Kanał - ATNEL tech-forum
Wszystkie działy
Najnowsze wątki



Teraz jest 23 kwi 2024, o 18:33


Strefa czasowa: UTC + 1





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 cze 2016, o 16:39 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 16 lis 2013
Posty: 144
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 0

Po hektogodzinach przekopywania internetów natknąłem się na zupełnie nic. Mógłby ktoś zarzucić linkiem do logicznego poradnika dotyczącego programowania w języku C (AVR)? Ale takiego dla totalnie zielonych, bo dosłownie wszystkie poradniki są dla osób które są na co najmniej podstawowym poziomie, albo 70% suchej teorii, reszta praktyki i "weź sobie połącz".

*A dokładniej chodzi o oprogramowanie co najmniej 10 rejestrów 74HC595 (klawiatura matrycowa, 17 cyfr wyświetlaczy 7seg, przekaźniki)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 14 cze 2016, o 17:05 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27225
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Toż masz to w Bluebooku, który niby pokazujesz w podpisie że masz - i nie chce ci się nawet do niego zajrzeć ? tylko tracisz czas na kopanie w internecie ? ... szczerze podziwiam

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 14 cze 2016, o 17:16 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 16 lis 2013
Posty: 144
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 0

Niestety książka nie jest napisana językiem dla początkujących ;) Nie jestem jedynym, który nie jest w stanie się z niej nic nauczyć.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 14 cze 2016, o 17:28 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 05 lut 2014
Posty: 252
Lokalizacja: obok Częstochowy
Pomógł: 14

Nie ma to jak dobry żart :lol:



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 14 cze 2016, o 17:31 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 16 lis 2013
Posty: 144
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 0

Jeszcze nie zacząłem żartować, a już się śmiejesz? To można leczyć ;)

Jak ktoś C ma w małym palcu i patrzy na banalne przykłady z książki to wiadomo, że jest to proste. To, że Ty wszystko rozumiesz to nie znaczy, że każdy ;)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 14 cze 2016, o 17:39 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 08 mar 2014
Posty: 390
Lokalizacja: Głogów
Pomógł: 11

Zanim kupiłem BB nie miałem zielonego pojęcia o C. Jedynie przez rok bawiłem się w Bascomie, Po dwukrotnym przeczytaniu Bluebooka, sądzę że język C jest prostszy a na pewno przyjemniejszy niż bascom. Mimo iż nie znam wszystkich jego tajników to jestem w stanie sobie zaprogramować to co chcę. Więc Bluebook na pewno jest napisany językiem dla początkujących ;)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 14 cze 2016, o 17:45 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2013
Posty: 795
Lokalizacja: Poznań
Pomógł: 59

Jeśli zaczniesz czytać książkę od początku a nie od przykładów, to zrozumiesz C.

Wiem z autopsji, bo przed BB nie znałem się na programowaniu, a teraz sam zobacz...



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 14 cze 2016, o 17:46 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 01 cze 2013
Posty: 56
Pomógł: 1

Masz wszystko od 0 w BB, do tego poradniki na YT. Nawet jeżeli nigdy niczego nie programowałeś, to bez problemu się nauczysz. Wystarczy poczytać i przede wszystkim zacząć programować samemu.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 14 cze 2016, o 17:50 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 16 lis 2013
Posty: 144
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 0

Przeczytałem całego BB, oglądałem kilka poradników na YT i prócz ustawiania kierunków portów itp nie rozumiem nic. Mogę wrzucić jakiś kod który działa, ale żeby przerobić go do własnych potrzeb to jest wklejanie kodu na zasadzie "a może tak zadziała". Wcześniej próbowałem trochę w Bascomie, który jest dla mnie o wiele bardziej intuicyjny i zrozumiały. Na C uparłem się, ze względu, że Bascom to zło i program powinien być zrobiony jak należy.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 14 cze 2016, o 17:54 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 mar 2015
Posty: 202
Pomógł: 15

To co to dopiero będzie jak zaczniesz żartować :) Powiem Ci, że natknąłem się na wiele pozycji nt. C i z tak przyjemnym i prostym językiem jak ten w wykonaniu Mirka nie spotkałem się nigdzie. BB, GB plus videoporadniki to jest to co na początek na pewno wystarczy...na początek i środek i do czasu samodzielnego ogarniania tematów z C. Powiem inaczej, prościej chyba się już nie da.
Pozdrawiam i dodam, że nie jest to kryptoreklama książeczki są po prostu znakomite.

