Kanał - ATNEL tech-forum
Wszystkie działy
Najnowsze wątki



Teraz jest 25 kwi 2024, o 09:31


Strefa czasowa: UTC + 1





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 688 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Następna strona

Jak oceniasz przydatność "Eclipse Gadget"
Bardzo przydatny gadżet 73%  73%  [ 240 ]
Średnio przydatny program 10%  10%  [ 34 ]
Nie mam zdania 7%  7%  [ 23 ]
Kompletnie bez sensu skoro wszystko jest w samym eclipse 6%  6%  [ 19 ]
U mnie program w ogóle nie działa 4%  4%  [ 13 ]
Liczba głosów : 329
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 paź 2014, o 19:08 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 31 sie 2014
Posty: 135
Lokalizacja: Racibórz (okolice)
Pomógł: 0

Mirek wprowadził reklamy? Ojej, wszyscy psioczą teraz, że to takie bee i w ogolę fee :) Jakoś trzeba sobie radzić. Programów nie pisze się w godzinę ani w dwie. No, może kalkulator ;p Czy ktoś wie, ile czasu zajęło Mirkowi napisanie Eclipse Gadget'a? Ile nocek zarwał? Niewiele osób. Program ten jest darmowy. Mirek nic za niego nie dostał a jeszcze na tym stracił, bo mógł w tym czasie zarobić pieniążki. Dzięki reklamom będzie miał przynajmniej jakąś "zachętę" i zadość uczynienie za poświęcony czas! :)

Ciekawy pomysł jest też z wykorzystaniem tego do statystyki :)

Martwi mnie to, że pewne programy zostaną porzucone... A szkoda. Tylko czy zostaną one usunięte z działu DOWNLOAD czy poprostu nie będą dalej rozwijane? Jeśli to pierwsze, to może dałoby radę uwolnić ich kod i zrobić z nich OpenSource? Ktoś mógłby je nadal rozwijać. (tylko pytanie po co, skoro działają poprawnie już???).

"zdarzyły się dwie osoby, które mi na maila takie świństwa powypisywały i takie głupoty zaczęły robić "
To znaczy, że debile wciąż są w śród nas? Albo nie... to na pewno ekipa ...[moderowano - mirekk36]. Tak czy siak - dla mnie matoły :/
Olej ich, nie warto z takimi w ogóle zaczynać :)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 18 paź 2014, o 19:46 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27225
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Shiro napisał(a):
Olej ich, nie warto z takimi w ogóle zaczynać

To się wydaje być jedynym sposobem ...

Shiro napisał(a):
Dzięki reklamom będzie miał przynajmniej jakąś "zachętę" i zadość uczynienie za poświęcony czas!

No i właśnie chodzi o taką chociaż odrobinę zrozumienia - dzięki.

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 18 paź 2014, o 20:40 
Offline
Moderator zasłużony dla forum.atnel.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lip 2012
Posty: 3187
Lokalizacja: Kraków - obok FAB5 ATMEL'a
Pomógł: 89

Shiro napisał(a):
to na pewno ekipa ...[moderowano - mirekk36]. Tak czy siak - dla mnie matoły :/


Prosiłbym o powstrzymanie się od takich komentarzy.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 18 paź 2014, o 23:03 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27225
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Jaglarz napisał(a):
Prosiłbym o powstrzymanie się od takich komentarzy.

Przyłączam się do tej prośby

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 19 paź 2014, o 12:29 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27225
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

misiulu napisał(a):
Przy okazji Mirku jak będziesz miał w przyszłości chwilkę czasu to możesz poprawić drobnego buga. Nie jest on uciążliwy, ale zawsze programik może działać lepiej

eeeeh panie misulu, czasem lepiej żyć w niewiedzy :lol: tzn tak - wcześniej jak nie widziałem tego bug'a, tzn coś tam mi nie pasowało czasem ale nie mogłem zebrać się żeby ogarnąć o jaki konkretnie przypadek chodzi, to wcześniej mi to aż tak nie przeszkadzało ... a teraz ? ... a teraz jak to wypatrzyłeś swym analitycznym okiem i napisałeś SZCZEGÓŁY narodzin BUG'a ... to normalnie aż mnie trzęsło jak widziałem już za każdym razem wyraźnie - jego działalność :lol:

dlatego tak ważnego BUG'a musiałem USTRZELIĆ jak ... nie powiem kogo i tym sposobem jest do pobrania najnowsza wersja 1.0.0.29 ! już bez kociego buga....

