Kanał - ATNEL tech-forum
Wszystkie działy
Najnowsze wątki



Teraz jest 20 kwi 2024, o 06:06


Strefa czasowa: UTC + 1





Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Dlaczego jesz pietruszki?
Ankieta wygasła 7 mar 2015, o 22:26
Bo są dobre na cerę. 13%  13%  [ 12 ]
Bo są zdrowe. 20%  20%  [ 19 ]
Bo są ekscytujące. 18%  18%  [ 17 ]
Nie jem bo jestem uczulony na pietruszki. 2%  2%  [ 2 ]
Nie jem bo pietruszki są uczulone na mnie. 20%  20%  [ 19 ]
Pietruszki są fee.. wolę ,,japka i ban(any)" 28%  28%  [ 27 ]
Liczba głosów : 96
Autor Wiadomość
PostNapisane: 7 mar 2015, o 17:35 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 16 sty 2015
Posty: 84
Pomógł: 6

to ja jeszcze na "chwilę" przed tym ostatecznym momentem wrzucę pietruszkę na 8 diodach podczas gdy 7 jest zapalonych ;)
oczywiście jest to w formie żartu ;)
Składnia: [ Pobierz ] [ Ukryj ]
język c
Musisz się zalogować, aby zobaczyć kod źródłowy. Tylko zalogowani użytkownicy mogą widzieć kod.



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 mar 2015, o 18:17 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07 kwi 2013
Posty: 418
Lokalizacja: Rzeszów
Pomógł: 102

Moja druga i ostatnia wersja. Tym razem trochę czytelniejsza i pozbawiona instrukcji :)

Flash: 154 B
Ram: 1 B

PIETRUSZKA KONKURSOWA

Składnia: [ Pobierz ] [ Ukryj ]
język c
Musisz się zalogować, aby zobaczyć kod źródłowy. Tylko zalogowani użytkownicy mogą widzieć kod.


Niestety nie dysponuję dobrą kamerą, dlatego film w dość słabej jakości i mimo że w rzeczywistości "biega" jedna dioda to widać dwie :(
Gdyby ktoś się zastanawiał co to za czarna kreska po wyświetlaczem to jest to drabinka rezystorowa ;)



Załączniki:

Aby zobaczyć załączniki musisz się zalogować. Tylko zalogowani użytkownicy mogą oglądać i pobierać załączniki.



Ostatnio edytowano 7 mar 2015, o 19:31 przez atmel, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 mar 2015, o 19:24 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 22 sty 2014
Posty: 1806
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 168

Moja ostateczna wersja programu:


Obrazek

PIETRUSZKA KONKURSOWA

Składnia: [ Pobierz ] [ Ukryj ]
język c
Musisz się zalogować, aby zobaczyć kod źródłowy. Tylko zalogowani użytkownicy mogą widzieć kod.




Wiem że nie wygram ale z PWM'em lepiej to wygląda;)

Pozdrawiam :)



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 mar 2015, o 19:49 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lut 2014
Posty: 68
Lokalizacja: Częstochowa
Pomógł: 3

PIETRUSZKA KONKURSOWA

Kolejna, ostatnia wersja pietruchy spełniająca wszystkie warunki zadania konkursowego. Wykorzystałem wszystkie 8 bitów portu D mikrokontrolera Atmega8. Olśniło mnie o 2.00 w nocy i zrobiłem to:

Składnia: [ Pobierz ] [ Ukryj ]
język c
Musisz się zalogować, aby zobaczyć kod źródłowy. Tylko zalogowani użytkownicy mogą widzieć kod.


Wynik kompilacji:

Kod:
Device: atmega8

Program:     178 bytes (2.2% Full)
(.text + .data + .bootloader)

Data:          1 bytes (0.1% Full)
(.data + .bss + .noinit)




Załączniki:

Aby zobaczyć załączniki musisz się zalogować. Tylko zalogowani użytkownicy mogą oglądać i pobierać załączniki.



