A co przyjąłeś za Vref? Uwzgledniłeś wpływ R34 i R35?
Powiem tak, pewnie przyjąłeś do obliczeń Vref=1V, a Ku=3 (może R38 to miało być 20k) i pominąłes R34 i R35 wtedy faktycznie będziesz miał zakres od 0 do 2V.
W przykładzie z tej książki która podałeś "b" to jest napięcie wynikające ze wzmocnienia napiecia referencyjnego, w twoim przypadku to jest 2V podawane przez dzielnik R34 i R35, gdyby wartości tych oporników były pomijalnie małe w stosunku do R36 i R37 (np 1k i 2k) to mozna by wtedy przyjąć że Vref przyjetym do obliczeń jest +1V i wówczas watość b=(1/3)*4 bo w twoim przypadku (Rf+Rg)/Rg=4, czyli b=4/3. Jeżeli jednak R38 (Rf) miało być 20k to wowczas (Rf+Rg)/Rg=3 czyli b=(1/3)*3. A jeszcze jedno dodam, w tym przykładzie z książki założeniem jest, że źródła sygnałów wejściowych maja małą rezystancje wewnetrzną.
Kombinuj dalej
Ja bym zrobił sobie źródło referencyjne poprzez wtórnik, a i sonde zbuforował też wtórnikiem a do tego jeżeli ona ma dużą rezystancje wewnętrzną to zadbałbym aby wtórnik wejsciowy miał mały prąd wejsciowy gdyż inaczej mozesz miec wynik obarczony błędem wynikajacym z tego pradu i rezystancji sondy.