Kanał - ATNEL tech-forum
Wszystkie działy
Najnowsze wątki



Teraz jest 23 kwi 2024, o 07:36


Strefa czasowa: UTC + 1





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 lip 2015, o 23:21 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 11 mar 2015
Posty: 110
Pomógł: 0

Witam.

Mam problem mianowicie taki że mam dość spory program i ciągle w każdym SUB muszę pisać jedną linijkę lub więcej żeby wyłapało mi stan guzika.

A o to kod :
Składnia: [ Pobierz ] [ Ukryj ]
język basic4gl
Musisz się zalogować, aby zobaczyć kod źródłowy. Tylko zalogowani użytkownicy mogą widzieć kod.


A ciągle powtarzająca się linijka to taka :

Składnia: [ Pobierz ] [ Ukryj ]
język basic4gl
Musisz się zalogować, aby zobaczyć kod źródłowy. Tylko zalogowani użytkownicy mogą widzieć kod.


ta linijka robi to że po wciśnięciu guzika program go wyłapuje tylko w tych momentach gdzie jest wstawiona i bynajmniej nie muszę czekać do końca programu tylko mogę go wyłączyć lub zmienić na inny prawie w każdej chwili. a chciałbym to teraz zrobić tak że mogę to zrobić w każdej chwili. Tak że każde naciśnięcie guzika będzie działać od razu. I tak pewnie od razu będzie że Timery są do tego potrzebne bo to i tak najlepsze rozwiązanie jak i pewnie najprostsze lecz chciałbym się dowiedzieć czy jest też jakaś inna opcja ? i jak to zrobić ?? i jesli już nie ma innej opcji to jak to zrobić z Timerami??



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 28 lip 2015, o 23:48 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 maja 2013
Posty: 562
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pomógł: 23

:shock: o ja szok!! Wiem że nie na temat i fani Bascoma mnie zaraz pojadą ale Powiem Ci tak kiedyś coś zaczynałem z Bascomem, prosty program ok ale jak zaczęły dochodzić elementy rożne to własnie tak kod spuchnął jak u Ciebie że w sumie nie wiadomo gdzie początek a gdzie koniec, a po jakimś czasie odczytać co autor miał na myśli to już w ogóle, no i tu jest podobny przykład jak u Ciebie :)

Nie chcę Cię do niczego namawiać ale powiem Ci tak ja szybko wyczułem że z Bascomem jest coś nie teges, fakt fajny żeby zacząć, wyświetlić coś na LCD, mignąć LED`em i koniec wg. mnie. Ja Ci polecam zainteresować się językiem C spójrz pokaże Ci swój kod z main.c napisany w C dość wg mnie sporego programu i sam stwierdź czy nie jest to czytelniejsze i myślę że jakbyś chciał tyle elementów co ja tam mam i funkcjonalności opisać w Bascom to po prostu raczej bym to "cietko" widział.
Składnia: [ Pobierz ] [ Ukryj ]
język c
Musisz się zalogować, aby zobaczyć kod źródłowy. Tylko zalogowani użytkownicy mogą widzieć kod.


A teraz Ci pokaże jak wygląda wywołanie funkcji obsługi klawiszy w C, dobra funkcja taka jaką kolega Mirek napisał w książce własnie na Taimerach że jest nie blokująca:

Składnia: [ Pobierz ] [ Ukryj ]
język c
Musisz się zalogować, aby zobaczyć kod źródłowy. Tylko zalogowani użytkownicy mogą widzieć kod.


I w zasadzie inicjalizujesz sobie tylko funkcje raz na początku main o tak:

Składnia: [ Pobierz ] [ Ukryj ]
język c
Musisz się zalogować, aby zobaczyć kod źródłowy. Tylko zalogowani użytkownicy mogą widzieć kod.