Ostatnio edytowano 8 mar 2015, o 12:08 przez domcio512, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 mar 2015, o 19:56 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 16 sty 2015
Posty: 84
Pomógł: 6

Ja jedynie pragnę zwrócić uwagę na fakt iż jak cichociemny wrzuciłem swój kod konkursowy (a w zasadzie dwa :) ) na poprzedniej stronie
dodatkowo sprzeciwiam się mówieniu jakoby funkcje zagnieżdżone były zgodne z zasadami konkursu ;)

HU LET DE DOGS AŁT??!!


edit. już się nie sprzeciwiam bo wiem co to są funkcje zagnieżdżone ;)



Ostatnio edytowano 7 mar 2015, o 22:05 przez rekon, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 mar 2015, o 19:58 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 gru 2014
Posty: 1540
Pomógł: 269

PIETRUSZKA KONKURSOWA

Brawo kolego wwojtek! Pomysł pierwsza klasa! Również kombinowałem z odczytem z EEPROM, ale nie szło. Dziękuję za podpowiedź! :D
Udało mi się jeszcze obciąć 10 bytes. Zastosowałem między innymi Timer2 w trybie Normal zamiast CTC.
Muszę dodać, że efekt diodowy jest bardzo zbliżony do oryginału.

Testuję na zestawie ATB, diody LED x8 podłączone są do PORTC na ATMega32 z ustawionym zegarem 2MHz.
Wymagana kompilacja z -nostartfiles oczywiście we właściwościach projektu, zarówno w C/C++ General/AVR Compiler/Optimization - w polu Other Optimization Flags, jak również w AVR C Linker/General w polu Other Arguments, oraz z domyślną optymalizacją -Os.
Dodatkowo trzeba zaprogramować EEPROM w procesorze.
Plik :"Knight_Rider_Finall\Release\Knight_Rider_Finall.eep" :D

Dołączam spakowany projekt.

A tutaj kod:

Składnia: [ Pobierz ] [ Ukryj ]
język c
Musisz się zalogować, aby zobaczyć kod źródłowy. Tylko zalogowani użytkownicy mogą widzieć kod.


Składnia: [ Pobierz ] [ Ukryj ]
język bash
Musisz się zalogować, aby zobaczyć kod źródłowy. Tylko zalogowani użytkownicy mogą widzieć kod.


Załączniki:

Aby zobaczyć załączniki musisz się zalogować. Tylko zalogowani użytkownicy mogą oglądać i pobierać załączniki.



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 mar 2015, o 21:10 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 paź 2011
Posty: 705
Lokalizacja: Zielona Góra
Pomógł: 75

Szczerze mówiąc ogrodnik ze mnie żaden, tylko chwasty wyrywać umiem :lol:
ale niektóre pietruszki mnie totalnie zadziwiły..., wspaniale, jetem pełen podziwu...
gratulacje dla wszystkich ogrodników uczestników :D

_________________
pozdrawiam
phill2k



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 mar 2015, o 21:19 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 paź 2013
Posty: 1960
Lokalizacja: Lipsko
Pomógł: 125

Czuję się przygnieciony zdobytą wiedzą w tym temacie. Kilku ciekawych rzeczy się dowiedziałem, których jeszcze do końca nie rozumiem jak, np. zapętlenie funkcji i nie zjadanie stosu(?)... Muszę to zeżreć od korzenia po samą natkę :)

_________________
http://www.sylwekkuna.com



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 mar 2015, o 21:20 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27224
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

No i wyszedł z tego bardzo zacny konkursik ;) gratulacje dla wszystkich

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 mar 2015, o 21:35 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 gru 2014
Posty: 1540
Pomógł: 269

To prawda! To kopalnia wiedzy! :D
Niesamowite jest to, źe jeden program można napisać na milion różnych sposobów i każdy będzie działał tak jak należy.
Napisałem nawet program z funkcją sleep i z wybudzaniem od przerwania, by pozbyć się pętli głównej i co? Też działa. :D
Ile się człowiek uczy przy takich kombinacjach to nie do opisania! Widać za to, że każdy program można ostro okroić!



