Kanał - ATNEL tech-forum
Wszystkie działy
Najnowsze wątki



Teraz jest 28 mar 2024, o 10:04


Strefa czasowa: UTC + 1





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 kwi 2021, o 14:28 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 05 gru 2017
Posty: 29
Pomógł: 0

Ja swój programator wysyłam do sprawdzenia no i zobaczymy co z tego będzie, jak nie wina programatora to w czym tkwi problem, może uda się to jakoś rozwikłać ????

------------------------ [ Dodano po: 10 minutach ]

Jak możesz to napisz jaki to był błąd.
Dzięki wszystkim za pomoc.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 22 kwi 2021, o 20:42 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 05 gru 2017
Posty: 29
Pomógł: 0

Witam jeszcze raz mam pytanie czy jest tu ktoś z płocka i by zechciał mi z tymi attinami pomóc to będę bardzo wdzięczny.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 1 maja 2021, o 18:48 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 05 gru 2017
Posty: 29
Pomógł: 0

Witam mam rozwiązanie mojego problemu, nie była to wina programatora ATB-USBASP ani programów.
Po zakupieniu dwóch sztuk attiny25 w sklepie www.tme.pl okazało się że wszystko śmiga, a poprzednie attiny pochodziły z aliexpress i wszystkie były wadliwe i to taka była przyczyna. Jeszcze raz dzięki wszystkim za pomoc.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 20 maja 2021, o 23:06 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 26 sty 2014
Posty: 119
Lokalizacja: Łódż
Pomógł: 1

topic17535.html
Czyli nie chciało się przejrzeć forum i masz albo zwalone 2313 jak ja kiedyś i/lub za mocne podciągniecie do zasilania na reset (wg mnie) -do tych 10K dodaj jeszcze 1-1.5K i zobacz. Skoro atmegi działają to programator jest dobry. Ja tez swojego czasu nawalczyłem się z tym. Co ciekawe zazwyczaj problem jest w obudowie DIP - bo w smd problemu nie miałem nigdy i programowało się bez problemu(mowa o 2313). Najmniej problemów osobiscie miałem z attiny 26, najwięcej właśnie z 2313 :| tyle ze zaprogramowałem raptem tylko kilka sztuk wiec nie traktujcie tego jako pewnik



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Sitemap
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group phpBB3.PL
phpBB SEO