Kanał - ATNEL tech-forum
Wszystkie działy
Najnowsze wątki



Teraz jest 28 mar 2024, o 13:39


Strefa czasowa: UTC + 1





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 lip 2012, o 14:51 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 paź 2011
Posty: 8583
Pomógł: 337

No jestem ciekaw czy sie jakieś pomysły klują w waszych umysłach :)

_________________
[b]San Escobar! Patria mia! Tu eres como la salud.[/b]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 25 lip 2012, o 15:20 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

No no - właśnie - tzn mnie osobiście tu w Szczecinie, jeden z użytkowników naszego forum, jak tylko dostał zestaw do rączek to twierdził że od razu bierze się do roboty ;) ... ale ciekawe czy pozostali koledzy i koleżanki pracują ?

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 25 lip 2012, o 15:28 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 paź 2011
Posty: 8583
Pomógł: 337

Pożyjemy zobaczymy mam nadzieje że będzie jakaś aktywacja twórczości , bo przecież można 1000 rzeczy zrobić na ATB wystarczy tylko chcieć :)

Choć chyba im się nie chce -- wiesz wakacje .... lepiej na browarka do ogródka :)

<zobaczymy czy prowokacja się uda :P>

_________________
[b]San Escobar! Patria mia! Tu eres como la salud.[/b]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 25 lip 2012, o 15:29 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

A chciałbym dodać, że dzięki forum można pracować kolektywnie, proszę o to przykłady współpracy:

Obrazek

a dodam, że pod budynek forum zajechali już członkowie JURY konkursu, oto ich autka:

Obrazek

i powoli zbierają się przedstawiciele komisji skrutacyjno oceniającej konkursu:

Obrazek

a pomagają im w organizacji nasi dzielni i młodzi moderatorzy:

Obrazek

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 25 lip 2012, o 15:41 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 paź 2011
Posty: 8583
Pomógł: 337

hehehe.... choć myślałem ze na wilczym szańcu mamy małą konferencję ... zaś mnie wyrolowali :)

_________________
[b]San Escobar! Patria mia! Tu eres como la salud.[/b]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 25 lip 2012, o 16:46 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

SunRiver napisał(a):
hehehe.... choć myślałem ze na wilczym szańcu mamy małą konferencję ... zaś mnie wyrolowali :)


co ty mówisz waćpan, przecież to autko w środku - pomiędzy obstawą osobistą to twoje ;) .... ooooops sorki wydało się (miałem nie mówić) :roll:

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 25 lip 2012, o 16:50 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 paź 2011
Posty: 8583
Pomógł: 337

no właśnie się zastanawiałem skąd się tam wzięła moja pabieda :)
chyba że to M-70 Sonixa ... tak to jego ja mam kurę zamiast koguta na dachu :)

_________________
[b]San Escobar! Patria mia! Tu eres como la salud.[/b]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 25 lip 2012, o 16:52 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

SunRiver napisał(a):
no właśnie się zastanawiałem skąd się tam wzięła moja pabieda :)
chyba że to M-70 Sonixa ... tak to jego ja mam kurę zamiast koguta na dachu :)


A wiesz że to możliwe ? może to sonixa - bo jakoś taka ta fotka mało wyraźna ;)

Ok - my tu gadu gadu - a konkurs stygnie ;)

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 25 lip 2012, o 16:54 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 paź 2011
Posty: 8583
Pomógł: 337

niooo już sie motylek nowego właściciela doczekać nie może w pudełku ciągle skrzydełka prostuje

_________________
[b]San Escobar! Patria mia! Tu eres como la salud.[/b]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 25 lip 2012, o 17:03 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

SunRiver napisał(a):
niooo już sie motylek nowego właściciela doczekać nie może w pudełku ciągle skrzydełka prostuje


Gdyby nie to że sam jestem niechcący w kocim Jury ;) to sam bym kurka wodna wziął udział w tym konkursie żeby sięgnąć po tego motylka ;)

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 25 lip 2012, o 17:05 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 paź 2011
Posty: 8583
Pomógł: 337

zaiste ustrojstwo malutkie i ciekawe :)
no ale musiałem cie wrobić w jury bo byś szans nie dał naszym młodym nieopierzonym forumowiczom :)

_________________
[b]San Escobar! Patria mia! Tu eres como la salud.[/b]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 lip 2012, o 04:57 
Offline
Moderator zasłużony dla forum.atnel.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lip 2012
Posty: 3187
Lokalizacja: Kraków - obok FAB5 ATMEL'a
Pomógł: 89

Za zgodą i wiedzą Przewodniczącego oraz Irytatora chciałbym ogłosić że funduję jako nagrodę zestaw rezystorów SMD.

