Kanał - ATNEL tech-forum
Wszystkie działy
Najnowsze wątki



Teraz jest 29 mar 2024, o 09:27


Strefa czasowa: UTC + 1





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 wrz 2016, o 02:15 
Offline
Nowy

Dołączył(a): 04 lip 2013
Posty: 14
Lokalizacja: Warszawa
Pomógł: 1

Zbierałem się z tym już od jakiegoś czasu.
Proponuję aby przy pisaniu wszelkich poradników, umieszczaniu filmów na YouTube - usystematyzować tzw. numerację i oznaczenia.

oto przykład
    00.00 - temat główny [ rozpoczęcie od 0 nawet do 99 to i tak duży przedział ]
      00.00a - podrozdział [ gdy temat jest rozległy nawet numeracja od A do Z daje spore możliwości ]

      Trzymać się reguły tej samej wielości liter tekstu
      oto przykład nie koniecznie realny jak póżniej można archiwizować taką stronkę

      [... mirekk36 ...]

      --------------------------------------------------------------
      a teraz trochę zamieszania z życia wzięte
      poniższy błędny wykaz który wprowadza zamieszanie !!!!!
      -------------------------------------------------------------
      Basic4Android kurs - part 01
      Basic4Android kurs - part 02
      ....
      Basic4Android kurs - part 09

      B4A - prosty Terminal Bluetooth Part 13
      B4A - prosty Terminal Bluetooth Part 14
      B4A - prosty Terminal Bluetooth Part 15
      B4A - prosty Terminal Bluetooth Part 16
      B4A - UI - wstęp do Bluetooth Part 12
      B4A - User Interface - wstęp do Bluetooth Part 11
      B4A UDP Terminal - AVR - B4J - part 01
      B4A UDP Terminal - AVR - B4J - part 02
      B4A UDP Terminal - AVR - B4J - part 03
      B4A UDP Terminal - AVR - B4J - part 04
      B4A UDP Terminal - AVR - B4J - part 05
      B4A Voice recognition & Text To Speech

      --------------------------------------------------------------
      A to propozycja, którą odbiera się zupełnie inaczej
      --------------------------------------------------------------
      B4A kurs - part 01
      B4A kurs - part 02
      B4A kurs - part 03
      B4A kurs - part 04
      B4A kurs - part 05
      B4A kurs - part 06
      B4A kurs - part 07
      B4A kurs - part 08
      B4A kurs - part 09
      B4A kurs - part 10 Voice recognition & Text To Speech
      B4A kurs - Part 11 User Interface - wstęp do Bluetooth
      B4A kurs - Part 12 UI - wstęp do Bluetooth
      B4A kurs - Part 13 prosty Terminal Bluetooth
      B4A kurs - Part 14 prosty Terminal Bluetooth
      B4A kurs - Part 15 prosty Terminal Bluetooth
      B4A kurs - Part 16 prosty Terminal Bluetooth

      --------------------------------------------------------------
      a to wam coś przypomina ?????
      --------------------------------------------------------------
      KURS EAGLE Cadsoft LIB part 07A
      KURS EAGLE Cadsoft LIB part 07B
      KURS EAGLE Cadsoft PCB part 05 - polygon GND
      KURS EAGLE Cadsoft PCB part 01
      KURS EAGLE Cadsoft PCB part 02
      KURS EAGLE PCB part 03
      KURS EAGLE PCB part 04

      --------------------------------------------------------------
      a tak po zmianach, które ja sugeruje :
      --------------------------------------------------------------
      KURS EAGLE Cadsoft PCB part 01
      KURS EAGLE Cadsoft PCB part 02
      KURS EAGLE Cadsoft PCB part 03 - PCB
      KURS EAGLE Cadsoft PCB part 04 - PCB
      KURS EAGLE Cadsoft PCB part 05 - polygon GND
      KURS EAGLE Cadsoft LIB part 06 - PCB
      KURS EAGLE Cadsoft LIB part 07A - LIB
      KURS EAGLE Cadsoft LIB part 07B - LIB

      Co wy na to ?
      pozdrawiam



      Góra
       Zobacz profil  
      cytowanie selektywne  Cytuj  
      PostNapisane: 20 wrz 2016, o 08:22 
      Offline
      Użytkownik
      Avatar użytkownika

      Dołączył(a): 29 maja 2013
      Posty: 432
      Lokalizacja: Gostyń / Poznań
      Pomógł: 25

      marcus napisał(a):
      Co wy na to ?


