Kanał - ATNEL tech-forum
Wszystkie działy
Najnowsze wątki



Teraz jest 29 mar 2024, o 02:42


Strefa czasowa: UTC + 1





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 lut 2017, o 02:46 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2014
Posty: 1475
Pomógł: 167

Witam,

Już niedługo odbędą się pierwsze na świecie warsztaty YellowBook firmy Atnel organizowane w Warszawie. Pewnie większość opłaciła je poprzez akcję na PP, więc opłata ta nie pokrywa nawet podstawowych kosztów organizacyjnych. Dlatego nie możemy wymagać nic poza atmosferą i wiedzą jaką nam Mirek przekaże.
Ale pojawił mi się w głowie pomysł aby chętni w ramach samofinansowania zaopatrzyli się w jakiś pamiątkowy gadżet, mogący przypominać nam później nasz udział w tym wydarzeniu. Chodzi o coś w stylu koszulki, kubka, itp.

Czy ktoś z planowanych uczestników warszawskich warsztatów jest chętny na to byśmy wykonali sobie taki gadżet?
Jak tak to prośba i informację co to miało być - koszulka, kubek, czy może jeszcze coś innego.

Mirek nie powiedział nie, w kwestii dostarczenia jakiejś superatnelowskiej zótoksiążkowej grafiki na gadżet :).

Aby było wiadomo o jakich pieniądzach mówimy, to ostatnio robiłem na szybko koszulki z nadrukiem i koszt za 1 szt. białej koszulki (marki Fruit of the Loom) z nadrukiem wynosił 30 zł a kolorowej 35 zł.
Akcja jest robiona na zasadach non-profit, czyli robienie po kosztach (ewentualnie koszt jednej dodatkowej koszulki dla Mirka :)).

--
Pozdrawiam,
Robert

PS. Pomysł i post umieszczony za zgodą Mirka.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 3 lut 2017, o 07:55 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 lis 2015
Posty: 1448
Lokalizacja: okolice Warszawa
Pomógł: 149

A mi tak łazi po głowie, że może kufel do soku z grawerką. NP.
Warsztaty Yellowbook Warszawa 2017.
Bo koszulkę trzeba by nie używać by została jajo pamiątka.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 3 lut 2017, o 10:22 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2014
Posty: 745
Lokalizacja: Warszawa
Pomógł: 32

Pomysł fajny, choć koszulka to faktycznie niezbyt trwała pamiątka.
Ja przypomnę swój pomysł, który kiedyś zaproponowałem Panu Mirkowi, z drukowanymi certyfikatami uczestnictwa w warsztatach z autografem naszego Mistrza, np. na jakimś fajnym czerpanym papierze co podwyższyłoby rangę dokumentu :-)

Albo jeszcze lepiej forma grawerki w plexi, którą można by sobie później oprawić i podświetlić. Wystarczyłby format B5 albo nawet mniejszy przy 4-5mm grubości.
Takie ładne frezowania robił kolega Majster w swojej wypasionej trawiarce.
To byłaby taka nasza Statuetka ATNEL :-)

Pewnie przy większej ilości i uniwersalnym tekście nie wyszłoby to strasznie drogo, pewnie w okolicach ceny koszulki lub nawet taniej.
Generalnie jestem 100% za pomysłem jakiejś fajnej pamiątki z tak przełomowego wydarzenia jak spotkanie i warsztaty z czytelnikami :-)

_________________
.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 3 lut 2017, o 10:46 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2014
Posty: 1475
Pomógł: 167

MikieMan napisał(a):
z drukowanymi certyfikatami uczestnictwa w warsztatach z autografem naszego Mistrza
Nie wiem czy mogę zdradzić i czy nie trafię za to do sali tortur (choć wolałbym atelowe lochy :lol:), więc nie mówcie Mirkowi, ze napisałem ;)
Mirek, jak wyrobi się czasowo, to ma zamiar zrobić nam jakieś dyplomy (certyfikaty) uczestnictwa :D

Ja nie upieram się przy koszulce. Twoja propozycja jest też ciekawa. Choć koszulka powinna wystarczyć na jakiś czas - czytaj do kolejnych warsztatów (jak się zacznie niszczyć to znaczy że trzeba Mirka naciskać o kolejne warsztaty :D).
Wątek pojawił się dlatego by zbadać nasze chęci jakiejś pamiątki oraz preferencje co do rodzaju. Jak będą chętni i się dogadamy co chcemy, to robimy :) .

