Kanał - ATNEL tech-forum
Wszystkie działy
Najnowsze wątki



Teraz jest 20 kwi 2024, o 06:28


Strefa czasowa: UTC + 1





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 mar 2015, o 15:37 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 25 sie 2014
Posty: 52
Pomógł: 0

Przeglądam różne strony o tematyce elektronicznej i do wszystkich podchodzę z jednakowym szacunkiem. Do tego skłania mnie nie tylko moja niewiedza, ale również fakt, iż ktoś znalazł sobie czas by swoją wiedzą podzielić się z innymi. Jeżeli już na jakimś forum zabieram głos, to raczej merytorycznie i odpowiedzi jeśli nie są zgodne z moimi wyobrażeniami przyjmuję za dobrą monetę, wychodząc z założenia, że odpowiadający służy mi pomocą. Moje zdumienie wzbudziło kilka emaili (Imeili) w związku z moimi postami na tutejszym forum. Wypowiedzi nie miały charakteru merytorycznego a raczej ich przekaz był taki: "... Kardasia to nie czytaj, bo on chce jak sekta uzależnić wszystkich od siebie i swojej firmy..." i dalej wywody pełne niechęci.
Otóż czytam różne opracowania i nie wchodzę w motywację Kardasia, Mirley'a czy innych autorów, pomny tego, że znajdują swój czas, by dzielić się wiedzą z innymi. A autorzy maili niczym na forum publicznym się nie odznaczyli, a nawet na forum nie próbują swych krytycznych uwag wyłuszczyć. Trochę poniosło mój siwy łeb, wybaczcie.
Z pozdrowieniami MK. :evil: :evil: :evil:



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
 Tytuł: Re: Bez tematu
PostNapisane: 16 mar 2015, o 15:40 

Pomógł: 0

No niestety jest to tak zwana silna grupa pod wezwaniem smoczych agentów ;).

Bardzo ich uwiera popularność Mirka, oraz to, że "podobno" pod płaszczykiem niesienia pomocy i poradników, jest wielki spisek mający na celu zagarnięcie całego rynku :lol:

A tak serio, sam korzystam z różnych dróg do zdobycia wiedzy. Np. elektroniki uczyłem się (czasem jeszcze zaglądam) z EdW, EP, oraz książki Sztuka Elektroniki.



Góra
  
cytowanie selektywne  Cytuj  
 Tytuł: Re: Bez tematu
PostNapisane: 16 mar 2015, o 16:01 
Offline
Moderator zasłużony dla forum.atnel.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lip 2012
Posty: 3187
Lokalizacja: Kraków - obok FAB5 ATMEL'a
Pomógł: 89

"Bez tematu"

Jak to temat może nie mieć tematu? Jeśli nie ma tematu to sam nadam mu temat! :twisted:



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
 Tytuł: Re: Bez tematu
PostNapisane: 16 mar 2015, o 16:02 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27224
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Powiem krótko - proponuję zgłaszać mi na PW nick tego osobnika ... Mi nawet nie chce się komentować i odnosić do tych maili, ponieważ każdy kto je otrzymuje sam widzi - że w nich "coś mocno jest nie tak" ... że coś z tym człowiekiem się dzieje niedobrego. Aż mi go szkoda, że sobie aż tyle trudu zadaje żeby takie akcje robić na PW na forum.

------------------------ [ Dodano po: 2 minutach ]

Jaglarz napisał(a):
Jak to temat może nie mieć tematu? Jeśli nie ma tematu to sam nadam mu temat! :twisted:

No teraz temat wątku jest extra - jeszcze można by go poszerzyć np:

Czy Kardaś jest zły? i czy forum atnel to sekta? Czy atnelowicze chcą opanować świat i zawładnąć umysłami wszystkich? Czy ktoś kto napisze o tych tajnych mailach od osobnika jest kapustą? (kapusta to określenie z ust tego osobnika)

no .... tak na prawdę to mógłby być jeszcze z 5x dłuższy taki temat ... no i jak widać nie pierwszy na tym forum

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 16 mar 2015, o 16:08 
Offline
Moderator zasłużony dla forum.atnel.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lip 2012
Posty: 3187
Lokalizacja: Kraków - obok FAB5 ATMEL'a
Pomógł: 89

Wypowiadać się, bo tak na prawdę nie wiemy ilu jest cichych, przyczajonych wrogów na tym forum...