Rezystory są nieużywane, umieszczone oryginalnie na taśmach, po 10 sztuk z każdej wartości wymienionej poniżej:

33R
47R
68R
100R
220R
330R
470R
680R
1k
1,5k
3,3k
4,7k
5,6k
6,8k
10k
20k
22k
33k
47k
68k
100k
220k
470k
680k
1M

Razem 250 sztuk (10 x 25 wartości).

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Jednoczęsnie chciałbym przypomnieć że na dzień dzisiejszy pula nagród prezentuje się następująco:

* AVR Butterfy - http://www.atmel.com/tools/AVRBUTTERFLY.aspx

Obrazek

* 1. książka nr2. (jeśli jej jeszcze nie posiada) "Język C Pasja programowania mikrokontrolerów 8-bitowych"

Obrazek

albo....

2. Konwerter ATB-GLCD-TFT - nowość w ofercie Atnelskiej:

Obrazek

* Rezystory SMD

Obrazek



Powodzenia w konstruowaniu i programowaniu. Rozżarzone lutownice w dłoń (od strony grotu) :lol:


Autor postu otrzymał pochwałę


Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 lip 2012, o 19:38 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lut 2012
Posty: 55
Pomógł: 0

Pracujemy, pracujemy. Mimo iż jestem w tej chwili na urlopie to dwie części jakże znanej nam wszystkim książki są przy mnie i codziennie je uważnie studiuję. Mam pewien projekt w głowie i po części na ATB i mam nadzieję że do 2 września to wszystko ogarnę.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 9 sie 2012, o 17:29 
Offline
Nowy

Dołączył(a): 07 paź 2011
Posty: 11
Pomógł: 0

Rozumiem, że wykorzystanie ATB od Mirka (skąd inąd bardzo dobry zestaw) i eclipse jest obowiązkowym punktem regulaminu?
Bo mam bardzo ciekawy projekt na Arduino w C (AS4) (kloner kart RFID Unique) i bym z miłą chęcią zaprezentował cały projekt w ramach konkursu ;-)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 9 sie 2012, o 17:53 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lis 2011
Posty: 534
Lokalizacja: Mierzyn
Pomógł: 9

piotrva napisał(a):
Rozumiem, że wykorzystanie ATB od Mirka (skąd inąd bardzo dobry zestaw) i eclipse jest obowiązkowym punktem regulaminu?
Bo mam bardzo ciekawy projekt na Arduino w C (AS4) (kloner kart RFID Unique) i bym z miłą chęcią zaprezentował cały projekt w ramach konkursu ;-)


ATB zestaw obowiazkowy .

_________________
pozdrawiam
Jachu



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 9 sie 2012, o 18:01 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 paź 2011
Posty: 8583
Pomógł: 337

Piotrva ... zapodaj do działu DIY :) albo poczekaj na inny konkurs :)

_________________
[b]San Escobar! Patria mia! Tu eres como la salud.[/b]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 10 sie 2012, o 19:40 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 paź 2011
Posty: 581
Pomógł: 17

To ja może zacznę jako pierwszy :)
Będzie to matryca LED :)
Zrobiłem ją już kilka miesięcy temu, ale nadszedł czas aby się nią pochwalić na tym forum :)

Obrazek

'Urządzenie' zostało podzielone na 2 części.
na jednej części są tylko diody LED, oraz drivery (ULN2803 + 74HC595), tranzystory i złącze goldpin
a druga cześć to płytka ATB.

