Kanał - ATNEL tech-forum
Wszystkie działy
Najnowsze wątki



Teraz jest 20 kwi 2024, o 11:14


Strefa czasowa: UTC + 1





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 206 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 lis 2014, o 12:51 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27224
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Obrazek

Przy okazji - NINIEJSZYM chciałbym tutaj na forum - ogłosić wiadomość tylko dla forumowiczów - że specjalnie dla Was i tylko dla forumowiczów ..... (oczywiście tych którzy mają ochotę czy potrzebę zakupienia nowego wydania) .... SPECJALNĄ ofertę promocyjną. Udało się wygospodarować pewną niewielką część nakładu do sprzedaży z (mam nadzieję) przyjemnym rabatem w wysokości 25 % . Zaznaczę jednak, że oferta ważna jest albo do końca grudnia 2014 albo do wyczerpania się zapasów. Proszę się jednak nie obawiać, zapas nie liczy sobie tylko 10 czy 20 książek - na pewno więcej ;) więc spokojnie, myślę że dla tych którzy będą zainteresowani wystarczy.

Kolejna sprawa - wkrótce w tym wątku - dokładnie w tym poście ale nieco niżej przedstawię SPECJALNY kupon rabatowy ale będzie on do zrealizowania TYLKO I WYŁĄCZNIE dla osób zarejestrowanych na naszym forum i przy zakupie w naszym sklepie będzie trzeba w polu "UWAGI DO ZAMÓWIENIA" koniecznie podać swój NICK z forum, żeby Pani Aneta mogła sprawdzić czy wszystko się zgadza. Przykro mi ale bez podania nicku będziemy musieli anulować transakcję w sklepie.

KOD (kupon) RABATOWY: JCPPM8B2FOR

PANOWIE - KOD RABATOWY - wpisujemy i zatwierdzamy tak jak na obrazu poniżej ;) a nie w "polu uwagi do zamówienia"
Obrazek

Ważne! .... KAŻDY kto posiada już poprzednie wydanie książki w miękkiej oprawie a nie może sobie pozwolić na zakup nowego wydania czy też po prostu nie chce - będzie mógł skorzystać z innej opcji, a mianowicie zakupu samej płyty DVD od nowej książki - tak jak to było przy ukazaniu się nowego twardego Bluebooka.

Mam nadzieję, że powyższe możliwości i opcje zadowolą wszystkich.

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 lis 2014, o 13:10 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 05 lis 2014
Posty: 237
Pomógł: 6

Czekamy :)

Cytuj:
bardzo ciekawy prawdziwy RADIOMODEM firmy HopeRF czyli moduł o tajemniczo brzmiącej nazwie HM-TRP działający np na 866 MHz ale z zasięgiem do 1 km ! (szok) i na dokładkę umożliwiający naprawdę komunikację BEZPOŚREDNIO przez RS232 ! bez konieczności stosowania dodatkowego kodowania sygnału


Czyli mając w laptopie RS232 będę mógł łączyć się bezpośrednio, bez jakichś dodatkowych "przejściówek"?

_________________
Szukasz książek o elektronice i programowaniu?



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 lis 2014, o 13:11 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2013
Posty: 3797
Lokalizacja: Grudziądz
Pomógł: 143

A czy GB jest w twardej oprawie ? :)

_________________
Usługi druku przestrzennego - www.drumik.pl



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 lis 2014, o 13:13 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 05 lis 2014
Posty: 237
Pomógł: 6

majster napisał(a):
A czy GB jest w twardej oprawie ? :)


"Książka tym razem będzie w twardej oprawie podobnie jak pierwsza część serii czyli tak jak obecny Bluebook."

Wychodzi na to, że tak ;)

_________________
Szukasz książek o elektronice i programowaniu?



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 lis 2014, o 13:16 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27224
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

tomekm napisał(a):
Czyli mając w laptopie RS232 będę mógł łączyć się bezpośrednio, bez jakichś dodatkowych "przejściówek"?