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 mar 2015, o 22:34 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 sie 2013
Posty: 119
Lokalizacja: Cinisi
Pomógł: 12

konkurs świetny, teraz tylko muszę przysiąść i na spokojnie analizować wszystkie kody, bo każdy jest inny i można się dużo nauczyć :)
Ten konkurs jest żywym (bo to pietruszka przecież) dowodem na to że ilu programistów tyle rozwiązań jednego problemu ;)

_________________
sig off :)



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2015, o 00:09 

Pomógł: 0

Gratuluję wszystkim uczestnikom i plantatorom poza-konkursowym :) Hodowanie idealnej pietruszki w Waszym towarzystwie było bardzo ciekawym doświadczeniem, a analiza kodów i przedstawionych rozwiązań... choć czasem nietuzinkowych na pewno kiedyś... do czegoś... się przyda :D Gratuluję również Naczelnemu Ogrodnikowi pomysłu na konkurs - zadanie niby genialne w swojej prostocie, a jak się okazało dające bardzo szerokie pole do popisu i wysilenia szarych komórek :!: (mimo paskudnego zakazu asemblero-wstawinnictwa :!:).

@Arnie - pytałeś o sposób na pozbycie się pętli while -> popatrz 3 posty niżej niż Twój -> w pietruszce konkursowej kolegi PROTON masz śliczną funkcję loop która sama się zapętla. W innych kodach są też inne rozwiązania. Swoją drogą może warto jakoś zebrać i podsumować różne ciekawe sposoby (np. na obejście pętli while)?
@PROTON - w tym rzutowaniu "foo" jest coś pięknego :D Zaskoczenie tym większe, że w "pierwszym czytaniu" umknęła mi definicja "foo" na początku kodu.
@atmel - niech kolega nie narzeka na jakość swoich filmów, w porównaniu z moimi to jest full hd ;) Przy okazji - wow :lol: :
#define PORT PORTB
*(&PORT - 1) = 0xFF;

@Nefarious19 - już raz pisałem, ale się powtórzę - pod względem efekciarskim wersja PWM jest śliczna!
@anshar - no nie powiem przestraszyłeś mnie... ale ostateczne wersje kodów miały być oznaczone pogrubionym wyraźnym napisem czego u Ciebie nie ma... tak że ten... dura lex, sed lex :lol: A na poważnie - cieszę się, że mogłem pomóc - do usług :D Jeśli wygrasz to oczekuję kilku liści naciowych za współudział :lol: Właściwie to ja nie chciałem tego EEPROM'u - wyszedł przypadkiem. Wcześniej miałem tablicę we flashu, ale nie wymyśliłem jak przeskoczyć to, że sekcja progmem ląduje na początku pamięci, a z nostartfiles nie było skoku do main. Jury zabroniło stosowania atrybutów, więc w akcie desperacji, żeby main wylądował na początku pamięci wymyśliłem ten eeprom ;d Swoją drogą - czemu funkcja włączająca timer w trybie normal nazywa się u Ciebie init_ctc ;P?
@rekon - asz Ty jeden - dopiero teraz zerknąłem na poprzednią stronę ;P
@mokrowski - w kwestii formalnej - rozumiem, że wszystkie zgłoszone - te z napisem "pietruszka koń-kur-sowa" (i przyjaciele) pietruszki zostały zaakceptowane przez Sz.Jury?