Schemat:
Obrazek

Cała idea to przesyłanie poprzez 4 rejestry przesuwane odpowiednich bitów ;))
Płytka została wykonana samodzielnie (nie chciałem wydawać pieniążków na wysyłanie jej do firmy, bo to miała być płytka tylko dla zabaw. Diody miałem ze szkoły;)
Na fotce poniżej widać w jaki sposób są połączone diody ;D
Obrazek


SOFT:
Sofft oczywiście napisany w Eclipsie..
Na początku to nie miała być matryca, ale potem chciałem się sprawdzić czy dam radę. I dałem ;)

Do wyboru mamy 2 tryby:
1) Zwyczajna matryca
2) "Tryb graficzny"

Opiszę je może pokrótce:

2) "Tryb graficzny" W trybie graficznym stworzyłem funkcję pixel(x,y), która przyjmuje wartości od 1-8 i 1-32
Po wpisaniu np. pixel(1,1) zapala nam się pierwsza dioda w pierwszym rzędzie i kolumnie ;)
Chyba nie ma więcej co opisywać. Funkcja miała służyć do generowania prostych animacji, ale niestety w tym momencie uświadomiłem sobie, że zacznę robić matrycę do wyświetlania tekstu a nie jakiś tam animacji i na tym poprzestałem :PP

1) "Zwyczajna matryca"
Na początku musiałem 'wygenerować' czcionki. Myślałem, że z tym będzie duży problem, ale jakoś poszło ;)
Wzorowałem się datasheetem wyświetlacza HD44780 (bo nie wiedziałem jak wyglądają czionki) i każdą generowałem na pieszo. Czyli miałem kartkę i po prostu liczyłem (dodawałem) jakie piksele mają być zaświecone i tak powstawała literka/cyferka.

A)Na początku powstała funkcja void napis (char * str); która przyjmowała jako argument jakiś string;)
B)Potem pomyślałem, a co gdyby chcieć wyświetlać dodatkowo jakąś zmienną (np. z czujnika temp)?
Można by było to zrobić w sposób który bardzo często jest spotykany.
Na początku wypisać tekst
napis("w pokoju mamy");
potem jakaś funkcja itoa(); zmieniająca zmienna int z czujnika temp na stringa, czyli kolejne wywołanie:
napis(ascitemp[]);
i na końcu
napis("Stopni C");

Ale postanowiłem się trochę pobawić (a co M32 ma dużo pamięci) i skorzystałem z nagłówka stdio.h
Co umożliwiło mi np. wykorzystanie takiej funkcji:
sprintf(txt,"W pokoju jest %i stopni",temperatura);

C)I przyszedł czas na pomysł 3ci:)
Matryca będzie wyświetlała tekst, który nie będzie na sztywno pakowany przy programowaniu procka, ale będzie on modyfikowany kiedy chcemy;)
No to w jaki sposób to zrobić?
Ano RS'em :)i używając EEPROM

Jak to działa?
Dołożyłem dodatkowy przycisk, gdy włączamy nasza matrycę i przycisk jest kliknięty przechodzimy do 'trybu serwisowego' gdzie możemy wpisywać sobie nasz tekst.

Na ekran komputera(ale nie tylko, o tym poniżej)
Printuje się 'MENU'
1.PODGLAD AGTUALNEGO TEKSTU
2.ZAPIS NOWEGO TEKSTU

Po wybraniu 1 na klawiaturze i kliknięciu enter dostajemy na terminal nasz tekst
Po wybraniu 2 definujemy nowy tekst:)

Na tym cała zabawa się skończyła ale do czasu.....
Na blogu zobaczyłem KURS PROGRAMOWANIA W ANDROIDZIE LINK

I dzięki temu, można w łatwy sposób napisać obsługę matrycy przez bluetootha (no oczywiście trzeba się zaopatrzyć w ATB-BTM LINK


PROGRAM:
Program nie jest dobry (znaczy się działa, ale nie tak jak powinno się pisać programy)
Co jest największym 'błędem'?
Obsługa matrycy w przerwaniu.....
Wiem, że tak się robić nie powinno, ale na początku wziąłem sobie kalkulator i zacząłem liczyć wszystkie czasy.. I dopiero po tym, gdy upewniłem się, że nic nie powinno i nic nie może się stać zdecydowałem się obsługi w przerwaniu..
Wiem, że to mnie nie usprawiedliwia i pewnie za to mi się dostanie, ale co tam. Tak napisałem i jestem świadom tego, że da się to zrobić na pewno lepiej i jestm świadom, że zrobiłem źle:)

Nie wiem, myślę, że to tyle.

Main.c
Składnia: [ Pobierz ] [ Ukryj ]
język c
Musisz się zalogować, aby zobaczyć kod źródłowy. Tylko zalogowani użytkownicy mogą widzieć kod.


