Kanał - ATNEL tech-forum
Wszystkie działy
Najnowsze wątki



Teraz jest 24 kwi 2024, o 03:26


Strefa czasowa: UTC + 1





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 221 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 lip 2014, o 09:09 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 maja 2014
Posty: 1089
Pomógł: 34

Alan Bejnarowicz napisał(a):
Ale możesz chyba Wine użyć?


Panowie ;) I Panie

Jesli ktos ma ochote to niech sprobuje - z faktu , ze siedze na okienkach nie probowalem. Jesli ktos moze niech odpali i zobaczy ...

Tu jest watek , ze *niby wspiera WPF ale kto to wie ;) NAWET 4.5 :O

https://appdb.winehq.org/objectManager. ... &iId=25478

_________________
sig off ;(



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 28 lip 2014, o 10:19 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 31 mar 2012
Posty: 102
Lokalizacja: Ząbkowice Śl.
Pomógł: 2

witam :)

sofcik działa bez problemu win7 pro

ale mam takie dwie sugestie jakby był widoczny status łapki obok poradnika możne by to zwiększyło klikanie w te łapki i czy była by taka możliwość aby można było wskazać plik z zakładkami który np: leżał by sobie na dropbox, pytam dlatego że używam dwóch -trzech komputerów, po aktualizacji pliku oprogramowanie automatycznie zaimportowało by plik z zakładkami. Oczywiście realizacja w miarę możliwości :)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 28 lip 2014, o 10:21 

Pomógł: 0

chlopek_p napisał(a):
czy była by taka możliwość aby można było wskazać plik z zakładkami który np: leżał by sobie na dropbox, pytam dlatego że używam dwóch -trzech komputerów, po aktualizacji pliku oprogramowanie automatycznie zaimportowało by plik z zakładkami.


O i o tym też zapomniałem, nawet już nie kwestia kilku komputerów, ale po prostu można by się wymieniać spostrzeżeniami, gdzie co ktoś wyłapie ciekawego, taka wspólna baza zakładek.



Góra
  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 28 lip 2014, o 10:30 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 maja 2014
Posty: 1089
Pomógł: 34

Hey !

rezasurmar napisał(a):
ale po prostu można by się wymieniać spostrzeżeniami, gdzie co ktoś wyłapie ciekawego, taka wspólna baza zakładek.


Moglbys troszeczke wiecej tu napisac jak Ty to widzisz ?

chlopek_p napisał(a):
czy była by taka możliwość aby można było wskazać plik z zakładkami który np: leżał by sobie na dropbox


Tutaj pytanie ... chcialbys wczytac plik ktory lezy na dropboxie ?

------------------------ [ Dodano po: 8 minutach ]

rezasurmar napisał(a):
chlopek_p napisał(a):
czy była by taka możliwość aby można było wskazać plik z zakładkami który np: leżał by sobie na dropbox, pytam dlatego że używam dwóch -trzech komputerów, po aktualizacji pliku oprogramowanie automatycznie zaimportowało by plik z zakładkami.


O i o tym też zapomniałem, nawet już nie kwestia kilku komputerów, ale po prostu można by się wymieniać spostrzeżeniami, gdzie co ktoś wyłapie ciekawego, taka wspólna baza zakładek.



No wiec moi drodzy ;) w wersji aplikacji 1.0 czyli na chwile obecna tej ktora jest wypuszczona .... Jesli otwieracie zakladki i wybierzecie opcje wczytania zakladek pojawi Wam sie okno. Zakladajac , ze ktos podzielil sie jednym plikiem wystarczy zmienic w jego URL nazwe z www na dl

Oto i moje mini zakladki na dropsie ;) https://dl.dropbox.com/s/c3h4oqb420dsjj3/Drops.aap

Obrazek


Wiec funkcjonalnosc tam *jest ;)

_________________
sig off ;(



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 28 lip 2014, o 10:44 

Pomógł: 0

Cytuj:
Moglbys troszeczke wiecej tu napisac jak Ty to widzisz ?


Coś na zasadzie wspólnej bazy zakładek, bo np. niektóre zagadnienia dla początkujących mogą być za trudne i np. do WSek nie zajrzą, ale Mirek dosyć specyficznie prowadzi poradniki, przez co wtrąca dużo ciekawostek pomiędzy główny temat.

