Kanał - ATNEL tech-forum
Wszystkie działy
Najnowsze wątki



Teraz jest 24 kwi 2024, o 21:43


Strefa czasowa: UTC + 1





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 221 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 lip 2014, o 11:27 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27225
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Slawas napisał(a):
Tylko jedna mala uwaga. Korzystając z programu na laptopie i oglądając jakis poradnik, to próbując przewijac listę poradników przy każdym puknieciu w ikonke strzałki przewijania listy poradnik zaczyna się od początku odtwarzać.


Rzeczywiście ;) ... tzn efekt jest taki - że DWUKLIK na strzałce w dół działa nie tylko w obszarze okienka poradników ale nawet na pasku i strzałkach przewijania ... I taki sam efekt jest wszędzie - nie tylko na laptopie - właśnie sprawdziłem ;) ... ale pewnie to da radę poprawić ...

dzięki za uwagę - to nam w testach zupełnie umknęło

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 lip 2014, o 11:39 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 maja 2014
Posty: 1089
Pomógł: 34

sieja napisał(a):
Swietna sprawa :) napewno sie przyda wielu osobom... tylko nie kazdy ma windowsa(wiem zapewnie to jest duza mniejszosc na forum) a moze pomysl na taka sama aplikacje tylko online? do zbudowania prostej strony z baza danych moge z przyjemnoscia pomoc gorzej jak zrobic zakladki :/ moze da sie cos w HTML5 zrobic? moze ktos jest zaawansowany w tym temacie i pomoze? :)


Hey - to jest wydaje mi sie temat do obszernej dyskusji na temat architektury.

Bo jesli appka online - to popatrz - juz musisz zaczac utrzymywac baze danych - w appce na windows baza jest w 99% YT + Mirek iTwoje zakladki.

Pozniej pojawia Ci sie kompatybilnosc (Czyli to co zrobilismy z Mirkiem zeby smigalo np na XP)

No I najwazniejsze musisz wtedy pracowac juz w zespole ;) Bo desktop I online wersje musza pracowac wg tych samych zalozen co do budowy zawartosci / nazewnictwa etc

Duuuuuuzyyyy projekt!

Nie zrozum mnie zle - w zadnym wypadku nie mowie "nie to sie nie uda!" :) po prostu zwracam uwage na punkty ktore przychodza mi do glowy na mysl o takim projekcie :)




Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
sig off ;(



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 lip 2014, o 11:41 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 maja 2014
Posty: 1089
Pomógł: 34

mirekk36 napisał(a):
PROTON napisał(a):
Niestety u mnie nie zadziała, nie używam loadera do gier.


a co ma wspólnego loader do jakichś gier z tą aplikacją ?


Wg mnie tu mowa o "okienkowym" systemie operacyjnym :)



Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
sig off ;(



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 lip 2014, o 11:45 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2014
Posty: 129
Lokalizacja: Londyn
Pomógł: 0

no masz racje :) pogrzebalem troszke i poprzez javascript mozna ustawiac pozycje paska czasu w filmie ale tak jak mowiles baza danych a filmy sporo zajmuja by musialy byc na serwerze Pana Mirka :/ czyli pojemnosc serwera sie kurczy no i zapewne duze by bylo obcizenie samego serwera :/ poszperam czy jest mozliwosc zrobienia takiego czegos na filmach youtubowskich wtedy sama baza danych mysql duzo nie zajmuje



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 lip 2014, o 11:50 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27225
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

RafPe napisał(a):
mirekk36 napisał(a):
PROTON napisał(a):
Niestety u mnie nie zadziała, nie używam loadera do gier.


a co ma wspólnego loader do jakichś gier z tą aplikacją ?


Wg mnie tu mowa o "okienkowym" systemie operacyjnym :)


A jeśli tak no to - to jest tylko zwykłe marudzenie niestety i nie ma nic wspólnego z tą aplikacją i tym że nie zadziała ;) ...