      Ja nie lubię wymyślaczy zbędnych pierduł i papierologii także się nie wypowiem :P Ale może warto się rozejrzeć za pracą w jakimś urzędzie? hmm może statystycznym? A Mirek to jednostka autonomiczna także zrobi jak mu pasuje ;)

      _________________
      Podpis...



      Góra
       Zobacz profil  
      cytowanie selektywne  Cytuj  
      PostNapisane: 20 wrz 2016, o 10:17 
      Offline
      Użytkownik
      Avatar użytkownika

      Dołączył(a): 27 maja 2013
      Posty: 562
      Lokalizacja: Bydgoszcz
      Pomógł: 23

      marcus napisał(a):
      Ja nie lubię wymyślaczy zbędnych pierduł i papierologii także się nie wypowiem Ale może warto się rozejrzeć za pracą w jakimś urzędzie?


      Dobre :) ale w sumie racja.

      Takie sprostowanie KURS EAGLE Cadsoft PCB part 01 to już nie Cadsoft a Autodesk :)

      No i nie widzę sensu tego zmieniania, praktycznie obejrzałem wszystkie filmy Mirka i jakoś nie zauważyłem żeby był problem z nazewnictwem.



      Góra
       Zobacz profil  
      cytowanie selektywne  Cytuj  
      PostNapisane: 20 wrz 2016, o 10:29 
      Offline
      Moderator
      Avatar użytkownika

      Dołączył(a): 03 paź 2011
      Posty: 27212
      Lokalizacja: Szczecin
      Pomógł: 1041

      Proponuję zaopatrzyć się w zupełnie darmowy program AVP ;)

      http://atnel.pl/atnel-video-player.html

      a będzie można nie tylko łatwo wyszukiwać lecz jeszcze mnóstwo innych pożytecznych rzeczy robić ;)

      _________________
      zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



      Góra
       Zobacz profil  
      cytowanie selektywne  Cytuj  
      PostNapisane: 20 wrz 2016, o 11:31 
      Offline
      Nowy

      Dołączył(a): 04 lip 2013
      Posty: 14
      Lokalizacja: Warszawa
      Pomógł: 1

      Program zakupilem tuż po ukazaniu się pełnej wersji w sklepie Atnel. Jednak jakie było moje zdziwienie kiedy zmudnie wprowadzane zmiany po synchronizacji kanału powróciły do pierwotnej formy. I nie dotyczy to tylko Pana filmów jest to sprawa globalna. Proszę sie nie gniewać za mój wpis prosze o pomoc w rozwiazniu problemu. Wiele osób nie przywiązuje do porządku wagi, wręcz kpi sobie z tego na wielu forach, że to szukanie "dziury w całym" ale dla elektronika i informatyka systematyka ma znaczenie. Mogę się podjac zmian i przygotować opisy wtedy je prześlę do Pana.



      Góra
       Zobacz profil  
      cytowanie selektywne  Cytuj  
      PostNapisane: 20 wrz 2016, o 11:39 
      Offline
      Moderator
      Avatar użytkownika

      Dołączył(a): 03 paź 2011
      Posty: 27212
      Lokalizacja: Szczecin
      Pomógł: 1041

      marcus napisał(a):
      Proszę sie nie gniewać za mój wpis

      Ależ ja się nie gniewam ... skądże znowu ?

