Kanał - ATNEL tech-forum
Wszystkie działy
Najnowsze wątki



Teraz jest 28 mar 2024, o 09:47


Strefa czasowa: UTC + 1





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 lip 2012, o 22:13 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 paź 2011
Posty: 8583
Pomógł: 337

Dawno dawno temu.....


Obrazek

Nie no panowie trochę dużo wcześniej !!

Przed wieloma laty, jeszcze w czasach pańszczyźnianych, na Dzikich Łąkach gdzie teraz stoi ATNEL,
miejscowi chłopcy wypasali konie i krowy. Często cały długi dzień, a nawet nocą, przebywali tu razem z wypasanym bydłem.
W nocy rozpalali duże ognisko, aby ochronić się przed dzikimi zwierzętami. Ale nie tylko. Przy ogniu było im raźniej
rozprawiać o smokach, utopcach, bezgłowych zbójach oraz innych duchach, upiorach i zjawach, ponieważ ich
nocne rozmowy kręciły się głównie wokół zjawisk nadprzyrodzonych.

Przekrzykiwali się jeden przez drugiego:
"Moja babka widziała tu ognistego smoka, który szedł w kierunku domu dziedzica i wlókł za sobą worek pełen złota!"
"Tak, tak, zgadza się, nasze zboże ma wiele wypalonych ziaren, a wszystkie to smocze ziarno." (Sporysz)
"Podczas burzy, kiedy przechodzi on obok krzyża, zawsze klnie."
"Mój wuj powiedział, że to diabeł przynosi pieniądze do jamy."
"Trzyma je w środku, w tej dużej jamie?"
"Boże ratuj, co myślicie? czy ktoś tam już zaglądał, albo wchodził do środka? – Ten, kto raz tam wszedł,
nigdy już nie wyszedł z powrotem. Skarbów strzeże ognisty pies."
"Nie, pilnuje ich duch bez głowy. Moja babka raz go widziała!"

Wszyscy chłopcy bali się i unikali tajemniczej jamy.

Pewnego dnia jeden ze starszych chłopaków, a miał na imię Mirek, siedział na skraju tajemniczej jamy na Dzikiej Łące.
Skórzane lejce i powrozy, zdjęte z wypasanych koni, położył na trawie przy nogach, a sam oparł smutną głowę
na ramionach i wpatrywał się w ciemne wnętrze tajemniczej dziury. Bolesne myśli przeszywały jego serce.
Kochał Hankę, córkę starego owczarza, jednak był za biedny, aby wnieść wykup.
W tamtych czasach młodzi chłopcy mogli poślubić wybraną dziewczynę tylko za zgodą dziedzica,
właściciela wioski, a ten żądał za to wykupu.

Nagle Mirek poczuł zimny powiew wiatru; podniósł głowę i kątem oka zauważył, że końska uprzęż i powrozy,
które przed chwilą miał jeszcze przy stopach, znikły we wnętrzu jamy. Ktoś się bawi? Pomyślał.
Jednocześnie poczuł strach i wielki niepokój; młody dziedzic szukał tylko pretekstu, aby rozdzielić go od Hanki,
którą sam namiętnie prześladował. Zdyszany pobiegł do swoich przyjaciół i opowiedział im o nieszczęściu.
"Pomóżcie mi; spuście mnie w dół jamy! Muszę wszystko odzyskać, w przeciwnym razie zostanę ukarany za zgubę
i będzie nieszczęście!"

W końcu litość nad przyjacielem, podsycona niechęcią wobec zarozumiałego dziedzica, przezwyciężyła zabobonny strach. Młodzieńcy zebrali wszystkie powrozy jakie tylko mieli i związali je razem w jedną, długą linę. Potem obeszli wkoło diabelską
jamę modląc się przy tym gorliwie . Przed samą jamą Mirek obwiązał się liną, raz jeszcze padł na kolana i żarliwie modlił się;
kiedy skończył powiedział do wystraszonych przyjaciół:
"W imię ojca, syna i ducha świętego, opuśćcie mnie teraz na dół, a kiedy usłyszycie głos mojej pasterskiej fujarki, możecie wyciągnąć mnie z powrotem na górę. Jakby coś złego się ze mną wydarzyło, to pozdrówcie moich rodziców i moją dziewczynę."
Potem Mirek zniknął powoli we wnętrzu jamy.