Przy okazji... ekhm... atrybuty to pestycydy i są be bo ma być ekologicznie taaaak.... a grzebanie w skrypcie linkera to niby jest ekologiczne :lol: toż to jak założenie ogródka na środku ronda przy zjeździe z autostrady ;P

Przeleciałem temat i zebrałem wszystkie oznaczone kody (proszę krzyczeć jeśli coś zgubiłem). Poniżej lista - może się komuś przyda spis przy ocenianiu - na forum nie ma numerów postów, więc do identyfikacji spisałem daty wysłania postów:
1. Gelten - pietruszka z 05.03.2015:20.05 (strona 2 wątku)
2. rekon - pietruszka (2szt.) z... post jest z 05.03.2015:20.08 (strona 2)
3. janusz17 - pietruszka z 05.03.2015:20.11 (strona 2)
4. mopsiok - pietruszka (2szt.) z 05.03.2015:22.15 (strona2)
5. atmel - pietruszka z 06.03.2015:16.58 (strona 3)
6. icer_cmg - pietruszka (2szt.) z 06.03.2015:23.40 (strona 3)
7. wwojtek - pietruszka z 07.03.2015:00.08 (strona 3)
8. Arnie - pietruszka z 07.03.2015:02.14 (strona 3)
9. PROTON - pietruszka z 07.03.2015:11.01 (strona 3)
10. atmel - pietruszka z 07.03.2015:18.17 (strona 3)
11. Nefarious19 - pietruszka z 07.03.2015:19.24 (strona 3)
12. domcio512 - pietruszka z 07.03.2015:19.49 (strona 3)
13. anshar - pietruszka z 07.03.2015:19.58 (strona 3)



Ostatnio edytowano 8 mar 2015, o 17:32 przez wwojtek, łącznie edytowano 2 razy

Góra
  
 
PostNapisane: 8 mar 2015, o 00:41 
Offline
Nowy

Dołączył(a): 09 mar 2014
Posty: 9
Pomógł: 0

tak, mój kod też miał być konkursowy, prawda zapomniałem wstawić hex'a. jeśli organizator nie uzna, trudno..



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2015, o 01:28 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 gru 2014
Posty: 1540
Pomógł: 269

Tak miała być oznaczona ostateczna wersja, a ja mam tylko one and only! :D
Miałem ten sam problem z tablicą we flashu.
Zacząłem kombinować z eepromem i nie mogłem przeskoczyć jak ją poprawnie odczytywać, próbowałem za pomocą Timer0 tak jak to zrobił kolega mokrowski. :D Dziękuję za pomoc no i oczywiście jeśli się uda wygrać to zielona, piękna, tłusta pietruszka, trafi na Twoją plantację kolego wwojtek. Bo tak się składa, że na mojej już jedna taka rośnie. :D A na dwie takie same to już nie mam miejsca! :D
A co do init_ctc, no cóż to tylko nazwa. :shock: Tak na poważnie to powinno być init_normal lub init_timer, no ale na początku było w trybie ctc i tak już zostało. :D Pozdrawiam serdecznie!



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2015, o 12:44 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 cze 2013
Posty: 137
Lokalizacja: Kraków
Pomógł: 0

No przyznam że dalej zbieram szczenę z podłogi po tym jak zobaczyłem niektóre rozwiązania! :) Chciałbym z tego miejsca szczególnie podziękować i pogratulować tym oto oświeconym myślicielom którzy tak sprawnie władają tajnikami C :D
- PROTON - wszystkie Twoje rozwiązania były nieprawdopodobne, części z nich do teraz nie ogarniam xD, ale najbardziej przypadło mi do gustu zapętlenie przy pomocy setjmp i longjmp
- icer_cmg - świetny pomysł z zastosowaniem rekurencji jako pętli nieskończonej; zastanawiałem się samemu nad takim rozwiązaniem, ale byłem przekonany że w ten sposób w ciągu kilku ms zapełnię cały stos ;) ; także duży plus za sumowanie z1*=2 i z2/=2 jako wartości portu!
- wwojtek - odczyt z EEPROM z wykorzystaniem wartości timera (TCNT1H) w całości mnie urzekło... wrzucenie tego wszystkiego w pętlę rekurencyjną to też fajna sprawa
- anshar - świetne wykorzystanie koncepcji wwojtek, nie mogę się nadziwić że całość udało Ci się ścisnąć do 26 bajtów :O
- mokrowski - dzięki wielkie za wytłumaczenie jak to jest z tą pustą rekurencją, rozwiałeś moje wątpliwości. A Twój "zastępca ifa" rozwalił mi mózg :D.

