Kanał - ATNEL tech-forum
Wszystkie działy
Najnowsze wątki



Teraz jest 28 kwi 2024, o 03:15


Strefa czasowa: UTC + 1





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 lut 2014, o 18:06 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 16 lut 2012
Posty: 219
Pomógł: 1

Witam! Tak jak w temacie.
Mam do zaoferowania nowy Mega zestaw Raspberry Pi. W skład wchodzą:
-Dwie książki na temat Raspbbery Pi oraz Linuxa, które bardzo łatwo wprowadzą w świat Raspberry Pi. Książki w bardzo dobrym stanie. -Raspberry Pi + karta pamięci 8GB z systemem operacyjnym NOOBS + radiatorki na układy.
-Obudowa do płytki Raspberry Pi -Kabel HDMI do podłączenia Raspbbery Pi<-> Monitor (telewizor)
-Zasilacz sieciowy o wydajności 2A + kabel do Micro USB do podłączenia do płytki
-Kamere Raspberry Pi. Tylko raz wyciągnięta z pudełka, aby zrobić zdjęcie. Nigdy nie podłączana.
-Moduł PiFace Digital - rozszerzenie do Raspberry Pi. Tylko raz wyciągnięta z pudełka, aby zrobić zdjęcie. Nigdy nie podłączana.
-Karta sieciowa Wifi na USB.


UWAGA! Dodatkowo dodaje:
-Przejściówka HDMI<->VGA do podłączenia starszych monitorów bez HDMI. Przetestowana, działa w 100%
-Taśmę,dzięki której można wyprowadzić GPIO na płytkę stykową
-Konwerter stanów logicznych Z tego całego zestawu używałem tylko parę godzin zasilacz oraz komputer Raspberry Pi, które były mi potrzebne do nauki Linuxa. Zestaw ten jest nowy, bez żadnych wad. Większość modułów wogóle nie była wyciągnięta z pudełka. Zestaw ten kupiłem w Listopadzie na botland.pl Sprzedaję, gdyż zmusiła mnie sytuacja życiowa. Na ten skompletowany zestaw wydałem ponad 800zł. Więcej informacji pod: 519 870 693 oraz priv. Pozdrawiam i polecam.

Zdjęcia na:
http://allegro.pl/show_item.php?item=3938423528

UWAGA! Dla użytkowników forum cena promocyjna 520zł z przesyłką.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Sitemap
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group phpBB3.PL
phpBB SEO