jak zwykle wielkie dzięki panie misiulu! ;)

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 19 paź 2014, o 12:43 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 kwi 2014
Posty: 438
Lokalizacja: Zambrów
Pomógł: 22

mirekk36 napisał(a):
misiulu napisał(a):
Przy okazji Mirku jak będziesz miał w przyszłości chwilkę czasu to możesz poprawić drobnego buga. Nie jest on uciążliwy, ale zawsze programik może działać lepiej

eeeeh panie misulu, czasem lepiej żyć w niewiedzy :lol: tzn tak - wcześniej jak nie widziałem tego bug'a, tzn coś tam mi nie pasowało czasem ale nie mogłem zebrać się żeby ogarnąć o jaki konkretnie przypadek chodzi, to wcześniej mi to aż tak nie przeszkadzało ... a teraz ? ... a teraz jak to wypatrzyłeś swym analitycznym okiem i napisałeś SZCZEGÓŁY narodzin BUG'a ... to normalnie aż mnie trzęsło jak widziałem już za każdym razem wyraźnie - jego działalność :lol:

dlatego tak ważnego BUG'a musiałem USTRZELIĆ jak ... nie powiem kogo i tym sposobem jest do pobrania najnowsza wersja 1.0.0.29 ! już bez kociego buga....

jak zwykle wielkie dzięki panie misiulu! ;)


:lol: :lol: :lol: :lol: Polecam się na przyszłość hehe

A poza tym sprawdziłem i działa wyśmienicie!

Dodatkowo wykrywanie samego eclipsa jest teraz tak szybkie, że nawet nie zdąży się pokazać splash screen z ładowaniem luny, a już gadget to wie i czeka na kompilację :D SUPER!

I jakoś tak przechodzenie między projektami i kompilacje są wyłapywane i odświeżane szybciej przez gadgeta :D albo już jestem tak zachwycony, że gdzie nie spojrzę to widzę lepszą optymalizację :P

_________________
.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 19 paź 2014, o 13:30 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27225
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Cieszę się - że pomogło - że działa ;) ... samemu mi się teraz przyjemniej pracuje na tym narzędziu

------------------------ [ Dodano po: kilkunastu sekundach ]

a no i dzięki za feedback o teście po poprawkach ...

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 23 paź 2014, o 16:00 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 31 sie 2014
Posty: 135
Lokalizacja: Racibórz (okolice)
Pomógł: 0

mirekk36 napisał(a):
Jaglarz napisał(a):
Prosiłbym o powstrzymanie się od takich komentarzy.

Przyłączam się do tej prośby


Ok, macie racje - przesadziłem, za co najmocniej przepraszam!



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 23 paź 2014, o 16:14 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 mar 2014
Posty: 580
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Pomógł: 71

Witam,

A ja mam takie pytanko, czy jest różnica dla Pana panie Mirku czy reklama się wyświetla tylko czy się w nią kliknie? Pytam, bo nie stać mnie na razie na wsparcie Pana zakupami w sklepie ATNEL, choć książki wiadomo, że trzeba zakupić ;) Tak to bym chociaż kliknął w te reklamy jak to miało by być parę groszy więcej dla ATNELu.

z Niebieskim pozdRowieniem,
Doman89



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 23 paź 2014, o 16:33 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27225
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

doman89 napisał(a):
Witam,

A ja mam takie pytanko, czy jest różnica dla Pana panie Mirku czy reklama się wyświetla tylko czy się w nią kliknie? Pytam, bo nie stać mnie na razie na wsparcie Pana zakupami w sklepie ATNEL, choć książki wiadomo, że trzeba zakupić ;) Tak to bym chociaż kliknął w te reklamy jak to miało by być parę groszy więcej dla ATNELu.

z Niebieskim pozdRowieniem,
Doman89


Nie nie - bardzo uprzejmie proszę nie klikać na siłę w reklamy - tylko jeśli okaże się na prawdę przydatna reklama, na prawdę potrzebna

bo jak google wyłapie że ktoś mi usilnie klika w reklamy to będzie skutek odwrotny do zamierzonego a nawet gorszy - bo google będzie mi robić problemy.

Dlatego proszę - PROSZĘ korzystać z reklam TYLKO W RAZIE potrzeby - dobrze ?

