Kanał - ATNEL tech-forum
Wszystkie działy
Najnowsze wątki



Teraz jest 24 cze 2026, o 21:23


Strefa czasowa: UTC + 1





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 maja 2014, o 13:31 
Offline
Nowy

Dołączył(a): 19 mar 2014
Posty: 9
Pomógł: 0

mam pytanie, czy chcąc zrobić woltomierz z możliwością wyboru metody pomiaru, oraz dla pomiaru ciągłego móc modyfikować liczbę próbek do uśredniania, muszę sprawdzać za każdym razem oba przyciski i w zależności od tego w jakiej są pozycji (czy były/są wciśnięte) dokonywać ustawień, czy jest na to mniej skomplikowana metoda?



Ostatnio edytowano 19 maja 2014, o 23:05 przez kuba.user, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 19 maja 2014, o 16:12 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 gru 2012
Posty: 188
Lokalizacja: Świnice Warckie woj. łódzkie
Pomógł: 12

W moim przypadku pomaga zmiana typu procesora na inny zatwierdzenie a potem powrót do właściwego. Oczywiście pamiętać należy o opcji clean ...

Wysłane z mojego IdeaTabA1000-F przy użyciu Tapatalka

_________________
ATMEL-ICE+ATXmega256A3BU oraz dużo samozaparcia



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 20 maja 2014, o 20:23 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2013
Posty: 1760
Pomógł: 196

Witam
lemurek napisał(a):
W moim przypadku pomaga zmiana typu procesora na inny

...ale kol.kuba.user chyba chodziło o coś innego; może napisze dokładniej, ale tu chyba chodzi o miernik który ma jakieś tam opcje pomiaru.

Pozdr.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 20 maja 2014, o 20:48 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 22 lut 2014
Posty: 205
Lokalizacja: Poznań
Pomógł: 22

Ogólnie to jakoś dziwnie pomieszały się dwa tematy. Kolega lemurek odpowiadał na temat: "Tytuł: Re: Eclipse błąd składni". Wracając do tematu czy kolega kuba.user ma już jakiś kod? Jeśli tak to proszę o umieszczenie go tutaj.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 21 maja 2014, o 21:30 
Offline
Nowy

Dołączył(a): 19 mar 2014
Posty: 9
Pomógł: 0

microswitch.h
Składnia: [ Pobierz ] [ Ukryj ]
język c
Musisz się zalogować, aby zobaczyć kod źródłowy. Tylko zalogowani użytkownicy mogą widzieć kod.



microswitch.c

Składnia: [ Pobierz ] [ Ukryj ]
język c
Musisz się zalogować, aby zobaczyć kod źródłowy. Tylko zalogowani użytkownicy mogą widzieć kod.



czy mniej więcej o to chodzi?



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Sitemap
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group phpBB3.PL
phpBB SEO