--
Pozdrawiam,
Robert



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 3 lut 2017, o 10:49 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2014
Posty: 745
Lokalizacja: Warszawa
Pomógł: 32

rskup napisał(a):
Wątek pojawił się dlatego by zbadać nasze chęci jakiejś pamiątki oraz preferencje co do rodzaju. Jak będą chętni i się dogadamy co chcemy, to robimy .
No to ja czuję się zbadany, czekamy na resztę :-) A za przecieki to pewnie trafisz do sali, ale tortu, mniam ;-)

_________________
.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 3 lut 2017, o 16:09 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 25 lis 2011
Posty: 232
Lokalizacja: Pisz
Pomógł: 2

Koszulka fajna rzecz, ale też bym obstawał za tym żeby to było coś innego w stylu kubek, kufel, pendrive itp. coś trwalszego i moze użytkowego, te Frutki za 30-35zł czasami trafiają się marne i po 2-3 praniach zaczynają wyglądać jak szmata do nie powiem czego :) przerabiałem już ten temat.
Co do koszulek to wolał bym, aby Mirek kontynuował https://sklep.atnel.pl/pl/p/Koszulka-t-shirt/102 i ewentualnie jak powstanie ATNEL KLUB to tam tez mogły by być koszulki z lekkim wsparciem dla Mirka.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 3 lut 2017, o 16:53 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 kwi 2014
Posty: 438
Lokalizacja: Zambrów
Pomógł: 22

No cóż... mi taki kufeleczek, na pewno by się przydał! :D

_________________
.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 3 lut 2017, o 22:28 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 27 lut 2013
Posty: 230
Pomógł: 4

Również uważam, że kufeleczek na tą chwilę to najlepszy pomysł ;)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 5 lut 2017, o 00:47 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lut 2014
Posty: 296
Lokalizacja: Jaskółowo k. Warszawy
Pomógł: 9

Cześć.
Też jestem za kuflem. Tylko czy nas to za drogo nie wyjdzie jak będzie nas garstka.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 5 lut 2017, o 23:19 
Offline
Nowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 lut 2017
Posty: 23
Pomógł: 0

Jak dla mnie najlepszy był by kubek.
Jestem otwarty,każda pamiątka będzie fajna.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 6 lut 2017, o 16:58 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2014
Posty: 1475
Pomógł: 167

Marcin222 napisał(a):
Jak dla mnie najlepszy był by kubek

Ja też dołożę swoja opinię nie jako autor wątku tylko jako uczestnik :). Także jestem bardziej za kubkiem niż kuflem.
Lecz teoretycznie nic nie stoi na przeszkodzie aby były dwa rodzaje gadżetów kubek i kufel z tą sama grawerką (o ile da się je zamówić w jednym miejscu).

Patrząc się w internecie, to cena kufli z grawerką to <= 25 zł / szt.. Poniżej przykład oferty z innego miejsca (nomen omen ze ... Szczecina :) ):
Obrazek

Choć ja wolałbym osobiście kubek z grawerką tego typu za 23 zł:
Obrazek

--
Pozdrawiam,
Robert



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 6 lut 2017, o 17:10 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2014
Posty: 745
Lokalizacja: Warszawa
Pomógł: 32

Faktycznie przyzwoite ceny. Poddaję się presji grupy co do kufla/kubka :-)
Ale może faktycznie kubek bardziej jest codziennego użytku, chociaż różnie to bywa :-)

_________________
.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 6 lut 2017, o 17:34 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 kwi 2014
Posty: 438
Lokalizacja: Zambrów
Pomógł: 22

No kufel ja napisał bo takie porównanie było z koszulką :D Ale równie dobrze może być kubek. Także mi bez różnicy :)

_________________
.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 6 lut 2017, o 19:33 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2014
Posty: 1475
Pomógł: 167

Jeżeli robimy kubek / kufel to musimy jeszcze ustalić co na nim umieszczamy. Proponowałbym jakąś grafikę nawiązującą do YB z okolicznościowym tekstem.
Jest wśród nas ktoś kto ma zdolności graficzne?