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 23 paź 2014, o 16:37 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 mar 2014
Posty: 580
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Pomógł: 71

mirekk36 napisał(a):
Dlatego proszę - PROSZĘ korzystać z reklam TYLKO W RAZIE potrzeby - dobrze ?


Oczywista oczywistość ;)

z Niebieskim pozdRowieniem,
Doman89



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 3 lis 2014, o 18:12 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 11 wrz 2013
Posty: 709
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 23

mirekk36 napisał(a):
Ok takie programy, które są płatne to co innego ... tu bardziej mi chodziło o te które są FREE, jak np: "QR Code generator", "Anteniak", czy chociażby "Atnel Video Guides" ;) ... ten ostatni szczególnie mnie zaskakuje że jego używalność jest po prostu śladowa ... No ale cóż ... trudno się mówi.


Hehe to ja Ci chyba statystyki odnośnie Atnel Video Guides "podbijam", bo używam często nie powiem, że codziennie (choć jak śledziłem poradniki o OLEDACH to tak było), ale jak tylko coś chcę sobie przypomnieć z poradników to od razu klik i wysyłam jego ekran na jeden monitor, a na drugim działam tylko słuchając i od czasu do czasu zerkając kątem oka :P. Poza tym ukazał się w takim momencie, że większość ludzi sporo poradników już miała za sobą. Oprócz tego to myślę, że jakbyś na początku poradnika nie tylko dawał znaczek, że zgodne z programem, a o tym powiedział to pewnie wielu by go "odkryło" mimo oglądania z bloga lub YouTube - wiesz jak jest nawet z komercyjnymi z filmami w trakcie czołówki i zakończenia sporo osób nawet na monitor nie patrzy ;).
No jak kolega wyżej opisał to takie "ficzery" by się przydały, ale nie są niezbędne do spokojnego używania programu.

Część programów jak już ktoś napisał na prawdę jest super, ale raczej do sporadycznego użytku, po prostu nie codziennie robimy układ gdzie używany jest bootloader czy QR Code, ale są przydatne więc tylko aby w ogóle pozostały dostępne i nie zniknęły, albo niech znikną i licencja za jakieś niewielkie pieniądze.

Co do reklam to myślę, że powinieneś zrobić jakąś swoją licencję do zaakceptowania (jak sam pisałeś masz obsługę prawną) i po prostu wpisać tam, że się będą pojawiać. Dla mnie akurat to normalne postępowanie - każdy z czegoś musi żyć :), a i użycie ich do oszacowania częstotliwości odpalania programów to też ciekawy pomysł.

--
Grzegorz...

------------------------ [ Dodano po: 3 minutach ]

No i właśnie odpaliłem AVG i widzę, że 1.11, albo dzień wcześniej Ci się "nudziło" i popełniłeś nową reklamę ;).

--
Pozdrawiam.
Grzegorz...



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 3 lis 2014, o 18:18 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27225
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Nie nie AVG jest jak na razie w ogóle nie zmieniane ... nic a nic już od długiego czasu

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 3 lis 2014, o 18:32 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 11 wrz 2013
Posty: 709
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 23

mirekk36 napisał(a):
Nie nie AVG jest jak na razie w ogóle nie zmieniane ... nic a nic już od długiego czasu


I dokładnie rozumiem, że właściwie to nie Twój program i zmiany są dla Ciebie trudniejsze.
Dla mnie nie musi być zmieniany, bo mi się przydaje na 200%.
Ale nie każdy o nim jak mi się wydaje wie i dlatego moja uwaga odnośnie jego "promocji" słownej.

--
Grzegorz...



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 3 lis 2014, o 18:38 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27225
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Grzegorz... napisał(a):
Ale nie każdy o nim jak mi się wydaje wie i dlatego moja uwaga odnośnie jego "promocji" słownej.

