Kanał - ATNEL tech-forum
Wszystkie działy
Najnowsze wątki



Teraz jest 16 kwi 2024, o 21:40


Strefa czasowa: UTC + 1





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 sty 2015, o 17:03 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 11 wrz 2013
Posty: 709
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 23

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
UWAGA!!! UWAGA!!!.
Dzięki uprzejmości kolegi RafPe jest możliwość zdobycia kolejnego miękkiego GB.
RafPe postawił jednak inny warunek, a mianowicie przedstawienie projektu wykonanego bądź na podstawie BB bądź poradników Mirka. Zadecyduje RafPe stwierdzając, który uznaje za najciekawszy.
---------------------
Edit.
Kolega RafPe (z moim lekkim wtrąceniem się w sprawę) ustanowił czas na przedstawienie projektów do końca 23.01.
Dodatkowo zostałem poproszony o udział w sędziowaniu projektów, więc mam nadzieję, że się jakoś dogadamy i nagroda trafi do "odpowiedniej" osoby.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cześć.
Zgodnie z obietnicą po zakupie GreenBooka HD oddam chętnemu tegoż ale wydanie I w miękkiej okładce. Stan dobry - nie pognieciony, nie pozaginane rogi (szanuję książki), lekko przybrudzone grzbiety.
Po kontakcie z Mirkiem ustaliłem, że istnieje możliwość przeniesienia licencji na program Pixel Factory (polecam szczególnie jak ktoś się "wciągnął" w OLED-y).

Teraz warunki.
1. Proszę o zgłaszanie się osób początkujących w C znających już materiał z pierwszej książki czyli BlueBooka i takich, których na prawdę nie stać na zakup, np. uczniów, studentów co że tak powiem "cienko przędą".

2. Tym razem nie oddam pierwszej zgłaszającej się osobie, a temu kto dokończy najciekawiej (moim zdaniem i to ja tu jestem jednoosobowym rozsądzającym) zdanie:
Chcę posiadać GreenBooka, bo:

Proszę jednocześnie o uczciwość, bo głupio by mi było jakby się taki podarunek za chwilę pojawił na Allegro czy innym podobnym portalu.
Czas na odpowiedź do jutra do północy.

TERAZ SORRY ZA KRZYK, ALE JESZCZE RAZ PROSZĘ O UCZCIWOŚĆ - MAM NADZIEJĘ, ŻE NIE MA TU NACIĄGACZY.

------------
EDIT.
Odpowiedzi proszę publikować w tym wątku.


--
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
Grzegorz...



Ostatnio edytowano 13 sty 2015, o 20:28 przez Grzegorz..., łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 12 sty 2015, o 17:24 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 19 gru 2012
Posty: 712
Lokalizacja: Opole
Pomógł: 23

I jak tutaj nie lubić tego forum :)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 12 sty 2015, o 17:32 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 11 wrz 2013
Posty: 709
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 23

Wilu88 napisał(a):
I jak tutaj nie lubić tego forum :)


Lubić, lubić i dzielić się wiedzą, a nie trzymać "w kieszeni".

--
Grzegorz...



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 12 sty 2015, o 17:32 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 19 sty 2013
Posty: 322
Pomógł: 22

Witam

Chcę posiadać GreenBooka, bo:
Chciałbym zbudować termometr bezprzewodowy. A w tej książce są dokładnie opisane moduły do komunikacja radiowej firmy HopeRF. Dodatkowo zaopatrzyć w obsługę za pomocą pilota podczerwieni, eliminując problemy z togle bit.

Pozdrawiam
Elektronik



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 12 sty 2015, o 18:49 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2012
Posty: 112
Lokalizacja: Radom
Pomógł: 2

Witam.
Chcę posiadać GreenBooka, bo:
Mirek tak zaraził mnie bakcylem programowania w języku C i elektroniką że potrzebuje jego wiedzy jak powietrza i to na serio ciągle sprawdzam czy są nowe poradniki, jego sposób przekazywania wiedzy trafia do mnie i jestem bardzo początkującym choć BlueBooka praktycznie przeczytałem bo udał mi się go dostać na urodziny ale jestem bezrobotny i zakup GreenBooka nie bardzo jest możliwy wiadomo dzieci i inne ważniejsze wydatki. Potrzebuje tej książki bo czuje niedosyt wiedzy i czekają następne projekty do zrealizowania z jego pomocą czuje się kiekompletny.
Pozdrawiam.

