Kanał - ATNEL tech-forum
Wszystkie działy
Najnowsze wątki



Teraz jest 16 kwi 2024, o 22:12


Strefa czasowa: UTC + 1





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 159 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 sty 2013, o 15:39 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 paź 2011
Posty: 8583
Pomógł: 337

To są kpiny znaczy się ---- proszę nagrodę przekazać na cele charytatywne

bo jak nie to doniosę do zielonych ..... ooo :P

_________________
[b]San Escobar! Patria mia! Tu eres como la salud.[/b]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 10 sty 2013, o 15:41 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lis 2011
Posty: 534
Lokalizacja: Mierzyn
Pomógł: 9

SunRiver napisał(a):
To są kpiny znaczy się ---- proszę nagrodę przekazać na cele charytatywne

bo jak nie to doniosę do zielonych ..... ooo :P


Se donos :P

_________________
pozdrawiam
Jachu



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 10 sty 2013, o 15:42 

Pomógł: 0

- Się odwołam,
- a się odwołuj, przez okno, tylko uważaj żebyś nie wypadł...... :P

Ciekawe czy wiecie z czego to ;).



Góra
  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 10 sty 2013, o 15:56 
Offline
Moderator zasłużony dla forum.atnel.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lip 2012
Posty: 3187
Lokalizacja: Kraków - obok FAB5 ATMEL'a
Pomógł: 89

jachu napisał(a):
ja mam z kuluarow inna liste :


3. MirSun

:)


A co to za mutant?



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 10 sty 2013, o 15:57 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 cze 2012
Posty: 102
Pomógł: 2

Smoleń?
Ostry dyżur?

_________________
sig off ;(



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 10 sty 2013, o 15:58 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2012
Posty: 420
Lokalizacja: Poznań
Pomógł: 5

SunRiver napisał(a):

bo jak nie to doniosę do zielonych ..... ooo :P

Ciekawe jakby to wyglądało Sun... podchodzisz do lustra i zaczynasz nawijać? :lol:

_________________
Wysłane z nowego ATB 1.05beta + ATB ETHERNET



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 10 sty 2013, o 15:59 

Pomógł: 0

elkuba napisał(a):
Smoleń?
Ostry dyżur?


Smoleń :P, na chorobowym dokładnie. Widzę, że klasyka znana :).



Góra
  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 10 sty 2013, o 16:11 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 paź 2011
Posty: 8583
Pomógł: 337

Niebo :) wysłałbym PW do Sonixa i Jaglarza i Mirka :P

_________________
[b]San Escobar! Patria mia! Tu eres como la salud.[/b]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 10 sty 2013, o 16:36 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27224
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Jaglarz napisał(a):
jachu napisał(a):
ja mam z kuluarow inna liste :
3. MirSun
:)


A co to za mutant?


No kto wie co to będzie po ZLOCIE jak się naładujemy pigułami atnelowskimi to wyjdą różne klony ;) może nawet

MirSunJagSon ;)

hahahaha nawet jakoś tak azjatycko zabrzmiało

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 10 sty 2013, o 20:50 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 31 paź 2012
Posty: 99
Pomógł: 4

Witam .
Przepraszam za słabą aktywność ale dramatycznie brakuje mi czasu . Pragnę zapytać tylko szanownych forumowiczów , czy jest jakiś kandydat do mojej nagrody za najlepszy nieukończony projekt ? Jeżeli tak to proszę o prezentacje pracy a jeżeli nikogo takiego nie będzie to nagroda wejdzie do głównej puli nagród .
Pozdrawiam .



