Kanał - ATNEL tech-forum
Wszystkie działy
Najnowsze wątki



Teraz jest 19 kwi 2024, o 14:37


Strefa czasowa: UTC + 1





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: O co chodzi
PostNapisane: 23 gru 2015, o 08:34 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 25 sty 2014
Posty: 185
Lokalizacja: Działoszyn
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 8

Szukam sobie informacji o esp wifi na forum , i zauważyłem coś dziwnego
każdy wątek zostaje zablokowany z informacja ze na stronie sunduino jest wiecej informacji.
Chciałbym wiedzieć dlaczego nie wolno rozmawiać na temat tego bardzo ciekawego mouduliku



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
 Tytuł: Re: O co chodzi
PostNapisane: 23 gru 2015, o 08:47 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 22 sty 2014
Posty: 1806
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 168

Bo jest to kourencyjny do ATB WiFi moduł, w dodatku gorszy. A jeżeli jeszcze nie zauważyłeś ATNEL to forum pomocy technicznej dla produktów tej firmy.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
 Tytuł: Re: O co chodzi
PostNapisane: 23 gru 2015, o 09:32 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27224
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Nefarious19 napisał(a):
Bo jest to kourencyjny do ATB WiFi moduł, w dodatku gorszy

O ile nie chciałbym zajmować stanowiska co do drugiej części tego zdania i się na temat porównań wypowiadać, to ZDECYDOWANIE mówię to niejednokrotnie, że firma Atnel zajmuje się sprzedażą i promocją modułów ATNEL-WIFI232-T

http://atnel.pl/atnel-wifi232-t.html

Obrazek

https://www.sklep.atnel.pl/pl/p/Pakiet- ... -PROMO/113

i dla tych modułów prowadzimy wsparcie także na tym forum, trudno tego nie zauważyć.

odnośnie modułów ESP mowa jest na wielu forach w internecie, więc w czym problem ? Ja sam osobiście polecam tu zawsze blog kolegi SunRivera http://www.sunduino.pl/ który opisuje te moduły - więc w czym problem pytam po raz drugi ?

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
 Tytuł: Re: O co chodzi
PostNapisane: 25 gru 2015, o 16:18 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 25 sty 2014
Posty: 185
Lokalizacja: Działoszyn
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 8

w tym ze szanowny kolega sunriver opisuje to po "łepkach" jego opis jest dla wersji jak się nie mylę esp8266 v1
i nie opisuje konkretów dlaczego należy tak a tak podłączyć tylko ze to musi byc tu a tamto tu , a jak ktoś ma moduł nowszy?
to już z tak ogólnikowego tłumaczenia niczego nie zrozumie .
Cały czas byłem w przekonaniu że to forum jest dla pasjonatów elektroniki i oprócz tego daje wsparcie dla produktów atnel ale widać ze się myliłem .
A skoda bo to jedyne forum gdzie można dostać rzeczową w większości przypadków odpowiedz .



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
 Tytuł: Re: O co chodzi
PostNapisane: 25 gru 2015, o 16:38 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 22 sty 2014
Posty: 1806
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 168

karolek, w Internecie jest pełno na temat tych modułów. Jak Ci się nie chce poszukać to masz problem. Na tym forum panują pewne niepisane zasady uczciwości i dobrego smaku wypowiedzi. Skoro Ci się nie podoba to idź na inne fora choć z taką postawą to i tak za długo nie pobędziesz.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
 Tytuł: Re: O co chodzi
PostNapisane: 25 gru 2015, o 16:54 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 25 sty 2014
Posty: 185
Lokalizacja: Działoszyn
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 8

ale ja nie napisałem że mi sie nie podoba , a tym bardziej że nie szukam na inny forach jasne?
napisałem nawet że bardzo mi sie podoba na tym forum, prosze czytać ze zrozumieniem ok?

karolek napisał(a):
Cały czas byłem w przekonaniu że to forum jest dla pasjonatów elektroniki i oprócz tego daje wsparcie dla produktów atnel ale widać ze się myliłem .
A szkoda bo to jedyne forum gdzie można dostać rzeczową w większości przypadków odpowiedz .


czy w tym zdaniu jest coś nie tak?



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
 Tytuł: Re: O co chodzi
PostNapisane: 25 gru 2015, o 18:09 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27224
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

karolek napisał(a):
w tym ze szanowny kolega sunriver opisuje to po "łepkach"

Gdyby nie fakt, że na tym forum obowiązują jak słusznie napisał inny kolega:

Nefarious19 napisał(a):
Na tym forum panują pewne niepisane zasady uczciwości i dobrego smaku wypowiedzi.

I zarówno on, oraz wielu innych - poza tym, że to rozumieją bez słów to jeszcze wolą aby tak było - nie potrzeba do tego żadnych regulaminów ...

Więc gdyby nie fakt, że obowiązują tutaj te niepisane zasady to na tą wypowiedź, aż jeszcze raz ją zacytuję:
karolek napisał(a):
w tym ze szanowny kolega sunriver opisuje to po "łepkach"


odpowiedział bym z chęcią w takim samym stylu - no ale bym przegiął i złamał nasze niepisane zasady .....