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
 Tytuł: Re: Bez tematu
PostNapisane: 16 mar 2015, o 16:15 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 01 paź 2013
Posty: 305
Lokalizacja: Olsztyn
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 20

Witam
Pozwolę sobie dołączyć się do tego wątku, ponieważ czasami nie mogę zrozumieć postępowania niektórych ludzi , może brzmi to nazbyt filozoficznie ale biorę czasami pod uwagę to iż jesteśmy typowymi Polakami, mamy niestety w naturze brzydki zwyczaj , powodzenie innych jest dla nas nożem w plecy.
Oczywistą rzeczą jest to iż forum to jest własnością Atnela i nie dziwi mnie że Mirek zachęca do skorzystania z produktów jego firmy, jestem tego świadomy i w ogóle mi to nie przeszkadza, jest to logiczne, ale nie rozumiem ludzi którzy oczekują tu innych fajerwerków.

Serdecznie pozdrawiam Mirka i innych świadomych forumowiczów

------------------------ [ Dodano po: 4 minutach ]

jeszcze na koniec.....Mirku pozazdroszczę Ci nerwów bo mnie od razu ciśnienie wali w żyły.
pozdrawiam



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 16 mar 2015, o 16:26 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 22 sty 2014
Posty: 1806
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 168

Widzę ze temu cZŁOWIEKOWI się jescze nie znudziło. Jakby ten zapał włożył w naukę programowania to by już dawno w google pracował.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 16 mar 2015, o 16:43 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27224
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

giciors napisał(a):
.Mirku pozazdroszczę Ci nerwów bo mnie od razu ciśnienie wali w żyły

Przysięgam - że jak zobaczyłem te maile które pisze ten człowiek - to wręcz zrobiło mi się go szkoda .... bo z jednej strony jest DOKŁADNIE jak pisze kolega wyżej:
Nefarious19 napisał(a):
Jakby ten zapał włożył w naukę programowania to by już dawno w google pracował.


A z drugiej strony ... no szkoda mi się zrobiło i współczuję temu człowiekowi. Ja myślę, że tu ujawnia się na prawdę jakaś choroba dwubiegunowa (ChAD)
http://psychologia.wieszjak.polki.pl/de ... ApjZ8P8HAQ

Bywają momenty, że człowiek ten pisze np do mnie maila na PW pod jakimś innym kolejnym nickiem (a widzę że pochodzi spod tego samego adresu IP co jego poprzednie wcielenia na tym forum) .... (ostatnio podawał się za kobietę zresztą - pisząc do mnie) ... z prośbą o wyjaśnienie czegoś tam ... więc na spokojnie mu opowiedziałem, podpowiedziałem a on mi podziękował, napisał jeszcze jednego maila, jeszcze raz mu odpowiedziałem ... A później na forum z tego samego - już zresztą zbanowanego nicku "becia2015" napisać oszczerstwa na forum. Po prostu pewnie w drugiej fazie choroby zapomniał o tym że pisał do mnie z tego nicku w sposób akurat przyjazny i dziękował mi za pomoc.

To przykre - ale myślę że trzeba mieć także i to na uwadze - że czasem osoby zachowują się tak pewnie wbrew własnej woli i świadomości :( Zresztą widać - że to co pisze w tych mailach do użytkowników forum - jest hmmm jakby to powiedzieć, żeby go nie urazić, dość specyficzne, zakręcone poniekąd ... co jakiś czas przewija się tam motyw samochodu fiat jak pewnie zauważyliście w tych mailach. A człowiek ten nie ma kilkunastu lat ... jest w sile wieku ok 40-50 lat więc to tym bardziej smutna przypadłość.

