Kanał - ATNEL tech-forum
Wszystkie działy
Najnowsze wątki



Teraz jest 28 mar 2024, o 09:18


Strefa czasowa: UTC + 1





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 sie 2020, o 09:13 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2017
Posty: 169
Lokalizacja: Słupsk
Pomógł: 2

Tylko mnie, czy też komuś jeszcze odbija z powodu posuchy na Youtube ? Za każdym razem jak mam powiadomienie o pojawieniu się nowego filmu w ramach subskrypcji zawsze mam nadzieję że to Mirek, i... na nadziei się kończy :/

_________________
Lampka Leuchtglas
Motorek Witka



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 1 sie 2020, o 19:41 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 13 lis 2013
Posty: 168
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1

Witajcie.
Chyba nie tylko ty czekasz na jakikolwiek nowy poradnik,filmik na YT....
Ja także zastanawiam się co się dzieje z Mirkiem bo już daaaaawno go nie było.
Miejmy nadzieję,że to cisza przed burzą.
Pozdrawiam.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 1 sie 2020, o 21:08 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Ja powoli dochodzę do siebie po wypadku, za tydzień kończy mi się miesięczne zwolnienie ... jeszcze z poważniejszych rzeczy to została mi naprawa kolana (mam nadzieję, że się uda) ;) ... w międzyczasie troszkę w ostatnich dniach udaje mi się pisać książki. Dobrze że Paweł też ją pisze - więc wciąż jest szansa że do końca sierpnia skończymy przynajmniej ebooka. No a w związku z tym za bardzo nie mam jak filmików robić - ale wkrótce to się zmieni mam nadzieję. Dobrze, że już na twarzy nie mam takiego frankensztajna .

Obrazek

jeśli nie wierzycie, to krótkie poglądowe zdjęcie z pozdrowieniami dla Was ! ... i zapewniam, że to nie po obróbce w Photoshopie, a rana na kichawie zakryta na szybko przeze mnie tuż po wypadku i przed szyciem ... na twarzy widać lekki wymuszony uśmiech ale to TYLKO dlatego, że jeszcze jestem pod wpływem ogromnej dawki adrenaliny wydzielanej przez nadnercza i kilka ośrodków centralnego układu nerwowego tuż po doznaniu przez człowieka poważnego urazu. Zdjęcie wykonano ok 4,5 godziny po wypadku. Pod opatrunkiem prawie odcięty nos i złamana kość nosowa. W lewej dłoni zdarta skóra włącznie z rozerwaniem stawu najmniejszego palca, praktycznie do kości. Złamane dwa żebra no i niestety to co się ciągnie do dzisiaj - pomimo upływu już prawie miesiąca - a nie widać na zdjęciu to kolano w prawej nodze ... tu jest kaszana. Teraz zajmują się tym specjaliści ortopedii ... ledwo co chodzę.... Ale generalnie i tak na dzień dzisiejszy jest już jako tako - jestem w stanie pisać na forum jak widzicie. Dziękuję Bogu, że żyję i że nie było gorzej.

Jako ciekawostkę opowiem Wam, że gdy udałem się po kilku dniach na kontrolę do mojego ulubionego lekarza rodzinnego, a tu się okazuje, że jest na zwolnieniu lekarskim bo .... bo równo tydzień przed moim wypadkiem też miał wypadek rowerowy tylko jeszcze gorszy i urazem mózgu i jak pokazał mi niedawno zdjęcia z wypadku - to aż się przeżegnałem, 1/5 czaszki ze zdjętym skalpem (sorki że o tym opowiadam) ale uznałem, że nie mam co się rozczulać nad sobą - że jakoś będzie skoro i on doszedł do siebie - a był moment że już żegnał się z rodziną.

dobra nie zanudzam ... pozdrawiam wszystkich i życzę DUŻO Zdrowia - bo w takich przypadkach to jest SZCZEGÓLNIE WAŻNE ... w zasadzie nie ma nic ważniejszego.

Fajnie, że chociaż po kilka godzin dziennie już po ok 2 tygodniach od wypadku mogłem wrócić do pisania Orangebook'a ... uwierzcie mi proszę, staram się jak mogę, Paweł również. I mogę Was zapewnić, że jeszcze nie było na naszym rynku wydawniczym tak dobrze opisanej komunikacji USB... tzn pewnie pojawią się w przyszłości lepsze ale no cóż to dobrze ... ważne, że znowu uda się naszemu (teraz duetowi) coś znowu inicjalizować albo może wyznaczyć nowe trendy w tym zakresie. Więc bądźcie proszę dobrej myśli.

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 1 sie 2020, o 21:40 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 paź 2013
Posty: 485
Lokalizacja: Siedlce
Pomógł: 9

mirekk36 napisał(a):
z poważniejszych rzeczy to została mi naprawa kolana


ooo :shock: kurczę to współczuję :cry: wiem co znaczą problemy z kolanem sam miałem skręcone na w-fie w piłkę nożną i wtedy uszkodziłem sobie łękotkę co najlepsze w piątek 13stego :roll:
i powiem szczerze że ból był niemiłosierny i do dziś odczuwam tego skutki. Raz w pracy jak kabel napierał mi na nogę to miałem wyskok ze stawu i teraz mam takie niestabilne kolano i mam problem z uklęknięciem na nie.

Ale ten wypadek to był ponoć na rowerze?