Muszę jednak wspomnieć - że jest to wypowiedź godna potępienia, że jest to MEGA ROSZCZENIOWA postawa - nie dość, że dostałeś podpowiedź za FREE - opis po polsku, że można już od tego śmiało startować (zamiast odesłania do googla) - a dalej wystarczy już tylko włożyć odrobinę własnego myślenia ale także włączyć internet aby zobaczyć - że na MILIONACH stron i to polskich są opisywane te moduły - a ty jeszcze śmiesz takie (no przepraszam ale i tak grzecznie się wypowiem).... więc ty panie karolek śmiesz takie BZDETY tu pisać ??? !!! (Po takich przypadkach to normalnie aż człowiekowi chce się kolejnych tego typu pacjentów - do googla odsyłać - zamiast podsuwać im pod nos talerzyk z kaszką manną )

Mało mnie obchodzi już twoje kolejne zdanie o tym czy się pomyliłeś czy nie pomyliłeś .... to pomijam bo już się przyzwyczaiłem, że co niektórzy nagle odkrywają amerykę i jak na tym forum nie zobaczą wątku o ESP to od razu piszą o mnie Stalin albo Kimirsen

ALE to że w taki grubiański sposób sobie pozwalasz oceniać czyjąś pracę - podczas gdy SunRiver włożył jej sporo w opisanie i to w całym cyklu w kilku odcinkach te moduły, nie dość - że już przymknąłem oko ze względu na święta - że nie chce ci się w googla wpisać ESP - więc zgodnie z zasadą naszego forum zamiast odsyłać cię do googla podałem ci pod nos gotowy link .... a ty jeszcze marudzisz jak rozkapryszone dziecko....

oooo panie kochany - więc - z miłą chęcią wręczam ci uroczystego banana ..... idź pan w ten sposób zachowywać się na inne fora - skoro nie rozumiesz o co na tym forum chodzi !

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
 Tytuł: Re: O co chodzi
PostNapisane: 25 gru 2015, o 20:11 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2013
Posty: 3797
Lokalizacja: Grudziądz
Pomógł: 143

mirekk36 napisał(a):
oooo panie kochany - więc - z miłą chęcią wręczam ci uroczystego banana .....


Sorki za offtop ale mu dałeś prezent na święta :)

to tak jak ja 2 dni temu ... chcę dojechać do siebie pod dom gdzie prowadzi wąska ulica ... i sobie stoi jakieś AUDI A3 na obcych blachach na środku wjazdu ... że na parking za blok ani wjechać ani wyjechać myślę sobie a jak będzie chciała dojechać karetka ?

Więc dzwonię na Policję ... :) przyjechali dość szybko zrobili fotkę i zostawili mandat za szybą ... czekam dalej bo nie mam gdzie zaparkować a wjechać na parking nie mogę. Idzie właściciel auta i w tym samym czasie wjeżdża karetka na bombach a koleś czyta mandat i nie widzi że blokuje przejazd ... no to wysiadłem z auta podszedłem i się pytam czy nie widzi że karetka wyje i chce wjechać ... że jak blokuje komuś drogę to ma myśleć o innych tak jak o sobie że ta karetka mogła jechać do niego ... ocknął się i odjechał ... dostał na święta BANA na wjazd i 200 zł mandatu :)

piszę to odnosząc się do twojej wypowiedzi ...

mirekk36 napisał(a):
odpowiedział bym z chęcią w takim samym stylu - no ale bym przegiął i złamał nasze niepisane zasady .....

Muszę jednak wspomnieć - że jest to wypowiedź godna potępienia, że jest to MEGA ROSZCZENIOWA postawa - nie dość, że dostałeś podpowiedź za FREE - opis po polsku, że można już od tego śmiało startować (zamiast odesłania do googla) - a dalej wystarczy już tylko włożyć odrobinę własnego myślenia


ALE to że w taki grubiański sposób sobie pozwalasz oceniać czyjąś pracę ...
...a ty jeszcze marudzisz jak rozkapryszone dziecko....


Chodzi mi o to że kolega karolek obrażając i oskarżając kolegę SunRiver powinien pomyśleć jak by on sam (karolek) zachował się gdyby to go oskarżano i obrażano.

Mirku nie tylko na forach ludzie nie myślą w życiu codziennym również tak samo jak i myślą że droga należy do nich a inni niech spływają to tak samo jak myślą nie chce mi się szukać w google pomarudzę na forum to mi dadzą.


Ok już koniec off-topa

Wesołych Świąt Życzę :)

_________________
Usługi druku przestrzennego - www.drumik.pl



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
 Tytuł: Re: O co chodzi
PostNapisane: 25 gru 2015, o 22:17 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27224
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

majster napisał(a):
Mirku nie tylko na forach ludzie nie myślą w życiu codziennym również

Wiem, dlatego wolę żeby nawet było nas mniej - ale tych, którzy wiedzą o co chodzi ... i to bez zbędnych słów

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
 Tytuł: Re: O co chodzi
PostNapisane: 25 gru 2015, o 22:54 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2013
Posty: 3797
Lokalizacja: Grudziądz
Pomógł: 143

mirekk36 napisał(a):
ale tych, którzy wiedzą o co chodzi ... i to bez zbędnych słów


Podpisuję się pod tym wszystkimi moimi czterema kończynami :)

_________________
Usługi druku przestrzennego - www.drumik.pl



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Sitemap
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group phpBB3.PL
phpBB SEO