ATNEL tech-forum
https://forum.atnel.pl/

ATmega8 i Home Assistant! To możliwe ?
https://forum.atnel.pl/topic24806.html
Strona 1 z 1

Autor:  mirekk36 [ 9 kwi 2025, o 19:50 ]
Tytuł:  ATmega8 i Home Assistant! To możliwe ?

Co tu się dzieje, przecież 8-bitowce są za słabe na takie zabawy? hmmm zobacz sam!


Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/