Tak tak tu masz 100% a nawet 173% racji ... i dlatego w kolejnych poradnikach będę starał się o nim wspominać ...bo wcześniej - tak jak zauważyłeś słusznie nie było tego softu i dlatego też o nim nie mówiłem w starszych poradnikach

mam nadzieję, że gdy uda mi się wystartować z nową serią poradników to będę o wszystkim pamiętał ... będę o wszystkim pamiętał, będę o wszystkim pamiętał, będę o wszystkim pamiętał, będę ....

eeeeh staram się sobie powtarzać to jak mantrę - ale później jak już kręcę poradnik - a sam się rozkręcam w jakimś fajnym temacie to jak to się mówi o bożym świecie i własnej reklamie często zapominam ;) ... i taki to już ze mnie typ ;)

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 3 lis 2014, o 18:45 
Offline
Moderator zasłużony dla forum.atnel.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lip 2012
Posty: 3187
Lokalizacja: Kraków - obok FAB5 ATMEL'a
Pomógł: 89

mirekk36 napisał(a):
Grzegorz... napisał(a):
Ale nie każdy o nim jak mi się wydaje wie i dlatego moja uwaga odnośnie jego "promocji" słownej.



mam nadzieję, że gdy uda mi się wystartować z nową serią poradników to będę o wszystkim pamiętał ... będę o wszystkim pamiętał, będę o wszystkim pamiętał, będę o wszystkim pamiętał, będę ....

eeeeh staram się sobie powtarzać to jak mantrę - ale później jak już kręcę poradnik - a sam się rozkręcam w jakimś fajnym temacie to jak to się mówi o bożym świecie i własnej reklamie często zapominam ;) ... i taki to już ze mnie typ ;)


Powiesić sobie za kamerą tablicę z tematami które trzeba poruszyć w filmie i często w tym kierunku zerkać :lol:



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 3 lis 2014, o 19:12 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 11 wrz 2013
Posty: 709
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 23

Jaglarz napisał(a):
Powiesić sobie za kamerą tablicę z tematami które trzeba poruszyć w filmie i często w tym kierunku zerkać :lol:


No to mnie rozbawiłeś - krótko mówiąc trzeba nabyć (hmm a może wykonać) prompter ;).

--
Pozdrawiam.
Grzegorz...



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 3 lis 2014, o 19:25 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 24 sty 2012
Posty: 1469
Pomógł: 56

Jasne, że tak.
Na pewno poradniki Mirka nie powstają ściśle według scenariusza, ale...
jakich szablon by się przydał. A tam na pierwszym miejscu naturalnie
temat poradnika, ale zaraz potem reklama firmy Atnel bo to przecież
ważne.

_________________
Jestem początkujący i moje porady mogą być błędne



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 3 lis 2014, o 19:56 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 11 wrz 2013
Posty: 709
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 23

Oj ważne, ważne.
Ja już od dłuższego czasu że tak powiem mam słaby PR i właśnie to teraz wychodzi - mam nadzieję, że mi firma nie "zdechnie".

--
Grzegorz...

------------------------ [ Dodano po: 2 minutach ]

No tak dodam, że w tej chwili łączę pracę z firmą i to jest na prawdę hmmm... jak to określić, bo nie powiem, że ciężko OO, ale "słabo".

--
Grzegorz...



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 3 lis 2014, o 20:29 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27225
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Jaglarz napisał(a):
Powiesić sobie za kamerą tablicę z tematami które trzeba poruszyć w filmie i często w tym kierunku zerkać

A wiesz, że to wcale nie jest śmieszne tylko kurczę dobry pomysł ! ... tylko żebym teraz nie zapomniał o tej tablicy :lol: ... masakra

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 3 lis 2014, o 22:17 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 11 wrz 2013
Posty: 709
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 23

mirekk36 napisał(a):
Jaglarz napisał(a):
Powiesić sobie za kamerą tablicę z tematami które trzeba poruszyć w filmie i często w tym kierunku zerkać

A wiesz, że to wcale nie jest śmieszne tylko kurczę dobry pomysł ! ... tylko żebym teraz nie zapomniał o tej tablicy :lol: ... masakra


No to proponuję na prawdę prompter i to na AVR i matrycy diodowej :).
Idealne aby potem z tego poradnik zrobić - takie rejestry przesuwne "BIS" ;).
W kompie robisz sobie notatki "co masz wtrącić" i przed poradnikiem robisz "Enter", a on Ci przypomina uporczywie, że "czas na przerywnik" reklamowy np. czy to kubeczka czy AVG :D.

Jak przesadziłem to do kosza :oops:.

--
Pozdrawiam.
Grzegorz...



