Kanał - ATNEL tech-forum
Wszystkie działy
Najnowsze wątki



Teraz jest 22 cze 2026, o 05:07


Strefa czasowa: UTC + 1





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 kwi 2014, o 12:24 
Offline
Nowy

Dołączył(a): 17 kwi 2014
Posty: 1
Pomógł: 0

Witam

Proszę o informację czy płytkę XMEGA A1 Explained można programować/debugować w ATMEL Studio 6.2 przez połączenie USB bo wydaje mi się że gdzieś czytałem że można ale nie jestem pewien.
Co więcej nigdzie nie mogę znaleźć na ten temat rzeczowej informacji. Z góry dzięki.

Mam sterownik w systemie W8 o nazwie XPLAINED CDC ale ATmel Studio nie widzi tej płytki.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 17 kwi 2014, o 15:52 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 07 sty 2013
Posty: 89
Pomógł: 5

Witam ,

Przy okazji , przez kabel USB możemy się połączyć z bootloaderem , i w tym celu używamy programiku "FLIP",
to w czym napiszesz swój program nie ma znaczenia , ważne abyś miał pliki xx.hex, xx.eep , to przy pomocy którego
programu je utworzyłeś nie ma żadnego znaczenia .
Zatem precyzyjna odpowiedź na Twoje pytanie brzmi: NIE , AS nie posiada bezpośredniej obsługi bootloadera,
według mojej najlepszej wiedzy .



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Sitemap
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group phpBB3.PL
phpBB SEO