Kanał - ATNEL tech-forum
Wszystkie działy
Najnowsze wątki



Teraz jest 29 mar 2024, o 01:16


Strefa czasowa: UTC + 1





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 sty 2015, o 01:20 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Obrazek

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 21 sty 2015, o 05:38 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lip 2013
Posty: 420
Lokalizacja: Kraków
Pomógł: 17

To już wiem co będę robił wieczorem ;)

_________________
GreenBook i BlueBook



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 21 sty 2015, o 07:03 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2013
Posty: 3797
Lokalizacja: Grudziądz
Pomógł: 143

Trzeba oglądnąć w wolnej chwili :)

Namazane ze smarta.

_________________
Usługi druku przestrzennego - www.drumik.pl



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 21 sty 2015, o 12:32 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2013
Posty: 185
Pomógł: 6

Ooo Nowy poradniczek :).



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 21 sty 2015, o 17:14 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 14 maja 2012
Posty: 518
Pomógł: 6

jaśniej niż tysiąc słońc! - tego nie da się nie zrozumieć

JESZCZE!!! - tylko nam nie padnij :)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 21 sty 2015, o 20:53 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 02 lut 2014
Posty: 60
Pomógł: 1

Jeszcze, jeszcze, jeszcze!
Prosimy o jeszcze.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 21 sty 2015, o 21:16 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 22 sty 2014
Posty: 1806
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 168

Po tych poradnikach czuje jakby mi ktoś opaski z oczu zdjął i zacząłem wszystko ostro widzieć :) dzięki Mirku, super robota ;)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 21 sty 2015, o 23:54 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 25 lis 2011
Posty: 232
Lokalizacja: Pisz
Pomógł: 2

Bardzo fajny poradnik, cieszę się, że się pojawił.
Choć jestem dużo lepszy w konfiguracjach routerów niż w języku C to myślę że teraz każdy Atnelowiec nie będzie miał problemu z konfiguracją nie tylko modułów Atnel Wifi ale całych routerów. :)

Jedyne co mi jakoś nie przypasiło to nazewnictwo adresów jako: "adresy nie rutowalne" mnie uczono nazwy "adresy prywatne" lub "pula adresów prywatnych". Dlaczego mi te nazewnictwo nie pasi, bo te adresy są rutowalne :)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 22 sty 2015, o 00:11 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Rafciu napisał(a):
Jedyne co mi jakoś nie przypasiło to nazewnictwo adresów jako: "adresy nie rutowalne" mnie uczono nazwy "adresy prywatne" lub "pula adresów prywatnych". Dlaczego mi te nazewnictwo nie pasi, bo te adresy są rutowalne

No tak - nie są rutowalne globalnie, ale ma kolega rację - że nawet lepiej by pasowało powiedzieć adresy prywatne i adresy globalne. Nie mniej jednak - jaką by nazwą się nie posłużyć - to i tak sama nazwa nic nie powie początkującej osobie w tym zakresie.

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 22 sty 2015, o 00:31 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 25 lis 2011
Posty: 232
Lokalizacja: Pisz
Pomógł: 2

mirekk36 napisał(a):
Rafciu napisał(a):
Jedyne co mi jakoś nie przypasiło to nazewnictwo adresów jako: "adresy nie rutowalne" mnie uczono nazwy "adresy prywatne" lub "pula adresów prywatnych". Dlaczego mi te nazewnictwo nie pasi, bo te adresy są rutowalne

No tak - nie są rutowalne globalnie,


No tak nie do końca, bo są rutowalne i globalnie albo inaczej były by, gdyby nie były użyte do tzw. puli prywatnej. :) po prostu z puli adresów publicznych z każdej klasy wydzielono tzw. pulę prywatną do wykorzystania w sieciach lokalnych dlatego infrastruktura internetu ignoruje te adresy.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 22 sty 2015, o 01:05 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

zgadza się, zgadza ;)

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 22 sty 2015, o 07:05 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 25 lis 2011
Posty: 232
Lokalizacja: Pisz
Pomógł: 2

A wiesz co Mirku wczoraj obejrzałem poradniki to widać po wpisach :) że są świetne to wiadomo, a co tam powtórzę się :) i jak się tak przespałem jeszcze z tematem to myślę że zabrakło słów kilka na temat: " Przekierowania portów". Myślę że temat szybko się pojawi jak tylko zaczną się jakieś przykłady wypuszczania danych przez moduły Atnel Wifi w świat. Wiem że sporo osób które na co dzień nie bawią się routerami ma z tym tematem problem. Temat może się jeszcze bardziej skomplikować jeśli, a na pewno się pojawią, osoby korzystające z internetu po przez tzw. "sieci osiedlowe" gdzie klient końcowy nie posiada adresu z puli publicznej a jego hosty znajdują się za tzw. "podwójnym natem."