No może troszkę przesadziłem albo nie doprecyzowałem - no przejściówka jakaś typu np USB/RS232 z poziomem napięć na 3,3V to będzie potrzebna

ale chodzi o to - że nie trzeba stosować kodowania Manchester jak we wszystkich innych prostych tego typu modułach. Owszem spotkać można w necie różne takie komplety np nadajnik / odbiornik - gdzie ludzie podłączają wprost wyjście RS232 procka i coś tam przesyłają ale każdy SZYBKO się orientuje że to RAZ: działa bardzo zawodnie, DWA: działa na bardzo małe odległości i nie ma zmiłuj się - do kilku metrów jeśli w ogóle. Często niektóre znaki ASCII przechodzą a z innymi bywają problemy itp

sporo w tym zakresie i z czego to wynika można się dowiedzieć właśnie z początkowych rozdziałów książki gdzie opisuję sposoby komunikacji przez takie proste moduły i pokazuję jak należy podejść do ich wykorzystywania, jak wprowadzić kodowanie Manchester czyli np to samo które wykorzystywane jest w znanych pilotach podczerwieni RC5 ;)

------------------------ [ Dodano po: 1 minucie ]

majster napisał(a):
A czy GB jest w twardej oprawie ? :)


tak - oczywiście i napisałem to a teraz jeszcze poprawiłem kolorem i wytłuściłem na blogu ;) będzie w twardej oprawie ;)

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 lis 2014, o 13:44 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 05 lis 2014
Posty: 237
Pomógł: 6

Rozumiem, czyli trzeba będzie po prostu zrobić translację poziomów napięć z +/- 3..15V na odpowiednie (3.3V).

_________________
Szukasz książek o elektronice i programowaniu?



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 lis 2014, o 13:46 

Pomógł: 0

No i fajnie, będzie kolejne wydanie :D. To trzeba kasiorkę zbierać.



Góra
  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 lis 2014, o 13:46 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 paź 2012
Posty: 119
Pomógł: 3

A co z osobami, które posiadają GB i chciałyby uzupełnić wiedzę o dodane rozdziały / podrozdziały o nowych modułach ? :) Czy w tym wypadku zostaje jedynie zakup GB w twardej oprawie ?



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 lis 2014, o 13:59 
Offline
Nowy

Dołączył(a): 02 paź 2014
Posty: 15
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 0

mirekk36 napisał(a):

Przy okazji - NINIEJSZYM chciałbym tutaj na forum - ogłosić wiadomość tylko dla forumowiczów - że specjalnie dla Was i tylko dla forumowiczów .....
....
Mam nadzieję, że powyższe możliwości i opcje zadowolą wszystkich.


Wczoraj w godzinach popołudniowych stałem się posiadaczem niebieskiej książki w twardej oprawie i "fioletowego" programatora, a już dziś widzę, że trzeba będzie ponownie namówić żonkę na zakup kolejnej książki w twardej oprawie :)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 lis 2014, o 13:59 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27224
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

tomekm napisał(a):
Rozumiem, czyli trzeba będzie po prostu zrobić translację poziomów napięć z +/- 3..15V na odpowiednie (3.3V).

Dokładniuśko TAK .

------------------------ [ Dodano po: 2 minutach ]

xpower napisał(a):
A co z osobami, które posiadają GB i chciałyby uzupełnić wiedzę o dodane rozdziały / podrozdziały o nowych modułach ? :) Czy w tym wypadku zostaje jedynie zakup GB w twardej oprawie ?

No tutaj nie widzę za bardzo sposobu żeby pomóc :( ... przedstawiłem wyżej możliwość z zakupem samej płyty DVD i myślę że to też powinno dla wielu osób spokojnie wystarczyć.