To init to tak naprawę przypisanie klawiszy :)

I potem tylko piszesz funkcje do wywołania tego co ma się robić po naciśnięciu klawiszy, wszystko jest nieblokujące działa nie zależnie, mam wpięta taka obsługę klawisza gdzie jest jeszcze pełno innych rzeczy np. wyświetlacz SPI, nadajnik, wifi do programowania, kilka modułów po I2C, wystawionych kilka PWM, ADC masa różności i nic się nie blokuje a kod krótki, się nie powtarza, no niestety może się nie znam ale wg. mnie Bascom ma daleko do takiej dobrej organizacji programu, bibliotek i innych usprawnień dlatego gorąco Ci polecam do podjęcia nauki języka C i przepisania w nim sobie tego nie obraź się ale wg. mnie "potforka" ;)

I tak jeszcze analizując Twój kod na szybko mam wrażenie że ty w nim chcesz zrobić rożne efekty migania diod LED i jest ich chyba 17, to ja bym w ogóle sobie odpuścił klawisze a użył enkodera - ot taka jeszcze sugestia.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 29 lip 2015, o 06:03 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 04 cze 2013
Posty: 518
Pomógł: 26

WoW Kolego że ci się chciało tyle kopiować tą linijkę
Składnia: [ Pobierz ] [ Ukryj ]
język basic4gl
Musisz się zalogować, aby zobaczyć kod źródłowy. Tylko zalogowani użytkownicy mogą widzieć kod.


Kolego zacznijmy od tego że twój kod przez 80% swojej pracy odpoczywa nic nie robi. Masz tyle wait_ów umieszczonych, masakra. Dziwisz się że musisz wstawiać linijki z sprawdzaniem klawisza tak często bo w innym przypadku nie działa. Weź sobie jakąś funkcję np 12 chyba z 15 waitms250 jeszcze na dodatek wait 3 i na dodatek pętla for czyli wszystko razy 3 czyli ile procesor czasu spędza na wczasach? Dla tego musisz wstawiać tyle linijek sprawdzania klawiszy . Jeśli byś wstawił jedną to między jednym wciśnięciem klawisza a drugim musisz robić odstępy rzędu 2,5 sekundy. No to nie ma się co dziwić że przy jednej linijce przycisk nie działa na każde naciśnięcie. Dla tego znalazłeś rozwiązanie i ładujesz tyle linijek sprawdzania pinów. Proponuję się zastanowić nad kodem bez użycia wait bo to przekleństwo. Nie ogarniesz tego kodu z tymi waitami

_________________
Przewodnik|Sterownik akwariowy



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 29 lip 2015, o 08:37 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 11 mar 2015
Posty: 110
Pomógł: 0

Jakiś pomysł jak to zrobić???



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 29 lip 2015, o 10:07 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 04 cze 2013
Posty: 518
Pomógł: 26

Kolego pytanie czy to jest twój kod i czy znasz bascoma?

_________________
Przewodnik|Sterownik akwariowy



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 29 lip 2015, o 10:23 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 11 mar 2015
Posty: 110
Pomógł: 0

Tak to jest mój kod. Czy znam? Może i nie potrafię wszystkiego ale Bascoma ciągle się uczę już dość sporo potrafię lecz pewnie to i tak za mało.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 29 lip 2015, o 11:11 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 04 cze 2013
Posty: 518
Pomógł: 26

Nie odbieraj mnie negatywnie pytałem bo trochę roboty jest. A co to za urządzenie ? jak działa?

_________________
Przewodnik|Sterownik akwariowy



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 29 lip 2015, o 11:30 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 maja 2013
Posty: 562
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pomógł: 23

Patiaudio napisał(a):
Tak to jest mój kod. Czy znam? Może i nie potrafię wszystkiego ale Bascoma ciągle się uczę już dość sporo potrafię lecz pewnie to i tak za mało.


A nie żal Ci trochę czasu na naukę jego?

Bo ja bym Cie naprawdę goroco zachęcał do podjęcia nauki jezyka C, który naprawdę w porownaniu do Bascom jest o wiele prostrzy i przyszłościowy nie licząc wielu innych zalet chociazby to że umejąc język C to bez problemu napiszesz sobie program i zaprogramujesz inny procesor np. STM32 czy PIC.