Ostatnio edytowano 22 sty 2015, o 22:59 przez Rafciu, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 22 sty 2015, o 07:34 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Rafciu napisał(a):
i jak się tak przespałem jeszcze z tematem to myślę że zabrakło słów kilka na temat: " Przekierowania portów"

Ja myślę, że zabrakło dużo więcej ... bo jak sam zdajesz sobie sprawę temat jest mega rozległy ....

Akurat takie coś jak: przekierowania portów, DMZ, doprecyzowanie co to znaczy dla użytkownika właśnie zewnętrzny adres IP i jak skorzystać np mechanizmów typu DynamicDNS ....

ale o tym to łatwiej będzie mi mówić z doskoku w trakcie kolejnych poradników z zakresu programowania procków z wykorzystaniem modułów Atnel WIFI ;) ...

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 22 sty 2015, o 12:30 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 maja 2013
Posty: 432
Lokalizacja: Gostyń / Poznań
Pomógł: 25

Coś czuje że z tego atnel wifi to bedzie poradnikow na najblizsze 5-10 lat o ile starczy ;) Bo tematy sieciowe to dosyc rozlegla dziedzina a tu jeszcze jak chcesz opowiedziec jak to wszystko oprogramowac i uzywac to firme Panie zamknac bo na ZUS nie bedzie kiedy zarobic ;)

Dobrze że jest ktoś taki jak Ty Mirku w sieci... baardzo dobrze :)

_________________
Podpis...



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 22 sty 2015, o 12:45 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

hehehe dobrze powiedziane - ale dlatego czasem są przerwy w tych poradnikach bo trzeba też troszkę na ZUS pozarabiać .... a jak wiesz malkontenci czuwają żeby tylko podstawić nogę, żeby np człowiek przypadkiem na reklamach nie zarobił itp itd .... ale jeszcze dzielnie walczę ;)

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 22 sty 2015, o 15:32 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 maja 2013
Posty: 432
Lokalizacja: Gostyń / Poznań
Pomógł: 25

mirekk36 napisał(a):
a jak wiesz malkontenci czuwają żeby tylko podstawić nogę...


No właśnie Ci ludzie mnie dziwią... Kiedyś coś tam komentowałem na Youtube... tzn się czyjś poradnik... I napisałem że wolę Twoje bo do mnie lepiej docierają...
Teraz mi tam piszą że ty taki zły, że walczysz z nimi ostro strasząc sądami, że kasujesz ich posty a w poradnikach to tylko reklama twoich produktów i sklepu...

No ale skoro to twoja firma, twoja praca, twoje źródło dochodu.... No to jak masz tego nie reklamować?! Ja nie wiem czy to jakieś dzieciaki są czy co... no ale tak chyba wygląda kapitalizm.... No przecież nie zmuszasz ich do kupowania... ale informujesz i chwalisz swoje produkty... nie wiem co w tym dziwnego... :/ Kazdy chce za coś chleb kupić... ty wybrałeś prowadzenie własnej działalności... oni może sprzedają lewizny a może gdzieś pracują... ich sprawa... ale jak można mieć pretensje o to że ktoś ma swoją firme defakto?!

Dobra koniec tego offtopa bo to i tak nic nie zmieni... ;)

_________________
Podpis...



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 22 sty 2015, o 16:01 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2013
Posty: 988
Lokalizacja: Byram, MS 39272
Pomógł: 55

Ale przecież wszyscy wiedzą, że Pan Mirek jest ten zły. Że reklamuje tylko swoje i co gorsza zarabia na tym. Jak można w ogóle robić coś co nie jest dostępne za darmo żeby inni mogli to sprzedać? Wymyślił Pan ATB (chyba 2006 roku - patrząc na elektroblondyne) i jakim prawem się Pan nie podzielił tylko niczym jakiś złodziejaszek w zaciszu domowego laboratorium sklecił Pan płytkę i jeszcze usiłuje ją Pan sprzedać. Na Pana szczęście chociaż schemat jest dostępny bo inaczej byśmy inaczej pogadali!
Rozpoczął Pan forum, na którym ludzie się dzielą swoimi projektami, a Pan tylko sprzedaje i sprzedaje. W ogóle mnie dziwi fakt, że jeszcze Pan za darmo nie oddał połowy chałupy. Ja nie rozumiem Pana zachowania i żądam wręcz natychmiastowego wytłumaczenia dlaczego Pan tak robi!. Tu i teraz. Niech wszyscy się dowiedzą jaki z Pana szubrawca!!!

