Kanał - ATNEL tech-forum
Wszystkie działy
Najnowsze wątki



Teraz jest 20 kwi 2024, o 12:18


Strefa czasowa: UTC + 1





Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Zlot forumowiczów - wziąłbyś udział?
Tak, bardzo chętnie 70%  70%  [ 37 ]
Trudno powiedzieć, jeszcze nie wiem 26%  26%  [ 14 ]
Nie jestem zainteresowany 4%  4%  [ 2 ]
Liczba głosów : 53
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 sty 2013, o 16:39 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27224
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Witam,

Panie i Panowie .... pod tym tajemniczym tytułem wątku chciałbym na razie TYLKO tak oczami może fantazji, moich marzeń ... zapytać co wy myślelibyście o takim pomyśle - może głupim, może nierealnym, może kosmicznym na dzisiaj ... ale jak to mówią - jak ktoś marzy - to to się spełnia za jakiś czas. I z takim na razie podejściem chciałbym Was zapytać, wysondować: (tylko się nie śmiejcie ze mnie ok? proszę )

otóż chciałbym kiedyś zorganizować ZLOT FORUMOWICZÓW tzn z naszego forum ale inne zaproszone osoby równie mile widziane.

Tylko jak to miało czy mogłoby wyglądać? Otóż mam pewien wzorzec w pamięci z takich kilku zlotów na których sam bywałem swego czasu parę lat temu. Były to zloty fanów języka programowania DELPHI. Niesamowicie miło to wspominam - a było to że tak powiem cyklicznie przez kilka ładnych lat organizowane własnym sumptem tej społeczności. I jak teraz o tym piszę - że udałoby się i nam w ten sposób spotkać - to aż mnie ciarki po plecach przechodzą ;)

otóż jak mogłoby to wyglądać - troszkę szczegółów:

1. zlot i oficjalne spotkanie na auli wykładowej jednej z Uczelni w Polsce
2. ale nie chodzi o jakąś sztuczną atmosferę i nie wiadomo co ;) to jest mi obce - chodzi o to że wcześniej można byłoby przygotować się wspólnie do tego i po to pierwsza część zlotu na auli wykładowej ponieważ zaczęłoby się może od kilku jakichś fajnych wykładów - pewnie mojego również - ale myślę że mogłoby opowiedzieć sporo ciekawych rzeczy naszej społeczności jeszcze co najmniej kilka ciekawych osób z naszego forum - na razie nie będę rzucał NICK'ami - ale pewnie każdy się domyśla a poza tym może i inne osoby zgłosiłby się chętnie także do tego zadania. I nie chodzi mi o to że miałby to być znowu jakieś SZTUCZNE wykłady ale opowiedzenie czasem o tym co ktoś robi np zawodowo - czym i jak się zajmuje, jak sobie radzi w jakichś tam sytuacjach - oczywiście mam tu na myśli wszelkie zagadnienia związane z szeroką tematyką poruszaną na naszym forum. Ja sam chętnie bym wytypował kilka osób i niesamowicie miło byłoby mi posłuchać o tym o czy będą opowiadać eeeeh normalnie mam ciarki na plecach jak to widzę oczami wyobraźni ;)

ale nie tylko wykłady czy opowieści - lecz także np prezentacja jakichś własnych projektów DIY

pomijam tu tak oczywiste sprawy jak poznanie się osobiście (co z drugiej strony dla mnie jest praktycznie JEDNYM z NADRZĘDNYCH CELÓW takiego zlotu) .... wymiana doświadczeń tak Face-to-Face

całość mogłaby trwać 2 dni przy czym każdy mógłby sobie wybrać albo obecność w tych 2 dniach albo w jednym z nich - zakładając oczywiście, że zebrałoby się odpowiednie grono.

NATURALNIE - KLUCZOWYM punktem programu byłoby spotkanie się wieczorem pierwszego dnia (dlatego 2 dni) w jakimś zacnym lokalu i tym razem kuluarowe rozmowy ale już przy trunkach dla dorosłych a dla dzieci oczywiście oranżada ;)

wtedy spokojnie można byłoby się przespać w jakimś hotelu/motelu .... i na drugi dzień jeszcze kontynuować

a potem się pożegnać - żeby kolejnym razem gdy zajrzymy na forum to już nie czuć się jakbyśmy rozmawiali z monitorami ;) a z żywymi ludźmi z którymi wczoraj piliśmy piwko i dowiedzieliśmy się sporo fajnych rzeczy.....