      Jeśli zaś chodzi o wprowadzanie zmian to proszę mi uwierzyć, nie mam na to czasu. Jestem i działam sam. Sam muszę przygotowywać treści poradników żeby były ciekawe, sam muszę je nakręcić i sam zmontować. Sam muszę pisać książki i sam je wydawać. Sam muszę projektować elektronikę i zajmować się jej produkcją. Sam muszę się zajmować reklamą i jeszcze tak mógłbym długo wymieniać co muszę robić sam ... więc proszę mi wybaczyć, że pewne rzeczy schodzą na drugi plan ... ja muszę przede wszystkim jakoś na życie zarobić a o to muszę walczyć codziennie poświęcając prawie po 24h/dobę ... za mało mam czasu żeby teraz wchodzić na YT i poprawiać wszystkie tytuły od początku świata ... no przykro mi ... I też proszę się nie gniewać tylko raczej postarać się zrozumieć .... Podobnie nie ma porządku np na blogu a i forum przydałoby się np bardziej uporządkować. I stronę Atnel ... i jeszcze dużo rzeczy - na to wszystko potrzeba MNÓSTWO czasu i pieniędzy - a niewiele osób sobie z tego zdaje sprawę i jeszcze potrafią przeszkadzać - mówię tu o malkontentach narzekających np na to że w moich poradnikach reklamuję swoje produkty - a nie broń Boże o tobie ... Ale tak tylko chciałem zwrócić uwagę jak się ma dla mnie niestety z tego punktu widzenia tak mało istotne zagadnienie związane z porządkowaniem tytułów itp itd ... może też postarasz się mnie zrozumieć ok ? I tu nie chodzi o przesłanie po uporządkowaniu - takimi rzeczami to musiałaby się już zająć oddzielna osoba która pilnowałaby porządku tu i tam ... Ale nie mam funduszy żeby taką zatrudnić - na razie to walczę sam żeby zarobić na przysłowiową "szklankę chleba" ok?

      _________________
      zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



      Góra
       Zobacz profil  
      cytowanie selektywne  Cytuj  
      PostNapisane: 20 wrz 2016, o 13:03 
      Offline
      Użytkownik
      Avatar użytkownika

      Dołączył(a): 17 mar 2015
      Posty: 202
      Pomógł: 15

      Amen

      Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka



      Góra
       Zobacz profil  
      cytowanie selektywne  Cytuj  
      PostNapisane: 20 wrz 2016, o 23:28 
      Offline
      Nowy
      Avatar użytkownika

      Dołączył(a): 15 lis 2015
      Posty: 23
      Lokalizacja: Lesznowola (południowe okolice Wa-wy)
      Pomógł: 1

      Mirek: nie traktuj postu / pomysłu Marcusa jako krytykę/wytykanie błędów/czepianie się.

      Mirek, AdamBo, eMCe2:
      ATNEL rośnie i wszyscy się z tego bardzo, bardzo cieszymy. Absolutnie normalne jest, że Mirek nie jest w stanie ogarnąć 100% wszelkich spraw. Co więcej - było by niedobrze, gdyby musiał skupiać się na drobiazgach, pierdołach, biurokracji itd. Będziemy mieli największy pożytek, gdy Mirek skupi się na tym, co robi fantastycznie i genialnie dobrze - czyli na pisaniu książek, kręceniu wideoporadników i tłumaczeniu zawiłości C oraz uC. Mniej ważnymi rzeczami mogą i powinni zająć się inni.

      Dla osób choć trochę zaawansowanych/obeznanych ze społecznością ATNEL obecne nazwy wideoporadników nie stanowią żadnego problemu. Ja też, choć raczej początkujący (1 rok się tym interesuję), w miarę dobrze się w nich orientuję i jestem w stanie odszukać sobie potrzebną mi w danej chwili wiedzę. Ale zgadzam się z Marcusem, że dla nowo dołączających osób te nazwy mogą być trochę za mało intuicyjne. Pamiętajcie, że starsi stażem uczestnicy forum mieli kilka lat na wchłonięcie tego materiału. Nowo dołączający mają trudniej - aby dociągnąć do Waszego poziomu wiedzy (a wierzę że wszyscy do tego dążą) muszą w znacznie krótszym czasie przyswoić sobie poradniki.

      Życzę z całego serca aby ATNEL dalej świetnie się rozwijał (zarówno forum, blog a przede wszystkim przedsięwzięcie biznesowe Mirka). Wierzę, że ten rozwój będzie szybszy, jeśli nie będziemy zamykali się na pomysły nowych członków naszej społeczności. Zgłaszanie na forum nowych pomysłów absolutnie nie oznacza, że Mirek powinien rzucić wszystko i nagle zmieniać nazwy. Może warto ten pomysł zapamiętać i zrealizować w przyszłości w inny sposób - nie angażując bezpośrednio Mirka? Może warto nie gasić zapału nowych forumowiczów?