Ale jeszcze pomieszam Wam w głowach ;) Dorzucę jeszcze inne znalezione propozycje gadżetów z grawerką:
Dla miłośników destylowanego soku jabłkowego - piersiówka: Obrazek
Dla kombinatorów - kombinerki: Obrazek
Dla lubiących zmiany - kubek odsłaniający obrazek pod wpływem gorącego napoju:Obrazek

--
Pozdrawiam,
Robert



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 6 lut 2017, o 20:27 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 27 lut 2013
Posty: 230
Pomógł: 4

misiulu napisał(a):
No kufel ja napisał bo takie porównanie było z koszulką :D Ale równie dobrze może być kubek. Także mi bez różnicy :)

To podobnie jak ja :D mając wybór między koszulką a kuflem wybrał bym kufel ale kubek lub coś podobnego też jest jak najbardziej ok ;)

Co do grafiki to fajnie jak by komponował się tam znaczek atnel coś z yellowbokiem / warsztatami , data i miejsce.
Może nie trzeba zaraz kogoś zdolnego od strony grafiki tylko wstawić logo atnel (oczywiście po zezwoleniu ;)) i jakąś fajną czcionką zaznaczyć o co się rozchodzi gdzie i kiedy



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 6 lut 2017, o 21:26 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 24 sty 2012
Posty: 1469
Pomógł: 56

Te zmiany pod wpływem ciepła po pewnym czasie przestają i potem wygląda to "nieszczególnie" :(
W Wa-wie nie będę ale tak tylko ostrzegam...

_________________
Jestem początkujący i moje porady mogą być błędne



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 6 lut 2017, o 22:25 
Offline
Nowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 lut 2017
Posty: 23
Pomógł: 0

Super ten kubek z nierdzewki...

Ja proponuję po prostu grawerkę : Atnel Warsztaty YB Warszawa 24.02.2017

Proste i bez zbędnych grafik na kubku.Takie moje zdanie.
Ale każda pamiątka będzie super.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 7 lut 2017, o 17:43 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 paź 2011
Posty: 8583
Pomógł: 337

A nie możecie sobie sprawić po podkowie ?? z wykutym napisem Atnel Warsztaty ??

i macie i pamiątkę i przycisk do papieru i nawiązanie do YB :P

_________________
[b]San Escobar! Patria mia! Tu eres como la salud.[/b]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 8 lut 2017, o 00:21 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 13 sie 2015
Posty: 44
Pomógł: 3

No a jak ktoś ma stadninę to i kunia podkuje ;)

W zasadzie nie wiem co bym wybrał ale jak dla mnie dyplom by się przydał taki z podpisem.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 8 lut 2017, o 03:10 
Offline
Moderator zasłużony dla forum.atnel.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lip 2012
Posty: 3187
Lokalizacja: Kraków - obok FAB5 ATMEL'a
Pomógł: 89

Ktoś na forum ma drukarkę 3D. Wydrukować podkowy z jakimś napisem :D



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 8 lut 2017, o 12:07 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2014
Posty: 1475
Pomógł: 167

SunRiver napisał(a):
A nie możecie sobie sprawić po podkowie ?? z wykutym napisem Atnel Warsztaty ??

i macie i pamiątkę i przycisk do papieru i nawiązanie do YB :P
Tylko podkowy są metalowe i a elektronika nie lubi "walających" się obok metalowych przedmiotów :( Więc ja nie jestem za przyciskiem do papieru.