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 10 sty 2013, o 21:35 
Offline
Moderator zasłużony dla forum.atnel.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lip 2012
Posty: 3187
Lokalizacja: Kraków - obok FAB5 ATMEL'a
Pomógł: 89

Anty nie torpeduj konkurenta. :)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 10 sty 2013, o 22:45 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 paź 2011
Posty: 704
Lokalizacja: Zielona Góra
Pomógł: 75

Panowie, po co te nerwy...
Jest was trzech, konkurencji praktycznie żadnej...
Przegranych nie ma, każdy coś tam wyniesie, a co to się niedługo okaże ;)

_________________
pozdrawiam
phill2k



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 10 sty 2013, o 23:01 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2012
Posty: 420
Lokalizacja: Poznań
Pomógł: 5

pagosa747 napisał(a):
Witam .
Przepraszam za słabą aktywność ale dramatycznie brakuje mi czasu . Pragnę zapytać tylko szanownych forumowiczów , czy jest jakiś kandydat do mojej nagrody za najlepszy nieukończony projekt ? Jeżeli tak to proszę o prezentacje pracy a jeżeli nikogo takiego nie będzie to nagroda wejdzie do głównej puli nagród .
Pozdrawiam .



Jeśli pozwolisz Kolego mam inny pomysł, ale o tym jutro/pojutrze :) Do niedzieli postaram się ogłosić wyniki ... a co :) Potrzymam Was trochę w niepewności :)

_________________
Wysłane z nowego ATB 1.05beta + ATB ETHERNET



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 10 sty 2013, o 23:50 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 14 maja 2012
Posty: 518
Pomógł: 6

fajnie sobie pożartowaliście, ale moim zdaniem to czas najwyższy ogłosić
wyniki, chociażby z szacunku do pracy jaką włożyli startujący w konkursie

...ale to tylko opinia starego zgreda ;)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 11 sty 2013, o 00:00 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 14 maja 2012
Posty: 518
Pomógł: 6

Antystatyczny napisał(a):
E tam, zabawa musi być :D Wireless, konkurs konkursem, ale więzy towarzyskie biorą górę :D

to prawda, dlatego tak długo siedziałem cicho :D



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 11 sty 2013, o 00:15 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 14 maja 2012
Posty: 518
Pomógł: 6

Antystatyczny napisał(a):
A tak na ucho Ci powiem, że po raz pierwszy wystartowałem w jakims konkursie (ale nie mów nikomu) ;)

ja czekam na mój pierwszy raz...
dlatego też chętnie bym Ci przywalił :lol:



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 11 sty 2013, o 12:08 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 maja 2012
Posty: 84
Lokalizacja: Łódź
Pomógł: 2

To prawda. O adc byłem niezłym laikiem ale z pomocą antystatycznego, teraz jest to zrozumialsze.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 11 sty 2013, o 16:02 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 maja 2012
Posty: 84
Lokalizacja: Łódź
Pomógł: 2

GwynBleidD spokojnie już załatwione. Umowa została podpisana więc formalnie zostało wszystko załatwione :)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 11 sty 2013, o 22:04 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2012
Posty: 420
Lokalizacja: Poznań
Pomógł: 5

Dobry na wieczór!
Ale czy dobry? I czy dla wszystkich? To się zaraz okaże :)
Otóż mam wyniki - to już wiecie. I że już ogłosiłem fałszywą listę laureatów, to też już wiecie i że nie ujawnię tej prawdziwej - też wiecie. To co Wy tu robicie skoro wszystko wiecie? :)

Aaaaa ... lubicie czytać bajki na dobranoc? - rozumiem... ale to będzie długa bajka :) Jakże by inaczej? :)

Prolog!
Dziękuję za udział w konkursie tym co wystartowali... niestety nie jestem w pełni usatysfakcjonowany :( Po pierwsze ilością uczestników ... na początku tylu ich było ... byłem pewien, że pojawią się też spoza puli gwarantowanej, ale niestety nikt się nie wyłamał, a i Ci z listy nawalili .... eeeeh

Bardzo żałuję, że machina czasu była nieubłagana dla stałego już uczestnika konkursów wornera, który swoim ostatnim występem pokazał klasę, zwłaszcza jeśli chodzi prezentację pracy! To był klimat. Ale niestety nie wyszło...