      Góra
       Zobacz profil  
      cytowanie selektywne  Cytuj  
      PostNapisane: 20 wrz 2016, o 23:58 
      Offline
      Moderator
      Avatar użytkownika

      Dołączył(a): 03 paź 2011
      Posty: 27212
      Lokalizacja: Szczecin
      Pomógł: 1041

      Jagermeister napisał(a):
      Mirek: nie traktuj postu / pomysłu Marcusa jako krytykę/wytykanie błędów/czepianie się.

      Ale gdybym tak to traktował to czy starałbym się aż tak szczegółowo wyjaśnić powody dla których na razie nie mam jak się tym zająć ? ... absolutnie nie traktuję tego jako czepianie się.

      _________________
      zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



      Góra
       Zobacz profil  
      cytowanie selektywne  Cytuj  
      PostNapisane: 21 wrz 2016, o 05:38 
      Offline
      Użytkownik

      Dołączył(a): 08 wrz 2012
      Posty: 505
      Pomógł: 6

      marcus w pełni się z Tobą zgadzam! Dla mnie osobiście usystematyzowanie jakie proponujesz ma wielki sens i jestem za. Chciałem zamieścić tylko swoje poparcie dla Ciebie żebyś wiedział, że nie jesteś sam w swoich przemyśleniach. Natomiast uważam, że eMCe2 trochę nonszalancko oceniłeś propozycję kolegi. Czytając wypowiedź Mirka, rozumiem Go i czuję się usatysfakcjonowany Jego argumentacją. Sam się dziwie wielokrotnie kiedy On to wszystko robi. Ja często nie mam czasu obejrzeć nowego filmu z YT który umieści, a co dopiero nakręcenie, zmontowanie i co najważniejsze zdobycie wiedzy do przekazania. eMCe2 wyobrażasz sobie wsypanie wszystkich części elektronicznych ze swoich zapasów do jednego słoika? Zawsze można powiedzieć, że są uporządkowane, bo są w jednym miejscu ;) , a segregowanie i opisywanie to zbędne pierdoły zajmujące czas i miejsce, no nie do końca ;)
      Nie będę "naciskał" na Mirka, żeby przyjął pomysł marcus bo jak wyżej napisałem, rozumiem Jego tłumaczenie. Chciałem tylko się odezwać i powiedzieć, że też się trochę gubię w tytułach i nazwach filmów, oczywiście bez przesady można to ogarnąć. Najważniejsze, że są!
      Pozdrawiam



      Góra
       Zobacz profil  
      cytowanie selektywne  Cytuj  
      PostNapisane: 21 wrz 2016, o 06:53 
      Offline
      Użytkownik
      Avatar użytkownika

      Dołączył(a): 14 lut 2014
      Posty: 279
      Lokalizacja: Kraków
      Pomógł: 4

      Tom277 napisał(a):
      marcus w pełni się z Tobą zgadzam!

      A ja z Wami!

      Tom277 napisał(a):
      Nie będę "naciskał" na Mirka, żeby przyjął pomysł marcus bo jak wyżej napisałem, rozumiem Jego tłumaczenie. Chciałem tylko się odezwać i powiedzieć, że też się trochę gubię w tytułach i nazwach filmów, oczywiście bez przesady można to ogarnąć. Najważniejsze, że są!

      Jak widać, można podyskutować na sensowne argumenty, kulturalnie i dojść do porozumienia ;)

      _________________
      http://forum.atnel.pl/topic15633.html



      Góra
       Zobacz profil  
      cytowanie selektywne  Cytuj  
      PostNapisane: 21 wrz 2016, o 07:15 
      Offline
      Użytkownik
      Avatar użytkownika

      Dołączył(a): 29 maja 2013
      Posty: 432
      Lokalizacja: Gostyń / Poznań
      Pomógł: 25

      osobiste doświadczenia jakie mam są takie ze Ci którzy skupiają się na papierkach, porządku i całej tej otoczce mającej na celu pokazanie jacy oni są zorganizowani poukladani i profesjonalni zazwyczaj okazuje się niestety ze są oni dobrzy w tym organizowaniu tylko. wszyscy ogarnięcia elektrycy, elektronice i programiści jakich znam mają bałagan w swoich plecakach, na swoich biurkach itp.
      mi osobiście byłoby wstyd wyskakiwac do Mirka z takimi tematami żeby opisy zmienial bo nie potrafię czegoś poszukać. Wystarczy mi ze mam w czym szukać i to za darmoche. w normalnym świecie żeby dostać taka dawkę wiedzy i umiejętności trzeba wyłożyć górę kasy...
      wiec wolałbym poświęcić kilka godzin szukając czegoś niż truc za przeproszeniem d...e. Ale każdy jest oczywiście inny i jak widać Mirek toleruje takich i takich.

