Kanał - ATNEL tech-forum
Wszystkie działy
Najnowsze wątki



Teraz jest 19 kwi 2024, o 13:00


Strefa czasowa: UTC + 1





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 sie 2019, o 23:19 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 gru 2014
Posty: 88
Pomógł: 2

Wybrałem i opłaciłem nagrodę CAN DIAG GENETIX (299 zł) po pewnym czasie postanowiłem zamienić ją na CAN DIAG STAR (379 zł) minimalna dopłata powinna wynieś 80 zł, system na platformie PolakPotrafi pomimo wyboru opcji zamiany nagród narzuca kwotę 379 zł i nie można jej zmienić.

Zgłosiłem problem platformie PolakPotrafi, zgłoszenie numer #11788 wymiana nagrody na inną z dnia 04.08.2019 status problemu: przetwarzanie w toku Assigned to imie i nazwisko prowadzącego problem, do dnia dzisiejszego brak rozwiązania.

Jestem ciekawy czy tylko ja mam problem z zamianą nagrody ? a może ktoś miał podobny problem i go rozwiązał ?

Sugerowałem platformie Polak Potrafi by rozwiązać sytuację korzystając z przelewu tradycyjnego i zamiast płatności na kwotę 377 zł skorygować ją ręcznie na 80 zł, brak akceptacji.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 13 sie 2019, o 11:03 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 27 cze 2018
Posty: 116
Pomógł: 6

Ja wsparłem inny projekt 1 zł jakiś czas temu, później kilka dni temu postanowiłem wziąć nagrodę za 69 zł. Zaskoczyło mnie to że wpłacić miałem 68 zł więc polakpotrafi poprzednia wpłatę zaliczył mi do nowej wybranej nagrody.

_________________
sig off ;(



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 13 sie 2019, o 11:37 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 25 lut 2015
Posty: 252
Lokalizacja: Lublin
Pomógł: 23

Cześć,
dzisiaj zwolniłem nagrodę za 199 zł jakby kogoś interesowała.
Po wybraniu opcji zmiany nagród (ikonka ze strzałeczkami prawo-lewo),
pojawia się menu z listą aktualnie opłaconych nagród (z minusikami)
i wszystkich, albo nie wybranych nagród (z plusikami).
Minusujesz nagrodę, którą chcesz zamienić (znika z opłaconych).
Pojawia się na górze informacja o kwocie do wykorzystania.
Wybierasz (plusikiem) nagrodę na którą chcesz zmienić.
Pojawia się kwota do dopłaty, uwzględniająca kwotę, którą masz do wykorzystania.
Klikasz dalej, płacisz i operacja zmiany nagród zakończona.
Wszystko działa w sposób intuicyjny i niezawodny, wg mnie.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 13 sie 2019, o 14:06 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 31 mar 2012
Posty: 102
Lokalizacja: Ząbkowice Śl.
Pomógł: 2

właśnie też zamieniłem 199->999 i poszło bez problemu, tak jak kolega wyżej pisze



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 13 sie 2019, o 18:33 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 gru 2014
Posty: 88
Pomógł: 2

Przed chwilą kolejny raz powtórzyłem operację zmiany nagród i jest bez zmian przy przejściu z opłaconej nagrody CAN DIAG GENETIX (299 zł) --> "strzałeczki" --> CAN DIAG STAR (379 zł) i do zapłaty 379, można edytować wartość 379 na np 80 jednak po kliknięciu DALEJ pojawia się do zapłaty 379.

Gdyby to była tylko kwestia mojego błędnego klikania chyba nie przyjęto by zgłoszenia problemu, jednak widzę, że nie jest to global error.
Dziękuję Wam za komentarze pozdrawiam.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 13 sie 2019, o 18:38 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27224
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

fobos napisał(a):
Gdyby to była tylko kwestia mojego błędnego klikania chyba nie przyjęto by zgłoszenia problemu, jednak widzę, że nie jest to global error.

Spróbuj zmienić przeglądarkę internetową i powtórzyć tę operację po prostu

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 13 sie 2019, o 19:00 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 gru 2014
Posty: 88
Pomógł: 2

Mirek,

nie wiem co powiedzieć, oczywiście spróbowałem po twojej sugestii na Chromie, niestety jest tak samo źle jak na Firefox, ale lepiej nie trać cennego czasu i pracuj nad finalną wersją Redbook-a,

dzięki pozdrawiam.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 13 sie 2019, o 20:28 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27224
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

no na szczęście to nie ja pracuję nad książką tylko Paweł - w pojedynkę - poważnie - nie dałbym rady z całością projektu. Ja siedzę po uszy w programowaniu ... dzisiaj od programowania parsera - myślałem, że mi się resztki kory mózgowej ;) o ile jeszcze coś tam mam pozawijanego ;) to prawie wyprostowało się "na blachę" ! ;)

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 17 sie 2019, o 23:41 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 gru 2014
Posty: 88
Pomógł: 2

W poprzedniej informacji napisałem: ..."gdyby to była tylko kwestia mojego błędnego klikania chyba nie przyjęto by zgłoszenia problemu ".

Ze wstydem muszę poddać się samokrytyce, przyjecie zgłoszonego problemu przez PolakPotrafi utwierdziło mnie w przekonaniu, że nie popełniam
błędu w klikaniu - a jednak. Po kolejnej próbie wprowadzenia zamiany nagrody zauważyłem, że wybierając opcję zamiany nagród starą nagrodę należy
usunąć gdyż pojawia się na liście stara i nowa nagroda, stąd kwota do dopłaty zamiast 80zł było 379zł.

Poinformowałem portal PolakPotrafi o swoim "odkryciu", a was przepraszam za wywołane zamieszanie.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Sitemap
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group phpBB3.PL
phpBB SEO