Dordzy ATNELowcy? Czy zadanie Was przerosło? Czy było, aż takie trudne... no chyba nie, bo pawcio sobie świetnie dał radę ... a jak widzicie po kodzie nie są to jakieś cuda na kiju. Czy zadanie za bardzo narzucało rozwiązanie? Też nie ... ogrom możliwości ... no więc co? Nie wiem ... widocznie termin był za długi, a zadanie za skomplikowane. Taki jedynie nasuwa mi się wniosek do następnej organizacji konkursów .... no ale powiedzcie co ma być następnym razem, bo każde zadanie polegające na czymś więcej niż: LED_ON;DELAY;LED_OFF;DELAY;JMP_START; będzie wymagało troszkę pogłówkowania i zaangażowania. Właśnie ... może zaangażowania zabrakło... może motywacja była zbyt mała... ale motywacja do czego? Do nauki?, rywalizacji? czy może nagrody bezsensu? Ja wiem, że problemem mógł być rzeczywiście czas ... ale wówczas żaden konkurs nie ma większego sensu jeśli będzie trwał pół roku... bo przez cały czas trwania konkursu będzie cisza i na końcu okaże się, że i tak będzie tylko 3 uczestników.

Jeśli powodem były kiepskie nagrody - przepraszam, ale na lepsze mnie nie stać, bo jestem osobą prywatną, która ma budżet rodzinny jak każdy z Nas ... przy tym trochę zbiorów, którymi postanowiłem się podzielić z kolegami z forum przy okazji dobrej zabawy. Przy okazji wymyślając moim zdaniem bardzo ciekawy podział łupu. Dziękuję tutaj raz jeszcze pozostałym sponsorom! Wiem ile to znaczy!

To nie koniec zjebki! :lol:

Popatrzcie na bardzo fajną nagrodę od pagosa747!!! Też nikt się nie połasił - a wystarczyło coś zacząć, coś napisać... nawet nie ukończyć... przedstawić jakieś założenia i już można było zgarnąć:

Cytuj:
Skromna nagroda przedstawia się następująco :

ATMEGA32A-PU MCU AVR 8-bit 16MHz 32K Microcontroller Six Sleep Modes SRAM
podstawka DIL/DIP 40 0.6
tranzystor 2N3904 10 szt.
3mm białe LED 6000MCD-7000MCD 100 szt.
5 x 7 cm płytka protypowa z laminatu
rezonator 14.7456 MHz 10 szt.
wyświetlacz LCD LCM 1602 16X2 HD44780 Blue Blacklight


No przecież to wspaniały zestaw startowy dla początkujących!!! Zupełnie za friko! Tego to już kompletnie zrozumieć nie mogę dlaczego nikt się nie połasił... widocznie nikomu nie zależało żeby machnąć palcem ...

No dobra koniec tych moich wywodów!

Gratuluję!
I miejsce kolega Krauser
II miejsce kolega Antystatyczny
III miejsce kolega pawcio0928


Teraz małe wytłumaczenie :)
Kolejność miejsc na podium nie miała nic wspólnego z kolejnością zgłoszeń, choć może to tak wyglądać :)

Kolega Krauser przedstawił najbardziej zaawansowany projekt, mimo że skorzystał z gotowych bibliotek to na pewno się napracował żeby zmusić je do działania we własnym projekcie - coś o tym wiem :) Tu też potrzebna jest wiedza i zaangażowanie :) Gratulujemy Ci! :)

Antystatyczny! Stary wyjadaczu :) Jak się tu pojawiłeś na forum miałem chyba właściwe wrażenie, że mało o tym wszystkim wiesz. Postęp Twojej nauki jest godzien podziwu i przegoniłeś mnie po stokroć! Tego najwięcej Ci zazdroszczę, samozaparcia i poświęcenia tak od A do Z AVRkom! Gratulujemy II-go - równie zaszczytnego miejsca!

pawcio! Dałeś radę! I tak szczerze powiem, że Twój projekt podoba mi się tak samo jak i Krausera! I wcale nie chcę Cię pocieszać! Naprawdę mi się podoba... Fajnie, że napisałeś, że pomagał Ci Arek! Ale to tym bardziej miłe dla niego chyba że i Ty mogłeś się zaprezentować! Bierz od niego wzór, a daleko zajdziesz! Cieszę się, że to kolejny Twój wygrany konkurs ... znów 3 miejsce, ale myślę że da CI również wiele satysfakcji.