Strach przed siłą nieczystą i lęk przed utratą Hanki sprawiły, że w pewnym momencie stracił przytomność. Kiedy się ocknął, okazało się, że znajdował się w dużym, ciemnym lochu. Wokół stało mnóstwo skrzyń, a w nich niezliczone kosztowności, błyszczące i mieniące się wszystkimi kolorami. Na środku, przy złotym stole siedziało trzech surowych, siwobrodych mężczyzn. Kiedy chłopak opanował już pierwszy strach odezwał się do nich drżącym głosem, wyjaśniając cel swojego przybycia i jednocześnie przeprosił za niespodziewane wtargnięcie. Oni wysłuchali go cierpliwie, po czym w zamian za zabrane lejce i powrozy zaoferowali złote łańcuchy. On jednak nie chciał złota i dalej błagał o zwrot skradzionych rzeczy. W końcu starcy dali się przekonać i przystali na jego prośbę. Dodatkowo pozwolili mu jeszcze napełnić wszystkie kieszenie złotem i szlachetnymi kamieniami. Najstarszy z nich zezwolił mu odejść przy czym powiedział: "My starcy mieszkający w tej górze pomagamy wszystkim cierpiącym biedę i dręczonym przez los. Biada jednak tym, którzy z czystej chciwości i skąpstwa chcieliby nasze skarby zrabować!"

Po wielu słowach podziękowań Mirek zabrał lejce i powrozy, napełnił kieszenie złotem a na koniec jeszcze raz pokłonił sie starcom i włożył do ust swoją pasterską fujarkę. Przyjaciele, którzy czekali trwożnie u wylotu jamy, usłyszawszy znajomy dźwięk fujarki zaczęli powoli ciągnąć linę, aż ujrzeli przed sobą twarz ucieszonego chłopaka. Mirek za otrzymane od starców złoto kupił sobie i swoim towarzyszom wolność, Łąkę z czarcimi lochami ,ożenił się z Hanką, która okazał się być dobrą żoną.
I na Łące nad Jamą zbudował firmę ATnel :P A od mędrców , prawdopodobnie kosmici :) tajniki C poznawał :)

To tylko legenda , ale lochy istnieją ... a co się w nich dzieje tylko wybrani czasem się dowiadują i widzą wielkie tajne
laboratoria spowite mgłą tajemnicy, Cele ze szkieletami przykutymi do ściany , i składziki pełne Atnelowskich pigułek,
oraz piwniczki pełne beczek przednich win i tokajów , że o pitnych miodach nie wspomnę :)

Ja w lochach byłem , wino piłem i ze szkieletami w karty grałem .... :)) a com widział i słyszał to na forum umieściłem...

Obrazek



mapa lochów :
Obrazek


Oznaczyliśmy z doborową kompanią pułapki i ciekawe miejsca :)
<hehehe nie mogłem się powstrzymać normalnie >

_________________
[b]San Escobar! Patria mia! Tu eres como la salud.[/b]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 17 lip 2012, o 22:32 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lut 2012
Posty: 598
Lokalizacja: Warszawa
Pomógł: 13

Boże. ..... Padłem jak to przeczytałem ..........:D



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 17 lip 2012, o 22:35 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 15 lut 2012
Posty: 344
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pomógł: 11

Czekamy na reakcje Mirka...