      _________________
      Podpis...



      Góra
       Zobacz profil  
      cytowanie selektywne  Cytuj  
      PostNapisane: 21 wrz 2016, o 08:32 
      Offline
      Użytkownik

      Dołączył(a): 08 wrz 2012
      Posty: 505
      Pomógł: 6

      Cytuj:
      wszyscy ogarnięcia elektrycy, elektronice i programiści jakich znam mają bałagan w swoich plecakach, na swoich biurkach itp.
      coś w tym jest ;) . Czasami jak oglądam YT gdzie ktoś prezentuje swoje osiągnięcia faktycznie jest wielu takich co skręcają wszystko drutem, zużywają mnóstwo HotGluta i to działa. Niejednokrotnie jestem zły na siebie gdy poświęcam dużo czasu na zrobienie czegoś porządnie, poukładanie, czysto i przejrzyście a później okazuje się, że i tak nic nie działa. Kończy się cięciem ścieżek, lutowaniem zworek i z ładnej płytki wychodzi "rzeźnia".
      Mimo wszystko przykładam maksimum zaangażowania do wyglądu ładu i porządku, po prostu taki jestem, robię wszystko maksymalnie porządnie (co nie znaczy, że mi się to udaje). Niektórzy są chaotyczni inni znowu bardzo poukładani, każdy jest inny :) .
      Cytuj:
      truc za przeproszeniem d...e.
      oj trochę dramatyzujesz ;) Przecież marcus rzucił tylko propozycję, a swoja drogą znakomita większość uczestników forum docenia pracę Mirka i możliwość nauki z Mirkowych poradników. Zwróć proszę jeszcze uwagę na "produkty" Mirka biblioteki, płytki itd jak bardzo są dopracowane. Przecież można było mniej starannie, wystarczy dopisać w uwagach "tu należny dopisać, tam zmienić" itd płytki też nie muszą być takie ładniutkie.
      Ok starczy tej piany. :) Właściwie Mirek odpowiedział na propozycje marcus.
      Pozdrawiam



      Góra
       Zobacz profil  
      cytowanie selektywne  Cytuj  
      PostNapisane: 21 wrz 2016, o 12:09 
      Offline
      Użytkownik

      Dołączył(a): 14 sie 2016
      Posty: 905
      Pomógł: 39

      No dobra, wygląd już ustalony, to teraz znajdźcie jelenia który to wszystko poukłada, zmieni wszędzie odnośniki, a potem będzie pilnował porządku i oczywiście zapłaci za czas i robotę.

      _________________
      Moje porady są błędne,nie czytać,zbanować od razu.



      Góra
       Zobacz profil  
      cytowanie selektywne  Cytuj  
      PostNapisane: 21 wrz 2016, o 12:17 
      Offline
      Moderator
      Avatar użytkownika

      Dołączył(a): 03 paź 2011
      Posty: 27212
      Lokalizacja: Szczecin
      Pomógł: 1041

      Harry napisał(a):
      zmieni wszędzie odnośniki,

      Już o tym nie chciałem mówić ;) a rzadko kto o tak prozaicznej rzeczy pomyśli .... przecież te tytuły są już rozpowszechnione na stronach w różnych linkach ;) i wprowadzanie ot tak sobie zmian - porządkowych - może doprowadzić do mega chaosu później i setek maili z pytaniami typu: "A co się stało z poradnikiem X na stronie Y - bo widzę tam tytuł ZZZ a jak klikam to wskakuje mi jakiś inny tytuł WWW ... itd itp

      o końcówce czyli pilnowaniu porządku itp itd już nie wspomnę ....

