Kanał - ATNEL tech-forum
Wszystkie działy
Najnowsze wątki



Teraz jest 23 kwi 2024, o 22:58


Strefa czasowa: UTC + 1





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 sie 2014, o 07:14 

Pomógł: 0

Uprasza się wszystkich wystraszonych o spokój, oraz zrozumienie do ogromu prac włożonej ostatnio przez Mirka w poradniki, zaprzestanie jęczeń na czacie, że to Koniec, że armagedon, że jak to!

Proszę zauważyć ile ostatnio zostało opublikowane materiału, nie wiem czy którykolwiek z was, próbował kiedyś robić montaż materiału w 720p w takiej ilości godzin i przekonać się ile to czasu zajmuje, nie mówiąc już o samym nagrywaniu i przygotowaniach do tego.

Dajcie Mirkowi odsapnąć, poradniki nie znikną z sieci (youtube, blog, etc.)



Góra
  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 sie 2014, o 08:39 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27225
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

rezasurmar napisał(a):
poradniki nie znikną z sieci (youtube, blog, etc.)


Dokładnie - skąd w ogóle takie pomysły mają co niektórzy.... Nawet jeśli miałoby nie być następnych no to po jakiego grzybka miałbym kasować czy chować czy nie wiem co innego jeszcze dziwnego - miałbym robić z tymi, które już są ? Tak jak pisze reza - nic z tego co już zostało opublikowane - NIE ZNIKNIE

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 sie 2014, o 12:25 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 25 lip 2013
Posty: 2561
Pomógł: 126

Chyba ze Youtube padnie ;)

Sent from my mobile.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 sie 2014, o 17:02 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 maja 2014
Posty: 317
Pomógł: 19

mokrowski napisał(a):
\żart
(...) że przemoc (na misiu), że aktor ten sam, że nic się nie dzieje, że efekty słabe... :-) (...)
\żart

Eee tam... Jaka przemoc? ;) przecież MISiO'u dostał "znieczulenie" :D ;) Efekty słabe? Hmm... Może jest wersja reżyserska (director's cut)? :D ;)

A tak w ogóle, uważam, że podczas luźnego odpoczynku -chcąc nie chcąc- sporo pomysłów przychodzi do głowy :)

Pozdrawiam! Jarek

_________________
"O sygnałach bez całek" Czesław Frąc



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 sie 2014, o 17:09 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 paź 2011
Posty: 8583
Pomógł: 337

Jak wiadomo każdy koniec ma dwa kije ... albo odwrotnie , niestety trzeba z bólem przyznać że już sie nastolatkiem nie jest i każda zarwana nocka odbija się ciężkim echem po studni organizmu ... Dlatego też mirek ma nagrzać " soczku " z miodem i do wyra .... i niech mi go który obudzi
to tak wielkiego banana jeszcze nie widział :)

_________________
[b]San Escobar! Patria mia! Tu eres como la salud.[/b]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 sie 2014, o 17:19 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08 gru 2013
Posty: 36
Lokalizacja: Łódź
Pomógł: 0

Też uważam, że odpoczynek wyjdzie Mirkowi na dobre... Zresztą to nie jest do końca potwierdzone, że Mirek potrafi wprowadzić się w stan zmniejszonego poboru energii... :mrgreen:
Przerwę w kręceniu poradników jak nic spożytkuje na pisanie trzeciego booka albo inne działania ku uciesze tłumu...
Nie mniej uważam, że czas bez poradników jest mu widocznie potrzebny (czy to na przemyślenie różnych niekoniecznie elektronicznych tematów, czy po prostu na spędzenie go w gronie rodzinki).
My w tym czasie, zakupami w sklepie.atnel, utwierdźmy go, że warto dalej opracowywać nowe poradniki, dotyczące nowych akcesoriów - które my wierni widzowie z chęcią zakupimy w jedynym słusznym sklepie... :lol:

_________________
sig on ;)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 sie 2014, o 18:38 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2013
Posty: 3797
Lokalizacja: Grudziądz
Pomógł: 143

Atimk napisał(a):
My w tym czasie, zakupami w sklepie.atnel, utwierdźmy go, że warto dalej opracowywać nowe poradniki, dotyczące nowych akcesoriów - które my wierni widzowie z chęcią zakupimy w jedynym słusznym sklepie... :lol:


Tak szkoda że tylko nieliczni bo Mirekk36 liczył na większą grupę szybkiego wsparcia ... przecież nie ma nic za darmo ... dobrze o tym wiemy ... więc jak mogę to apeluję

WSPARCIE MIRKOWI JEST POTRZEBNE

Forumowicze bierzcie się do zakupu Gadżetów i OLEDOW :)


Ja ze swojej strony dodam że dzięki mirkowi udało mi się dziś samemu zrobić takie funkcje.