Jeszcze raz dzięki wszystkim za ten miły konkursik, nie miałem pojęcia że tak wiele rzeczy można się nauczyć przy tak - z pozoru - prostym temacie...

_________________
Więcej dziwactw na: www.youtube.com/user/mopsiok



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2015, o 13:05 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 11 wrz 2013
Posty: 709
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 23

Też zbieram szczękę, która mi spadła dwa piętra w dół ;).
Zgadzam się 100% z ocenami przedmówcy (przedpiścy ;)) i dodam swoją - mnie rozwaliło "nieliniowe" myślenie kolegi wwojtek z przepisem na pietruchę dwuledową.
Powinieneś dać ją do konkursu, przecież liczy się nie tylko sam program (8 bajtów!!!), ale także pomysł :).

Sam chciałem coś przedstawić, ale jak zobaczyłem Wasze "wybryki" to się załamałem jaki mały pikuś jestem ;).

--
Grzegorz...



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2015, o 15:37 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sty 2015
Posty: 159
Lokalizacja: Kościerzyna
Pomógł: 9

Gratulacje dla wszystkich biorących udział, przez was będę szukał mojej spadniętej szczęki jeszcze przez długi czas, gdyż moja wiedza w C jest tak zielona jak natka konkursowej pietruszki ;)

_________________
BlueBook II czytam i popijam soczek z kubeczka...



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2015, o 16:29 

Pomógł: 0

mokrowski napisał(a):
Jestem skłonny dopuścić prace Arnie'go i anshar'a. Mimo uchybień formalnych, chodzi przecież o dobrą zabawę :-)
Achtung! Co do dopuszczenia pietruszki kolegi Arnie'go - jako uczestnik konkursu jestem jak najbardziej za dopuszczeniem! Dopisuję do listy podsumowującej :)
Co do anshar'a - żartowałem z tym brakiem oznaczenia. Tzn. może i nie jest ładnie pogrubione... może i nie są duże literki... może i perfidnie wykorzystał mój pomysł... no i "kampił" pietruszkę do ostatnich minut :mrgreen: ale nawet mi przez myśl nie przeszło żeby tą pietruszkę kompostować :)



Góra
  
 
PostNapisane: 8 mar 2015, o 16:41 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sty 2015
Posty: 159
Lokalizacja: Kościerzyna
Pomógł: 9

wwojtek napisał(a):
... może i perfidnie wykorzystał mój pomysł... no i "kampił" pietruszkę do ostatnich minut
o ile to nie plagiat to jest dozwolone ;)
Cytuj:
Tym którzy już opublikowali przypominam że mogą przejrzeć programy konkurentów i swobodnie inspirować się pomysłami Trochę już ich jest

_________________
BlueBook II czytam i popijam soczek z kubeczka...



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2015, o 16:47 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 gru 2014
Posty: 1540
Pomógł: 269

Ach ten anshar!
1. nie pogrubił
2. perfidnie wykorzystał pomysł
3. "kampił" pietruszkę do ostatnich minut

Ad1. przepraszam za niedopatrzenie, co prawda mam wiele wersji pietruszek, ale na promienie słoneczne wystawiłem tylko tą jedną :D (one and only)
Ad2. ale w jak piękny sposób, obciął jeszcze 10k z 36k, proszę zobaczyć jak pięknie wygląda efekt Knight Rider'a i to bez PWM'a :D
Ad3. aby otrzymać dorodną pietruszkę trzeba ją dłuuuugo chodować i do tego nie powinna być cały czas na słońcu, trzeba ją trochę trzymać w cieniu :D

No i jeszcze nazwał funkcję init_ctc zamiast np.init_normal!