Ech Mirku, tak właśnie wygląda prawdopodobne myślenie tych i owych...

_________________
Pomysły na podpis - wyślij SMSa +1 769 243 0011



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 22 sty 2015, o 16:17 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

WoodPaker napisał(a):
i żądam wręcz natychmiastowego wytłumaczenia dlaczego Pan tak robi!. Tu i teraz. Niech wszyscy się dowiedzą jaki z Pana szubrawca!!!

Przepraszam i wyrażam czynną skruchę .... już więcej nie będę, żadnych reklam, żadnej sprzedaży oddam wszystko za darmo, ba! nawet będę dalej produkował dla tych onych "wszystkich" za darmo .... albo nie, przepraszam co ja gadam - jeszcze w ramach rabatu jak ktoś za darmo dostanie ATB ode mnie to jeszcze dopłacę 28 zł (nie za mało?) .... i dorzucę kilogram kiełbasy jałowcowej oraz 20 deko cukierków .... Przy okazji poradnika video najlepiej NIC nie będę mówił żeby mi się nie wymsknęło przypadkiem o książce czy atb - nigdy więcej reklamy, wszystko dla wszystkich w imię jedynego wodza KimIrSena ....

WoodPaker napisał(a):
Ech Mirku, tak właśnie wygląda prawdopodobne myślenie tych i owych...

Nawet nie prawdopodobnie - a na pewno tak ....

------------------------ [ Dodano po: 5 minutach ]

eMCe2 napisał(a):
Kiedyś coś tam komentowałem na Youtube... tzn się czyjś poradnik... I napisałem że wolę Twoje bo do mnie lepiej docierają...
Teraz mi tam piszą że ty taki zły, że walczysz z nimi ostro strasząc sądami, że kasujesz ich posty a w poradnikach to tylko reklama twoich produktów i sklepu...

Nawet domyślam się na jakim kanale YT ;) ... pewnie tego stwórcy nowej alternatywnej wersji MkAvrCalculatora ... Ciekawe tylko dlaczego taki gościu opowiada półprawdę i tylko to co ja jemu odpowiedziałem - a nie to ... albo te obelgi jakie on do mnie napisał ... No ale ten przypadek to pomijam i już "nie kopię się z koniem". Nie mniej jednak tak jak to było widać podczas akcji z wyłączeniem przez googla moich reklam w programach - jak zjadliwi potrafią być malkontenci i jak przeszkadzać .... to nie żart ... Ale cóż trzeba się przyzwyczaić - że tacy też są na świecie i latają kąsając i gryząc nogawki ;)

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 22 sty 2015, o 18:52 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 gru 2012
Posty: 188
Lokalizacja: Świnice Warckie woj. łódzkie
Pomógł: 12

Mirku każdemu malkontentowi należało by przedstawić ten film http://youtu.be/outpMrpgZsU?t=17s :)

_________________
ATMEL-ICE+ATXmega256A3BU oraz dużo samozaparcia



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 22 sty 2015, o 20:34 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

mokrowski napisał(a):
jakkolwiek by to nie zabrzmiało, jak się prowadzi własny biznes, to trzeba mieć twardą i chłodną głowę i miękką (Y)


święta racja :lol:

mokrowski napisał(a):
,,Alleluja i do przodu! "

amen ....

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 22 sty 2015, o 23:18 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 25 lis 2011
Posty: 232
Lokalizacja: Pisz
Pomógł: 2

WoodPaker napisał(a):
Ale przecież wszyscy wiedzą, że Pan Mirek jest ten zły. Że reklamuje tylko swoje i co gorsza zarabia na tym. Jak można w ogóle robić coś co nie jest dostępne za darmo żeby inni mogli to sprzedać? Wymyślił Pan ATB (chyba 2006 roku - patrząc na elektroblondyne) i jakim prawem się Pan nie podzielił tylko niczym jakiś złodziejaszek w zaciszu domowego laboratorium sklecił Pan płytkę i jeszcze usiłuje ją Pan sprzedać. Na Pana szczęście chociaż schemat jest dostępny bo inaczej byśmy inaczej pogadali!