Matryca.c
Składnia: [ Pobierz ] [ Ukryj ]
język c
Musisz się zalogować, aby zobaczyć kod źródłowy. Tylko zalogowani użytkownicy mogą widzieć kod.


matryca.h
Składnia: [ Pobierz ] [ Ukryj ]
język c
Musisz się zalogować, aby zobaczyć kod źródłowy. Tylko zalogowani użytkownicy mogą widzieć kod.


rs232.c
Składnia: [ Pobierz ] [ Ukryj ]
język c
Musisz się zalogować, aby zobaczyć kod źródłowy. Tylko zalogowani użytkownicy mogą widzieć kod.


rs232.h

Składnia: [ Pobierz ] [ Ukryj ]
język c
Musisz się zalogować, aby zobaczyć kod źródłowy. Tylko zalogowani użytkownicy mogą widzieć kod.



Pozdrawiam serdecznie i czekam na konkurencję :))


Tutaj filmik z działania płytki ;)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 10 sie 2012, o 19:44 
Offline
Moderator zasłużony dla forum.atnel.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lip 2012
Posty: 3187
Lokalizacja: Kraków - obok FAB5 ATMEL'a
Pomógł: 89

Zaprogramuj inny przesuwany napis. :lol:



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 10 sie 2012, o 19:50 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 paź 2011
Posty: 8583
Pomógł: 337

hmmm no no no , ale ta elektroda :)
życzę powodzenia :) konkurs trwa :)

_________________
[b]San Escobar! Patria mia! Tu eres como la salud.[/b]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 10 sie 2012, o 23:34 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 mar 2012
Posty: 52
Lokalizacja: Silesia
Pomógł: 0

"System sterowania i kontroli" ale zwał jak zwał ;) Program napisany w Eclipse. Na płycie manipulatora mamy mega32 a w samej centrali 644pa. Transmisja na rs485 ale żeby była możliwa jednoczesna w obie strony mamy oddzielny układ nadawczy i odbiorczy (po 2 maxy485). Komunikacja z modułem wykonawczym z 8 triakami poprzez I2C (na płycie modułu mamy ekspander mcp23008) układ detekcji zera sieci do wykrywania czy jest zasilanie sieciowe czy awaryjne z aku. Powiadamianie SMS'em o alarmie + raporty SMS z różnymi parametrami o zaprogramowanej godzinie. Kilka DS18B20, czytnik iButton, graficzne menu (KS0108) w manipulatorze, dodatkowe informacje na HD44780 na płycie głównej, możliwość podpięcia czujek konwencjonalnych oraz z rezystorami parametrycznymi, czujnik zmierzchu, czujnik listu w skrzynce pocztowej (bariera IR), sterowanie sygnalizatorem akusto-optycznym na 12V, klawiatura matrycowa w manipulatorze do obsługi całego systemu, RTC z podtrzymaniem bateryjnym. Wszystkie wejścia na płycie głównej centrali zostały zabezpieczone transoptorami a gdzie nie było to możliwe mamy obcinacze diodowe.

Całość zrobiona na elementach THT gdyż przy uszkodzeniu łatwiej mi się je wymienia :roll:



Prototyp wykonany na ATB v1.01. Na zdjęciu widać klawiaturę matrycową, czytnik iButton, moduł z triakami w wersji beta itp ;)

Obrazek

Gotowa płyta manipulatora:

Obrazek

Front manipulatora:

Obrazek

Moduł z triakami (do sterowania oświetleniem, roletami i dzwonkiem do drzwi):
Obrazek

Płyta główna w obudowie + zasilacz + aku. Brakuje jeszcze podłączonej komórki (wszystkie fotki pochodzą jeszcze z testów całości):

Obrazek

Całość była robiona tak żeby spełniała PN dotyczące systemów sygnalizacji włamania i napadu oraz odpowiednie normy związane z urządzeniami pracującymi z zasilaniem 230V (odstępy pomiędzy ścieżkami itp).

Nie wiem czy o czymś nie zapomniałem bo ogólnie jest tego dosyć dużo. Program wymaga jeszcze kilku poprawek bo błędy jak zwykle wychodzą w praniu.

Obrazek

Płytka PCB z centrali ma z tego co pamiętam 220x160mm (łącznie coś około 470otworów ;) ) natomiast płyta manipulatora 120x150mm.