Na koniec tylko moja refleksja (pisałem o tym w 1 poście) - może to chamstwo z mojej strony, ale spostrzeżenie mam takie, że Wasze układy pracują zbyt dynamicznie tzn - nie widać że przedstawiają muzykę, którą analizują. Układ z 1 m-ca działa zbyt dynamicznie (czyt. chaotycznie) autor pisze o tym w swoim rozwiązaniu więc mam nadzieję że mi wybaczy, Antystatyczny z kolei wybrał metodę oscyloskopu, która moim zdaniem niezbyt dobrze prezentuje muzykę (już kilkanaście lat temu w Winampie niezbyt lubiłem ten sposób wizualizacji). VU-metr pawcia... może na wejściu wystarczyłby jakiś kondensatorek ... który zmniejszyłby wahania, albo zbudować prosty filtr DP. Tyle uwag - wybaczcie za niezbyt czułe słówka :P

No to teraz pozostał już tylko podział łupów no i konkurs można uznać za zakończony. Lista nagród jest znana z pierwszego postu. Moja propozycja jest tylko taka - jeśli oczywiście przystanie na to sponsor pagosa747. Skoro nikt się nie pokusił żeby spełnić Twoje warunki proponuję nagrodę przesunąć do następnego konkursu ... w mojej głowie już coś się kroi ... co Ty na to?

Nagrody rozdam "poza anteną", a końcową listę ogłoszę jak na PW zbiorę komplecik :) Jako pierwszego proszę o kontakt Krausera - zresztą PW już poleciało! :) Czekam! :)

Jeszcze raz gratuluję. Trzymajcie się i powodzenia! :)

NIEBO!™

Mam nadzieję, że nie zostanę wyrzucony z forum za wszystkie powyższe słowa :)

_________________
Wysłane z nowego ATB 1.05beta + ATB ETHERNET



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 11 sty 2013, o 22:13 
Offline
Moderator zasłużony dla forum.atnel.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lip 2012
Posty: 3187
Lokalizacja: Kraków - obok FAB5 ATMEL'a
Pomógł: 89

Bajkopisarz i tyle.

Dać mu "Anielkę" do zrecenzowania to napisze 12 tomów. :lol:



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 11 sty 2013, o 22:22 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2012
Posty: 420
Lokalizacja: Poznań
Pomógł: 5

Rok mamy 2013 ... jakbym napisał 12 to pokusiłym się o jeszcze jeden :)

_________________
Wysłane z nowego ATB 1.05beta + ATB ETHERNET



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 11 sty 2013, o 22:35 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27224
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

No to gratulacje zwycięzcom ;) i szkoda że więcej nie stanęło w szranki .... ale może się to poprawi...

NIEBO! ... jeśli będzie jakiś kolejny konkurs to postaram się też o nim wspomnieć na Facebooku - może to coś pomoże aby zwerbować więcej chętnych ?

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 11 sty 2013, o 22:45 
Offline
Moderator zasłużony dla forum.atnel.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lip 2012
Posty: 3187
Lokalizacja: Kraków - obok FAB5 ATMEL'a
Pomógł: 89

Ty zapraszaj na Facebooku na forum. ;-)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 11 sty 2013, o 23:08 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 paź 2011
Posty: 704
Lokalizacja: Zielona Góra
Pomógł: 75

Gratulacje dla wszystkich nagrodzonych :)

Z racji tego że nikt nie pokusił się o wykorzystać w swoim projekcie MIDI, nagroda niespodzianka nie zostanie wręczona, ale jak to mówią co ma wisieć nie utonie - nagroda awansem przechodzi na kolejny konkurs.

_________________
pozdrawiam
phill2k



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 11 sty 2013, o 23:16 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 maja 2012
Posty: 84
Lokalizacja: Łódź
Pomógł: 2

Gratuluje wszystkim (organizatorom, sponsorom i oczywiście współzawodnikom) i oczywiście dziękuję za przyznanie zaszczytnego 3 miejsca na które coraz częściej z dalszych się wspinam,



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 11 sty 2013, o 23:28 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 31 paź 2012
Posty: 99
Pomógł: 4

Witam .
Gratuluję Wszystkim uczestnikom i jednocześnie zwycięzcom tego konkursu .
Ze swej strony mogę powiedzieć tylko tyle , że pomimo iż jestem kompletnie zielony z AVR ( udało mi się przeczytać ze 30 stron z pierwszej książki pana Mirka i zainstalować Eclipse z toolchainem Atmel ) to wiem ile potrzeba wysiłku aby ukończyć ( podkreślam UKOŃCZYĆ nie zacząć ) jakikolwiek , nawet najprostszy z pozoru projekt .