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 lis 2014, o 14:13 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 24 sty 2012
Posty: 1469
Pomógł: 56

Ale bajer!!!
Już się cieszę na zakup "włochatego, zielonego, twardego Mirka" :lol:

_________________
Jestem początkujący i moje porady mogą być błędne



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 lis 2014, o 14:25 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27224
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

MirkoT napisał(a):
Ale bajer!!!
Już się cieszę na zakup "włochatego, zielonego, twardego Mirka" :lol:


No dobra ... ok rozumiem, że "zielony Mirek", .... ok niech będzie że "twardy Mirek" ..... ale skąd się teraz już wziął "włochaty Mirek" ? :lol: czyżby mi coś umknęło ? :lol:

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 lis 2014, o 14:30 

Pomógł: 0

Pewnie ten zarost w ostatnich poradnikach ;).



Góra
  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 lis 2014, o 14:45 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27224
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

rezasurmar napisał(a):
Pewnie ten zarost w ostatnich poradnikach ;).


aaaaaa no tak .... skleroza nie boli :lol: dzięki za przypomnienie .... aż mi się przypomniało jak to swędziało :D

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 lis 2014, o 15:00 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 24 sty 2012
Posty: 1469
Pomógł: 56

mirekk36 napisał(a):
rezasurmar napisał(a):
Pewnie ten zarost w ostatnich poradnikach ;).


aaaaaa no tak .... skleroza nie boli :lol: dzięki za przypomnienie .... aż mi się przypomniało jak to swędziało :D

Na własnej skórze poczułeś prawdziwy ból tworzenia :lol: :lol:

_________________
Jestem początkujący i moje porady mogą być błędne



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 lis 2014, o 16:54 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 22 sty 2014
Posty: 1806
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 168

Czytałbym :lol:

już się nie mogę doczekać aż wyjdzie. Mam nadzieję że nie wykupią wszystkiego bo przy kasie będę dopiero w połowie grudnia ;p



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 lis 2014, o 17:24 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 21 sie 2013
Posty: 42
Lokalizacja: Siekierczyn
Pomógł: 0

Witam
Ja mam jeszcze inną propozycję dla osób które posiadają GB i chciałyby uzupełnić wiedzę o dodane rozdziały, podrozdziały o nowych modułach itd.
Dobrym pomysłem był by sprzedaż e-booka uzupełniający stare wydanie GB o dodane rozdziały wraz z plikami źródłowymi do projektów.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 lis 2014, o 17:30 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lis 2012
Posty: 68
Lokalizacja: Świdwin
Pomógł: 5

Ło Matko!!! :D Że tak zacytuję... A ja jeszcze BB nie skończyłem. :!:

Ale nic to! Zbliżają się dłuuuugie zimowe wieczory. Bedziem czytali !!! :D I pisali !!! :D I testowali !!! Eeeee... Nie działa. :o :shock: :oops: :twisted: I znów pisali !!!

_________________
Battlelore... Front Line Assembly...



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 lis 2014, o 17:36 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27224
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Ptero napisał(a):
Bedziem czytali !!! I pisali !!! I testowali !!! Eeeee... Nie działa. I znów pisali !!!

:lol:

------------------------ [ Dodano po: 1 minucie ]

Andrzej1980 napisał(a):
Dobrym pomysłem był by sprzedaż e-booka uzupełniający stare wydanie GB o dodane rozdziały wraz z plikami źródłowymi do projektów.


Panie kolego ja już setki tysięcy razy na forum pisałem dlaczego jeszcze długo nie będzie wersji elektronicznych naszych książek :( .... na pewno nie dlatego że mam takie "widzimsię"

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 lis 2014, o 17:51 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sty 2014
Posty: 446
Lokalizacja: DKL
Pomógł: 53

Super wieści, czekamy ma start :)

_________________
Migracja z punktu B do punktu C
Pozdrawiam



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 lis 2014, o 18:08 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2014
Posty: 745
Lokalizacja: Warszawa
Pomógł: 32

Świetne wiadomości Panie Mirku :D
Ja zamiast narzekać jak niektórzy, ze swej strony pragnę bardzo Panu podziękować za specjalną ofertę dla forumowiczów i tłuściutki rabat aż 25% :shock:
Przy okazji chciałbym zapytać czy nowy GreenBook będzie także obejmował licencję na PixelFactory i czy planuje Pan promocje typu np. 3w1 jak na nowego BlueBooka ?