-------------------------------

jeszcze raz podkreślam - wiem że na to jeszcze za wcześnie, wiem że może się ten pomysł w ogóle nie spodobać. Ale wiem też że to przecież wiązałoby się z jakimiś kosztami chociażby przejazdu czy noclegu a być może jakąś zrzutką na wynajęcie Auli czy drobnego catheringu.

Jednak mając na uwadze zloty na jakich bywałem to wcale nie są tak duże koszta a szczególnie gdy np nocleg jest rezerwowany dużo wcześniej i jeszcze dla większej liczby osób. Samo wynajęcie Auli i catheringu przy odpowiedniej ilości osób to też nie są ogromne kwoty w porównaniu gdyby np każdy miał sobie oddzielnie to wszystko organizować. Wiadomo tylko że ktoś - na pewno ja ale może znalazłyby się jeszcze ze 2-3 osoby do pomocy - musiałyby wziąć na swoje barki organizację tego, ja oczywiście starałbym się wziąć na siebie ile tylko bym zdołał - ale napędzany ogromną chęcią poznania Was - myślę że mógłbym góry przenieść ;)

Więc nie proszę tu nawet o próby podejmowania oceny na dzień dzisiejszy kosztów - bo do tego pewnie jeszcze długa droga ale o ocenę na razie samego pomysłu - bo też zrozumiem - że to co mi się marzy wcale nie musi być marzeniem innych - to dla mnie zrozumiałe.

Inna kwestia to jak wiadomo termin później i jego ustalenie - ale tu podpowiem że takie zloty zwykle odbywały się w tzw okresach poza sezonem jeśli chodzi o hotele itp - więc organizacja noclegów dla grupy osób wychodziła już na prawdę rewelacyjnie.

............. jeśli uznacie że to kiepski pomysł - to proszę nie gaście mnie tutaj że to się nie uda, że to nierealne itd - wolę już żyć w błogiej nieświadomości i wierzyć że gdzieś tam kiedyś się to uda, wizualizować to sobie - zresztą ja to już widzę hmmm mam takie wizje od dawna - dlatego piszę o tym .... Tylko nie uznajcie że się atnelowskich prochów nałykałem i mam majaki ;) ... przysięgam że na tydzień przed napisaniem tego - nie spożywałem nic a nic w tym zakresie z ręką na plecach przysięgam ;)

-------------------------------

pozostaje jeszcze jedna kwestia - lokalizacja - przecież nie wszyscy jesteśmy z jednego miasta a z całej wioski jaką jest Polska ale nie tylko - na tamtych zlotach w ich okresie świetności zdarzało się nierzadko że i ludziska z zagranicy przyjeżdżali

żony nie miały mocno nic przeciwko temu - ponieważ :

1. zlot praktycznie samych facetów - więc bezpieczeństwo
2. wspólne grupowe zdjęcie i relacje ze zlotu jako dowód dla małżonek że to nie jakiś skok w bok
3. zresztą małżonki mile widziane - ale one pewnie by się zanudziły wśród nas albo poczuły nieraz nawet nieswojo gdyby usłyszały że np faceci przy piwie dyskutują o "stringach" ;)

to tak pół żartem pół serio - ale jak coś to ja mogę zabrać swoją małżonkę - ona ponoć niesamowicie wkręca inne Kobiety w robienie na drutach czy tam szydełku - więc jak coś to małe alternatywne spotkanie i czuwanie nad swoim facetem.

Oczywiście jeśli trafią się uczestniczki z naszego forum - to zaproszenia byłyby również dla obstawy ;) czyli chłopaka/męża

----------------------

dobra - LOKALIZACJA - po wielu zlotach powiem wam że w wyniku wielu prób i błędów najbardziej sprawdziły się takie miasta jak:

1. Kraków - pierwsze miejsce
2. Wrocław - drugie miejsce
3. Warszawa - trzecie miejsce wbrew pozorom i głównie ze względu na ceny :(

...................

ok kończę już .... jestem ciekaw co Wy na ten może kosmiczny pomysł ?

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2013, o 16:51 

Pomógł: 0

Ciśnie mi się na usta jedno słowo, a w zasadzie nawet nie słowo ;) WOW, tak, yes, jestem za! szczególnie za Krakowem, bo mam blisko ;). Ale w Wrocku mam za to nocleg ;).

Może udało by się, zorganizować jakieś szkolenie z lutowania minifalą, bo mogę zabrać moją stację ST25.

Mógłbym zapewnić stację, cynę, pastę trochę części, ewentualnie jakieś płyty nawet by pokazać na żywym organizmie.