Czyli np. ja oglądając film o strukturach, calbackach, ale np. chwilowo kompletnie nie zainteresowany WSkami, mogę mieć np. jakiś ciekawy fragment do obejrzenia, w poradnikach o WSkach, bo np. jest w nich przytoczony przykład z eventami, strukturami etc.
Bo nie ma się co oszukiwać, filmów Mirka jest już naprawdę, sporo, a pracując, nie ma raczej czasu by każdy z nich oglądać po kilka razy wyszukując smaczków, a tak można by się wymieniać spostrzeżeniami ;).



Góra
  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 28 lip 2014, o 10:47 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 maja 2014
Posty: 1089
Pomógł: 34

Hmmm

Cytuj:
Coś na zasadzie wspólnej bazy zakładek


Na chwile obecna jest mozliwosc (tj napisalem wyzej) wymiany uzywajac dropboxa. Natomiast co do rozwoju wspolnej bazy to masz wlasnie forum :) Tu mozesz wkleic swoje zakladki i masz baze online ? :)

_________________
sig off ;(



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 28 lip 2014, o 10:52 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 31 mar 2012
Posty: 102
Lokalizacja: Ząbkowice Śl.
Pomógł: 2

Cytuj:
chlopek_p napisał(a):
czy była by taka możliwość aby można było wskazać plik z zakładkami który np: leżał by sobie na dropbox


Tutaj pytanie ... chcialbys wczytac plik ktory lezy na dropboxie ?



mogło by to wyglądać tak, robię sobie zakładki na komputerze "A" domyślnie/i automatycznie zapisuje się np: na dropbox-ie, uruchamiam "Atnel video Guides" na komputerze "B" i plik automatycznie zostaje pobrany z lokalizacji którą mam ustawioną w tym przypadku z dropbox-a i analogicznie jak bym jakąś zakładkę dodał/uzupełnił na komputerze "B" to po ponownym uruchomieniu "Atnel video Guides" na komputerze "A" miałbym to samo, nie musiał bym pamiętać o zapisywaniu i exportowaniu zakładek z kompa "A" do "B" i odwrotnie.
Jakby coś było nie jasne w moich wyjaśnieniach to dopiszę w razie czego.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 28 lip 2014, o 10:57 

Pomógł: 0

Bardziej, myślałem o możliwości zapisu do pliku tekstowego, xml, itp. co tam wygodniej do napisania.



Góra
  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 28 lip 2014, o 12:13 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27225
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Panowie coś PRZEKOMBINOWALIŚCIE z tym zapisywaniem i odczytywaniem zakładek .... Czytam i za głowę się łapię ;)

No ludzie - co za problem kliknąć sobie Zapisz zakładki jako: i wskazać miejsce na dropboxie ? ;) w czym problem ? bo ja nie kaman ? w czym tu może być problem ? toż do dropboxa macie apkę na windows, która powoduje że wasze pliki z dropboxa mogą być widoczne w systemie Windows jak NORMALNY Folder

i to właśnie do tego folderu sobie wystarczy zapisać albo z niego później odczytać - i nie trzeba wpisywać nawet żadnych adresów URL

chlopek_p napisał(a):
mogło by to wyglądać tak, robię sobie zakładki na komputerze "A" domyślnie/i automatycznie zapisuje się np: na dropbox-ie,


Panie kolego co to znaczy że mogłoby się "automatycznie" zapisywać na dropboxie ? A nazwę pliku zakładek to kto poda ? Jakiś robot za ciebie wymyśli ?

No nie - sprowadzacie prostą rzecz do problemu porównywalnego chyba tylko z próbą rozwiązania węzła gordyjskiego ;)

Ale ok dla tych co nie wiedzą jak posługiwać się pod windowsem dropboxem - prosty poradnik niżej ;)

1. zainstaluj aplikację dropboxa dla windows
2. ustaw folder w którym będą widoczne wszystkie twoje pliki i ew foldery dropboxa
3. JEDEN RAZ - zapisz tam byle jaką zakładkę z programu
4. Obiecuję ci , że jak JEDEN RAZ ją tam zapiszesz to przy kolejnym zapisie program będzie chciał domyślnie zrobić to właśnie do tego folderu a ty będziesz musiał jedynie NAZWĘ pliku podać