W razie potrzeby mogę podesłać więcej zdjęć.

PS. Nie wiem czemu, ale raz mi się tutaj zdjęcia ładują, a raz nie :|



Ostatnio edytowano 3 wrz 2012, o 00:19 przez fourier, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 11 sie 2012, o 08:39 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 lut 2012
Posty: 778
Pomógł: 9

To ja myślałem ze ja pokażę mój zegarko kalendarz na 16x2 co miałem w planach a tu takie projekty co ja chciałem zrobić ale dopiero za rok :)

@fourier Dokładnie takie coś mam w planach na przyszłość ;)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 11 sie 2012, o 09:47 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

osa1313 nie wymiękaj - pokazuj swój projekt ;) ;) .... a jak widzisz - takie konkursy i przedstawiane projekty to także fajna inspiracja dla każdego kto tu później zagląda ;)

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 11 sie 2012, o 10:27 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 lut 2012
Posty: 778
Pomógł: 9

mirekk36 napisał(a):
osa1313 nie wymiękaj - pokazuj swój projekt ;) ;) .... a jak widzisz - takie konkursy i przedstawiane projekty to także fajna inspiracja dla każdego kto tu później zagląda ;)


Projekt dopiero w 75% ale i tak nie zdążę go dokończyć.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 11 sie 2012, o 10:39 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Oj no to byłaby wielka szkoda :( bo bardzo fajnie jest widzieć jakie postępy robią początkujące osoby na naszym forum ;) .... a pomyśl sobie jak sam np za rok, gdy wrzucisz kolejny projekt - będziesz się uśmiechał pod nosem widząc swój pierwszy projekt sprzed roku ;)

postaraj się - 25% to już niedużo - tyci tyci

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 11 sie 2012, o 10:44 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 lut 2012
Posty: 778
Pomógł: 9

Zobaczę wyniki 23/08/12 z testów, i zobaczymy bo jak na razie to cały czas uczę się zwykłej elektroniki bo dla mnie początkującego elektronika i C od Grudnia to zrobiłem mega postępy, nie wiedząc kompletnie nic.
Jak mi się uda dokończyć projekt to udostępnię w dziale DIY jakby coś :)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 11 sie 2012, o 10:48 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lis 2011
Posty: 534
Lokalizacja: Mierzyn
Pomógł: 9

Sluchajcie ze tak sie wtrace. 1 punkt regulaminu - program napisany w C. Ja tu nie widze ani szanowna komisja programu. Wydaje mi sie ze 1pkt regulaminu mowi ze jednak nalezy ten program pokazac. Jesli sie myle to niech mnie szanowna komisja wyprowadzi z bledu . Oczywiscie sprawa wiadoma ze nalezy zastrzec kto chce kto znie ze mozna korzystac z kodow albo nie w zaleznosci od upodobania autora. Jak narazie kolega xamrex spelnia wszelkie wymogi :)

_________________
pozdrawiam
Jachu



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 11 sie 2012, o 10:58 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 mar 2012
Posty: 52
Lokalizacja: Silesia
Pomógł: 0

Paczka z programem będzie dostępna dla Komisji. Nie chcę go tutaj udostępniać podobnie jak jest zasada, że nie udostępniamy na forum materiałów z książki.

Zapomniałem napisać wcześniej- jest to mój pierwszy projekt na uC 8-)

@Osa1313 Jeżeli będziesz potrzebował z czymś pomocy to pisz :)



Ostatnio edytowano 11 sie 2012, o 11:14 przez fourier, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 11 sie 2012, o 11:02 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lis 2011
Posty: 534
Lokalizacja: Mierzyn
Pomógł: 9

Ok. Dzieki za sprostowanie. Kawal fajnego projektu :)

_________________
pozdrawiam
Jachu



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 12 sie 2012, o 13:03 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 paź 2011
Posty: 8583
Pomógł: 337

no no widzę że będzie trudna sprawa ....
możliwe że będzie trzeba zrobić drugie miejsce :)

_________________
[b]San Escobar! Patria mia! Tu eres como la salud.[/b]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 12 sie 2012, o 13:22 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

SunRiver napisał(a):
no no widzę że będzie trudna sprawa ....
możliwe że będzie trzeba zrobić drugie miejsce :)


Popieram ;)

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Sitemap
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group phpBB3.PL
phpBB SEO