Kanał - ATNEL tech-forum
Wszystkie działy
Najnowsze wątki



Teraz jest 23 cze 2026, o 01:32


Strefa czasowa: UTC + 1





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 wrz 2013, o 23:18 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2013
Posty: 3797
Lokalizacja: Grudziądz
Pomógł: 143

Witam bawiłem się troszkę eagle.

Natomiast mam pytanie ?

Czy poradnik mirka mi się przydał i czy teraz mój schemat nie wygląda jak laurka ?

Schemat końcowy z lampami:
Obrazek

_________________
Usługi druku przestrzennego - www.drumik.pl



Ostatnio edytowano 24 wrz 2013, o 11:19 przez majster, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 22 wrz 2013, o 23:47 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sty 2013
Posty: 844
Lokalizacja: Przemyśl
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 43

Leda oraz tranzystory masz odwrotnie podłączone :(

_________________
Klimatyzacja Przemyśl



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 22 wrz 2013, o 23:47 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 maja 2012
Posty: 758
Pomógł: 9

Schemat bardzo ładny, ale staraj się labele stawiać poziomo - chodzi o to, żeby napisy wewnątrz nich były poziome.

_________________
ATB 1.03, Win XP SP3, ECLIPSE Indigo 3.7.2



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 22 wrz 2013, o 23:50 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 paź 2011
Posty: 780
Pomógł: 20

Cześć no prawie ok tylko źle masz podłączony tranzystor(y) jeśli miałbyś PNP było by ok ale masz NPN więc emiter podłączasz do GND a kolektor do obciążenia a drugi koniec od obciążenia (czyli jak piszesz żarówek) do plusa napięcia zasilania z którego będziesz je zasilał

Musisz zamienić etykietę z GND przy tranzystorach :)

Pozdrawiam

_________________
sig off ;(



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 23 wrz 2013, o 05:48 

Pomógł: 0

Nie wszystko trzeba otaczać przerywanymi liniami - ważniejsze jest logiczne układanie na schemacie ideowym elementów pogrupowanych w bloki realizujące jakąś funkcję (pominę już wymóg poprawności połączeń, bo to oczywiste jest). Mnie osobiście denerwuje nadmiar tego typu wyróżnień ale rozumiem ich dużą ilość w przypadkach schematów "edukacyjnych".



Góra
  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 23 wrz 2013, o 06:16 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2013
Posty: 3797
Lokalizacja: Grudziądz
Pomógł: 143

Moj blad w opisie podlaczenia lamy.

Lampa bedzie na ledach i podlaczona zostanie gnd do etykiety a + do 12V.

NPN BD911 ma uklad. B C E i wtedy tranzystory sa ok. Jesli sie myle prosze o sprostowanie.

Wysłane z Tapatalk2

_________________
Usługi druku przestrzennego - www.drumik.pl



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 23 wrz 2013, o 06:23 
Offline
Moderator zasłużony dla forum.atnel.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lip 2012
Posty: 3230
Lokalizacja: Kraków - obok FAB5 ATMEL'a
Pomógł: 91

Tak jak ci już napisano, tranzystory NPN podłączamy kolektorem do + i emiterem do masy.

_________________
http://www.jaglarz.info



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 23 wrz 2013, o 14:05 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2013
Posty: 3797
Lokalizacja: Grudziądz
Pomógł: 143

Tak faltycznie zerknalem na data sheet i faktycznie mam blad. W domku bede to zaraz poprawiam.

Wysłane z Tapatalk2

_________________
Usługi druku przestrzennego - www.drumik.pl



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 23 wrz 2013, o 16:39 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2013
Posty: 3797
Lokalizacja: Grudziądz
Pomógł: 143

1,6A wyciągnę z tego tranzystora dzięki czemu nie będzie się grzał bo ma zapas ? Czy się mylę ? generalnie na pająku ... lampa świeciła 3h i tranzystor był letniawy.

Tutaj już ukończony schemat. Prosiłbym o sprawdzenie czy czegoś nie pomieszałem oraz o ocenę czy oduczyłem się robić laurki.