Spróboj obejrzeć sobie takie poradniki wideo toć nic Cie to nie kosztuje, a może Ci wiele rozjaśni, bo przypuszczam że masz pewnie jakieś obawy zuepłnie nie potrzebe że język C jest trudny, skomplikowany.

http://mirekk36.blogspot.com/2012/12/avr-jak-zaczac.html

https://www.youtube.com/watch?v=d48tELLVeyg&feature=em-uploademail



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 29 lip 2015, o 11:52 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 11 mar 2015
Posty: 110
Pomógł: 0

Wiem staram się przejść już na C lecz chciałbym ten program dokończyć w Bascom żeby był już działający normalnie.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 29 lip 2015, o 12:08 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2011
Posty: 186
Lokalizacja: Dublin
Pomógł: 8

Intre nie siej zamentu. Jak nie umie sie programowac to rodzaj jezyka nie ma znaczenia.
Grasal o sorry dzis uzytkownik niku patiaudio poczytaj o include, select case I jak juz wyzej wspomnia kolega wywal wszytkie co do jednego wait.
Tak z cekawosci zapytam cos wogóle dziala???

PS. Oslepia mnie ilosc komentarzy w twoim kodzie :lol:



Ostatnio edytowano 29 lip 2015, o 12:15 przez pikczu, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 29 lip 2015, o 12:14 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 11 mar 2015
Posty: 110
Pomógł: 0

Cały program działa bez problemu



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 29 lip 2015, o 12:26 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2011
Posty: 186
Lokalizacja: Dublin
Pomógł: 8

Grasal zanim zadasz kolejne pytanie na forum liczac ze ktos zrobi za Ciebie cala robote a ty sie dalej nic nie nauczysz Bascom ma cos takiego co sie nazywa help.
Ma tez w folder o nazwie sample sprawdz go i przerob przyklad z select case.
Polecam tez w twoim przypadku przerobienie lekcji oslej laczki o tzw zagniezdzaniu.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 29 lip 2015, o 12:37 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 maja 2013
Posty: 562
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pomógł: 23

1Yokoon napisał(a):

Np. w Bascomie:
Config Timer0 = Timer , Prescale = 8
Wiemy, ze konfigurujemy Timer0 z dzielnikiem przez 8. Czy nie jest to zrozumiałe?


A czy w C to jest jakies trudne?

Składnia: [ Pobierz ] [ Ukryj ]
język c
Musisz się zalogować, aby zobaczyć kod źródłowy. Tylko zalogowani użytkownicy mogą widzieć kod.


Przyczym w Bascomie to nie wynika z nieczego a w C wynika to z noty procesora. C jest bardziej logiczny niż Bascom zdecydowanie a te znaczki to są zwykłe znaki z logiki i matematyki żadna wiedza tajemna i jest ich wsumie kilka nic trudnego do opanowania.

Dalej nie twierdze że Bascom jest zły na początek, jest wręcz nawet dobry można szybko zacząć i zobaczyć efekty i na tym uważam należy w pewnym momęcie zakończyć swoją przygodę by nie tworzyć takich potforków jak kolega na początku zaprezentował ;)

Ja niestety wiem to po sobie, jestem hobbystą nie miałem styczności z nikim z branzy czy coś do wszystkiego sam musiałem dość i żaluję że w pewnym moemencie ktoś mi nie powiedział że mam zostawić tego bascoma w spokoju i zając się językiem C bo bym zyskał przynajmniej 1 rok zycia i połowe rwania włosów z głowy mniej że coś nie działa albo nie chce.

Dalej zaprezentowałem plik main.c jak ktoś napisze program w Bascom o takiej funkcjonalności jak tam jest z tymi wszystkimi elementami nie blokująco to jestem wstanie odszczekać to że Bascom wg. mnie jest do Y. Życzę powodzenia :)

Dalej no chyba pocoś sie uczymy tego programowania, każdy mysli o jakieś przyszłości swojej i proponuję więc przejżeć oferty firm dających zatrudnienie czy szukają kogoś kto programuje w Bascomie albo w ogóle po 2-3 letniej nauce Bascoma wymyśleć że sobie zaprogramuje np. procesora ARM no chciałbym to zobaczyć :)

Patiaudio napisał(a):
Wiem staram się przejść już na C lecz chciałbym ten program dokończyć w Bascom żeby był już działający normalnie.


i to jest wg. mnie dobra decyzja, ty się tam nie staraj tylko przechodź, nie ma co tracić czasu wierz mi, a ten program co napisałeś ogarniesz sobie w C bez problemu :)



Ostatnio edytowano 29 lip 2015, o 12:59 przez Intre, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 29 lip 2015, o 12:52 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 04 cze 2013
Posty: 518
Pomógł: 26

Kolego napisz co ten program ma robić. Bo może połowa tych funkcji jest nie potrzebna lub można zastąpić czymś innym. Ciężko zrozumieć z twojego kodu po co np w odstępach czasu zerujesz poszczególne piny czy to steruje jakimiś ledami i robisz sekwencyjne wyłączenia. Czy to sterownik oświetlenia klatki schodowej ?