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 14 cze 2016, o 18:06 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 mar 2015
Posty: 202
Pomógł: 15

Bascom to nie jest zło. Po prostu bez, znajomości asemblera nie wyjdziesz poza ramy nakreślone przez twórców bascoma. Proponuje Ci nie wklejać na zasadzie "a może tak zadziała" tylko zacząć myśleć nad tym dlaczego to działa tak a tak. Zacznij pisać kod, zadawać pytania nikt Cię tu nie wyśmieje nawet gdy pytania będą laickie a gdy rozpoczniesz samodzielnie małymi kroczkami zapewne dojdziesz do tego co chcesz osiągnąć. Nie poddawać się, C to nie kobieta da radę go zrozumieć.

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 14 cze 2016, o 18:06 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2014
Posty: 356
Lokalizacja: Pruszków
Pomógł: 15

Witaj choć nie znam ciebie to sądzę, że jesteś młody i chciałbyś dostać od razu wszystko na talerzu.
Tak to tylko w filmie Matrix podłączali wtyczkę do mózgu i wgrywali wiedzę.
Niestety w życiu nic tak nie ma.
Aby czegoś się nauczyć trzeba być zmotywowanym.
Zrobiłeś już bardzo dobry krok kupując blue-booka ale zanim zaczniesz czytać proponował bym ci obejrzeć kilka poradników.

https://www.youtube.com/watch?v=LiQcVSPkT6M

Jeśli nie znasz się na elektronice to pooglądaj sobie poradniki

https://www.youtube.com/user/ElektroPrzewodnik

Po tym możesz zacząć czytać no i jeśli naprawdę chcesz czegoś się nauczyć to tutaj u naszego Mentora Mirka na pewno się nauczysz.

Wiem ze swojego doświadczenia, że nie jest to łatwe i wymaga dużo chęci ale przede wszystkim trzeba się nie poddawać.
Ja z elektroniką nie miałem problemów bo od dziecka się interesuję elektroniką i jestem samoukiem.
A skończyłem zawodówkę naprawa pralek i lodówek przezwajanie silników elektrycznych.

Pozdrawiam Paweł



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 14 cze 2016, o 18:34 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 02 maja 2015
Posty: 100
Lokalizacja: Malbork
Pomógł: 12

Jak zaczynałem startować z C i AVR też dużo szukałem. Nawet kilka poradników próbowałem przerobić... ale.. albo nie było tłumaczone od podstaw... albo był tłumaczony sam C... albo składnia C była z poprzedniej epoki i nic nie działało...
Nie miałem pojęcia o programowaniu i tak naprawdę dopiero wystartowałem z poradnikami Mirka i BB... na moje nie ma nic lepszego... Powoli robić przykłady... jak wyjdą trochę pozmieniać podłączenia... komponenty... itd... przerobić kod do swoich potrzeb... i zaczyna się łapać wszystko.
Jedyne czego Mirek nie może nam dać do samozaparcia... bo nie jest łatwo... Trzeba powalczyć trochę i się zaangażować. I oczywiści poświęcić odpowiednio dużo czasu na próby, błędy i eksperymenty...

Lepszej i łatwiejszej drogi chyba już nie ma w tym temacie. Wszystko tłumaczone od podstaw na piśmie i wideo poradnikach. A dodatkowo wspaniałe wsparcie na tym forum... Po prostu prościej się już nie da...

W razie problemów w nauce zawsze możesz zadać pytanie na forum... i pojawi się odpowiedź...



