To mój pierwszy post na tym forum, zatem witam wszystkich forumowiczów

. Forum czytam już od dłuższego czasu, ale dopiero teraz postanowiłem się ujawnić i coś napisać. Z początku programowaniem mikrokontrolery w "kocim" Bascomie

, jednak dzięki książkom Mirka przeszedłem na C, czego absolutnie nie żałuję.
No ale do rzeczy. Aktualnie pracuję nad webradiem na ATmedze128A, ENC28J60 i VS1053B, które przy okazji potrafi czytać pliki audio z karty SD. Czy znacie jakiś fajny sposób na przeglądarkę plików, która nie zżerałaby za dużo ramu? Niekoniecznie chodzi mi o gotową funkcję, tylko o sam pomysł jak to zrobić. Używam biblioteki PetitFAT.
Pozdrawiam.