Kanał - ATNEL tech-forum
Wszystkie działy
Najnowsze wątki



Teraz jest 18 kwi 2024, o 19:08


Strefa czasowa: UTC + 1





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 lut 2016, o 15:18 
Offline
Nowy

Dołączył(a): 22 lut 2016
Posty: 1
Pomógł: 0

Cześć Wszystkim :-) ,

Chciałbym się podzielić kursem który udało mi się w ostatnich dniach nagrać:
"Creating Base Project - System Workbench for STM32 - downloading, installing, configuring, running, debugging, troubleshotting"

https://www.youtube.com/playlist?list=P ... 9p9J8QnBtF

:arrow: Chodzi o utworzenie pierwszego projektu bazowego w "System Workbench for STM32" IDE.
:arrow: Kurs obejmuje od pobierania poprzez instalacje, konfiguracje projektu, running aż po debugging.
:arrow: Kurs / Tutorial jest w języku angielskim.

Jest to mój debiut na YouTube - chętnie przysłucham się waszym radom, komentarzom, spostrzeżeniom i sugestiom :-) .

PS - Chciałbym pozdrowić szczególnie tutaj Mirosława Kardasia - naprawde słowa wielkiego uznania dla tego co robisz, dla twoich książek, poradników, Forum, produktów i wymieniać długo.

Pozdrawiam!
Adam



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 22 lut 2016, o 16:03 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27224
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Gratka dla osób chcących wkroczyć w świat STM'ów ... Myślę, że warto takie poradniki polecać.

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 22 lut 2016, o 17:27 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 12 kwi 2012
Posty: 106
Pomógł: 0

właśnie wkraczam w świat STM32. Nabyłem sobie jedną z płytek STM32 - Nucleo i wczytuję się w temat. Za chwilę zacznę ćwiczyć praktyczne przykłady. Z wielką przyjemnością obejrzałem twoje poradniki. Filmiki na youtube znalazłem kilka dni temu (prawie po ich opublikowaniu). Są super. Poproszę o więcej, może o samej pracy z bibliotekami HAL w środowisku SW4, a może coś o współpracy z programem STM32CubeMX (generowaniu, importowaniu i edytowaniu projektów).
pozdrawiam, tak trzymaj!



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 22 lut 2016, o 17:46 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 19 paź 2014
Posty: 357
Lokalizacja: stolyca pyrlandii :)
Pomógł: 18

Doceniam pracę jaką włożyłeś w przygotowanie tego poradnika. Niestety ja poza "pismem obrazkowym" niewiele więcej z niego nie wyniosę - niestety mój angielski leży i kwiczy.
Wiem, wiem, teraz się posypią głosy że programista bez angielskiego to nie programista itd itp... Może i tak.
Przypomina mi się jednak pewien cytat z którejś klasy podstawówki "A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają" autorstwa Mikołaja Reja.
Nie nagabuje tu lub nie naciągam aby robić duplikaty tych wideo w polskiej wersji językowej, ale miło by było gdyby chociaż napisy były oryginalne polskie :)

Tak już całkowicie na zakończenie i troszeczkę nie na temat; rok 2000, Andrzej Wajda odbierając oskara:
https://youtu.be/rImCpUzwGx0



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Sitemap
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group phpBB3.PL
phpBB SEO