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 14 cze 2016, o 18:40 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 16 lis 2013
Posty: 144
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 0

Tylko, że prawie na każde pytanie otrzymuje się odpowiedź "wszystko jest w BB". Nie chodzi o to, żeby ktoś mi napisał program a ja powiem "dziękuję". Sam chcę uruchomić swój twór, tylko potrzebuję wskazówek dla zielonych w C, a jak już wspomniałem BB dla mnie taki nie jest.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 14 cze 2016, o 18:44 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 mar 2015
Posty: 202
Pomógł: 15

No dobrze a napisałeś już jakieś fragmenty kodu jakiś algorytm jak zamierzasz rozgryźć temat??

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 14 cze 2016, o 18:48 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 02 maja 2015
Posty: 100
Lokalizacja: Malbork
Pomógł: 12

kRetman4 napisał(a):
Tylko, że prawie na każde pytanie otrzymuje się odpowiedź "wszystko jest w BB".
- oj.. to z czytanie kolega ma też problem... Jest sporo tematów, które tłumaczą totalne podstawy i co ciekawe... są nawet porządne odpowiedzi za które użytkownicy dziękują bo okazały się przydatne...
Może po prostu napisz z czym masz problem... co wytłumaczyć... i rozmowa nabierze większego sensu.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 14 cze 2016, o 19:04 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 16 lis 2013
Posty: 144
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 0

Jedynie czego jestem pewien to tego jak to ma wszystko działać. Kodu można powiedzieć, że prócz szkieletu nie mam. Udało mi się wysłać jakieś dane przez rejestr na wyświetlacze i efekt był widoczny - nie do końca taki jaki miał być, ale to na pewno wina kodu. Teraz próbuję oprogramować klawiaturę matrycową która jest połączona z multipleksem wyświetlaczy.

Mówiąc w bardzo dużym skrócie:
- Jest 9 wyświetlaczy - 8 dwucyfrowych i 1 jednocyfrowy. Pod każdym z nich są przyciski "-" i "+".
- na wyświetlaczu jednocyfrowym zmieniamy wartość w przedziale 1-4 co 1
- na wyświetlaczach dwucyfrowych zmieniamy wartość w przedziale 0-10 co 0,5

O reszcie na chwilę obecną nie myślę, jeśli tego nie jestem w stanie ogarnąć.

*wiem na jakiej zasadzie to wszystko działa, ale nie potrafię tego oprogramować



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 14 cze 2016, o 19:19 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 04 cze 2013
Posty: 518
Pomógł: 26

kRetman4 napisał(a):
Jedynie czego jestem pewien to tego jak to ma wszystko działać. Kodu można powiedzieć, że prócz szkieletu nie mam. Udało mi się wysłać jakieś dane przez rejestr na wyświetlacze i efekt był widoczny - nie do końca taki jaki miał być, ale to na pewno wina kodu. Teraz próbuję oprogramować klawiaturę matrycową która jest połączona z multipleksem wyświetlaczy.

Mówiąc w bardzo dużym skrócie:
- Jest 9 wyświetlaczy - 8 dwucyfrowych i 1 jednocyfrowy. Pod każdym z nich są przyciski "-" i "+".
- na wyświetlaczu jednocyfrowym zmieniamy wartość w przedziale 1-4 co 1
- na wyświetlaczach dwucyfrowych zmieniamy wartość w przedziale 0-10 co 0,5

O reszcie na chwilę obecną nie myślę, jeśli tego nie jestem w stanie ogarnąć.


Założenia masz :)
No to teraz do dzieła:)
Ja bym zrobił tak najpierw opanował bym wyświetlanie na jednym wyświetlaczu potem na dwóch a na końcu połączył bym opanowane techniki :)

Jeśli wyświetlałeś coś i nie działało tak jak należy a nie mogłeś znależć błędu to wstaw kod ktoś ci podpowie a przy okazji wytknie błędy jak nie uczyć się pisać kodu

_________________
Przewodnik|Sterownik akwariowy



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 14 cze 2016, o 19:22 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 mar 2015
Posty: 202
Pomógł: 15

No to Panie weź sobie zamiast tych 9 wyświetlaczy jeden i doprowadź do tego aby zamiast "coś" zaczęła Ci się wyświetlać konkretna cyferka. Rejestr zostaw sobie na dokładkę. No i zapodaj ten "szkielet" co Ci te cosie wyświetlają.