To dużo zdrowia życzę Mirku ps... ten co ostatnio golaska pod Atnela reanimował zdalnie ;)

_________________
Ucz się ucz ,bo po to tutaj jesteś...



Ostatnio edytowano 1 sie 2020, o 21:47 przez RadekB86, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 1 sie 2020, o 21:46 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

RadekB86 napisał(a):
Ale ten wypadek to był ponoć na rowerze?

Nie ponoć, tylko naprawdę "na rowerze" niestety ... dobrze, że za mną jechała spokojnie Kobieta autem, i mówiła mi później, że nagle miała wrażenie, że COŚ się stanie i zwolniła .. i tuż po tym, ja robiłem fikołka przez kierownicę do przodu i na skos lekko - lecąc na chodnik obok jezdni ... i na szczęście Kobieta wezwała karetkę pogotowia.

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 1 sie 2020, o 21:55 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 15 gru 2013
Posty: 213
Pomógł: 5

Jesteśmy z tobą Mirek. Najważniejsze abyś doszedł do siebie. Zawsze w takich okolicznościach trzeba się cieszyć że nie jest gorzej, sam ostatniego czasu przechodziłem podobną szkołę życia.
Zastanawiam się czy klon nie był by teraz Ci potrzebny. Mirek szybkiego powrotu do zdrowia, dużo wytrwałości i pamiętaj jak coś trzeba pisz pomożemy!!!
Pozdrawiam!!!



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 1 sie 2020, o 23:28 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

ELEKTRON105 napisał(a):
i pamiętaj jak coś trzeba pisz pomożemy!!!

Prześlicznie dziękuję !

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 2 sie 2020, o 07:57 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 05 wrz 2017
Posty: 169
Pomógł: 31

kozaa71 napisał(a):
mogłem wrócić do pisania Orangebook'a

Panie Mirku, najpierw proszę wrócić do zdrowia!

Również czekam z niecierpliwością na OB ale nie wyobrażam sobie, żeby ktokolwiek tu chciał, by pisał Pan kosztem zdrowia. Najpierw leczenie i rehabilitacja, jeśli książka się trochę opóźni, to świat się nie zawali, natomiast zaniedbana rehabilitacja na długie lata uprzykrza życie.
Przez te wszystkie lata wypracował Pan sobie opinię najlepszego Polskiego autora książek o programowaniu (polecanego nieraz na uczelniach), więc myślę że większość ludzi nie będzie miała Panu za złe opóźnienia.

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 2 sie 2020, o 08:51 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 mar 2015
Posty: 313
Lokalizacja: Czerwionka-Leszczyny
Pomógł: 22

Hej Mirku.
Patrząc na Twoje zdjęcie no to chyba naprawdę było groźnie.
Tak się zastanawiam, skoro Ty robisz nam kursy o programowaniu, to może my
zrobimy Ci darmowy kurs rowerowy? ;) :roll:
Sorki ale nie mogłem się powstrzymać od takiego komentarza.
Jak najszybciej wracaj do zdrowia.
Tak jak kolega wyżej napisał, nikt nie będzie miał Ci za złe za opóźnienia.
To siła wyższa więc najpierw zrehabilituj siebie a jak wrócisz do pełni sił to zrehabilitujesz nas.
Jeszcze raz życzę zdrowia i pozdrawiam.

_________________
http://www.avrboss.pl



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 2 sie 2020, o 09:31 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Tak, dziękuję Panowie ... siłą rzeczy - tak jak piszecie muszę teraz latać jeszcze po lekarzach i powoli ćwiczyć żeby wracać do normalności.... A to pisanie po troszku - to sami rozumiecie - jak się człowiek wyleży ileś czasu a prawie tydzień bity plackiem leżałem nie robiąc kompletnie nic - to aż miło było później móc chociaż na chwilkę do kompa usiąść.

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 2 sie 2020, o 10:37 
Offline
Nowy

Dołączył(a): 11 maja 2015
Posty: 5
Lokalizacja: Poznań
Pomógł: 0

Panie Mirku, życzę szybkiego powrotu do zdrowia. A na książkę poczekamy trochę dłużej, w końcu zdrowie jest najważniejsze.

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 2 sie 2020, o 12:00 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 05 gru 2017
Posty: 408
Lokalizacja: Puck
Pomógł: 7

Witam Mirku

Nie chcę Cię urazić tylko wywołać uśmiech na Twojej twarzy w tych
ciężkich chwilach.

Wreszcie dzieciaki dowiedzą się dlaczego Rudolf Czerwononosy
jeden z reniferów św.Mikołaja miał czerwony nos
Widocznie też jechał na rowerze i miał wypadek.

Obrazek

Szybkiego powrotu do zdrowia



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 2 sie 2020, o 12:10 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 25 lip 2013
Posty: 2561
Pomógł: 126

Dużo zdrówka i szybkiego powrotu do zdrowia!



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 2 sie 2020, o 18:09 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 27 lis 2012
Posty: 289
Pomógł: 6

Mirek
Ty się nie wygłupiaj, tylko dochodź do siebie. Twoje choroby,to nie Twoja prywatna sprawa! Pamiętaj, że ludzie czekają na Ciebie!!!
Tak na serio. Wszystko będzie dobrze i będziesz miał o czym opowiadać przy gorzałce.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 3 sie 2020, o 07:03 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 22 kwi 2017
Posty: 99
Lokalizacja: Piła
Pomógł: 4

Mirek najważniejsze to żebyś wyzdrowiał i tego Ci życzę. A OB? Poczekamy.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 3 sie 2020, o 19:35 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lip 2014
Posty: 37
Pomógł: 2

Szybkiego powrotu do zdrowia!



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Sitemap
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group phpBB3.PL
phpBB SEO