Na obecna chwilę mamy zaakceptowane dwie propozycje:
- kufer z grawerką
- metalowy kubek termiczny z grawerką

Brakuje nam grafiki do napisu nawiązującej do warsztatów :(
Jak nie mamy koncepcji, to chyba trzeba będzie poprosić naszego Guru, może ma jakieś "odpady" które się nadadzą do wygrawerowania :)

--
Pozdrawiam,
Robert



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 8 lut 2017, o 13:01 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

rskup napisał(a):
Jak nie mamy koncepcji, to chyba trzeba będzie poprosić naszego Guru, może ma jakieś "odpady" które się nadadzą do wygrawerowania

Napisałem ci wiadomość na PW w tej sprawie

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 8 lut 2017, o 14:07 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 25 lis 2011
Posty: 232
Lokalizacja: Pisz
Pomógł: 2

rskup napisał(a):
SunRiver napisał(a):
A nie możecie sobie sprawić po podkowie ?? z wykutym napisem Atnel Warsztaty ??

i macie i pamiątkę i przycisk do papieru i nawiązanie do YB :P
Tylko podkowy są metalowe i a elektronika nie lubi "walających" się obok metalowych przedmiotów :( Więc ja nie jestem za przyciskiem do papieru.

Na obecna chwilę mamy zaakceptowane dwie propozycje:
- kufer z grawerką
- metalowy kubek termiczny z grawerką

Brakuje nam grafiki do napisu nawiązującej do warsztatów :(
Jak nie mamy koncepcji, to chyba trzeba będzie poprosić naszego Guru, może ma jakieś "odpady" które się nadadzą do wygrawerowania :)

--
Pozdrawiam,
Robert


Zgadzam się też nie lubię walających się zbędnych przedmiotów, wolę użyteczne gadżety osobiście dołożył bym jeszcze do zestawu te kombinerki z postu rskup.
A co do napisu to prosty i konkretny uważam za najlepszy Warsztaty z YellowBook Warszawa 24-26.02.2017 i ewentualnie login lub imię uczestnika albo odręczny podpis Mirka.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 9 lut 2017, o 03:58 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2014
Posty: 1475
Pomógł: 167

Poniżej moje pierwsze z pomysłów na napis z grafiką na grawerkę:
Obrazek lub Obrazek
Co Wy na to?

--
Pozdrawiam,
Robert



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 9 lut 2017, o 06:02 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lut 2013
Posty: 94
Lokalizacja: Turek
Pomógł: 5

No grafika jak dla mnie super, podobają mi się dwie.
Chyba ktoś spać nie może:D



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 9 lut 2017, o 07:25 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

rskup napisał(a):
Poniżej moje pierwsze z pomysłów na napis z grafiką na grawerkę:

no Panie! toż ty masz pomysły! ... gratulacje ...

Tylko teraz kwestia jest jedna - skala, w jakich rzeczywistych rozmiarach w osi x i y będzie ten obrazek docelowo. Pytam i podpowiadam zarazem - dlatego, że może się okazać, że po pomniejszeniu będą widoczne np TYLKO największe obiekty. Czyli np młotek, podkowa i największe napisy, reszta może okazać się niewidoczna. To trzeba byłoby teraz skonsultować z firmą która będzie to robić

tak na szybko - jak już to wydaje mi się, że tego typu rozplanowanie tekstów jak na obrazku niżej byłoby pod tym kątem lepsze (nie że ładniejsze - tylko po przeskalowaniu wszystkie napisy powinny być mniej więcej tak samo widoczne)

Obrazek

oczywiście grafika musiałaby być pewnie zrobiona w dużo wyższej rozdzielczości niż ta tutaj przykładowa. Normalnie to powinna mieć minimum 300 dpi

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 9 lut 2017, o 10:27 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2014
Posty: 745
Lokalizacja: Warszawa
Pomógł: 32

No mnie się ten projekt bardzo podoba, chyba raczej ten pierwszy ze słusznymi zmianami zasugerowanymi przez Pana Mirka.
Z pewnością trzeba to skonsultować z firmą, która by to wykonywała i dowiedzieć się jakie może zadrukować pole, bo przecież płaszczyzna boku kubka to spory prostokąt. Chyba, że może są w stanie zadrukować tylko fragment obwodu kubka.
Jeśli można zadrukować większą płaszczyznę to grafika może być z jednej strony, a napisy z drugiej strony kubka.