Składnia: [ Pobierz ] [ Ukryj ]
język c
Musisz się zalogować, aby zobaczyć kod źródłowy. Tylko zalogowani użytkownicy mogą widzieć kod.



Za co gorąco dziękuję :)

bo piksele już na KS108 mogę wyświetlać teraz czas dorobić resztę na podstawie poradników o oledach.
To jest to o czym zawsze piszę, że część forumowiczów podchodzi do tematu:
O tego nie przeczytam bo mi nie potrzebne, o tego poradnika nie oglądam bo po co.

A ja odpowiadam:
Po to bo z każdego poradnika można wiele się nauczyć i to nie w konkretnym temacie np OLED czy WS2812B ... po porostu każdy poradnik uczy bardzo dużo

i będzie mi tych poradników i mirka uśmiechu brakowało ale trzeba uszanować mirka decyzję.

_________________
Usługi druku przestrzennego - www.drumik.pl



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 sie 2014, o 18:59 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lis 2012
Posty: 68
Lokalizacja: Świdwin
Pomógł: 5

Podpisuję się pod tym rękami i nogami... Mirek niech sobie odpocznie, wykorzysta resztę lata na naładowanie akumulatorów (a słoneczko jescze ładnie świeci), bo poradniki do oledów były w iście ekspresowym tempie... A my do sklepiku biegusiem, biegusiem... Włączamy wspomaganie, niech widzi, że doceniamy jego pracę.
Aż się nie mogę doczekać długich zimowych wieczorów, może się w końcu przekonam do stacji lutowniczej, bo smd ciężko się transformatorówką lutuje... ;)

_________________
Battlelore... Front Line Assembly...



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 28 sie 2014, o 17:55 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2014
Posty: 745
Lokalizacja: Warszawa
Pomógł: 32

No to ja biegusiem właśnie wróciłem ze sklepiku i kubek z koszulką właśnie zamówiłem. Oled zakupiony już wcześniej pięknie działa po drobnej operacji RST.
Pozdrawiam wszystkich podpisując się także pod powyższym i raz jeszcze dziękuję Panie Mirku za tak wielką dawkę wiedzy i inspiracji.

_________________
.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 16 wrz 2014, o 20:28 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 05 lut 2014
Posty: 252
Lokalizacja: obok Częstochowy
Pomógł: 14

Na pewno nie o kasę chodzi. Ale jak jak już z daszkiem nad chałupką się uporam to kubeczek i koszulki zakupię. Teraz na papkę zbieram, a na budowie kubki się wyszczerbiły i koszulki podarły, więc tak, czy tak, trzeba nowe kiedyś zakupić.
A przerwa w poradnikach mi pasuje, bo i tak z poprzednimi jestem w tyle jak cholera.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 23 paź 2014, o 22:37 
Offline
Nowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2013
Posty: 12
Lokalizacja: Gdańsk
Pomógł: 0

Wsparcie wsparciem...czekam cierpliwie na dostępność niebieskiej książki [w zestawie + USB-ASP by szło jedną przesyłką] :)

A w tej chwili ogarniam forum w celu przetrawienia na temat 1-wire [co by przetestować DS18B20 przez Bus-Pirate od Sparkfun - od fundamentu poznać niż się uczyć obsługi przez Arduino].

_________________
sig off ;(



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 15 gru 2014, o 10:23 
Offline
Nowy

Dołączył(a): 15 gru 2014
Posty: 2
Pomógł: 0

Mirek, myślę że nie powinieneś całkowicie rezygnować z poradników, bo oglądam regularnie i są po prostu super, po prostu może zmniejsz częstotliwość np 1 na tydzień/miesiąc żeby dalej się coś w tym temacie działo, nie będzie ci to zajmowało wtedy tyle czasu a dla nas co jakiś czas zawsze pojawi się nowa podpowiedź.
Pozdrawiam



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 15 gru 2014, o 10:25 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 22 sty 2014
Posty: 1806
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 168

Cytuj:
Mirek, myślę że nie powinieneś całkowicie rezygnować z poradników, bo oglądam regularnie i są po prostu super, po prostu może zmniejsz częstotliwość np 1 na tydzień/miesiąc żeby dalej się coś w tym temacie działo, nie będzie ci to zajmowało wtedy tyle czasu a dla nas co jakiś czas zawsze pojawi się nowa podpowiedź.
Pozdrawiam



Nie martw się. Mirek już dla nas szykuje rewolucje;) "Podobno" coś w podobie do pierwszych kroków człowieka na księżycu albo i lepiej ;)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 15 gru 2014, o 10:31 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 05 lis 2014
Posty: 237
Pomógł: 6

Nefarious19 napisał(a):
"Podobno" coś w podobie do pierwszych kroków człowieka na księżycu albo i lepiej ;)


"Hello Moon!" :lol:

_________________
Szukasz książek o elektronice i programowaniu?



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Sitemap
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group phpBB3.PL
phpBB SEO