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 17 lip 2012, o 23:10 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

OOOOOOOOOO Matko ! :)

Sun ..... czegoś takiego to ja jeszcze nie widziałem w życiu ;) .... O nie! Panie kolego ty musisz jakąś książkę napisać - myślę że będzie lepsza niż Harry PLOTER i władca z pierścieni ;) Normalnie musiałem to na głos czytać całej swojej rodzinie, kurczę słuchała tego z wypiekami na twarzy: żona ale też córka 22lat, syn 17lat a ja czułem się jakbym czytał bajkę na dobranoc ;)

Sun chcemy kolejne odcinki ;) Tylko proponowałbym teraz wpleść w tą opowieść pewną szajkę, która grasuje w archiwum i planuje ograbić lochy z pigułek i wychlać wszystkie trunki ;)

Szok - ale tak na poważnie to masz pan jakiś talent bo jak to czytałem to normalnie mnie wciągało na maxa ;)

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 17 lip 2012, o 23:15 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 paź 2011
Posty: 8583
Pomógł: 337

jak będę dłużej w lochach siedział to kto wie .... :)

z tym że my już ograbiliśmy lochy z pigułek i trunków :) .......

_________________
[b]San Escobar! Patria mia! Tu eres como la salud.[/b]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 18 lip 2012, o 12:17 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

SunRiver napisał(a):
z tym że my już ograbiliśmy lochy z pigułek i trunków :) .......


Nie nie panie kochany, nie udało się wam, czyli tajnej szajce "z archiwum" dotrzeć do specjalnie zabunkrowanej komnaty. Tajnej komnaty, gdzie wszystkie osoby biorące udział w jej budowaniu już dawno są w krainie wiecznych łowów a klucz do niej posiada tylko mirek. Nawet Hanka o tym nie wie ;) A na dowód istnienia tajnej komnaty przedstawiam wam co widać przez jej dziurkę od klucza. Nie jeden śmiałek zginął w lochach z głodu próbując do niej dotrzeć. Droga najeżona jest czarcimi zapadkami, pułapkami, zatrutymi skórkami od bananów a także zatrutymi strzałami oraz pilnującymi wejścia "Ubersolider'ami" "Von Herrman i Von Gruber" ;) spójrzcie sami co tam widać - a to tylko czubek góry lodowej ;)

Obrazek

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 18 lip 2012, o 17:27 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 paź 2011
Posty: 8583
Pomógł: 337

Heh Mirku podczas 1 wyprawy do lochów tam byliśmy ....
Tajne przejście skrzętnie ukryte ale znaleźliśmy .....
Oczywiście po opróżnieniu kilku butelek przedniego wina z Twej piwniczki :

Obrazek

Nawet sprytny mechanizm zamka do LAB-4 pod kryptą Hermana von Nogaj :P sforsowaliśmy , a trzeba było nie zostawiać
Kandy za cegłą :P

Obrazek

Niestety musieliśmy się rozdzielić co dość kłopotliwe było ... niemniej wesoła kompania czmychnęła korytarzem w lewo,

Obrazek

a mnie powoli otuliła magiczna zielona mgła unosząca się z podłoża , które niczym za sprawą czarów stało się grząskie :)

Zaczął padać deszcz....... deszcz w lochach pomyślałem , choć zaiste miejsce to przeklęte , i już sam nie wiem czy lochy te w lesie
czy las w lochach .....

Nie, to nie był deszcz, to była struga wody wylana prosto w mą twarz.

Powoli odzyskiwałem ostrość wzroku i dochodziłem do siebie. Umysł skołowaciały zapewne trującymi oparami figle zapewne mi
płatać zaczyna --- pomyślałem , a wzrok otępiały jeszcze zwidy jakoweś ukazuje , miast zdroworozsądkowej oceny sytuacji.
A to, com ujrzał, nic a nic się mi nie spodobało. Znajdowałem się bowiem w jakimś obskurnym lochu może bocznej piwnicy , nieopodal
czarciej krypty bo czuć było rozkładające się ciała i zapewne niedaleko ujścia do zalewu bo śledziem jechało że hej , a wiatr niósł
z głębi pieczar i jaskiń prastarych zapach słonej wody i zmurszałego drewna okrętowego lub jego pozostałości naniesionych do
pieczar przez przypływ.