Obrazek

_________________
Usługi druku przestrzennego - www.drumik.pl



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 23 wrz 2013, o 16:52 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2013
Posty: 3797
Lokalizacja: Grudziądz
Pomógł: 143

tak dokładnie miał w bazie rezystor 10k Okm z 5V a co sądzisz że się nie wysteruje ?

_________________
Usługi druku przestrzennego - www.drumik.pl



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 23 wrz 2013, o 17:20 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2013
Posty: 3797
Lokalizacja: Grudziądz
Pomógł: 143

Przy rezystorach 1k będzie 0,5A takie będą lepsze ?

_________________
Usługi druku przestrzennego - www.drumik.pl



Ostatnio edytowano 23 wrz 2013, o 17:21 przez majster, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 23 wrz 2013, o 17:22 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2013
Posty: 3797
Lokalizacja: Grudziądz
Pomógł: 143

tak dokładnie o tych

zrobiłem pająka i sterowały się przy 10kR

_________________
Usługi druku przestrzennego - www.drumik.pl



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 23 wrz 2013, o 17:23 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2013
Posty: 3797
Lokalizacja: Grudziądz
Pomógł: 143

To dlaczego udało mi się je wysterować przy 10kR ?

_________________
Usługi druku przestrzennego - www.drumik.pl



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 23 wrz 2013, o 17:25 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2013
Posty: 3797
Lokalizacja: Grudziądz
Pomógł: 143

hmm właśnie kurcze zrobiłem w pająku taki test i się nie grzały ? hmm ...

_________________
Usługi druku przestrzennego - www.drumik.pl



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 23 wrz 2013, o 17:37 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2013
Posty: 3797
Lokalizacja: Grudziądz
Pomógł: 143

bardzo przepraszam ale właśnie poszedłem sprawdzić ... jednak mój babol ... teraz na spokojnie zrobiłem test ...

gdyż bardzo mnie to męczyło ... bo kombinowałem ze 4 tygodnie temu ... i faktycznie 10kR zapala 1 lampę dzienną (1,6A 5x1W POWER LED) ale bardzo ciemno ... i do tego dołożona dioda zwykła na której ewidentnie widać że ostro przygasa ... zaraz sprawdzę z 1kR. ostatnio robiłem sporo testów pajączkowatych i sam się już pogubiłem ...

dziękuję również za szczegółowe sprawdzenie schematu. :)

------------------------ [ Dodano po: 11 minutach ]

ok już jestem po testach BD911 i 1kR nie jest w stanie zapalić lampy (1,6A 5x1W POWER LED) nawet zwykły led 12V ledwo co się świeci więc jakie wnioski ?

------------------------ [ Dodano po: 50 minutach ]

Ciekawe sprawdziłem pobór lampy 0,25A i przy rezystorze 10kR ledwo się żarzą ledy ... żaden inny rezystor nie wysteruje tranzystora.

------------------------ [ Dodano po: 51 minutach ]

Jakieś pomysły dlaczego BD911 NPN niby max 15A nie zapali mi lampy która pobiera 0,25A ?

_________________
Usługi druku przestrzennego - www.drumik.pl



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 23 wrz 2013, o 19:25 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2013
Posty: 3797
Lokalizacja: Grudziądz
Pomógł: 143

jeżeli podam 5V prosto na Baze przez rezystor 200R to lampa 2x1W PLED świeci się elegancko ... jeżeli podam przez wyjście z procka ... lampa tylko się żarzy jaki może być tego powód ?

_________________
Usługi druku przestrzennego - www.drumik.pl



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 23 wrz 2013, o 19:59 
Offline
Uzytkownik zasłużony dla forum.atnel.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2012
Posty: 2088
Lokalizacja: Leżajsk / Kraków
Pomógł: 411

Nie skonfigurowałeś pinu jako wyjście, więc albo podajesz stan wysokiej impedancji albo 5V przez rezystor podciągający (20 - 50k).

_________________
Dragonus Cracovus: Biomagia



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 23 wrz 2013, o 20:16 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 maja 2013
Posty: 568
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 31

Jeszcze jeden babol, do pinu PB0 masz odwrotnie diodę podłączoną.
A tranzystory zmień na IRFZ44N, nie musisz dawać rezystora na bramkę.