Koledzy z językiem C macie rację jednak prostota bascoma powoduje strach przed C. Każdy jak się zagłębi małymi kroczkami w C od razu zauważy że nie potrzebnie się obawiał. Sam podchodziłem z 5 razy do C i w końcu załapałem. Jednak twierdziłem na temat C to samo co autor tematu a teraz twierdzę to co wy Koledzy :)

_________________
Przewodnik|Sterownik akwariowy



Ostatnio edytowano 29 lip 2015, o 12:59 przez matekogon, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 29 lip 2015, o 12:58 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 11 mar 2015
Posty: 110
Pomógł: 0

Program steruje lampkami i tam są różne sekencje tryb demo to połączenie wszystkich sekfencji a także można wybierać np. co ma ciągle świecić lub wrócić to trybu standardowego.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 29 lip 2015, o 13:06 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 04 cze 2013
Posty: 518
Pomógł: 26

Kolego a umiesz odmierzać czas timerem i ustawiać flagi

_________________
Przewodnik|Sterownik akwariowy



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 29 lip 2015, o 13:07 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 11 mar 2015
Posty: 110
Pomógł: 0

No właśnie tego nie potrafię. :(



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 29 lip 2015, o 13:11 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 04 cze 2013
Posty: 518
Pomógł: 26

Pytanie czy chcesz nauczyć się tego w C czy w Bascomie ?

_________________
Przewodnik|Sterownik akwariowy



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 29 lip 2015, o 13:27 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 11 mar 2015
Posty: 110
Pomógł: 0

Powiem tak na nauke języka C mam dużo czasu. a program chciałbym dokończyć w BASCOMIE.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 29 lip 2015, o 15:59 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 04 cze 2013
Posty: 518
Pomógł: 26

No to bascom Kolego czy umiesz skonfigurować timer tak aby odliczał czas?

_________________
Przewodnik|Sterownik akwariowy



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 29 lip 2015, o 16:40 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 11 mar 2015
Posty: 110
Pomógł: 0

Co do Timerów nie miałem jeszcze w ogóle z nimi styczności

------------------------ [ Dodano po: kilkunastu sekundach ]

zawsze posługiwałem się waitami



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 29 lip 2015, o 16:54 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 04 cze 2013
Posty: 518
Pomógł: 26

Kolego a z czego uczysz się bascoma ?

_________________
Przewodnik|Sterownik akwariowy



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 29 lip 2015, o 17:04 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 11 mar 2015
Posty: 110
Pomógł: 0

Internet i Help



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 29 lip 2015, o 17:24 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 04 cze 2013
Posty: 518
Pomógł: 26

Do autora tematu podaj email podeślę ci książkę bascom doczytasz o timerach na stronie 157 i będzie łatwiej gadać

_________________
Przewodnik|Sterownik akwariowy



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 29 lip 2015, o 17:38 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 maja 2013
Posty: 562
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pomógł: 23

1Yokoon napisał(a):

Czyli nie można swoich refleksji ujawnić na forum.


Pewnie że można ale nie pisząc głupot że język C jest nie logiczny i ma jakieś krzaki bezsensu bo to jest ewidentnie wyssana z palca fantazja i nie prawda.

Patiaudio napisał(a):
Internet i Help


Kolego no cóż ciężką drogę nauki sobie obrałeś jak już chcesz się koniecznie uczyć tego nieszczęsnego Bascoma to polecałbym Tobie literaturę:

AVR i ARM7. Programowanie mikrokontrolerów dla każdego Paweł Borkowski
http://helion.pl/ksiazki/avr-i-arm7-programowanie-mikrokontrolerow-dla-kazdego-pawel-borkowski,avrar7.htm

Mikrokontrolery dla początkujących Piotr Górecki
http://wydawnictwo.btc.pl/index.php?ukey=product&productID=207359
oraz
Marcin Wiązania
http://wydawnictwo.btc.pl/index.php?ukey=product&productID=655

W takiej kolejności jak napisałem - generalnie bez dobrej książki jako podstawy nie ma nawet co się zabierać za porządną naukę jakiegokolwiek języka programowania.
Żeby nie być gołosłownym ja nie polecam tych książek bo o nich słyszałem ale sam osobiście je wszystkie przerobiłem, strona po stronie kartka po kartce i napisałem jak wspomniałem kilka kodów w Bascom.
Zobacz uczyłem się nawet na dedykowanym zestawie do nich:

Obrazek

I jak byś chciał i się dalej upierał na tego Bascoma to mogę Ci to nawet sprzedać jakoś taniej niż nowe.

