc podpisuje się pod Twoim postem rękoma, nogami i wszystkim innym czym można by chwycić długopis :twisted:

_________________
Pomysły na podpis - wyślij SMSa +1 769 243 0011



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Sitemap
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group phpBB3.PL
phpBB SEO