_________________
.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 lis 2014, o 18:24 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 kwi 2012
Posty: 114
Pomógł: 2

czy cena będzie taka jak obecnego bluebooka w twardej , rozumiem że 25% zniżki będzie tylko na GB a czy rabat 15% ,który ma się ukazać będzie na wszystkie artykuły atnel np. na nowy zestaw ATB oprócz samego GB?
Pozdrawiam Pajączek ;)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 lis 2014, o 18:39 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 02 gru 2011
Posty: 87
Pomógł: 0

Witam czy będzie w przyszłości możliwość zakupu książki z opcją wysyłki np. paczkomatem ? , lub listem poleconym ekonomicznym.

Pozdrawiam



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 lis 2014, o 20:37 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27224
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

MikieMan napisał(a):
czy nowy GreenBook będzie także obejmował licencję na PixelFactory

Oczywiście że tak,

MikieMan napisał(a):
i czy planuje Pan promocje typu np. 3w1 jak na nowego BlueBooka ?

Hmmm może to i dobry pomysł ? nie wiem czy na dłużej ale może na jakiś krótki czas spróbujemy o czymś takim pomyśleć ?

spider12 napisał(a):
czy cena będzie taka jak obecnego bluebooka w twardej , rozumiem że 25% zniżki będzie tylko na GB a czy rabat 15% ,który ma się ukazać będzie na wszystkie artykuły atnel np. na nowy zestaw ATB oprócz samego GB?

Ja nic nie pisałem o 15 % ;) nie wiem o czym mówisz. Ja pisałem o rabacie 25 % na nowego GB

aothunterpl napisał(a):
Witam czy będzie w przyszłości możliwość zakupu książki z opcją wysyłki np. paczkomatem ? , lub listem poleconym ekonomicznym.

paczkomaty ? - przykro mi po problemach które z nimi mieliśmy ? ... już raczej nie wrócimy do tej formy

list polecony priorytetowy mamy w ofercie z tego co się orientuję jeśli chodzi o pocztę polską

i przy tych formach które mamy pozostaniemy

Jeśli ktoś uważa, że to jest za drogo - a na pewno mamy nieco drożej niż duże firmy wysyłkowe np z allegro - to zawsze można dokonać zakupu przez naszych pośredników, którzy istnieją na rynku bo i książki sprzedają i zestawy i programatory i powoli inne produkty a z uwagi na ilość swoich wysyłek mają lepsze oferty cenowe.

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 lis 2014, o 20:53 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 kwi 2012
Posty: 114
Pomógł: 2

mirekk36 napisał(a):
Kolejna sprawa - wkrótce w tym wątku - dokładnie w tym poście ale nieco niżej przedstawię SPECJALNY kupon rabatowy ale będzie on do zrealizowania TYLKO I WYŁĄCZNIE dla osób zarejestrowanych na naszym forum i przy zakupie w naszym sklepie będzie trzeba w polu "UWAGI DO ZAMÓWIENIA" koniecznie podać swój NICK z forum, żeby Pani Aneta mogła sprawdzić czy wszystko się zgadza. Przykro mi ale bez podania nicku będziemy musieli anulować transakcję w sklepie.


Mirku coś mi się wkreciło te 15% ile procent tego rabatu można dostać ?

Co dostaje się razem z ksiązką GB i w jakiej cenie on będzie?



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 lis 2014, o 21:04 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27224
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

spider12 napisał(a):
ile procent tego rabatu można dostać ?

Poczekaj bo teraz to coś mi się wydaje że żarty sobie ze mnie robisz - więc powtórzę ale ostatni raz - na GB będzie 25 % rabatu

spider12 napisał(a):
Co dostaje się razem z ksiązką GB i w jakiej cenie on będzie?