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 lip 2014, o 11:51 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2014
Posty: 129
Lokalizacja: Londyn
Pomógł: 0

To by bylo do zrobienia :) chociaz nie wiem czy sam bym tego zadania podołał... moge cos poskubac w miare moich mozliwosci :)
znalazlem przesuwanie czasu w filmach youtube :) poprostu dodajemy znak hash i czas "#t=31m08s"
teraz wystarczy(tak mi sie wydaje) dodac link ktory by podmienial filmik z linku poprzez javascript w jakims okienku(div) :)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 lip 2014, o 11:58 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 maja 2014
Posty: 1089
Pomógł: 34

sieja napisał(a):
To by bylo do zrobienia :) chociaz nie wiem czy sam bym tego zadania podołał... moge cos poskubac w miare moich mozliwosci :)
znalazlem przesuwanie czasu w filmach youtube :) poprostu dodajemy znak hash i czas "#t=31m08s"
teraz wystarczy(tak mi sie wydaje) dodac link ktory by podmienial filmik z linku poprzez javascript w jakims okienku(div) :)


Hey !

Teraz zobaczylem Twoj post ;) jak juz Ci napisalem PW

Mozesz mi uwierzyc na slowo ze calosc to wiecej niz przesuwanie timelines w filmiku :)

Tak jak napisalem Ci w pw :) atakuj Mirka ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
sig off ;(



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 lip 2014, o 12:43 
Offline
Nowy

Dołączył(a): 27 lip 2014
Posty: 2
Lokalizacja: Katowice
Pomógł: 0

Witajcie.
Zachęcony nową funkcjonalnością popełniłem instalacje tego programu ;) Niestety występuje ciągły błąd po uruchomieniu aplikacji. W załączniku poniżej print screen ekranu:

Obrazek

Pozdrawiam,
Dawid

PS
Znalazłem log z uruchamiania więc go również dołączam:
Kod:
2014-07-27 13:25:37.5797 AtnelVideoGuides.MainWindow INFO inizjalizacja komponentow                       (AtnelVideoGuides.MainWindow..ctor)
2014-07-27 13:25:37.7207 AtnelVideoGuides.MainWindow INFO Sorting by date selected                       (AtnelVideoGuides.MainWindow.Radiobtn_SortowanieWgDaty_OnChecked)
2014-07-27 13:25:37.7397 AtnelVideoGuides.MainWindow INFO Chebox autoplay - checked/unchecked                       (AtnelVideoGuides.MainWindow.CheckBox_autoplay_OnChecked)
2014-07-27 13:25:37.8827 AtnelVideoGuides.MainWindow INFO Subskrypcja do HandleUnexpectedException                       (AtnelVideoGuides.MainWindow..ctor)
2014-07-27 13:25:37.8827 AtnelVideoGuides.MainWindow INFO Tworzymy Management (app/content)                       (AtnelVideoGuides.MainWindow..ctor)
2014-07-27 13:25:37.8827 AtnelVideoGuides.MainWindow INFO Subskrypcja do eventow OnAppLoadCompleted,OnAppLoadFailed,OnAppPostLoadConfigCompleted                       (AtnelVideoGuides.MainWindow..ctor)
2014-07-27 13:25:37.9787 AtnelVideoGuides.MainWindow INFO Resizing ...                       (AtnelVideoGuides.MainWindow.MainWindow_OnSizeChanged)
2014-07-27 13:25:38.2397 AtnelVideoGuides.MainWindow INFO Flash player - check if player ActiveX is installed                       (AtnelVideoGuides.MainWindow.FlashPlayer_isInstalled)
2014-07-27 13:25:38.2397 AtnelVideoGuides.MainWindow INFO Flash player - installed!                       (AtnelVideoGuides.MainWindow.FlashPlayer_isInstalled)
2014-07-27 13:25:38.2397 AtnelVideoGuides.MainWindow INFO Flash Player ActiveX detected as installed                       (AtnelVideoGuides.MainWindow.MainWindow_OnContentRendered)
2014-07-27 13:25:38.2397 AtnelVideoGuides.MainWindow INFO App location is : C:\Program Files (x86)\Atnel\AtnelVideoGuides\                       (AtnelVideoGuides.MainWindow.MainWindow_OnContentRendered)
2014-07-27 13:25:38.2397 AtnelVideoGuides.MainWindow INFO Wczytuje ustawienia dla usera                       (AtnelVideoGuides.MainWindow.MainWindow_OnContentRendered)
2014-07-27 13:25:38.2397 AtnelVideoGuides.MainWindow INFO Setting Checkbox for autoplay : True                       (AtnelVideoGuides.MainWindow.MainWindow_OnContentRendered)
2014-07-27 13:25:51.3694 AtnelVideoGuides.MainWindow INFO gathering user data for save                       (AtnelVideoGuides.MainWindow.MainWindow_OnClosed)
2014-07-27 13:25:51.3694 AtnelVideoGuides.MainWindow INFO FlashPlayer - get time offset                       (AtnelVideoGuides.MainWindow.FlashPlayer_GetCurrentOffset)