Przyczepiony do ściany za wszystkie kończyny, oraz posiadający dodatkowo unieruchamiającą obręcz na szyi, na stałe zamocowaną do ściany.
Ze sporym bólem rozejrzałem się wokoło, stwierdzając z zaskoczeniem, że jestem nagi. ?? w głębi dwie dziwne, złowieszczo wyglądające,
zmurszałe drewniane maszyny, płonące pochodnie, żelazne drzwi, stół, puste łańcuchy na ścianach, toporki... zdecydowanie wyglądało to na
salę tortur.

Niedobrze, bardzo nie dobrze --- pomyślałem odzyskując świadomość i ostrość wzroku .....

Obrazek

Bardzo niedobrze, wziąwszy pod uwagę, że właśnie ktoś wszedł do komnaty wśród skrzypienia drzwi, zgarbiona posępna postać skryta pod
obszernym płaszczem z naciągniętym na głowę kapturem. Niemrawo ruszyła do stołu, po czym rozwinęła na nim skórzane zawiniątko,
które zawierało masę małych, złowieszczo wyglądających narzędzi....

- Witaj Sun - Odezwała się lekko chrapliwym szeptem, od którego przemaszerowała mi kompania Hatów w lodowych buciorach po plecach.
- Sun, Obrońco Karkadanów - Kontynuowała, odchodząc od stołu, zbliżając się za to do mnie
- Sporo czasu już od naszego spotkania na księżycu Valtenor minęło prawda?. Sporo ziaren piasku uleciało, sporo... krwi przelano -
Stanęła przy mnie , spoglądając mi w twarz spod kaptura
- Tyle krwi, tyle łez, tyle cierpienia. Nie widać jednak końca, nie widać. Przeszłość powraca w wielu formach, upominając się o swoje...

Ściągnęłą kaptur.

Szok ? Zdumienie ? Przeczuwałem że ognista eksplozja licza na placu boju na lesistym Valtenor była dość niejasna by nie powiedzieć zagadkowa.
Zamek Karkadanów spłonął - jakże wygodne zatarcie śladów po przeprowadzce całego filakterium do nowej kryjówki. Wszystko stawało się jasne.

- Tak sporo ... - rzekłem spoglądając beztrosko - dalej zajmujesz się wykradaniem technologi co ... Helga ....... - powiedziałem ...

Obrazek

- Tak jak zawsze .... dobrze mi płacą - rzekła przyglądając mi się wzrokiem wygłodniałej wiewiórki - nie chcesz przejść na ciemną stronę ...
bylibyśmy nie pokonani jak za dawnych lat .... pamiętasz operacje Kusza ? - kontynuowała
- dam ci czas do namysłu dużo czasu zanim znajdę ukryte w tych lochach serce Irsis .... - wydobyła coś z poły i poczułem się senny ....
powoli traciłem przytomność resztką silnej woli wyuczona technika mistrzów GCC chwyciłem się pętli If ........ za późno....

- dd lacze ggo ??? Helgaa ..... wymamrotałem .....film się urwał PING TIME OUT .
....
....

cdn .... ???

_________________
[b]San Escobar! Patria mia! Tu eres como la salud.[/b]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 18 lip 2012, o 19:55 
Offline
Moderator zasłużony dla forum.atnel.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lip 2012
Posty: 3187
Lokalizacja: Kraków - obok FAB5 ATMEL'a
Pomógł: 89

A ja się właśnie zgubiłem.

Obrazek

Hop, hooooop, Sun, odezwij się ostatkiem sił, wykrzyknij coś, może trafię na Twą celę.

Kilometry korytarzy, coż za demon wymyślił tak okropny labirynt...



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 18 lip 2012, o 20:13 
Offline
Moderator zasłużony dla forum.atnel.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lip 2012
Posty: 3187
Lokalizacja: Kraków - obok FAB5 ATMEL'a
Pomógł: 89

Mijałem tą beczkę, myślałem że ją jakiś ochlaptus wypił i zostawił.


Następny korytarz....



Nietoperze....



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 18 lip 2012, o 20:14 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 paź 2011
Posty: 8583
Pomógł: 337

hehehe i tuś się zgubił ... dobra może wreszcie przyleziecie co ??

