Kanał - ATNEL tech-forum
Wszystkie działy
Najnowsze wątki



Teraz jest 28 mar 2024, o 12:25


Strefa czasowa: UTC + 1





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 gru 2016, o 12:53 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2014
Posty: 54
Lokalizacja: Zabrze
Pomógł: 1

Witam wszystkich forumowiczów przeglądających to ogłoszenie.

Sprzedaję moje elektroniczne zdobycze ze względów osobistych niestety.

Wiec przedmiotem sprzedaży jest/są:
1:)
Elementy elektroniczne w dwóch kartonach jak na zdjęciach po naprawach i rozbiórkach róznej maści sprzętu rtv, upsów itd itp. Znajdują się tam radiatory, panele, tranzystory, całe końcówki mocy z radiatorami i tranzystorami, płyty i moduły z gniazdami, wyświetlacze vfd, i całej maści różne układy scalone. Doskonałe pole doświadczalne dla konstruktorów.
Cena jaka mnie interesuje za oba pudła to 100zł plus jakieś 30zł za wysyłkę bo waga tego to jakieś 10kg, ewentualnie (proszę spojrzeć na koniec ogłoszenia).

ObrazekObrazekObrazek

2:)
Analizator widma jak na zdjęciach poniżej w czarnej obudowie z czterema guziczkami i czerwonymi matrycami. Sprzedaję całe urządzenie wraz z zasilaczem atx. Wewnątrz zanajduje się zestaw atb 1.04 wraz z wyświetlaczem 2x16, 4x MAX7219 plus matryce 8x8, płyta z filtrami BPF 28 częstotliwości (tercjowe z pominięciem czterech częstotliwości, trzech najniższych i 20khz). Funkcja automatycznego zegara z układu pcf który znajduje się w zestawie atb. Nabywca zrobi już z tym co chce, na maila kupującemu mogę wysłać program w C analizatora napisany w Eclipsie.

Cena 250zł z wysyłką lub (proszę spojrzeć na koniec ogłoszenia).

ObrazekObrazekObrazek

3:)

Mój niedokończony projekt z działu DIY "przedwzmacniacz audio wieloformatowy" wyglądający troche lapiej niż pająk złożony na stole... no ale brak czasu.
Urządzenie jak w opisie z DIY dorobiło się jeszcze selektora sygnału HDMI. Zdjęcia poniżej i ostatni filmik z działu (DIY "przedwzmacniacz audio wieloformatowy") przedstawiają przedmiot sprzedaży.
Ktoś poprostu zrobi może z niego coś ładnego lub wykorzysta na częsci.
W cenie są również zapasowe układy przeznaczone do naprawy tj: 2x STA310 oraz 2x PCM1680 zakupione niedawno legalnie oczywiście. Poniżej na zdjęciach dowody zakupu oraz układy.
Kończąc pomału opis, kompletne urządzenie wraz z układami (w środku czyli shield m128, pamieć, wyświetlacz vfd itd...)oraz układami dokupionymi i programem w C pisanym w Eclipsie (na przełomie 2014 i 2015 roku gdzie uczyłem się dopiero programować) wyceniam po kosztach samej elektroniki nie wliczając nic więcej na 500zł. Taka cena mnie interesuje.
Trochę dużo ale jak pisałem wyżej układy scalone wygenerowały taką cene.

ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek


Osoby zainteresowane zakupem proszę o kontakt na PW.
W okolicach Zabrza możliwy dowóz lub odbiór osobisty przez zainteresowane osoby po wcześniejszym kontakcie.
Tym mieszkającym dalej wysyłam kurierem.
Jeśli zapomniałem o czymś napisać informacji udzielę telefonicznie 787104146.

PS. Zdjęcia robione telefonem więc jakość pozostawia swoje do życzenia.

Mam nadzieje że nie naruszyłem zasad działu.
Pozdrawiam Paweł.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Sitemap
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group phpBB3.PL
phpBB SEO