Moją nagrodę przeznaczyć chciałem właśnie dla tych osób , którym z jakichś powodów to by się nie udało ale jeżeli takowych tym razem nie ma i nikt nie ma nic przeciwko to oczywiście przystanę na propozycję NIEBO! i poczekam na następny konkurs z wysłaniem mojej nagrody .

Tak na marginesie do organizatora NIEBO!, postaraj się aby następny konkurs był w miarę trudny , gdyż dzisiaj cały dzień ( czyli kilkanaście minut czasu dla siebie ) spędziłem czytając specyfikację Raspberry Pi http://www.raspberrypi.org/ i nie chcę rzucać słów na wiatr bo nie lubię robić z gęby cholewy ale całkiem możliwe , że następnym razem za sponsoruję taki właśnie wynalazek .

Jeszcze raz wielce gratuluję zwycięzcom i pozdrawiam Wszystkich forumowiczów .



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 12 sty 2013, o 08:11 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2012
Posty: 420
Lokalizacja: Poznań
Pomógł: 5

Aha ... w mojej "Anielce" nie zaznaczyłem, iż werdykt 4 członków Komisji był jednogłośny :)

------------------------ [ Dodano po: 19 minutach ]

@pagosa747 - Dziękuję, że się ze mną zgadzasz :) Po drugie - jeśli nagrodą w następnym konkursie miałoby być to o czym wspominasz i miałby być "trudny" to musi być zorganizowany przez kogoś z forum "wyższych lotów" niż ja :) Właśnie ... może konkurs był za łatwy, dlatego niewielu chciało się startować do takiej popierdułki, choć z drugiej strony problem można było tak skomplikować, że szok, więc.... hmmmm

W sumie rezasurmar pisał: Ciekawe co to będzie.....hmmmm, z chęcią pobawił bym się transivierami 433Mhz....
elkuba: A może ogólnie transmisja bezprzewodowa (podczerwień, RF, gołąbek pocztowy itp.)?

Może jest to jakiś zalążek następnego zadania konkursowego ... kto wie :)

_________________
Wysłane z nowego ATB 1.05beta + ATB ETHERNET



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 12 sty 2013, o 10:37 
Offline
Nowy

Dołączył(a): 23 wrz 2012
Posty: 6
Lokalizacja: Jelenia Góra
Pomógł: 0

Gratuluję organizacji konkursu, mimo że w nim nie brałem udziału, z powodu braku zestawu ATB. Wątek śledziłem, bo byłem przekonany, że znajdzie się wiele rozwiązań... ale przynajmniej poszliście w jakość, a nie ilość - dlatego gratuluję udanych projektów. Jeżeli mam być szczery to chyba jeszcze nie widziałem takiego konkursu, w którym było więcej nagród niż uczestników :) A no i przy okazji - witam na forum.

_________________
sig off ;(



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 12 sty 2013, o 11:09 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2012
Posty: 420
Lokalizacja: Poznań
Pomógł: 5

Ooooooooooo bardzo dziękuję za miłe, ciepłe i pokrzepiające słowa :) heheh swoją drogą teraz do mnie dotarło, że JURY też było liczniejsze :lol: Witamy na forum i zapraszam do udziału w następnym konkursie :)

_________________
Wysłane z nowego ATB 1.05beta + ATB ETHERNET



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 12 sty 2013, o 11:47 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27224
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Dokładnie panie Wojciech89 witamy na forum i zapraszamy do naszych konkursów ;) jak widać nasz przodownik NIEBO! ostatnio prym w tym wiedzie ;) zacny to organizator.

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 159 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Sitemap
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group phpBB3.PL
phpBB SEO