No i tu jestem zdziwiony jak patrzę na tych narzekaczy, malkontentów i innych podobnych typów, :o przecież Mirek tak naprawdę wypuścił swój produkt w dwóch opcjach:
1. Wersja płatna - kupujesz gotowy złożony przetestowany np. zestaw ATB itp.
2. Wersja darmowa - pełny schemat zestawu ATB jak i innych modułów i kurs Eagle 8-)

A że własnej roboty się nie liczy to wybór należy do .... no i właśnie o to może chodzi że się nie chce bo lepiej skrytykować czyjeś działania że komuś udało sie połączyć przyjemność i pasję z pracą i zarobkiem na życie. :D



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 23 sty 2015, o 09:10 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 03 lut 2014
Posty: 63
Pomógł: 0

mirekk36 napisał(a):
eMCe2 napisał(a):Kiedyś coś tam komentowałem na Youtube... tzn się czyjś poradnik... I napisałem że wolę Twoje bo do mnie lepiej docierają...Teraz mi tam piszą że ty taki zły, że walczysz z nimi ostro strasząc sądami, że kasujesz ich posty a w poradnikach to tylko reklama twoich produktów i sklepu...Nawet domyślam się na jakim kanale YT ... pewnie tego stwórcy nowej alternatywnej wersji MkAvrCalculatora ... Ciekawe tylko dlaczego taki gościu opowiada półprawdę i tylko to co ja jemu odpowiedziałem - a nie to ... albo te obelgi jakie on do mnie napisał ... No ale ten przypadek to pomijam i już "nie kopię się z koniem". Nie mniej jednak tak jak to było widać podczas akcji z wyłączeniem przez googla moich reklam w programach - jak zjadliwi potrafią być malkontenci i jak przeszkadzać .... to nie żart ... Ale cóż trzeba się przyzwyczaić - że tacy też są na świecie i latają kąsając i gryząc nogawki

Nie wiem czy o ten sam kanał chodzi, ale też znalazlem twórcę alternatywy MkAvrCalculatora, duzo gadania na filmiku a avrdude z napisem: "compiled special for http://forum.atnel.pl <v5.11.1>" :)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 23 sty 2015, o 23:12 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 gru 2014
Posty: 1540
Pomógł: 269

Wczoraj poleciłem koledze obejrzenie: "Sieci TCP - adresowanie IP - dla początkujących", (dodam, że kolega nie jest ani elektronikiem, ani informatykiem czy programistą), a znajomość tego tematu bardzo przydałoby mu się w pracy. Po obejrzeniu całości powiedział: "No teraz to ja już wiem o co kaman! Ale to proste jest!". Po czym opisywał pana Mirka w samych superlatywach. Dziękuję bardzo w swoim jak i kolegi imieniu za popełniony poradnik. Jak widać przydał się osobie, która nawet nie bawi się avr'kami. :D



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 23 sty 2015, o 23:49 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Miło słyszeć - dziękuję za info anshar

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 24 sty 2015, o 20:45 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 gru 2014
Posty: 91
Pomógł: 2

Super poradniki. Tylko mam problem z winy routera nie pozwala na podłączenie mi się do sieci lokalnej

_________________
Jeśli pomogłem kliknij Pomógł



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 24 sty 2015, o 21:12 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

kepes12 napisał(a):
Tylko mam problem z winy routera nie pozwala na podłączenie mi się do sieci lokalnej

Gdyby tak było to nie napisałbyś tego postu na forum ;)

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 25 sty 2015, o 08:31 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 19 sty 2013
Posty: 322
Pomógł: 22

Cześć

Dla obudzonych inaczej :) Mirek dodał nowy film :)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 9 lut 2015, o 09:29 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 gru 2014
Posty: 91
Pomógł: 2

mirekk36 napisał(a):
kepes12 napisał(a):
Tylko mam problem z winy routera nie pozwala na podłączenie mi się do sieci lokalnej

Gdyby tak było to nie napisałbyś tego postu na forum ;)




Panie mirku sprawdziłem i to wina routera ma zablokowane porty dla innych chipów.

_________________
Jeśli pomogłem kliknij Pomógł



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 9 lut 2015, o 11:24 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

niestety nie rozumiem o co chodzi - co to znaczy "porty dla innych chipów" ? :(

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 16 lut 2015, o 09:26 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 gru 2014
Posty: 91
Pomógł: 2

mirekk36 napisał(a):
niestety nie rozumiem o co chodzi - co to znaczy "porty dla innych chipów" ? :(



To oznacza ,że mam zablokowane porty dla innych urządzeń czyli jak podłączam komputer to działa a jak inne urządzenia takie jak laptop czy inne to nie działa bo w routerze mam zdefiniowane ,że tylko ten chip mogę podłączyć muszę zadzwonić do dostawcy internetu żeby odblokował mi to.

_________________
Jeśli pomogłem kliknij Pomógł



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Sitemap
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group phpBB3.PL
phpBB SEO