Ostatnio edytowano 2 sty 2013, o 16:54 przez rezasurmar, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
PostNapisane: 2 sty 2013, o 16:52 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 lis 2011
Posty: 302
Lokalizacja: Kraków
Pomógł: 6

Mnie się ten Kraków podoba. ;)

_________________
Zapraszam:
filiporlo.blogspot.com



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2013, o 16:53 
Offline
Moderator zasłużony dla forum.atnel.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lip 2012
Posty: 3187
Lokalizacja: Kraków - obok FAB5 ATMEL'a
Pomógł: 89

Dodałem Ankietę - proszę głosować.

Ewentualny wybór miasta odbędzie się w osobnej ankiecie.



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2013, o 16:55 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 maja 2012
Posty: 758
Pomógł: 9

Pomysł fajny, popieram. I od razu zaproponuję Poznań. ;) Z rezerwacją sali na politechnice nie będzie problemu (za darmo!). :)

_________________
ATB 1.03, Win XP SP3, ECLIPSE Indigo 3.7.2



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2013, o 16:56 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 29 gru 2011
Posty: 82
Lokalizacja: Gdańsk
Pomógł: 0

Albo mi się wydaje, albo Pan Mirek chce zebrać armię i ruszyć na nią na BASCOM-owców? :D :D
A tak na serio to super pomysł, jestem za. ;) Takie małe targi. ;)



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2013, o 16:57 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 maja 2012
Posty: 758
Pomógł: 9

Właśnie zamiast wykładów to lepiej zorganizować jakieś zajęcia praktyczne - bo wykład to hmmm, no są książki, poradniki wideo, Internet, forum, blog itp itd. Ale nic nie zastąpi nauki powiedzmy lutowania SMD pod okiem człowieka który już na tym zjadł przysłowiowe zęby. :) Co Wy na to?

_________________
ATB 1.03, Win XP SP3, ECLIPSE Indigo 3.7.2



Ostatnio edytowano 2 sty 2013, o 16:57 przez Ledes, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2013, o 16:57 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27224
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

rezasurmar napisał(a):
Może udało by się, zorganizować jakieś szkolenie z lutowania minifalą, bo mogę zabrać moją stację ST25.

Mógłbym zapewnić stację, cynę, pastę trochę części, ewentualnie jakieś płyty nawet by pokazać na żywym organizmie.


No i zobaczcie Panie i Panowie .... ja tam się nie liczę - ale zobaczyć tak na żywo takiego gościa ! to NIEOCENIONE ... a jeszcze proszę skubany - patrzcie jak chce się udzielać - ja jestem w niesamowitym szoku po tej wypowiedzi - a sam oglądałbym co on wyprawia z wywieszonym do pasa językiem - natomiast przy piwku - nafaszerowałbym - albo nafaszerowalibyśmy go pigułami atnelskimi - żeby wyśpiewał nam resztę ;) hyhyhyhy

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2013, o 16:58 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 paź 2011
Posty: 8583
Pomógł: 337

hehehe... jak zdrowia i czasu starczy to bardzo chętnie

pasuje mi wrocław i kraków

_________________
[b]San Escobar! Patria mia! Tu eres como la salud.[/b]



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2013, o 16:59 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27224
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Patryk55 napisał(a):
Albo mi się wydaje, albo Pan Mirek chce zebrać armię i ruszyć na nią na BASCOM-owców? :D :D
A tak na serio to super pomysł, jestem za. ;) Takie małe targi. ;)


Nie nie żaden najazd - ZAPRASZAMY także Bascomowców gorąco - niestety będziemy ich "zarażać" siać w nich w niezauważalny sposób - aczkolwiek nieinwazyjny virusa "C-bola" ;)

------------------------ [ Dodano po: 1 minucie ]

Ledes napisał(a):
Właśnie zamiast wykładów to lepiej zorganizować jakieś zajęcia praktyczne - bo wykład to hmmm, no są książki, poradniki wideo, Internet, forum, blog itp itd. Ale nic nie zastąpi nauki powiedzmy lutowania SMD pod okiem człowieka który już na tym zjadł przysłowiowe zęby. :) Co Wy na to?


Tematykę też można w sondach ustalić - oczywiście jeśli uznacie to za słuszne to nie będzie wykładów z praktyk w C ;)

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2013, o 17:00 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 paź 2011
Posty: 8583
Pomógł: 337

a tam niezauważalny ....

zakujemy w opaski Bascom i do bascomowego Getta :P

_________________
[b]San Escobar! Patria mia! Tu eres como la salud.[/b]



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2013, o 17:02 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27224
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

SunRiver napisał(a):
hehehe... jak zdrowia i czasu starczy to bardzo chętnie

pasuje mi wrocław i kraków


Sunik - (sorki za zdrobnienie) ale Ciebie i tak nie mogłoby nie BYĆ ! .... zdrowie MUSI BYĆ, ja już trzymam za ciebie kciuki ! ....