      Dlatego ja rozumiem że ktoś ma pomysł i dobre intencje ... ale dlatego wyjaśniam pewne sprawy, że patrząc z boku i tylko ze swojego punktu widzenia to wszystko może się wydawać TAKIE proste .... a tymczasem prawda bywa inna ;)

      _________________
      zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



      Góra
       Zobacz profil  
      cytowanie selektywne  Cytuj  
      PostNapisane: 22 wrz 2016, o 10:18 
      Offline
      Użytkownik

      Dołączył(a): 08 wrz 2012
      Posty: 505
      Pomógł: 6

      Cytuj:
      zmieni wszędzie odnośniki

      no, fakt ! Nie pomyślałem o tym :oops:



      Góra
       Zobacz profil  
      cytowanie selektywne  Cytuj  
      PostNapisane: 22 wrz 2016, o 11:54 
      Offline
      Użytkownik

      Dołączył(a): 16 paź 2014
      Posty: 92
      Lokalizacja: Toruń
      Pomógł: 0

      Nie trzeba przecież nic zmieniać, wystarczy, że jakiś chętny wolontariusz i wielbiciel porządku przygotuje listę linków i sugerowanych tytułów. Można z tego zrobić prostą stronę internetową ze spisem treści (nazwa linku będzie tym nowym, usystematyzowanym tytułem). Nie jest to rozwiązanie idealne bo nie będzie miało wpływu to jak wyglądają listy na AVP ale za to nie wymaga dużo zachodu no i każdy może to sobie przerobić po swojemu.



      Góra
       Zobacz profil  
      cytowanie selektywne  Cytuj  
      PostNapisane: 22 wrz 2016, o 12:17 
      Offline
      Moderator
      Avatar użytkownika

      Dołączył(a): 03 paź 2011
      Posty: 27212
      Lokalizacja: Szczecin
      Pomógł: 1041

      mpadlewski napisał(a):
      nie będzie miało wpływu to jak wyglądają listy na AVP

      Panie, nie chodzi o listy w AVP bo te same się zaktualizują w razie czego - to nie jest żaden problem. Chodzi o tytuły i linki na innych stronach atnelowskich od atnel.pl poprzez bloga, forum i inne udostępniane .... o tym nie do końca pomyślałeś zapewne.

      _________________
      zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



      Góra
       Zobacz profil  
      cytowanie selektywne  Cytuj  
      PostNapisane: 22 wrz 2016, o 19:59 
      Offline
      Użytkownik

      Dołączył(a): 16 paź 2014
      Posty: 92
      Lokalizacja: Toruń
      Pomógł: 0

      Jasne, ale nie o to mi chodziło :-) Ujmując wprost: jeśli komuś przeszkadza obecne nazewnictwo to robi sobie taki spis w html'u jaki mu odpowiada i tyle. Jak podzieli się tym na forum to inni będą mogli skorzystać. A jeśli komuś tak jak mi obecne nazwy w niczym nie przeszkadzają to tego spisu nawet nie będzie otwierać.



      Góra
       Zobacz profil  
      cytowanie selektywne  Cytuj  
      PostNapisane: 22 wrz 2016, o 22:04 
      Offline
      Moderator
      Avatar użytkownika

      Dołączył(a): 03 paź 2011
      Posty: 27212
      Lokalizacja: Szczecin
      Pomógł: 1041

      mpadlewski napisał(a):
      Jasne, ale nie o to mi chodziło :-) Ujmując wprost: jeśli komuś przeszkadza obecne nazewnictwo to robi sobie taki spis w html'u jaki mu odpowiada i tyle. Jak podzieli się tym na forum to inni będą mogli skorzystać. A jeśli komuś tak jak mi obecne nazwy w niczym nie przeszkadzają to tego spisu nawet nie będzie otwierać.
      aaa no tak ;)

      _________________
      zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



      Góra
       Zobacz profil  
      cytowanie selektywne  Cytuj  
      Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
      Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 

      Strefa czasowa: UTC + 1


      Kto przegląda forum

      Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


      Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
      Nie możesz odpowiadać w wątkach
      Nie możesz edytować swoich postów
      Nie możesz usuwać swoich postów
      Nie możesz dodawać załączników

      Szukaj:
      Skocz do:  
      Sitemap
      Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group phpBB3.PL
      phpBB SEO