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 3 lis 2014, o 22:20 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27225
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

tak - jak zrobię sobie promptera na AVR to będzie chyba NAJlepsze rozwiązanie :D

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 4 lis 2014, o 11:32 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 11 wrz 2013
Posty: 709
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 23

mirekk36 napisał(a):
tak - jak zrobię sobie promptera na AVR to będzie chyba NAJlepsze rozwiązanie :D


Pisząc dziś z kolegą, który jest rzecznikiem prasowym jednego z prezydentów miast podpowiedział mi inną metodę.
Teoretyczne nie możesz się rozpraszać na konferencji prasowej/podczas poradnika, ale on stosuje coś takiego, że jak o czymś zapomni to przez "plan" za dziennikarzami przechodzi jego asystentka (w nawiasie dodam, że całkiem atrakcyjna). No i jak tu męskie oko ma na nią nie zwrócić uwagi (przepraszam Panie jeśli się ewentualnie obraziły, ale parafrazując "praw natury Pan nie zmienisz"), a wtedy on stara się opanować wzrok, ale już wie, że miał poruszyć jakiś temat. Nie namawiam Cię do posiadania atrakcyjnych asystentek i zerkania na nie :lol: (bo co na to żona), ale taka "przeszkadzajka" w tle czasem się przydaje.
Może jakiś prosty stoper, który po zadanym czasie włączy światło (nie rzucające się na plan) za kamerą i da Ci znać "czas na przerywnik".
Wiem, że można coś wstawić w post produkcji, ale na żywo wygląda to naturalniej/lepiej.

--
Pozdrawiam.
Grzegorz...



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 4 lis 2014, o 12:03 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27225
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

No pomysł z asystentką super ;) ... ale to nie na teraz - więc wrócę do prostszych :lol: jak tablice, promptery i inne

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 4 lis 2014, o 12:51 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 11 wrz 2013
Posty: 709
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 23

mirekk36 napisał(a):
No pomysł z asystentką super ;) ... ale to nie na teraz - więc wrócę do prostszych :lol: jak tablice, promptery i inne

Ale pomysł jak sam potwierdziłeś "niezły" - w życiu bym tego nie wymyślił.
Dodam, że powiedział mi, że nadmieniona Pani przechodzi za dziennikarzami tak jakby "krzątała się po biurze i przez przypadek tu trafiła" i generalnie nikt (poza nim) nie zwraca na nią uwagi, ale zdarzył się przypadek, że jakiś dziennikarz kątem oka ją zauważył, a potem wzroku jakoś tak "oderwać nie mógł" - no i weź wtedy spokojnie odpowiadaj na pytanie jak to widzisz z całkiem innej perspektywy czyli tego przed kamerami, a do tego wiesz po co to było.

--
Pozdrawiam.
Grzegorz...

------------------------ [ Dodano po: 9 minutach ]

Dodam tylko, że on sam by chętnie stosował prompter, ale o ile dziennikarze (a przynajmniej prezenterzy, aby się nikt nie obraził) chętnie z niego korzystają, to już takiej osobie nie "wybaczają", bo ma być naturalnie i na żywo :lol: - choć każdy czuje, że to lekka "ściema".

--
Grzegorz...



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 6 lis 2014, o 21:07 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 08 mar 2014
Posty: 390
Lokalizacja: Głogów
Pomógł: 11

Witam, u nie nie widać całego okna programu. Po za tym wszystko ładnie wykrywa itp. Nie wiem czy to wina ustawień grafiki w pc czy rozdzielczości ekranu czy jak, reszta programów działa ok.
System to Win 7 ultimate 32 bit. Zamieszczam zrzut ekranu.
Obrazek



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 6 lis 2014, o 21:11 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 29 mar 2012
Posty: 595
Lokalizacja: Jaworzno
Pomógł: 39

Może masz ustawioną niestandardową wielkość czcionek w systemie?

_________________
Pozdrawiam
PP



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 6 lis 2014, o 21:13 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 08 mar 2014
Posty: 390
Lokalizacja: Głogów
Pomógł: 11

yhym tak zwiększyłem wielkość tekstów i innych elementów bo prawie nie widziałem literek, zaraz zmienię z powrotem i zobaczymy



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 6 lis 2014, o 21:30 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27225
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Piotrek_P napisał(a):
Może masz ustawioną niestandardową wielkość czcionek w systemie?


To jest przyczyna ... nie ma innej

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 6 lis 2014, o 21:39 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 08 mar 2014
Posty: 390
Lokalizacja: Głogów
Pomógł: 11

Miałeś racje, teraz jest elegancko, jedyne co to teraz bede musiał rozdzielczość zmniejszyć aby tekst widzieć :)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 688 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Sitemap
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group phpBB3.PL
phpBB SEO