Razem z książką będzie tak jak poprzednio licencja na "Pixel Factory" .... a cena książki ? jak wszystko dobrze pójdzie a chyba pójdzie to 126 zł

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 lis 2014, o 21:12 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 22 sty 2014
Posty: 1806
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 168

mirekk36 napisał(a):
jak wszystko dobrze pójdzie a chyba pójdzie to 126 zł


Po przeczytaniu Bluebook'a i porównując blubook'a do innych książek technicznych jakie czytałem za podobne pieniądze musze powiedzieć że stosunek JAKOŚCI PRZEKAZU WIEDZY do CENY u Mirka jest NIEPORÓWNYWALNIE większy do książek innych Autorów. Dlatego Nawet jakby GREENBOOK był za 2-3 razy tyle wartobyłoby wydać takie pieniądze chociażby dla samych bibliotek i wsparcia technicznego. O ogromie wiedzy i jakości jej przekazywania nie wspomnę. Dlatego zbieram kasę i już zacieram ręce :)

Dzięki Mirku za Twoją dobrą robote :)

------------------------ [ Dodano po: 2 minutach ]

A i powiem jeszcze że po Twojej wczorajszej podpowiedzi dziś już odbierałem stringi z terminala i działo to tak jak chciałem czyli po wciśnięciu enterka. A diodki reagowały na odpowiednie komendy :) Normalnie jak dziecko się ucieszyłem bo mnie ten uart straszył zawsze :lol:

Przepraszam za off'a :)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 lis 2014, o 21:24 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2014
Posty: 745
Lokalizacja: Warszawa
Pomógł: 32

mirekk36 napisał(a):
MikieMan napisał(a):
czy nowy GreenBook będzie także obejmował licencję na PixelFactory
Oczywiście że tak,
No to rewelacja, już nie mogę się doczekać ;-)

mirekk36 napisał(a):
MikieMan napisał(a):
i czy planuje Pan promocje typu np. 3w1 jak na nowego BlueBooka ?
Hmmm może to i dobry pomysł ? nie wiem czy na dłużej ale może na jakiś krótki czas spróbujemy o czymś takim pomyśleć ?
Ciesze się, że rozważy Pan mój pomysł :D Może np. taki dodatkowy pakiet tematyczny jak już ktoś ma programator ATB USBASP i MkAvrCalculatora:
- Green Book + pełna wersja PixelFactory
- Pilot RC5
- dwa moduły RFM73

Ach no i już umieram z ciekawości, więc muszę zapytać. Kiedy będzie można zapoznać się ze spisem treści nowego wydania? :)

_________________
.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 lis 2014, o 21:30 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27224
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Nefarious19 napisał(a):
Normalnie jak dziecko się ucieszyłem bo mnie ten uart straszył zawsze

No to jak zobaczysz jak warto podchodzić do odbioru i parsowania opisanego w GB danych z RS232 - to myślę - że na jakiś czas może się okazać że zapomnisz nawet o płci pięknej i zakochasz się w RS232, potem ochłoniesz i na szczęście wrócisz do rzeczywistości ;) to czasem takie efekty uboczne są :lol:

------------------------ [ Dodano po: 1 minucie ]

Cytuj:
Ach no i już umieram z ciekawości, więc muszę zapytać. Kiedy będzie można zapoznać się ze spisem treści nowego wydania?

Na blogu jest tak na szybko jako grafika ale jest ;) dużo się nie zmieniło poza dodaniem 3 rozdziałów na końcu

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 lis 2014, o 21:34 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 02 gru 2011
Posty: 87
Pomógł: 0

Przegapiłeś spis treści jest dostępny na blogu Pana Mirka :)

Panie Mirku jeśli mogę kontynuując, oczywiście z ciekawości zapytać z czym / albo jakie problemy zrobili z tymi paczkomatami.

Korzystałem co prawda jako odbiorca już kilka razy i bylem zawsze zadowolony z usługi -- tzn. głównie wygoda, że na spokojnie po pracy mogłem podjechać i odebrać paczkę nie stojąc w kolejce za awizem i oczywiście potwierdzenie sms-em.


Pozdrawiam



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 206 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Sitemap
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group phpBB3.PL
phpBB SEO