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 14 cze 2016, o 19:24 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 mar 2015
Posty: 202
Pomógł: 15

O widzę, że się powielamy:)

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 14 cze 2016, o 19:51 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 16 lis 2013
Posty: 144
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 0

To dość logiczne, że zacznę od jednego wyświetlacza a nie od wszystkich na raz :D Udało mi się wyświetlić licznik tak jak w poradniku na YT (od 6000 do 0), z tym, że pojawiały się jakieś krzaki i mimo, że wysłałem dane na jeden rejestr/ 4 cyfry to wszystko miałem porozrzucane i były cuda na wszystkich wyświetlaczach, w tym gdzieś licznik.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 14 cze 2016, o 19:58 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 mar 2015
Posty: 202
Pomógł: 15

Myśle, że masz babola w deklaracji zmiennych. 15 linijka kodu.

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 14 cze 2016, o 20:00 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 04 cze 2013
Posty: 518
Pomógł: 26

kRetman4 napisał(a):
Udało mi się wyświetlić licznik tak jak w poradniku na YT (od 6000 do 0), z tym, że pojawiały się jakieś krzaki i mimo, że wysłałem dane na jeden rejestr/ 4 cyfry to wszystko miałem porozrzucane i były cuda na wszystkich wyświetlaczach, w tym gdzieś licznik.


Czyli prawie udało ci sie osiągnąć to co na youtube :) Więc nie jest źle
To teraz żeby doszlifować wyświetlanie to przydał by sie kod żeby nie odsyłać cię do BB

Bo z tego opisu to ciężko wywróżyć co robisz źle :)

adamBo napisał(a):
Myśle, że masz babola w deklaracji zmiennych. 15 linijka kodu.

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

O jasnowidz :) kolego nie chwaliłeś się tymi zdolnościami . Więc skorzystam z okazji jaki wynik będzie Polska- Niemcy bo nie wiem jak obstawiać :D ;)

_________________
Przewodnik|Sterownik akwariowy



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 14 cze 2016, o 20:11 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 mar 2015
Posty: 202
Pomógł: 15

Na razie mogę powiedzieć, że Islandia remisuje z Portugalią a co do mojego jasnowidztwa nie wiem jak skłonić naszego kolegę do pokazania kodu, chociaż chyba stawiam na byka w podłaczeniu wyświetlacza.

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 14 cze 2016, o 20:58 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 16 lis 2013
Posty: 144
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 0

Skleiłem taki kod, żeby sprawdzić czy wszystko działa no i na chwilę obecną jest ok. 8mki się wywijają od lewej do prawej i z powrotem. Chociaż to żaden wyczyn.

Składnia: [ Pobierz ] [ Ukryj ]
język c
Musisz się zalogować, aby zobaczyć kod źródłowy. Tylko zalogowani użytkownicy mogą widzieć kod.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 14 cze 2016, o 21:18 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27225
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

kRetman4 napisał(a):
Przeczytałem całego BB, oglądałem kilka poradników na YT i prócz ustawiania kierunków portów itp nie rozumiem nic.

I bardzo dobrze - to normalny objaw - że gdy się przeczyta książkę to się jeszcze od razu natychmiast nic nie umie. Książka pozwala się uczyć, robić po kolei ćwiczenia - na to potrzeba czasu a ty byś chciał jak z czarodziejską różdżką

PSTRYK !

i nagle po przeczytaniu - jak w BAŚNI tysiąca i czterech nocy - śmigasz w programowaniu w C jak zając po łące ;) To jest twój problem panie kochany... Dokładnie jak koledzy wyżej piszą - Ty KOMPLETNIE sobie odpuściłeś uczenie się małymi kroczkami - tylko lecisz jak przecinak przez książkę i piszesz - że nic nie rozumiesz ... sorry ... ale to bzdura - można czegoś nie zrozumieć i to wielu rzeczy - ale zwykle czytelnicy zatrzymują się i .... i co robią ?