;) .... i macie to w obecnej wersji - halo haaaalo

------------------------ [ Dodano po: kilkunastu sekundach ]

rezasurmar napisał(a):
Bardziej, myślałem o możliwości zapisu do pliku tekstowego, xml, itp. co tam wygodniej do napisania.


reza a zajrzałeś chociaż RAZ do tego pliku ? bo byś się zdziwił ... zajrzyj .... zajrzyj

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 28 lip 2014, o 12:16 

Pomógł: 0

mirekk36 napisał(a):
reza a zajrzałeś chociaż RAZ do tego pliku ? bo byś się zdziwił ... zajrzyj .... zajrzyj


Nie ;) :P



Góra
  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 28 lip 2014, o 12:18 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 maja 2014
Posty: 1089
Pomógł: 34

Mirek wszedl i posprzatal ;)

_________________
sig off ;(



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 28 lip 2014, o 12:19 

Pomógł: 0

PS. a co z tym zapisywaniem filmów na dysku ?.

Bo w sumie to było moje główne pytanie.



Góra
  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 28 lip 2014, o 13:28 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27225
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

rezasurmar napisał(a):
PS. a co z tym zapisywaniem filmów na dysku ?.

Bo w sumie to było moje główne pytanie.


Panowie ja już nieraz pisałem o tym - to nie jest program do pobierania filmików ...

Jedynym prawnym źródłem filmików jest albo Youtube albo może wkrótce się ukażą płyty DVD z dostępnymi filmikami / poradnikami w sprzedaży u nas

oczywiście KAŻDY ma prawo sobie na własny użytek skopiować na własny dysk każdy poradnik

ale znowu - to chyba o tym każdy wie i nie chciałbym się wciąż powtarzać na ten sam temat ....

Panowie są programy w necie do tych celów i każdy może sobie ich poszukać ... koniec tego tematu ... koniec

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 28 lip 2014, o 13:40 

Pomógł: 0

No ale właśnie o to chodzi, skoro jest plan wypuszczenia na DVD, to będzie to nie zależne od neta, a nie chodzi mi o inne blogi, poradniki etc. tylko o to że nie ma neta dostępnego wszędzie, a LTE ma ograniczenia w ściąganiu ilości danych, więc też kupa.

Dlatego dla mnie, powtarzam dla mnie, sens ma to wtedy gdy będzie możliwość np. za pomocą Atnelowskich DVD zrobić sobie zakładki, a źródło filmów nie będzie przez neta.



Góra
  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 28 lip 2014, o 14:03 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27225
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

rezasurmar napisał(a):
Dlatego dla mnie, powtarzam dla mnie, sens ma to wtedy gdy będzie możliwość np. za pomocą Atnelowskich DVD zrobić sobie zakładki, a źródło filmów nie będzie przez neta


Ok rozumiem, kolejny głos za tym, że prezentowany tu program jest "BEZ SENSU" ... dzięki reza :lol:

Pewnie też jest "bez sensu" bo nie można dodawać innych poradników niż atnelowskie ;)

ok na drugi raz - jak pojawi się jakiś nowy soft z Atnela to założę wątek i poproszę o typowanie co jest w tym programie bez sensu ... Normalnie "cyrk Monty Pythona" :lol: ... jak Ministerstwo niemądrych kroków ;)

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 28 lip 2014, o 14:31 

Pomógł: 0

mirekk36 napisał(a):
Ok rozumiem, kolejny głos za tym, że prezentowany tu program jest "BEZ SENSU" ... dzięki reza


:P, przecież nie powiedziałem, że jest bez sensu, i co wy z tymi innymi poradnikami ;), macie jakieś kompleksy czy jak. Chodzi wyłącznie o niezależność od połączenia internetowego, ot co i tyle ;).



Góra
  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 28 lip 2014, o 15:13 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27225
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

rezasurmar napisał(a):
mirekk36 napisał(a):
Ok rozumiem, kolejny głos za tym, że prezentowany tu program jest "BEZ SENSU" ... dzięki reza


:P, przecież nie powiedziałem, że jest bez sensu, i co wy z tymi innymi poradnikami ;), macie jakieś kompleksy czy jak. Chodzi wyłącznie o niezależność od połączenia internetowego, ot co i tyle ;).