_________________
[b]San Escobar! Patria mia! Tu eres como la salud.[/b]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 18 lip 2012, o 20:15 
Offline
Moderator zasłużony dla forum.atnel.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lip 2012
Posty: 3187
Lokalizacja: Kraków - obok FAB5 ATMEL'a
Pomógł: 89

Daj głos, będę wiedział w którym kierunku iść.

Bo teraz tylko słchac jak krople wody kapią.

Kap, kap, kap, kap, kap, kap,


szur (co to było??)?


kap, kap,



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 18 lip 2012, o 20:18 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 paź 2011
Posty: 8583
Pomógł: 337

jaglarz .... jak zobaczysz czerwone kamienie to w prawo , potem w lewo i się tunel skończy ścianą
naciśnij 6 pamiętaj 6 nie 7 cegłę po lewej stronie otworzą się schody 30 m w dół i będziesz mnie widział przez okienko , trochę tu utknąłem , i pamiętaj 6 cegłę bo 7 to pułapka

_________________
[b]San Escobar! Patria mia! Tu eres como la salud.[/b]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 18 lip 2012, o 20:20 
Offline
Moderator zasłużony dla forum.atnel.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lip 2012
Posty: 3187
Lokalizacja: Kraków - obok FAB5 ATMEL'a
Pomógł: 89

Majaczysz po torturach...

6 cegła od:

dołu;
góry;
z lewej;
z prawej????



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 18 lip 2012, o 21:28 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Panowie - panowie - te wasze wszystkie wytwory wyobraźni i to że wydaje się wam , że byliście w głównej komnacie to złudzenia wywołane zatrutymi skórkami od bananów, którymi posmarowane są ściany lochów ;)

A Helga - panie Sun to elektroniczna pułapka. Wzbudziła w tobie wspomnienia z dzieciństwa ... i tak miało być ;) potem oczywiście film się urwał hyhyhyhy i znowu będzie trzeba przemierzać bezkresne labirynty.

Jeszcze nie jedna Helga oraz Gerda na was czeka po drodze ;) przez co mgłę będziecie widywać nie tylko w kolorze zielonym ale i w całym RGB. Tylko proszę nie liczyć na żaden PWM ;)

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 18 lip 2012, o 21:33 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 paź 2011
Posty: 8583
Pomógł: 337

spokojnie teraz Mirku damy radę .... okiełznaliśmy ciemne moce reSETU i przerwań od Timera .....
:) z PWM programowym sobie poradzimy i spektrum barw będzie szersze bo mamy już skanery w paśmie podczerwieni więc ładnie
widzimy pułapki , a odtrutkę na skórki z bananów też już mamy :) Wiedzę wykradliśmy necronomiconom :)

_________________
[b]San Escobar! Patria mia! Tu eres como la salud.[/b]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 18 lip 2012, o 21:36 
Offline
Moderator zasłużony dla forum.atnel.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lip 2012
Posty: 3187
Lokalizacja: Kraków - obok FAB5 ATMEL'a
Pomógł: 89

Nie wiem czy widziałeś tą zworę na stabilizatorze...

Więc się nie ciesz. Włączysz i BUUM!



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 23 lip 2012, o 10:26 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 paź 2011
Posty: 8583
Pomógł: 337

Hmmm tak trochę zapuściłem nasze lochy więc obiecuję że po powrocie z lochów i jaskiń w których będę przebywał na zasłużonym urlopie ...
ciąg dalszy się pojawi:)

_________________
[b]San Escobar! Patria mia! Tu eres como la salud.[/b]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 23 lip 2012, o 10:28 
Offline
Moderator zasłużony dla forum.atnel.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lip 2012
Posty: 3187
Lokalizacja: Kraków - obok FAB5 ATMEL'a
Pomógł: 89

Pochwal się jakimiś zdjęciami.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 23 lip 2012, o 10:29 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 paź 2011
Posty: 8583
Pomógł: 337

o To macie jak w banku :)