Pozdrawiam tego kolegę - chociaż też rozumiem was szanowni użytkownicy - że pewnie te maile na PW też przeszkadzają - bo stworzył się taki "ala spam" w skrzynkach wiadomości PW.

Można tylko liczyć, że mu to przejdzie. A jak widać - maile pojawiają się okresowo ... czyli wtedy gdy jest pewnie akurat gorzej z tą przypadłością.

Tak to sobie tłumaczę ... chociaż nie wiem czy do końca mam rację. Ciężko jednak założyć - że osoba w pełni sił w tym także umysłowych mogłaby posuwać się do aż takiej ciężkiej pracy i pisania bądź co bądź aż tylu maili wyszukując swoje ofiary w wątkach na forum.

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 16 mar 2015, o 17:45 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2011
Posty: 186
Lokalizacja: Dublin
Pomógł: 8

Sekta haha mogę się dołączyć z czego lub z kogo ofiarę bedziemy skladac może wybebeszymy Arduino ?
A z drugiej strony Mirku trza chłopu wybaczyć.
Niewprawnym myślenie szkodzi



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 16 mar 2015, o 17:57 

Pomógł: 0

Aż sobie włączę elektrodę by się zbytnio nie przeKardasić :lol:



Góra
  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 16 mar 2015, o 18:29 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 11 wrz 2013
Posty: 709
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 23

rezasurmar napisał(a):
Aż sobie włączę elektrodę by się zbytnio nie przeKardasić :lol:


Ja poszedłem dalej - włączyłem elektrodę i się nawet na niej zalogowałem ;).

Ale jakoś nie wiem czy mnie to z tej "diabelskiej" sekty wyswobodzi :P.

--
Pozdrawiam.
Grzegorz...



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 16 mar 2015, o 20:57 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 maja 2013
Posty: 432
Lokalizacja: Gostyń / Poznań
Pomógł: 25

Oo widze ze wiecej osob takie maile dostaje... Ja tez na PW cos dziwnego dostalem ostatnio o c++ ze niby lepszy niz c i nowszy itp a kardas tu cisnie wszystkim jakies c i mowi ze jest super... Po pierwszych kilku zdaniach uznalem to za jakas prowokacje i olalem bo chyba kazdy ma swoj rozum i wybiera to co mu pasuje... Najlepiej korzystac i czerpac wiedze z wielu zrodel... W kazdym razie ja tez cos dziwnego dostalem niedawno ale jak mowie olewam takie durne tematy bo to powoli nudne jest... ;)

_________________
Podpis...



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 16 mar 2015, o 21:42 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 paź 2013
Posty: 1960
Lokalizacja: Lipsko
Pomógł: 125

Mirek, ja tam Cię podziwiam mimo wszystko za tą cierpliwość, bo naprawdę widać, że wkładasz kupę pracy w to co robisz i kompletnie nie rozumiem ludzi, których kole w oczy, że na WŁASNYM forum i we WŁASNYCH filmach reklamujesz WŁASNE produkty. No do cholery, przecież każdy może sobie forum zrobić i reklamować na nim choćby pierdy w baloniku jeśli ma taką potrzebę. Czy tak ciężko zrozumieć, że taki poradnik czy książka to praca jak każda inna ?? Widocznie do niektórych to nie dociera i traktuje cały internet jak swój. Fakty są takie, że jak się zacznie polemizować z kimś o względnie niskim IQ to sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem. Wiem o czym mówię, bo miałem kiedyś natręta na elektrodzie co jak tylko jakiś temat wrzuciłem w DIY to zaczynał pisać na pw, że on (albo jego znajomy) to by to inaczej napisali, a w ogóle to najlepsze jest do tego celu jakiś program obrazkowy gdzie z gotowych modułów układa się program - uwaga - posiadający większą elastyczność niż bascom, a nawet C :D ... Ręce mi opadały i o ile początkowo nawet z nim dyskutowałem to w pewnym momencie uświadomiłem sobie, że jeśli teraz nie przestanę to będzie tylko gorzej... w końcu go zbanowali na moje szczęście, bo orał też na forum.
Pokazuje to tylko jedno, że ci co tak rzeźbią złością, mają albo kiepskie posady w pracy, która nie przynosi im satysfakcji, albo próbują coś robić niestety z marnym skutkiem - być może brak pomysłów lub brak wiedzy co ktoś tu już powiedział dobrze, że poświęcając czas spędzony na trolowaniu nauczył by się już programować. Jedyne co mi przychodzi do głowy to kompletnie ignorować, nie odpisywać, nie dyskutować... zbanować.