Pytają o konkretne rzeczy - widać jak startują od najprostszych rzeczy - od migania diodą od ustawiania kierunków i zanim przejdą do kolejnego rozdziału to wałkują te PODSTAWY - włączając jeszcze kilka diod i pytając i ćwiczenia itd itp

a ty ? .... kompletnie omijasz PODSTAWY - KOMPLETNIE jak widać ominąłeś teorię bo NAWET nie zadałeś pytania jakiegoś np o co chodzi w tym ustawianiu portów albo o co chodzi w przesunięciach bitowych albo jak zrozumieć wskaźniki .... nieeee po co ? Na choinkę ci to ;) ... oj znam ja takich ;) a później zaglądają do dalszych rozdziałów i mówią

Bleeee ta książka jest BLEEEE nic nie rozumiem .... brzydka książka tylko dla zaawansowanych w C

sorki ale tak to wynika z twoich powyższych wypowiedzi

--------------------------------------------------------------------------

jeśli zaś chodzi o rejestry przesuwne to widać też że KOMPLETNIE nie oglądasz nawet moich poradników wideo albo na blogu a tu co masz? proszę bardzo:

http://mirekk36.blogspot.com/2013/09/re ... stawy.html

albo

http://mirekk36.blogspot.com/2013/10/at ... robic.html

łącznie z książką i z tymi poradnikami MNÓSTWO czytelników startujących od ZERA zrobiło kupę własnych projektów, którymi się nawet pochwalili w dziale DIY na naszym forum

------------------------------------------------------

więc weź się w garść i zacznij się normalnie po kolei uczyć - ale po kolei a nie na wyrywki a gdy czegoś po drodze nie rozumiesz to ZADAWAJ tu pytania - po to jest to forum - korzystaj garściami ile wlezie zamiast płakać wbijając się nagle w środek książki, że nic nie rozumiesz

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 14 cze 2016, o 21:40 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 25 lip 2013
Posty: 2561
Pomógł: 126

I sciagnij AVPlayer, korzystaj z gotowych zakladek i dodawaj swoje do istotnych miejsc w filmikach.

Sent from my mobile.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 14 cze 2016, o 22:22 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08 gru 2013
Posty: 366
Lokalizacja: Wałbrzych
Pomógł: 7

Panie kolego .Ja miałem podobnie. A powiem ci gdzie był błąd. BASCOM. Ja nie mówię że jest zły ale zbija z tropu. Musisz zapomnieć o nim . Tak samo jak ty przeczytałem całą książkę i dalej nie rozumiałem. Rada? zacznij ćwiczyć z poradnikami i robić zadania z BB. Jak czegoś nie zrozumiesz pytaj . W języku C miałem tak że robiłem zadania i nie do końca rozumiałem aż przyszedł poradnik o oledach i podczas pisania biblioteki analizując funkcję po funkcji nagle załapałem o co chodzi, jak to działa. I od tamtej pory to tak jak bym przeskoczył na szczyt i teraz biegł z góry . Mimo ze jestem początkującym już od 3 lat to radzę sobie z różnymi projektami a jak czegoś nie wiem to jest taka strona wiesz www.forum.atnel.pl i tak koledzy ci podpowiedzą , pomogą rozwiązać problemy.


Życzę przyjemnej zabawy.


Autor postu otrzymał pochwałę

_________________
sig off ;(



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 15 cze 2016, o 07:03 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 04 cze 2013
Posty: 518
Pomógł: 26

Kolego super pokazałeś kod to może teraz mała analiza ?
Składnia: [ Pobierz ] [ Ukryj ]
język c
Musisz się zalogować, aby zobaczyć kod źródłowy. Tylko zalogowani użytkownicy mogą widzieć kod.


Przyznam się że przeczytałem kilka razy BB ale tam nie widziałem takiego zapisu :) Więc na dzień dobry zły nawyk pisania kodu :)

_________________
Przewodnik|Sterownik akwariowy



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 15 cze 2016, o 07:24 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 sty 2016
Posty: 1148
Lokalizacja: Kraków
Pomógł: 93

Jest w BB podobny zapis. Podpisany: "tak nie rób!" ;)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Sitemap
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group phpBB3.PL
phpBB SEO