Reza - ja rozumiem cię doskonale - no ale nie umiem zrobić czegoś żeby zaradzić temu o czym mówisz, w tym kłopot. Tak samo nie poradzę nic na to (to już innym osobom) że nie działa program np pod linuxem ...

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 28 lip 2014, o 15:43 

Pomógł: 0

Eee tam koci linux :lol:



Góra
  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 28 lip 2014, o 18:07 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27225
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

rezasurmar napisał(a):
Eee tam koci linux :lol:


:lol: to nie ja powiedziałem

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 28 lip 2014, o 18:13 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2012
Posty: 155
Lokalizacja: PL, DE, UK, IRL
Pomógł: 3

mirekk36 napisał(a):
rezasurmar napisał(a):
Dlatego dla mnie, powtarzam dla mnie, sens ma to wtedy gdy będzie możliwość np. za pomocą Atnelowskich DVD zrobić sobie zakładki, a źródło filmów nie będzie przez neta


Ok rozumiem, kolejny głos za tym, że prezentowany tu program jest "BEZ SENSU" ... dzięki reza :lol:

Pewnie też jest "bez sensu" bo nie można dodawać innych poradników niż atnelowskie ;)

ok na drugi raz - jak pojawi się jakiś nowy soft z Atnela to założę wątek i poproszę o typowanie co jest w tym programie bez sensu ... Normalnie "cyrk Monty Pythona" :lol: ... jak Ministerstwo niemądrych kroków ;)



Nie Mirku! program nie jest bez sensu! Program i pomysł jest zaje...isty!

Jakby tylko była możliwość dodawania i robienia sobie zakładek z innych poradników to by był w ogóle perfekcyjny. jestem w stanie nawet zapłacić za dodanie takiej funkcji! A poza tym nie widzę problemu przy zwiększeniu funkcjonalności o tę opcję -masz automatyczną reklamę i twoje poradniki są preloadowane, jest reklama w okienku programu na której ty zarabiasz, stworzenie wszechstronnego narzędzia mogłoby tylko pomóc marketingowo Twojej firmie. Tak mi się przynajmniej wydaje.

------------------------ [ Dodano po: 6 minutach ]

rezasurmar napisał(a):
mirekk36 napisał(a):
Ok rozumiem, kolejny głos za tym, że prezentowany tu program jest "BEZ SENSU" ... dzięki reza


:P, przecież nie powiedziałem, że jest bez sensu, i co wy z tymi innymi poradnikami ;), macie jakieś kompleksy czy jak. Chodzi wyłącznie o niezależność od połączenia internetowego, ot co i tyle ;).



co z innymi poradnikami? no cóż, Mirek się ogranicza tylko do Atmeg, czasem trzeba poszerzyć wiedzę z zakresu troche wykraczającego poza technikę mikroprocesorową -od tego są właśnie inni autorzy poradników. Fajnie byłoby miec możliwość robienia sobie zakładek, kategorii i tagów z wszystkich możliwych źródeł. Ot wpadli chłopcy na genialny pomysł, nie rozumiem czemu się teraz sztucznie ograniczać. to jakaś polityka jak u Apple'a...



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 28 lip 2014, o 18:19 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27225
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

marthinek napisał(a):
A poza tym nie widzę problemu przy zwiększeniu funkcjonalności o tę opcję -masz automatyczną reklamę i twoje poradniki są preloadowane, jest reklama w okienku programu na której ty zarabiasz, stworzenie wszechstronnego narzędzia mogłoby tylko pomóc marketingowo Twojej firmie. Tak mi się przynajmniej wydaje.


Może i masz rację? ... ale na razie pozostanie tak jak jest

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 28 lip 2014, o 18:44 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2012
Posty: 155
Lokalizacja: PL, DE, UK, IRL
Pomógł: 3

mirekk36 napisał(a):
marthinek napisał(a):
A poza tym nie widzę problemu przy zwiększeniu funkcjonalności o tę opcję -masz automatyczną reklamę i twoje poradniki są preloadowane, jest reklama w okienku programu na której ty zarabiasz, stworzenie wszechstronnego narzędzia mogłoby tylko pomóc marketingowo Twojej firmie. Tak mi się przynajmniej wydaje.