P.S. Zostałem wciągnięty do sekty C, bo już nawet kiedy robię poprawki w starych programach bascomowych to mnie wykręca i odrzuca :mrgreen:

_________________
http://www.sylwekkuna.com



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 16 mar 2015, o 21:44 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27224
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

SylwekK napisał(a):
Fakty są takie, że jak się zacznie polemizować z kimś o względnie niskim IQ to sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem

:lol: to jest dobre podsumowanie

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 16 mar 2015, o 21:55 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2013
Posty: 3797
Lokalizacja: Grudziądz
Pomógł: 143

Mirek jest zły bardzo zły ... nie dość że mnie wciągnął w sektę AVR to jeszcze pozwolił mi się wypowiadać na tym forum :) w zamian za to że codziennie kupię od niego 0,00001% udziału firmy :D

a tak na poważnie że tym ludziom się nie znudzi ... sami niech coś stworzą i próbują to rozwinąć, utrzymać firmę itp ....
nie mniej do mnie jeszcze nie dotarli może dlatego że mój nick ich odstrasza i boją się że

zmajstruje im ciemną noc i będę ich zmuszał do picia timerów z avrów :D

_________________
Usługi druku przestrzennego - www.drumik.pl



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 16 mar 2015, o 21:56 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27224
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

majster napisał(a):
i będę ich zmuszał do picia timerów z avrów

O Matko! no tego to jeszcze nie próbowałem :lol: tzn pić timera :lol:

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 17 mar 2015, o 02:45 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2014
Posty: 129
Lokalizacja: Londyn
Pomógł: 0

Aż sie niemal oplułem ze śmiechu jak przeczytałem o sekcie :D kurde Pan Mirek robi kawał dobrej roboty
Dużo użytkowników idzie tym samym śladem i to jest całe piękno tego atnelowskiego świata
Nie wiem co Ci lidzie oczekują? Co by ich zadowoliło
Może jakiś kącik dla takich osób stworzyć?
Pod tytułem "życzenia i marzenia"? ;))

Naprawdę cenie takich ludzi którzy dzieła sie swoją wiedza czy to na temat elektroniki czy programowania
Albo innych dziedzin do głowy mi przyszło videocopilot i phlearn
Tylko jakoś nie widzę tylu haterow u wyżej wspomnianych kanałow
Może faktycznie to jest Polska zazdrość ze komuś sie lepiej powodzi :/

Nie mniej jednak mam nadzieje ze te kapusty(:D)
Nie wpłyną na działalność atnelowska



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 17 mar 2015, o 08:18 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 03 lut 2014
Posty: 63
Pomógł: 0

Panie Kardaś, jesteś Pan baaardzo zły! Nie dość że sprzedajesz fantastyczne moduły, to jeszcze zapewniasz wsparcie na jakie innych nie stać, czy to z braku wiedzy czy też z lenistwa. I jeszcze śmiesz na swoim forum i w swoich poradnikach reklamowac własne produkty. Przeciez to karygodne! I jaszcze na dodatek wbijasz w te tępe łby potężną wiedzę w prosty, łopatologiczny sposób!