_________________
Und schreien

Spring
Erlöse mich
Spring
...



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 23 wrz 2013, o 20:36 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2013
Posty: 3797
Lokalizacja: Grudziądz
Pomógł: 143

Krauser napisał(a):
Nie skonfigurowałeś pinu jako wyjście, więc albo podajesz stan wysokiej impedancji albo 5V przez rezystor podciągający (20 - 50k).


Pin skonfigurowany jako wyjście ... led się świeci przez tranzystor ... ale lampa już tylko żarzy a led przygasa.

------------------------ [ Dodano po: 2 minutach ]

squeez napisał(a):
PROTON napisał(a):
A tranzystory zmień na IRFZ44N, nie musisz dawać rezystora na bramkę.

Z tym bym polemizował, rezystor warto dać, żeby zabezpieczyć port.

majster napisał(a):
Jakieś pomysły dlaczego BD911 NPN niby max 15A nie zapali mi lampy która pobiera 0,25A ?

Jak pisałem wcześniej musisz dać odpowiednio duży prąd bazy by nasycić tranzystor.

Spróbuj dać najmniejszy jaki możesz dać na pin uC czyli coś koło 250-280Ohm tak by prąd był w okolicach 20mA choć to też nie jest za wiele bo zakładając wzmocnienie x100 prąd kolektora byłby w okolicach 2A (choć pewnie będzie to praca liniowa a nie w nasyceniu).



Dawałem Rezystor 200Ohm i niestety efekt ten sam ... tnz prawie ... jak podam bezpośrednio 5V przez rezystor 200Ohm to jest ok natomiast jak z pinu wyjścia atmegi to już efekt jak ostatnio tylko żarzy :/ kurcze może z atmegą jest coś nie tak ?

_________________
Usługi druku przestrzennego - www.drumik.pl



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 23 wrz 2013, o 20:48 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 maja 2013
Posty: 568
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 31

Dodaj jeszcze jeden tranzystor w układzie Darlingotna.

_________________
Und schreien

Spring
Erlöse mich
Spring
...



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 23 wrz 2013, o 20:50 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2013
Posty: 3797
Lokalizacja: Grudziądz
Pomógł: 143

wiem że mogę ale chciałbym to ominąć.


IRFZ44N - nie posiadam wiec kombinuję z BD911 skoro mają zapas mocy ... to trzeba ją wykorzystać :)
Obrazek

_________________
Usługi druku przestrzennego - www.drumik.pl



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 23 wrz 2013, o 20:53 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sty 2013
Posty: 844
Lokalizacja: Przemyśl
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 43

Miernik do ręki s sprawdzaj po kolei. Te dwa linki: http://forum.elportal.pl/viewtopic.php?p=79892#79892 http://www.edw.com.pl/forum/viewtopic.php?p=83410 też nie bez powodu wkleiłem na czata.

_________________
Klimatyzacja Przemyśl



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 23 wrz 2013, o 21:12 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2013
Posty: 3797
Lokalizacja: Grudziądz
Pomógł: 143

Wszystko fajnie pięknie ale dziś już jestem na to za głupi ... jutro zobaczę co da się zrobić.

Założenia:
1. Tranzystor dobrze podłączony.
2. Wyjście zaprogramowane.
3. 5V z uC nie nie wysteruje tranzystora na tyle by przepłynął prawidłowy prąd zapalający lampę.
4. 5V ze stabilizatora wysteruje tranzystor.

Wnioski:
1. Może uwalona atmega ?
2. Zły rezystor między wyjściem a tranzystorem ?