Może i masz rację? ... ale na razie pozostanie tak jak jest



Uff.. dzięki za przyznanie racji.. bo już myślałem, że coś ze mną nie tak ;-) Od siebie dodam, że jestem wstanie zapłacić, za wersję pro, umożliwiającą wgrywanie innych poradników. Ale ty się lepiej znasz na prowadzeniu biznesu i musisz skalkulować co się Twojej firmie opłaca. Dobrze wiem, że charytatywnie to nawet caritas nie pracuje ;-P. A ogrom Twojej pracy dostępnej za darmo jest olbrzymi i to aż nieprzyzwoite jest ;-)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 28 lip 2014, o 19:06 

Pomógł: 0

marthinek napisał(a):
Od siebie dodam, że jestem wstanie zapłacić, za wersję pro, umożliwiającą wgrywanie innych poradników.


Ja też i to nawet drożej niż za mkAVRcalka ;).



Góra
  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 28 lip 2014, o 21:46 
Offline
Nowy

Dołączył(a): 27 lip 2014
Posty: 2
Lokalizacja: Katowice
Pomógł: 0

dadziod napisał(a):
Witajcie.
Zachęcony nową funkcjonalnością popełniłem instalacje tego programu ;) Niestety występuje ciągły błąd po uruchomieniu aplikacji. W załączniku poniżej print screen ekranu:

Obrazek

Pozdrawiam,
Dawid

PS
Znalazłem log z uruchamiania więc go również dołączam:
Kod:
2014-07-27 13:25:37.5797 AtnelVideoGuides.MainWindow INFO inizjalizacja komponentow                       (AtnelVideoGuides.MainWindow..ctor)
2014-07-27 13:25:37.7207 AtnelVideoGuides.MainWindow INFO Sorting by date selected                       (AtnelVideoGuides.MainWindow.Radiobtn_SortowanieWgDaty_OnChecked)
2014-07-27 13:25:37.7397 AtnelVideoGuides.MainWindow INFO Chebox autoplay - checked/unchecked                       (AtnelVideoGuides.MainWindow.CheckBox_autoplay_OnChecked)
2014-07-27 13:25:37.8827 AtnelVideoGuides.MainWindow INFO Subskrypcja do HandleUnexpectedException                       (AtnelVideoGuides.MainWindow..ctor)
2014-07-27 13:25:37.8827 AtnelVideoGuides.MainWindow INFO Tworzymy Management (app/content)                       (AtnelVideoGuides.MainWindow..ctor)
2014-07-27 13:25:37.8827 AtnelVideoGuides.MainWindow INFO Subskrypcja do eventow OnAppLoadCompleted,OnAppLoadFailed,OnAppPostLoadConfigCompleted                       (AtnelVideoGuides.MainWindow..ctor)
2014-07-27 13:25:37.9787 AtnelVideoGuides.MainWindow INFO Resizing ...                       (AtnelVideoGuides.MainWindow.MainWindow_OnSizeChanged)
2014-07-27 13:25:38.2397 AtnelVideoGuides.MainWindow INFO Flash player - check if player ActiveX is installed                       (AtnelVideoGuides.MainWindow.FlashPlayer_isInstalled)
2014-07-27 13:25:38.2397 AtnelVideoGuides.MainWindow INFO Flash player - installed!                       (AtnelVideoGuides.MainWindow.FlashPlayer_isInstalled)
2014-07-27 13:25:38.2397 AtnelVideoGuides.MainWindow INFO Flash Player ActiveX detected as installed                       (AtnelVideoGuides.MainWindow.MainWindow_OnContentRendered)
2014-07-27 13:25:38.2397 AtnelVideoGuides.MainWindow INFO App location is : C:\Program Files (x86)\Atnel\AtnelVideoGuides\                       (AtnelVideoGuides.MainWindow.MainWindow_OnContentRendered)
2014-07-27 13:25:38.2397 AtnelVideoGuides.MainWindow INFO Wczytuje ustawienia dla usera                       (AtnelVideoGuides.MainWindow.MainWindow_OnContentRendered)
2014-07-27 13:25:38.2397 AtnelVideoGuides.MainWindow INFO Setting Checkbox for autoplay : True                       (AtnelVideoGuides.MainWindow.MainWindow_OnContentRendered)
2014-07-27 13:25:51.3694 AtnelVideoGuides.MainWindow INFO gathering user data for save                       (AtnelVideoGuides.MainWindow.MainWindow_OnClosed)
2014-07-27 13:25:51.3694 AtnelVideoGuides.MainWindow INFO FlashPlayer - get time offset                       (AtnelVideoGuides.MainWindow.FlashPlayer_GetCurrentOffset)