Wielki szacunek Mirku za to co robisz!
A z trollami niestety trzeba żyć, konkurencja kazdy sposób uzyje żeby komuś dokopać, bo skoro merotorycznie nie potrafi, to chociaz psychicznie Ci dokopie :/

pozdrawiam :)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 17 mar 2015, o 09:56 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 kwi 2013
Posty: 62
Lokalizacja: Częstochowa
Pomógł: 5

Wygląda na to, że to nie tyle czysta złośliwość, co choroba psychiczna. Najlepiej ignorować, każda inna reakcja pewnie powoduje dodatkowe nakręcanie się tej osoby. W międzyczasie złączmy się w medytacji z guru गुरु Mirosławem :)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 17 mar 2015, o 10:02 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 25 sie 2014
Posty: 52
Pomógł: 0

Kurde ???!!! Czyżbym podciął lawinę ? Sorki, nie chciałem, ale widzę że dość sporo jest ludzi, którym ten gość napsuł krwi. Szkoda życie jest tak piękne... a Ty człowieku tak marnujesz czas. Nie namawiam, byś przyklaskiwał wszystkiemu, bo nikt nie jest w stanie zadowolić wszystkich na raz, ale przytoczę Hr. A. Fredrę "...racz znać proporcyjum mocim Panie ..." I jeszcze jedno to zasłyszane "... pożyjesz dłużej jak dasz innym żyć. Pozdrawiam wszystkich i Ciebie zatruty żółcią " tajny forumowiczu" MK.
Nie wiem czy przez pomyłkę dwa razy tego nie posłałem w razie czego proszę o obcięcie nadmiaru ;)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 17 mar 2015, o 11:14 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 01 mar 2014
Posty: 117
Lokalizacja: Kraków
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 1

Witamy na forum pomocy technicznej firmy ATNEL.

Taki tekst można przeczytać na głównej stronie forum. Czy nie jest więc oczywiste, że promowane są tu produkty firmy Atnel, a Administrator może dowolnie określać zasady?
A proszę zauważyć, że mimo to utworzono działy dot. Bascomu, Arduino, a pojawiające się wątki np. o konkurencyjnych programatorach nie są usuwane lecz rozwijane.

/* i9100 + Tapatalk */



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 17 mar 2015, o 11:19 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2015
Posty: 41
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Pomógł: 0

Pan Mirek jest zły bo przecież podniósł poprzeczkę konkurencji swoimi niezawodnymi produktami, świetnym wsparciem i pomocą techniczną. Bo w końcu jak tak można, "my" sobie siedzimy wciskamy ludziom tanie buble kupione z chin z marżą 500% i umywamy ręce w razie ich niedziałania. :)

A to jest takie "Polskie" u nas w kraju, że zamiast swój czas wykorzystać na przeskoczenie tej poprzeczki to się próbuje skrzydła podcinać, żeby przypadkiem ten "drugi" nie miał lepiej ode mnie. To taka zazdrość "Polaka", straszne to niestety ale widać to na każdym kroku w naszym pięknym kraju.

Oby było coraz więcej ludzi z takim podejściem do życia jak p. Mirek.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 17 mar 2015, o 12:24 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02 gru 2014
Posty: 53
Pomógł: 2

idealny temat aby się uwolnić od pracy na chwilkę
Obrazek



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 17 mar 2015, o 12:56 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 gru 2014
Posty: 1540
Pomógł: 269

Regss napisał(a):
A to jest takie "Polskie" u nas w kraju, że zamiast swój czas wykorzystać na przeskoczenie tej poprzeczki to się próbuje skrzydła podcinać, żeby przypadkiem ten "drugi" nie miał lepiej ode mnie. To taka zazdrość "Polaka", straszne to niestety ale widać to na każdym kroku w naszym pięknym kraju.

Uwierz mi, że nie tylko tak jest "u nas w kraju"! :D
A co do p. Mirka to też uważam, że jest zły! Nawet bardzo zły, bo przez niego od ponad 3 miesięcy nie robię w wolnych chwilach nic innego oprócz męczenia tych biednych AVRków. A najgorsze jest to, że sam na własne życzenie zapisałem się do tej "atnelowskiej sekty"! :D
I do póki mnie z niej nie wyrzucą, czytaj nie dostanę ban(ana), bo tak się składa, że jednak wolę pietruszki :D , to nawet moja kochana żonka mnie nie powstrzyma, by czerpać wiedzę całymi garściami od p. Mirka jak i od Was wszystkich za co bardzo dziękuję! Pozdrawiam serdecznie!