Ach ten anshar! :D



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2015, o 17:04 

Pomógł: 0

No przepraszam, ale wobec tego nie mogę przejść obojętnie:
anshar napisał(a):
ale w jak piękny sposób, obciął jeszcze 10k z 36k
Wypraszam sobie to 36 kilo moja pietruszka była chudziutka :D
I tak jak mówi Organizator - koniec tematu :!:


...
anshar napisał(a):
nie pogrubił
i nie powiększył!



Góra
  
 
PostNapisane: 8 mar 2015, o 17:11 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 gru 2014
Posty: 1540
Pomógł: 269

No jak to nie powiększył? Z 36 bytes zrobił 36 kilo! :D



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2015, o 17:39 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sty 2015
Posty: 159
Lokalizacja: Kościerzyna
Pomógł: 9

od teraz do 08.04.2015 do 20:00 panuje cisza forumowa i oczekiwanie na wyniki ;)

_________________
BlueBook II czytam i popijam soczek z kubeczka...



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2015, o 17:51 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2013
Posty: 795
Lokalizacja: Poznań
Pomógł: 59

xtreme69 napisał(a):
do 08.04.2015
Cały miesiąc?



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2015, o 17:52 
Offline
Moderator zasłużony dla forum.atnel.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lip 2012
Posty: 3187
Lokalizacja: Kraków - obok FAB5 ATMEL'a
Pomógł: 89

Narobiliście tej pietruszki a nawet nie wiecie czy w skupie ją wam przyjmą :lol:



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2015, o 17:56 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 11 wrz 2013
Posty: 709
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 23

Jaglarz napisał(a):
Narobiliście tej pietruszki a nawet nie wiecie czy w skupie ją wam przyjmą :lol:


Jak nie przyjmą to "różowy" poradzi reszcie forum "żarcie" pietruchy od białego do zielonego zamiast "BAN"-anów ;).

--
Pozdrawiam.
Grzegorz...



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2015, o 18:35 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sty 2015
Posty: 159
Lokalizacja: Kościerzyna
Pomógł: 9

icer_cmg napisał(a):
xtreme69 napisał(a):
do 08.04.2015
Cały miesiąc?


Wkradła się literówka w 1 poście, kolego mokrowski popraw datę ;)
mokrowski napisał(a):
Oceny proszę przesłać mi via prv. do 08.04.2015 do 20:00 czasu Europe/Warsaw. Opublikuję je bez ujawniania głosujących, abyście widzieli jak wzajemnie się oceniacie

_________________
BlueBook II czytam i popijam soczek z kubeczka...



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2015, o 19:58 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 11 wrz 2013
Posty: 709
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 23

Uwaga 20:00 już niedługo więc się spieszcie z oceną.
Potem będziemy doceniać lub krytykować wybory "żurów" o sorki znów mi się rączka omsknęła Jury.

--
Grzegorz...



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2015, o 20:30 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 22 sty 2014
Posty: 1806
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 168

Wow, nie spodziewałem się że moja pietrucha aż na 4 miejscu będzie :) dziękować tym co na mnie zagłosowali ;)



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2015, o 20:35 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lut 2014
Posty: 68
Lokalizacja: Częstochowa
Pomógł: 3

Nie wiem jaki inni uczestnicy, ale ja jestem zadowolony, że brałem udział, mimo że nie wygrałem żadnej nagrody. Jest to motywacją dla mnie (takie zwykłe wyróżnienie), żeby dalej rozwijać się w tym kierunku, nie poddawać się i rywalizować z innymi użytkownikami forum :) Nagrodą dla mnie jest satysfakcja, że mogłem zmierzyć się z innymi w konkursie :D



Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Sitemap
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group phpBB3.PL
phpBB SEO