Witam,
Problem rozwiązany ;) Wystarczyło przeinstalować i upgrade-nąć .NET z wersji 4.0 do najnowszej dostępnej 4.5.1 i apka ożyła :D Czas na testy 8-)

_________________
Pozdrawiam,
Dawid



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 28 lip 2014, o 22:52 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08 gru 2013
Posty: 366
Lokalizacja: Wałbrzych
Pomógł: 7

Chwila bo to się robi już paranoja. Co za dużo to nie zdrowo . Zakładki z poradników innych nisz atnelowskie? Dowbox ? Czy jak to się zwie. W sumie to jest dobrze jak jest. Małe problemy z uruchomieniem ale cóż z tego każdy program coś wymaga .
To jest program atnela i tylko co atnelowskie niech obsługuje . Po co te wirtualne bazy zakładek czy poradników obcej osoby (że się tak wyrażę) .Mamy świetnie posegregowane wszystkie poradniki i to pod ręką . Jest to super program i nie wymagajmy za wiele doceńmy prace twórców za ich dzieło . Program jest super i działa bardzo dobrze.
Nie było programu nie było problemu jest dodatkowa apka jest problem . Dziękujmy za to co nam dano.
Ja ze swojej strony dziękuję bardzo za niezwykle przydatny program czekam na więcej :)

_________________
sig off ;(



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 28 lip 2014, o 23:15 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2012
Posty: 155
Lokalizacja: PL, DE, UK, IRL
Pomógł: 3

driver0207 napisał(a):
Ja ze swojej strony dziękuję bardzo za niezwykle przydatny program czekam na więcej


No własnie, dobrze, że to zdanie dodałeś na końcu. Ja również bardzo dziękuję za program i czekam na więcej ;-)

Ot właśnie dlatego,żeby mieć posegregowane również inne poradniki w jednym miejscu. Jak powstaną inne programy dające tą funkcjonalność być może zainteresowanie "Atnel Video Guides" spadnie na rzecz bardziej uniwersalnych narzędzi? A tak można zająć niszę na rynku zanim zapełni się konkurencyjnymi programami. Tak jak było np. z Naszą Klasą zanim ktoś na naszym kontynencie w ogóle usłyszał o FB ;-). (oczywiście nie życzę takiego końca jaki zaliczyła N-K, chociaż chyba jej pomysłodawcy sprzedali w dobrym momencie za dużą kasę swój portal?)

Wydaje mi się że taki soft nie powstał jeszcze nigdzie, albo ja przynajmniej o czymś takim nie słyszałem, więc idea jak najbardziej zacna i tym bardziej warto rozważyć rozszerzenie funkcjonalności o inne poradniki, żeby zrobić z tego uniwersalny produkt przy okazji świetnie reklamujący Atnela, książki Mirka jego firmę etc. Powstała też opcja wyboru GUI po angielsku tego softu, a przecież poradniki Mirka są tylko po Polsku, więc po co taki bajer jeśli nie jest to zapowiedź uderzenia na rynki światowe? ;-)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 28 lip 2014, o 23:40 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27225
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

marthinek napisał(a):
Powstała też opcja wyboru GUI po angielsku tego softu, a przecież poradniki Mirka są tylko po Polsku, więc po co taki bajer jeśli nie jest to zapowiedź uderzenia na rynki światowe?


- Bo już dawno niektóre poradniki mają tłumaczenia po angielsku zrobione w postaci "subtitles"
- Bo jak dobrze pójdzie to za 2-3 miesiące Bluebook ukaże się w wersji angielskiej
- Bo wkrótce jak dobrze pójdzie będzie więcej poradników tłumaczonych na EN
- Bo już jest strona atnelowska po angielsku: http://atnel.pl/EN/home-page.html

więc to nie tylko taki bajer ale od początku przemyślany krok.