_________________
http://januszp25.blogspot.com/



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 12 sty 2015, o 19:19 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 28 lis 2013
Posty: 173
Lokalizacja: Pszczyna
Pomógł: 0

Ahhh szkoda że dopiero teraz :) akurat nazbierałem i kupiłem i powiem że się opłaca odkładać i kupić, a tu jeszcze za darmo.
Uwielbiam to forum i tych ludzi którzy od tak dają od siebie tyle za darmo.
Pozdrawiam

_________________
http://matkowalik.pl/



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 12 sty 2015, o 23:29 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 maja 2014
Posty: 317
Pomógł: 19

Cześć!

Chcę posiadać GreenBooka, bo:
zielony to mój ulubiony kolor (kolor nadziei), a książka ponieważ dopełniłaby wiedzy z BlueBook'a, a w przyszłości również przekażę ją kolejnej osobie, która tej książki będzie potrzebować.

Pozdrawiam! Jarek

_________________
"O sygnałach bez całek" Czesław Frąc



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 12 sty 2015, o 23:39 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 31 mar 2012
Posty: 102
Lokalizacja: Ząbkowice Śl.
Pomógł: 2

Chcę posiadać GreenBooka, bo: jestem uzależniony od C i Mirka, moje dzieci już wiedzą kto to jest Mirek. Na pytanie matki co robi tata ?? ogląda Karasia :)(bez urazy Mirek ) ale niestety GreenBooka już mam więc nie potrzebuje.

przepraszam za offtopa jak coś to można skasować posta.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 13 sty 2015, o 12:58 
Offline
Nowy

Dołączył(a): 17 paź 2014
Posty: 23
Pomógł: 1

Chcę posiadać Greenbooka, bo: już czas wyjść z piaskownicy.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 13 sty 2015, o 17:15 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 maja 2013
Posty: 191
Pomógł: 2

Hejka
Chcę posiadać GreenBooka, trudno to ująć dlaczego, jednak elektronika towarzyszy mi już od ponad 3 lat. Z początku nie sądziłem że tak ciekawy może być świat elektroniki. Mile zaskoczyła mnie opinia na temat różnorakich prezentów które podarowywałem znajomym. Z reguły były to bardzo proste układy, bo trochę brakuje czasu na większe projekty ale fundusze nie pozwalają na więcej. Człowiek uczy się całe życie mimo że mam niebieską książkę to jednak czuje że czegoś brakuje, tak jakbym kupił jedną cześć krzyżaków nie dokupując następnej. Lecz mimo to bardzo cenię sobie każdą książkę dzięki której była możliwa realizacja (nawet tych małych) projektów, która pozwoliła mi uszczęśliwić każdego. Sądzę że poszerzenie wiedzy o materiał w zielonej książce pozwoli na sprawienie nie tylko sobie frajdy z budowania, ale co najważniejsze inni także będą szczęśliwi.

@Dla RafPe
Dość ciekawy projekt przedstawiłem w tym temacie:
http://forum.atnel.pl/post94292.html

Wiem wiem jestem skąpy, ale jak nie Grzegorz... to może RafPe wpadnie w oko mój projekt.

_________________
sig off ;(



Ostatnio edytowano 13 sty 2015, o 18:55 przez Mateo193, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 13 sty 2015, o 18:11 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2013
Posty: 988
Lokalizacja: Byram, MS 39272
Pomógł: 55

A ja skończę zdanie inaczej
Chcę posiadać greenbooka bo sam sobie go kupię :)

_________________
Pomysły na podpis - wyślij SMSa +1 769 243 0011



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 13 sty 2015, o 20:37 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 mar 2014
Posty: 196
Lokalizacja: Kielce
Pomógł: 3

Witam.


Chcę posiadać GreenBooka, bo:

Zostałem zarażony pasją programowania i tworzenia własnych urządzeń. Co najważniejsze to ja mam wpływ na to co zrobię jak wykonam. Przygodę zaczołem od poradników Pana Mirka kolejnym krokiem było zaopatrzenie się w BlueBooka co dało mi szersze spojrzenie na świat programowania. Zaczołem udoskonalać urządzenia jakie zbudowałem. Przygoda ta zaczeła się jeszcze bardziej ciekawa, nie chce by ta przygoda się skończyła, chcę kontynuować ta przygodę a greenbook to będzie kolejny tom tej przygody.

pozdrawiam :)

_________________
BlueBook



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 13 sty 2015, o 20:44 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 10 paź 2014
Posty: 55
Pomógł: 0

Chcę posiadać GreenBooka, bo:

Bo to moje spełnienie marzeń by pójść krok dalej w tym co robię w tym co uwielbiam robić.... Programować :)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 14 sty 2015, o 00:22 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 14 wrz 2014
Posty: 32
Pomógł: 1

Chcę posiadać GreenBooka bo: kara finansowa za przetrzymanie BlueBooka w bibliotece akademickiej nie pozwala na wypożyczenie innych książek :D