P.S. Szkoda czasu na głupoty i na tych, którzy tylko psuć i mącić potrafią! Przecież chyba każdy potrafi coź zburzyć, ale już nie każdy potrafi to coś zbudować! Budujmy więc i wspierajmy nawzajem, a nikt nigdy nam w tym nie przeszkodzi.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 17 mar 2015, o 13:19 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 gru 2014
Posty: 77
Lokalizacja: Gorlice
Pomógł: 5

Więc i Ja się dołączę . Niestety jak wspominają poprzednicy jakikolwiek sukces drugiej osoby choć by maleńki jest powodem do zazdrości i zawiści.
Jest to solą w oku, by pluć jadem na wszystkie strony, bardzo często od osób które niczego nie reprezentują swoją osobą.
Pewnie wielu z nich korzysta z tego co Mirek stworzy jednak się do tego nie przyznają.
Jestem bardzo zadowolony, i podziwiam to co udało się Mirkowi stworzyć w tym kraju zazdrości i nienawiści do czyjegoś sukcesu.
Korzystam i będę korzystał z wiedzy Mirka jak i całego forum Atnel i jego użytkowników, nie rezygnując z innych źródeł dostępnej wiedzy.
Więc reasumując na koniec wychodzi na to że też zapisałem się do "atnelowskiej sekty"

Pozdrowienia dla Mirka i wszystkich z forum



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 17 mar 2015, o 13:35 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27224
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

hyhyhy normalnie tak mówicie o tej sekcie - że chyba sam się do nie zapiszę ;) chcę być z wami ! :lol:

Obrazek

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 17 mar 2015, o 13:47 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2015
Posty: 41
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Pomógł: 0

Jedyna zrozumiała zazdrość to chyba tylko naszych żonek. Moja jak widzi jak oglądam poradniki na słuchawkach i widzi tylko gestykulującego p. Mirka stwierdza zawsze: "...Znowu tego wróżbitę oglądasz.." :):) Jak to pierwszy raz usłyszałem to leżałem ze śmiechu...



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 17 mar 2015, o 13:49 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27224
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Regss napisał(a):
Jak to pierwszy raz usłyszałem to leżałem ze śmiechu...

:lol: no fajne określenie :lol: też pierwszy raz słyszę

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 17 mar 2015, o 15:51 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2013
Posty: 121
Pomógł: 16

Prawda jest taka , że jest Mirek ze swoim kramem wiedzy i sprzętu a potem długo długo nic . Normalnym odruchem powinien być podziw i szacunek dla człowieka , który własnym potem, trudem, wiedzą i umiejętnościami doszedł do tego do czego doszedł czyli do jakiejś formy mistrzostwa w tym co robi. W dobie cywilizacji facebookowej zawsze znajdzie się jakiś popaprany psychologicznie hejter opluwający anonimowo Mirka i siejący ferment, trzeba się uodpornić na takie zjawiska i robić swoje . Tak jak Pan Jezus robił swoje pomimo , że ówcześni hejterzy opluwali go a nawet wydali ostatecznie na śmierć.

Szacunek dla Pana Mirka.

_________________
http://strefapic.blogspot.com



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 17 mar 2015, o 18:50 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 paź 2011
Posty: 8583
Pomógł: 337

A co nie wiedzieliście że mirek jest zły ??
każdy wie nie od dziś, że kiedy nikt nie patrzy mirek przybiera swoją prawdziwą postać:

Obrazek

Nachodzi w koszmarach sennych i pierze mózgi wbijając nam "C" do łbów ...
z każdym tyknięciem timera ...

hie hie hie .....

Ludzie niektórzy to są dziwni .... takich należy ignorować

_________________
[b]San Escobar! Patria mia! Tu eres como la salud.[/b]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Sitemap
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group phpBB3.PL
phpBB SEO