Ostatnio edytowano 27 lip 2014, o 13:09 przez dadziod, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 lip 2014, o 12:48 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27225
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

ciekawy błąd - .... Pewnie Rafał zerknie do kodu jak tylko znajdzie troszkę czasu

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 lip 2014, o 12:55 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2013
Posty: 185
Pomógł: 6

dadziod napisał(a):
Witajcie.
Zachęcony nową funkcjonalnością popełniłem instalacje tego programu ;) Niestety występuje ciągły błąd po uruchomieniu aplikacji. W załączniku poniżej print screen ekranu:

Obrazek

Pozdrawiam,
Dawid
Mam ten sam błąd :(



Ostatnio edytowano 27 lip 2014, o 12:57 przez rajmund96, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 lip 2014, o 12:56 
Offline
Nowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2013
Posty: 12
Lokalizacja: golubkowo
Pomógł: 0

U mnie również ten sam problem.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 lip 2014, o 13:12 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27225
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

No to wysyp błędów ... hmm a próbowaliście wyszukać Flash Playera na stronie Adoba ale robiąc to przeglądarką IE koniecznie ? Po to aby ona pobrała specjalną wersję ActiveX dla IE ?

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 lip 2014, o 13:14 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 02 cze 2014
Posty: 45
Pomógł: 1

ja dla odmiany powiem, ze dziala bez problemu, windows pro x64 8.1 i dziekuje, ze powstalo cos takiego, teraz ogladanie poradnikow, dodawanie swoich zakladek stalo sie o niebo latwiejsze :)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 lip 2014, o 13:17 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27225
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Ja podpowiem, że gdy testowałem jeszcze wersje wczesne beta ... na różnych kompach u różnych ludzi - to też występowały błędy ale często po przeinstalowaniu wszystkiego na nowo ładnie wszystko ruszało. Trzeba też zrozumieć - że .NET to niemały potworek ... tak samo ten flash ... i jak coś jest nie tak z tymi składnikami czy z samym windowsem to zaczynają się schody

a o dziwo zawsze - po reinstalacji systemu i zainstalowaniu wszystkiego od nowa - aplikacja zawsze ruszała bez mrugnięcia oka

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 lip 2014, o 13:18 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 02 cze 2014
Posty: 45
Pomógł: 1

mozliwe tez, ze cos sie ze soba gryzie, wiadomo na swiezym systemie nie ma za duzo pluginow, programow itp wgranych



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 lip 2014, o 13:22 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27225
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Heady1991 napisał(a):
mozliwe tez, ze cos sie ze soba gryzie, wiadomo na swiezym systemie nie ma za duzo pluginow, programow itp wgranych


Nie o to chodzi - ja ale też wiele osób później gdy po kolei wszystko sobie instaluje to ładnie działa ... a gdybyś zobaczył ileż ja rzeczy mam poinstalowane w windowsie ;) ... chociaż, ja myślałem że ja mam dużo ... ale widziałem kompy, które mają po 100-kroć więcej ... i zapewniam że tam aplikacja też działała ...

Oczywiście nie twierdzę, że jedynym wyjściem jest reinstalacja windowsa ... Rafał na pewno spróbuje posprawdzać te błędy bo może też i w aplikacji są jeszcze jakieś słabsze punkty

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 lip 2014, o 13:24 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 02 cze 2014
Posty: 45
Pomógł: 1

mozliwe, ze tak, mozliwe tez, ze to wina frameworka albo flasha... teraz coraz wiecej programow probuje to instalowac na sile... no roznie to bywa, u mnie akurat dziala bez problemu :)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 lip 2014, o 13:26 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2013
Posty: 185
Pomógł: 6

mirekk36 napisał(a):
No to wysyp błędów ... hmm a próbowaliście wyszukać Flash Playera na stronie Adoba ale robiąc to przeglądarką IE koniecznie ? Po to aby ona pobrała specjalną wersję ActiveX dla IE ?

Nie ja IE tego nie robiłem tylko google chrome spróbuje tak jak mówisz



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 lip 2014, o 13:27 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27225
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

A w międzyczasie zajrzyjcie do pierwszego postu w tym wątku ;) jest aktualizacja i na próbę przesyłam wam - moją listę zakładek, ze śmiesznymi momentami z poradników :lol:

dajcie znać czy działa ?