_________________
[b]San Escobar! Patria mia! Tu eres como la salud.[/b]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 23 lip 2012, o 10:55 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

SunRiver napisał(a):
o To macie jak w banku :)


topic1320.html

Zobacz :( zlustrowali nas :(

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 23 lip 2012, o 10:58 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 paź 2011
Posty: 8583
Pomógł: 337

Tia widziałem ... ale co zrobić ... :(

Jaglarz szaleje po całym forum , chyba trzeba będzie się na niego zaczaić z grzybkami i eterem , a potem pod narkozą wyciąć mu ten mandat :)

_________________
[b]San Escobar! Patria mia! Tu eres como la salud.[/b]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 23 lip 2012, o 11:05 
Offline
Moderator zasłużony dla forum.atnel.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lip 2012
Posty: 3187
Lokalizacja: Kraków - obok FAB5 ATMEL'a
Pomógł: 89

To zależy jakie grzybki, a eter to masz na myśli częstotlowość? 20 MHz poproszę.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 23 lip 2012, o 11:08 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Spokojnie Sun, jeszcze jak coś to będzie trzeba kolegę Jaglarz'a położyć na dwa tygodnie do naszego szpitalnego karceru w lochach, jak myślisz na którym łożu madejowym ??

Obrazek

Obrazek

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 23 lip 2012, o 11:09 
Offline
Moderator zasłużony dla forum.atnel.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lip 2012
Posty: 3187
Lokalizacja: Kraków - obok FAB5 ATMEL'a
Pomógł: 89

Ta na drugim obrazku maszynka mi się podoba. Jakie ma parametry/osiągi?



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 23 lip 2012, o 11:11 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 paź 2011
Posty: 8583
Pomógł: 337

Zdecydowanie po 1000 cykli zegarowych na każdym :) i jeszcze ze 2 doby w łańcuchach na skale ..... hehehe

_________________
[b]San Escobar! Patria mia! Tu eres como la salud.[/b]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 23 lip 2012, o 11:14 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Jaglarz napisał(a):
Ta na drugim obrazku maszynka mi się podoba. Jakie ma parametry/osiągi?


Niestety PDF'y nam gdzieś zaginęły bo były jeszcze średniowieczne ;) ... ale spokojnie ma dobre może hmm nie osiągi ale wyciągi. Myślę że po takiej kuracji będziesz np co najmniej o 12m dłuższy, no chyba że nie wytrzymasz i pękniesz ... uuups wtedy trudno. Krawca nie mamy żeby zszył, już dawno jego szkielecik świeci białym kolorem w jednym z lochów bo kiedyś chciał mi sakwę z pigułami ukraść ;)

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 23 lip 2012, o 11:16 
Offline
Moderator zasłużony dla forum.atnel.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lip 2012
Posty: 3187
Lokalizacja: Kraków - obok FAB5 ATMEL'a
Pomógł: 89

A właśnie - gdzie te piguły trzymasz?



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 23 lip 2012, o 11:19 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Jaglarz napisał(a):
A właśnie - gdzie te piguły trzymasz?


hmmm gdzieś w lochach ;) NIGDY do głównego składziku panowie nie dotrzecie .... muszę je dozować powoli.

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 23 lip 2012, o 11:22 
Offline
Moderator zasłużony dla forum.atnel.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lip 2012
Posty: 3187
Lokalizacja: Kraków - obok FAB5 ATMEL'a
Pomógł: 89

Nie bądź taki pewien że nie dotrzemy. Zrobi się włamanie z użyciem laminatu i tyle.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 26 lis 2012, o 11:56 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 lut 2012
Posty: 123
Lokalizacja: Reda
Pomógł: 0

Jako że moja wiedza nie pozwala jeszcze wyjść z lochów... postanowiłem przedstawić się jako marny paproch:

Obrazek

i chciałbym przedstawić mojego Pana i jego sekretarki:

Obrazek

Ale żeby nie było że jest tak strasznie i źle, przedstawiam jedną z imprez integracyjnych:




Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Sitemap
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group phpBB3.PL
phpBB SEO