Więc Ciebie nawet nie pytam, nawet jakbyś nie chciał to trudno - zorganizowałbym ekipę - i porwałbym cię na te dwa dni - najwyżej występowałbyś w kajdankach i takie tam sprawy ;)

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2013, o 17:02 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 lis 2011
Posty: 302
Lokalizacja: Kraków
Pomógł: 6

Jeszcze się obrażą. :)
Będą nam później wszystko wytykać paluchami i mówić jak to my się wywyższamy.

_________________
Zapraszam:
filiporlo.blogspot.com



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2013, o 17:03 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27224
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

SunRiver napisał(a):
a tam niezauważalny ....

zakujemy w opaski Bascom i do bascomowego Getta :P


No a ja myślę że będzie trzeba rozdać ludziom na zlocie "szczepionki antyśmiechowe" bo Sun ... eeeeh ten Sun ;) hahahahaha

------------------------ [ Dodano po: 1 minucie ]

filipo96 napisał(a):
Jeszcze się obrażą. :)
Będą nam później wszystko wytykać paluchami i mówić jak to my się wywyższamy.


Nikt się nie będzie wywyższał - umawiamy się że wszyscy jesteśmy zieloni, początkujący i się uczymy razem ;) jak w przedszkolu

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2013, o 17:05 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 paź 2011
Posty: 8583
Pomógł: 337

no co no ..... kurcze no .....

_________________
[b]San Escobar! Patria mia! Tu eres como la salud.[/b]



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2013, o 17:07 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 lis 2011
Posty: 302
Lokalizacja: Kraków
Pomógł: 6

To musi się udać.

_________________
Zapraszam:
filiporlo.blogspot.com



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2013, o 17:08 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27224
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

SunRiver napisał(a):
no co no ..... kurcze no .....


No! ;)

niestety Sun chcąc nie chcąc będziesz "Gwoździem" programu ;)

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2013, o 17:08 

Pomógł: 0

:) pomysł miły - Kraków.



Góra
  
 
PostNapisane: 2 sty 2013, o 17:10 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27224
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

No więc zobaczcie jak ja miałbym DALEKO ;) ... proszę mieć zatem wzgląd na całą naszą brać i gdyby się udało to umiejętnie w tym zakresie dojść do końpromisu ;) ... bo ja na taki zlot przyjechałbym nawet na najdalszy drugi koniec Polski .... ;)

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2013, o 17:11 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 maja 2012
Posty: 758
Pomógł: 9

Proponuję dobrać takie miejsce aby było sprawiedliwie - gdzieś w centrum Polski. ;)

_________________
ATB 1.03, Win XP SP3, ECLIPSE Indigo 3.7.2



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2013, o 17:11 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 lis 2011
Posty: 302
Lokalizacja: Kraków
Pomógł: 6

Choć nie wiem czy mój wiek by wam nie przeszkadzał -16 lat. :(

_________________
Zapraszam:
filiporlo.blogspot.com



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2013, o 17:13 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lis 2011
Posty: 534
Lokalizacja: Mierzyn
Pomógł: 9

Mirek a Szczecin to wioska? :) Tanio, morze blisko :)

_________________
pozdrawiam
Jachu



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2013, o 17:14 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 paź 2011
Posty: 8583
Pomógł: 337

echhhh..... to wy sie bijcie a ja popatrzę :)
byle nie kolidowało ze zlotem Liberatorów :)

_________________
[b]San Escobar! Patria mia! Tu eres como la salud.[/b]



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2013, o 17:15 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 14 maja 2012
Posty: 518
Pomógł: 6

aż szlag mnie trafia, że jestem uwiązany z klientami 24h na dobę, a propozycji na Gdańsk lub Gdynię nie ma :(



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2013, o 17:16 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27224
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Ledes napisał(a):
Proponuję dobrać takie miejsce aby było sprawiedliwie - gdzieś w centrum Polski. ;)


Jak już mówiłem i to z doświadczenia sporej społeczności - wcale nie zawsze najlepiej wychodziło centrum Polski :( ... a miasta które wspomniałem są godne uwagi jak zapewne wiele innych - żadnemu nie chcę umniejszać .... broń boże! ... ale jak mówię wbrew pozorom zorganizowanie czegoś takiego to niezła i spora praca ... no i jak mówię - wbrew pozorom wybór np Warszawy owocował też najmniejszą liczebnością zlotowiczów ... ale ok to spokojnie wszystko do ustalenia.