I naprawdę z czystego serca wniosek mam tylko jeden po tej całej nauce tego Bascom - to wszystko wzięło w łep i straciłem czas tylko bo porściej było i jest wg. mnie pominąć ten etap nauki i odrazu przejść do nauki języka C i tu Ci ewidentnie polecam książkę Mirka - MIKROKONTROLERY AVR JĘZYK C - PODSTAWY PROGRAMOWANIA https://sklep.atnel.pl/pl/p/Mikrokontrolery-AVR-Jezyk-C-podstawy-programowania-PL-Ksiazka-DVD/75 bloga oraz filmy. Gwarantuje Ci że przeczytasz ją z 2-3 razy, zrobisz z Mirkiem wszystkie ćwiczenia z filmów i bloga i będziesz sobie programować w C co chcesz jak chcesz kiedy chcesz i bez stresowania :)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 29 lip 2015, o 18:05 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 11 mar 2015
Posty: 110
Pomógł: 0

Dobrze. Dziękuje INTRE . Co do języka C to po skończeniu tego programu w BASCOM od razu zaczynam naukę w języku C



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 29 lip 2015, o 18:38 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 11 mar 2015
Posty: 110
Pomógł: 0

Języka C będę się uczył. Znaczy się tak książkę Bluebooka mam ponieważ od niej zacząłem lecz trochę na początku przeraził mnie ten język i poszukałem innego prostszego rozwiązania żeby chociaż trochę coś więcej zrobić z podstaw. i teraz mam zamiar zacząć ostro na nowo uczyć się języka C.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 29 lip 2015, o 18:43 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 gru 2014
Posty: 1540
Pomógł: 269

Intre napisał(a):
Gwarantuje Ci że przeczytasz ją z 2-3 razy, zrobisz z Mirkiem wszystkie ćwiczenia z filmów i bloga i będziesz sobie programować w C co chcesz jak chcesz kiedy chcesz i bez stresowania :)


Święte słowa! :D



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 29 lip 2015, o 21:54 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 maja 2013
Posty: 562
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pomógł: 23

Patiaudio napisał(a):
Języka C będę się uczył. Znaczy się tak książkę Bluebooka mam ponieważ od niej zacząłem lecz trochę na początku przeraził mnie ten język i poszukałem innego prostszego rozwiązania żeby chociaż trochę coś więcej zrobić z podstaw. i teraz mam zamiar zacząć ostro na nowo uczyć się języka C.


Uhm no to już jest nieźle ale powiedz na czym utknąłeś? W tym programie Bascom to w sumie nic innego nie robisz a zmieniasz stan diod LED. A to w zasadzie jest 1-wsza lekcja czy masz kłopot z załadowaniem 1 lekcji z książki BB do procesora żeby Ci migała 1 dioda LED? A jak potrafisz to czy jest problemem zmienić by był to np. inny Pin procesora?

Pomijam już książkę czy obejrzałeś może 1-wsze filmy te co Mirek kieruje dla początkujących?

Myślę że może wystarczy Cie nakierować, pomożemy Ci tylko powiedz co jest nie jasne. I czy faktycznie jest problem żeby chociaż mignąć jednym LEDEm za pomocą języka C?



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 29 lip 2015, o 23:31 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 11 mar 2015
Posty: 110
Pomógł: 0

Oglądałem filmiki dawno temu lecz problemu nie miałem jako tako z miganiem 1 led. Ale robiąc taki sam program w C jak ten w BASCOM to dla mnie na razie wyższa szkoła jazdy... Ale mam nadzieję że coś mi się uda wyrzeźbić :)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Sitemap
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group phpBB3.PL
phpBB SEO