_________________
.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 9 lut 2017, o 16:53 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2014
Posty: 1475
Pomógł: 167

mirekk36 napisał(a):
Tylko teraz kwestia jest jedna - skala, w jakich rzeczywistych rozmiarach w osi x i y będzie ten obrazek docelowo
Z ustaleniem rozmiarów jest problem, bo nie wybrany jest jeszcze obiekt. Jak będzie to mały kubel metalowy, to może być konieczność odpowiedniej zmiany by było czytelne. Ale jak będzie to duży (np. litrowy ;) ) kufel to tutaj możemy poszaleć :lol: (jedynie może być trochę wyższa opłata za grawerkę).
W firmie w której mają duży wybór kufli (ta z załączonej trochę wyżej oferty) twierdzi, że mają fizyczne ograniczenie 210 x 85 mm na grawerkę. Oraz oczywiście ograniczeniem jest powierzchnia na której grawerują. Musi ona być prosta w przynajmniej jednej osi (czyli nie może to być pękaty kufel).

mirekk36 napisał(a):
tak na szybko - jak już to wydaje mi się, że tego typu rozplanowanie tekstów jak na obrazku niżej byłoby pod tym kątem lepsze
Moja propozycja była robiona w nocy na szybko i też mi część rzeczy w niej nie pasowało. Wrzuciłem ją by zainspirować innych lub posłuchać sugestii i propozycji innych. Mam nadzieję, że jeszcze dopracujemy ją by była idealna :).

mirekk36 napisał(a):
oczywiście grafika musiałaby być pewnie zrobiona w dużo wyższej rozdzielczości niż ta tutaj przykładowa. Normalnie to powinna mieć minimum 300 dpi
Jest jeszcze gorzej :( W większości miejsc chcą w wersji wektorowej. Ale z tym to sobie poradzę. Robiłem już kilka razy zamiany grafiki na wektory do pieczątek :)

--
Pozdrawiam,
Robert

PS. Nie mamy jeszcze wybranego miejsca kupowania gadżetów / robienia grawerek. Ja całkowicie nie mam preferencji. Miejsce pod ręką w Warszawie jest droższe o prawie 20% od ofert internetowych, więc szkoda przepłacać. Ale jeżeli ktoś z Was ma jakieś sprawdzone miejsce w rozsądnych cenach, lub miejsce pod ręką by zobaczyć pierwszy egzemplarz czy dobrze wychodzi, to możemy "wesprzeć" Wasze lokalne firmy i u nich zamówić. A jak jeszcze będzie to uczestnik warsztatów, który to dowiezie na miejsce samochodem, to będzie to ewidentny duży plus danego miejsca :)
Aby nie robić z wątku miejsca reklamowego, to podsyłacie ewentualne propozycje poprzez PW.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 9 lut 2017, o 18:07 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 paź 2013
Posty: 485
Lokalizacja: Siedlce
Pomógł: 9

rskup napisał(a):
Choć ja wolałbym osobiście kubek z grawerką tego typu za 23 zł:
Obrazek

--
Pozdrawiam,
Robert
[/quote]
ooo :shock: fajny i taki "nietłuczący" się :) tylko jeszcze jakby miał większą pojemność dla programisty który ma trudność z ruszeniem się z przed komputera... ;)przynajmniej te 500ml ;) TO biorę... a jeśli nic z tego to jako pamiątka wystarczy mi osobiście wspólna fotografia :)

_________________
Ucz się ucz ,bo po to tutaj jesteś...



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 9 lut 2017, o 19:43 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2014
Posty: 1475
Pomógł: 167

Akurat w tym miejscu gdzie są te kubki mają także inne, w tym znacznie większe, np. 1 litr :)
Miejsce to ma tylko dwie małe wady :(. Nie maja szklanych kufli oraz do 16.02 mają przerwę na ferie.
Ale jest duża szansa że skorzystamy z ich oferty (skłaniam się do tego by zarobić kufle i kubki).

--
Pozdrawiam,
Robert



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Sitemap
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group phpBB3.PL
phpBB SEO