Kanał - ATNEL tech-forum
Wszystkie działy
Najnowsze wątki



Teraz jest 19 wrz 2024, o 17:56


Strefa czasowa: UTC + 1





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 cze 2012, o 11:05 

Pomógł: 0

Zgodnie z "sugestiami" tj. tabelką w drugiej książce, oraz kierowany własną ciekawością kupiłem RX-4M50FM60SF oraz TX-FM-MID, niestety do modułu RX... po za notą katalogową nie mogę znaleźć więcej informacji nawet na stronie producenta. A w odpowiedzi na
mojego maila z zapytaniem dostałem taką o to odpowiedź

Due the fact I understood that you need a receiver in 433.92 MHz in FM modulation, I would suggest you this version:RX-FM4SF

This is the new receiver in FM modulation and we can ensure longer life production.

Could you be so kind as to say me the quantity you need for yr project?

Thanks for the time spent to read this mail,

Best Regards


Mirku, posiadasz może jakąś lepszą dokumentacje do w/w modułów. Co prawda docelowo pewnie będę robił na nowszych polecanych przez producenta, ale teraz chwilowo zostałem z ręką w nocniku ;), muszą mi starczyć na testy te co mam.

PS. Post co prawda nie dotyczy bezpośrednio modułów ATB, ale nie wiedziałem za bardzo gdzie to umieścić na forum.



Góra
  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 19 cze 2012, o 11:20 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27291
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

do tego odbiornika RX-4M50FM60SF posiadam tylko PDF'a który zmieści się na jednym obrazku jak niżej ;)

Obrazek

natomiast do tego RTX-MID

wrzucam w załączniku o ile się uda:


Załączniki:

Aby zobaczyć załączniki musisz się zalogować. Tylko zalogowani użytkownicy mogą oglądać i pobierać załączniki.

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 19 cze 2012, o 11:31 

Pomógł: 0

Tyle też mam, ale dzięki.

Swoją drogą ciekawe dlaczego nie ma dokładniejszej dokumentacji. Brakuje mi dokładnego datasheeta, z wszelkimi parametrami :).

Następnym razem, muszę najpierw poszukać dokumentacji, a dopiero później kupować ;).



Góra
  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 19 cze 2012, o 11:37 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27291
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

rezasurmar napisał(a):
Tyle też mam, ale dzięki.

Swoją drogą ciekawe dlaczego nie ma dokładniejszej dokumentacji. Brakuje mi dokładnego datasheeta, z wszelkimi parametrami :).

Następnym razem, muszę najpierw poszukać dokumentacji, a dopiero później kupować ;).


No tak ale może powiedz mi czego ci brakuje w tym PDF'ie ? czy uważasz, że na jego podstawie nie można zrobić transmisji ? Przecież ja nie miałem ani skrawka informacji więcej w tym temacie i pokazuję krok po kroku jak sobie z takimi modułami radzić - więc nie do końca rozumiem w czym problem ?

Co więcej - zasięgi w otwartym terenie przepiękne - więc czegóż więcej można oczekiwać ? ;) .... no ale może czegoś nie zrozumiałem w twoim pytaniu ?

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 19 cze 2012, o 12:30 

Pomógł: 0

Chodziło mi głównie o zakres informacji, np załączniku jest opis do modułu RX-FM4S z charakterystykami itp. Lubię się wgłębać w dokładne parametry modułów które stosuje, by potem nie zostawiać niczego przypadkowi. A ta "żałosna" nota nie jest pełną dokumentacją w/w modułu ;).

PS. Ja nie lubię się domyślać, lubię wiedzieć, dlatego trochę mnie "drażni" podejście producenta aurel.


Załączniki:

Aby zobaczyć załączniki musisz się zalogować. Tylko zalogowani użytkownicy mogą oglądać i pobierać załączniki.



Góra
  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 19 cze 2012, o 13:42 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27291
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

No tak to potwierdzam, że przydałyby się jakieś dokładniejsze dane. Ale z drugiej - wszystko ładnie śmiga ;)

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 19 cze 2012, o 13:56 

Pomógł: 0

To najważniejsze, skoro u ciebie śmiga to i u mnie będzie.

Pomęczę ich jeszcze trochę, może coś więcej udostępnią.



Góra
  
cytowanie selektywne  Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Sitemap
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group phpBB3.PL
phpBB SEO