_________________
Usługi druku przestrzennego - www.drumik.pl



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 23 wrz 2013, o 21:37 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 paź 2011
Posty: 780
Pomógł: 20

Dzięki za post powyżej :) Super wytłumaczone wraz z oscylogramami tak powinno się w szkole tłumaczyć :)
Swoją drogą nie wiedziałem że to aż tak masakrycznie może wyglądać przełączanie :)

Pozdrawiam

_________________
sig off ;(



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 23 wrz 2013, o 22:43 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2013
Posty: 3797
Lokalizacja: Grudziądz
Pomógł: 143

stachu napisał(a):
Dzięki za post powyżej :) Super wytłumaczone wraz z oscylogramami tak powinno się w szkole tłumaczyć :)
Swoją drogą nie wiedziałem że to aż tak masakrycznie może wyglądać przełączanie :)

Pozdrawiam


Mialbym oscyloskop to bym ci cos pokazal. Nie mam wiec wnioskuje. Nie kazdy ma swoj kacik gdzie moze zostawic klamoty na noc. Corka spi wiec nie bede jej przeszkadzal. Nabijasz posty ? Bo twoj nic nie wnosi do tematu.

Wysłane z Tapatalk2

_________________
Usługi druku przestrzennego - www.drumik.pl



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 24 wrz 2013, o 07:54 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2013
Posty: 3797
Lokalizacja: Grudziądz
Pomógł: 143

janeczqu napisał(a):
Miernik do ręki s sprawdzaj po kolei. Te dwa linki: http://forum.elportal.pl/viewtopic.php?p=79892#79892 http://www.edw.com.pl/forum/viewtopic.php?p=83410 też nie bez powodu wkleiłem na czata.



Więc

Ib = 2A/20
Ib= 0,006A

Rb = (5V - 0,7) / 0,006A

Rb = 716,6 Ohm


Więc rezystor bazy powinien wynosić 716,6 Ohm a że takiego nie ma to najbliższy tej wartości.

Czy 600 Ohm będzie prawidłowy ?


Na razie wyliczyłem ze wzoru ... za moment wychodzę do lekarza ... jak wrócę doprowadzę to do ładu.

Wg wzoru wychodzi koło 700 Ohm
Wczoraj 200 Ohm działało więc obadam obie koncepcje z miernikiem w dłoni :)

_________________
Usługi druku przestrzennego - www.drumik.pl



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 24 wrz 2013, o 08:06 

Pomógł: 0

Najbliższy w szeregu to 680om, może być też 510, to dosyć popularne rezystory.
Po drugie musisz brać pod uwagę w jakim układzie mierzyłeś bete tranzystora, przy jakim prądzie kolektora, bo wzmocnienie silnie zależy od prądu kolektora.
Nigdy nie projektujesz układu na oko, zawsze starasz się na najgorszy przypadek.



Góra
  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 24 wrz 2013, o 11:01 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2013
Posty: 3797
Lokalizacja: Grudziądz
Pomógł: 143

Ok ja też właśnie zakończyłem testy.

Dałem rezystor:

600 Ohm (3x200) bo innych na miejscu nie mam ... prąd na pin atmegi 17mA

200 Ohm prąd na pin atmegi 6mA


Zamiast BD911 podstawiałem również BD237 prądy te same i jasność świecenia ta sama

Zmyliło mnie jedno ... 1LED 1W w lampie bierze 350mA przemnożyłem to x5 i wyszło 1,6A jak mierze miernikiem między +12 a +12 lampy pobór prądu jest w granicach 0,42A

zostawiłem lampę włączoną na BD237 zobaczymy czy będzie się grzał

W 1 poście poprawiony schemat

Obrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazek

_________________
Usługi druku przestrzennego - www.drumik.pl



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 24 wrz 2013, o 12:32 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2013
Posty: 3797
Lokalizacja: Grudziądz
Pomógł: 143

3x równolegle dając 600R w szeregu dały by 66,6R

ledy równolegle podłączone jak na schemacie ... no chyba że te DRL są w szereg dane ... rozbiorę lampę i zobaczę.

_________________
Usługi druku przestrzennego - www.drumik.pl



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 24 wrz 2013, o 13:42 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2013
Posty: 3797
Lokalizacja: Grudziądz
Pomógł: 143

Laczylem dobrze a pisalem odwrotnie chodzi o szeregowe i rownolegle polaczenie rezystorow. Ahh ta goraczka. Sorki moj blad w nazewnictwie.

Wysłane z Tapatalk2

_________________
Usługi druku przestrzennego - www.drumik.pl



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Sitemap
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group phpBB3.PL
phpBB SEO