------------------------ [ Dodano po: kilkunastu sekundach ]

jachu napisał(a):
Mirek a Szczecin to wioska? :) Tanio, morze blisko :)


Pewnie że NIE! ;) ale hmm widzisz - nie chciałem żeby wyszło że ma być dla mnie najwygodniej :( To jednak skrajnie położone miasta zawsze będą najdalej dla 80% chętnych. Dlatego Szczecin, Suwałki, Jelenia Góra - pomimo że też zacne miasta to jednak jakby z marszu odpadają logistycznie :(

------------------------ [ Dodano po: 3 minutach ]

wireless napisał(a):
aż szlag mnie trafia, że jestem uwiązany z klientami 24h na dobę, a propozycji na Gdańsk lub Gdynię nie ma :(


No ale RAZ na DWA DNI w roku - nie udałoby się jakiegoś urolpiku ? hmm ten teges coś tam ?? nooo ? ;) pomyśl Pan - czasu jeszcze mamy sporo

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2013, o 17:26 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lis 2012
Posty: 88
Pomógł: 2

Czytając to myślałem, że z racji tego, że Mirek jest ze Szczecina to propozycja miasta z północy padnie :), ale tak nikomu nie dogodzimy i zawsze komuś będzie daleko. Ja bym chętnie na takie coś się pisał.

Jedyny problem który na razie widzę, to czy na forum jest wystarczająco osób co mają tyle wiedzy aby przygotować 'wykład' bo wiem, że to dużo pracy przygotować się merytorycznie a przecież nie można opierać się na 3 osobach z forum i ich wykorzystywać oczywiście w pozytywnym znaczeniu. Chociaż pewnie się mylę i da się jakiś dobry program ułożyć.

_________________
sig off ;(



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2013, o 17:27 

Pomógł: 0

Ja mogę mówić o lutowaniu godzinami ;). Z pokazem i możliwością przetrenowania samemu to już była by całkiem fajna prezentacja ;).

Co prawda sam chcę się bardziej uczyć C ;), praktycznie i teoretycznie....

Przydał by się jeszcze jakiś oscyloskop, co by początkujący mogli się zaznajomić.



Góra
  
 
PostNapisane: 2 sty 2013, o 17:32 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 maja 2012
Posty: 758
Pomógł: 9

Jak Mirek napisał o zlotach programistów Delphi, to aż przypomniał mi się kawał:

"W tym roku miał odbyć się zlot programistów Delphi. Jeden z uczestników się rozchorował, a drugi stwierdził, że sam nie pojedzie". :D

_________________
ATB 1.03, Win XP SP3, ECLIPSE Indigo 3.7.2



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2013, o 17:56 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27224
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

filipo96 napisał(a):
Choć nie wiem czy mój wiek by wam nie przeszkadzał -16 lat. :(



Nooo wiesz co? ;) co to za pomysł w ogóle ;) udam że nie słyszałem tego pytania ;)

------------------------ [ Dodano po: 2 minutach ]

gedo napisał(a):
.... Chociaż pewnie się mylę i da się jakiś dobry program ułożyć.

Ja myślę że o to nie byłoby co się martwić - poważnie ...

ale o to co mówiłeś na początku to tak - czyli ilość osób - stąd ta sonda kosmiczna ;)

------------------------ [ Dodano po: 3 minutach ]

Ledes napisał(a):
"W tym roku miał odbyć się zlot programistów Delphi. Jeden z uczestników się rozchorował, a drugi stwierdził, że sam nie pojedzie". :D


Dokładnie tak to się skończyło po iluś tam latach ;) ... ale takie bywa samo życie. Nie mniej jednak ci którzy brali udział nie zapomną wielu z tych fajnych zlotów. Najważniejsze to dobre towarzystwo.

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2013, o 18:14 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 sie 2012
Posty: 97
Lokalizacja: Tarnów
Pomógł: 2

Pomysł naprawdę świetny, zwłaszcza podobają mi się te planowane wykłady, fakt, mirka możemy oglądać i słuchać na video tutorialach ale jest jeszcze parę osób z forum które chętnie bym "usłyszał" na żywo co mają do powiedzenia a raczej do opowiedzenia o swoich doświadczeniach z programowaniem procków i nie tylko. Jeśli byłby to Kraków to mówie w ciemno że bede, inne miasto trzeba będzie przemyśleć jak będzie więcej szczegółów.
Nie żebym faworyzował Kraków bo blisko czy coś ale naprawdę jest warty obejrzenia więc przy okazji takiego "zlotu" można jeszcze zobaczyć to i owo.



Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Sitemap
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group phpBB3.PL
phpBB SEO