Kanał - ATNEL tech-forum
Wszystkie działy
Najnowsze wątki



Teraz jest 19 kwi 2024, o 00:53


Strefa czasowa: UTC + 1





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 mar 2018, o 13:51 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 08 wrz 2012
Posty: 505
Pomógł: 6

Nie bardzo wiedziałem jaki tytuł napisać i może nie jest właściwy. Zastanawiam się od czego zależy, że jeden moduł Bluetoot jest widoczny w telefonie jako "słuchawki" czyli ewidentnie jest już przypisany do obsługi audio a inny jest jako nowe urządzenie a oba mogą służyć do tego samego czyli przesyłania sygnału audio z np mp3 do wzmacniacza?
Tak np moduł BTM222 z tego widoczny był jako ikonka telefonu na ekranie telefonu a HC-05 wyskakuje mi jako słuchawki. Tak wiem, że te akurat dwa modułu są inne i do czego innego służą, zastanowiło mnie tylko od czego to zależy? Czy to mój telefon tak sobie klasyfikuje odszukane urządzenie czy sam moduł tak się przedstawia?

I co to jest tryb przeźroczysty w module np. HM13

No właśnie wspomniany moduł HM13 widoczny jest jako audio i jako "urządzenie" i to w jednym czasie :shock: W DS jest informacja, że moduł pracuje w dwóch trybach. Co to oznacza w praktyce?

Sorki za może laickie pytania, ale nie za bardzo mogę to zrozumieć, a dokumentacja angielskojęzyczna tworzy więcej pytań niż wyjaśnia i tak sobie błądzę w swoich domysłach :oops:
Pozdrawiam



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 23 mar 2018, o 15:37 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2014
Posty: 1475
Pomógł: 167

Poczytaj o profilach dostępnych w bluetooth np. https://pl.wikipedia.org/wiki/Profile_Bluetooth

--
Pozdrawiam,
Robert



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Sitemap
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group phpBB3.PL
phpBB SEO