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 29 lip 2014, o 08:04 

Pomógł: 0

Najlepsze by było, jak by można było filmy konkurencji tagować ;) a cały czas w tle by leciała reklama Atnel :lol:

marthinek napisał(a):
masz automatyczną reklamę i twoje poradniki są preloadowane, jest reklama w okienku programu na której ty zarabiasz, stworzenie wszechstronnego narzędzia mogłoby tylko pomóc marketingowo Twojej firmie


I to jest bardzo ciekawy pomysł :), no ale jak zwykle wszystko leży w kwestii Mirka :).

PS. Jak by same pochwały były to by świat w miejscu stał, a tak paru pomarudzi :P w tym ja, a Mirek robi wejście smoka na zasadzie, ja wam pokaże :lol:



Góra
  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 29 lip 2014, o 08:07 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 maja 2014
Posty: 1089
Pomógł: 34

rezasurmar napisał(a):
Mirek robi wejście smoka na zasadzie, ja wam pokaże


Kurcze ... troche mnie dziwi Wasze podejscie. Jasne z jednej strony probuje sie postawic w miejscu , ze zmieszczenie wszystkich poradnikow w jednym miejscu / tagowanie / ladowanie na dropbox .... ale panowie .... to jest apka :
+ Atnelowska
+ Zeby bylo latwiej Mirka poradniki ogarnac ...
+ I jest dla Was za free

Wyobrazcie sobie ile pracy i entuzjazmu zostalo w ta tworczosc wlozona. A teraz np pomnozcie to przez liczbe kolejnych kanalow / rozszerzanie ?! etc Czy ktos zatrudni kogos na etat do pracy nad takim kombajnem ? Jaka bedzie jego cena koncowa ?

_________________
sig off ;(



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 29 lip 2014, o 08:12 

Pomógł: 0

RafPe napisał(a):
Kurcze ... troche mnie dziwi Wasze podejscie.


Dobra, od teraz za każdy program, będę tylko klepał po główce....

Wyraziłem tylko i wyłącznie swoją opinię, czego mi brakuje w tym programie, by dla mnie powtarzam kolejny raz, dla mnie! był użyteczny.
Przecież nikt nikogo nie zmusza, a faktycznie produktu jak w/w program nie ma na rynku, a co by nie było, dziś trzeba mieć szerokie spektrum by dotrzeć do szerokiego grona.

Jeżeli Mirek stwierdzi, że pomysł jest bez sensu, to kończymy temat i już.

Co mam, kolejny raz pisać, jaką do dobrą Mirek robotę odwala, że za darmo i w ogóle, może właśnie nadszedł czas by zacząć lekko komercjalizować pewne kwestie ?. Za dziękuje chleba nie kupisz.

Wygląda na to, że co by Mirek nie zrobił, to należy mówić dobrze, albo wcale :P (taki żart, dla tych co nie rozumieją pojęcia sarkazm :P ).

Tak w kwestii formalnej ;) jeszcze.
Mirku to nie jest tak, że malkontencę, ot po prostu zapytałem o pewną funkcjonalność, a wy od razu rzucacie się jak bym co najmniej powiedział, że program jest do ( Y ).
Nie twierdzę że moja krytyka jest konstruktywna, ale marudzenie to nie też nie jest, ot po prostu wyrażenie swojego zdania.
Dla mnie osobiście, oglądanie 7 odcinków o WSkach, jest aktualnie nie do przejścia, a problem z netem w dziwnych miejscach ( bo tylko w sumie mam wtedy czas na oglądanie poradników ) jest nie do przejścia. Wiesz dobrze, że ja mam problem by przeczytać twoją książkę od deski do deski ( nadal tego nie zrobiłem :lol: ), bardziej to traktuje, tak samo jak poradniki, jak kopalnie wiedzy, kiedy coś potrzebuje to sięgam do konkretnego zagadnienia.
Dzięki poradnikowi o EEPROM, w sumie zaimplementowanie funkcjonalności zapisywania/odczytywanie w moim projekcie z eeproma, trwało 15minut.



Góra
  
cytowanie selektywne  Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 221 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Sitemap
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group phpBB3.PL
phpBB SEO