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 lip 2014, o 13:38 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2013
Posty: 185
Pomógł: 6

Odnośnie mojego wcześniejszego wpisu. Próbowałem z IE i dalej to samo :(



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 lip 2014, o 14:04 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27225
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

rajmund96 napisał(a):
Odnośnie mojego wcześniejszego wpisu. Próbowałem z IE i dalej to samo :(


ok to poczekajmy do wieczorka ... na Rafała

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 lip 2014, o 14:44 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2012
Posty: 155
Lokalizacja: PL, DE, UK, IRL
Pomógł: 3

U mnie zadziałało od ręki, Windows 7, nie pamiętam, żebym instalował jakieś specjalne dodatki do IE, bo nie używam tego wynalazku.


Takie pytanie co od funkcjonalności programu, czy dałoby się troche ten program rozbudować i zrobić z niego narzedzie do wszystkich róznych poradników występujących na Youtubie? tak żeby można było sobie np. Dave'a (EEVBlog) dodać i otagować.. on też, tak jak Mirek, ma tendencję do zbytnio rozbudowanych czasowo poradników ;-) byłoby to super pomocne. bo pomysł na program i wykonanie wyglądają na razie super!



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 lip 2014, o 14:47 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 29 lis 2012
Posty: 1074
Lokalizacja: Sochaczew
Pomógł: 21

No u mnie na win7 x64 też śmiga jak ta lala. Się przyłączam do powyższego o co już wyżej pytałem.



No i se namazałem z mojego myPhone Cube.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 lip 2014, o 15:27 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 paź 2011
Posty: 581
Pomógł: 17

U mnie wszystko działa elegancko ;-)
win 7 x64



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 lip 2014, o 15:47 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2013
Posty: 288
Ostrzeżenia: -2
Pomógł: 23

Super program.
Działa stabilnie.

win 7 64bit



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 lip 2014, o 16:21 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 maja 2014
Posty: 1089
Pomógł: 34

dadziod napisał(a):
Witajcie.
Zachęcony nową funkcjonalnością popełniłem instalacje tego programu ;) Niestety występuje ciągły błąd po uruchomieniu aplikacji. W załączniku poniżej print screen ekranu:


Pozdrawiam,
Dawid



Hey ,

Wg mnie nie masz odpowiedniego frameworka zainstalowanego - mozesz sie prosze upewnic ? I gdybys mogl podac na jakiej wersji i Service Packu smiga Twoj system okienkowy.

_________________
sig off ;(



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 lip 2014, o 16:41 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 29 lis 2012
Posty: 1074
Lokalizacja: Sochaczew
Pomógł: 21

mirekk36 napisał(a):
A w międzyczasie zajrzyjcie do pierwszego postu w tym wątku jest aktualizacja i na próbę przesyłam wam - moją listę zakładek, ze śmiesznymi momentami z poradników

dajcie znać czy działa ?

Ale aktualizacja samego programu czy tylko dorzuciłeś zakładki ?

W załączniku Mirka śmieszne momenty plus jeden dorzucony. W zakładce AVR ADC, uśrednianie filtr cyfrowy jest chiński akcent cz.dz i cz.u.


Załączniki:

Aby zobaczyć załączniki musisz się zalogować. Tylko zalogowani użytkownicy mogą oglądać i pobierać załączniki.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 lip 2014, o 17:39 
Offline
Moderator zasłużony dla forum.atnel.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lip 2012
Posty: 3187
Lokalizacja: Kraków - obok FAB5 ATMEL'a
Pomógł: 89

Win 7 64, bez problemu.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 lip 2014, o 17:45 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27225
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

matrix napisał(a):
czy tylko dorzuciłeś zakładki ?


tylko zakładki ...

------------------------ [ Dodano po: kilkunastu sekundach ]

Przy okazji ślicznie dziękuję za każdy głos także od tych którym program rusza ładnie i bez problemu - bo to daje nam informacje o ew skali problemów i pozwoli lepiej zaplanować panowanie nad nimi

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 lip 2014, o 17:59 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2013
Posty: 3797
Lokalizacja: Grudziądz
Pomógł: 143

win 8.1 x64 legal bez problemu

_________________
Usługi druku przestrzennego - www.drumik.pl



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 221 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Sitemap
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group phpBB3.PL
phpBB SEO