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 14 sty 2015, o 08:04 
Offline
Nowy

Dołączył(a): 28 gru 2014
Posty: 3
Lokalizacja: Kraków
Pomógł: 0

Witam serdecznie. Super propozycja. Gratuluje pomysłu. Green- Booka też pragnąłbym mieć.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 14 sty 2015, o 14:50 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 31 sie 2014
Posty: 135
Lokalizacja: Racibórz (okolice)
Pomógł: 0

Fajnie byłoby mieć GreenBook'a bo mógłbym nabyć wiedzę do ukończenia wielu fajnych i ciekawych projektów. Dzięki tej wiedzy, chciałbym zarażać elektroniką i programowaniem innych, zwłaszcza młodych ludzi, którzy często nie mają co zrobić z wolnym czasem i łobuzują z nudów.

Po nabyciu GB w grubej oprawie przekazałbym egzemplarz w miękkiej oprawie dalej :)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 14 sty 2015, o 15:40 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 18 lut 2014
Posty: 53
Lokalizacja: Kraków
Pomógł: 0

Chcę posiadać GreenBooka, bo: chciałbym mieć z czym pojechać gdyby został ogłoszony konkurs Greenbook na krańcach świata ;)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 14 sty 2015, o 21:22 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 11 wrz 2013
Posty: 709
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 23

Jako, że dałem ramy czasowe na odpowiedzi proszę już nie pisać dokończenia zdania.
Teraz umieszczajcie projekciki dla kolegi RafPe.
W czasie odpowiedzi zmieścili się:
1. Elektronik;
2. janusz;
3. j23;
4. chlopek_p;
5. nkarol82;
6. Mateo193;
7. Rafal9018;
8. Mateo;
9. niziol.

Reszta była już po czasie czyli po północy, więc nie mogę ich uznać, ale konkurencja i tak jest mocna i musicie mi dać czas troszkę czasu na zastanowienie i konsultację z RafPe.

Mam nadzieję, że uda mi się jutro ogłosić wynik jednak nie wiem kiedy wrócę do domu - dziś dopiero dotarłem.
Na pewno ogłoszę wynik i skontaktuję się z autorem na PW.

--
Grzegorz...

------------------------ [ Dodano po: 42 minutach ]

Mateo193 napisał(a):
@Dla RafPe
Dość ciekawy projekt przedstawiłem w tym temacie:
http://forum.atnel.pl/post94292.html

Wiem wiem jestem skąpy, ale jak nie Grzegorz... to może RafPe wpadnie w oko mój projekt.


OK kolego jako, że projekcik już wcześniej widziałem i faktycznie "robi wrażenie" to niestety sam się wykluczyłeś z mojej listy ;).
Jesteś dużo "za dużo" zaawansowany jak na moje "naiwne" pytanie.

--
Grzegorz...

------------------------ [ Dodano po: 51 minutach ]

chlopek_p napisał(a):
Chcę posiadać GreenBooka, bo: jestem uzależniony od C i Mirka, moje dzieci już wiedzą kto to jest Mirek. Na pytanie matki co robi tata ?? ogląda Karasia :)(bez urazy Mirek ) ale niestety GreenBooka już mam więc nie potrzebuje.

przepraszam za offtopa jak coś to można skasować posta.


Ehh ze zmęczenia nie czytam ze zrozumieniem - kolega też odpada, bo ma książkę zwaną GB.

--
Grzegorz...



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 15 sty 2015, o 17:36 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 11 wrz 2013
Posty: 709
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 23

Grzegorz... napisał(a):
Mateo193 napisał(a):
@Dla RafPe
Dość ciekawy projekt przedstawiłem w tym temacie:
http://forum.atnel.pl/post94292.html

Wiem wiem jestem skąpy, ale jak nie Grzegorz... to może RafPe wpadnie w oko mój projekt.


OK kolego jako, że projekcik już wcześniej widziałem i faktycznie "robi wrażenie" to niestety sam się wykluczyłeś z mojej listy ;).
Jesteś dużo "za dużo" zaawansowany jak na moje "naiwne" pytanie.

--
Grzegorz...



Żebyś źle nie zrozumiał to oczywiście na razie jesteś faworytem w akcji RafPe (bo to jedyny zgłoszony projekt), a mi się np. bardzo podoba.

--
Grzegorz...



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 15 sty 2015, o 22:15 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 maja 2013
Posty: 191
Pomógł: 2

Okej:) Rozumiem dobrze. Wątpię aby był tylko jeden projekt, bo tu nie chodzi o trudność tylko o pomysł, więc taka sugestia dla pozostałych aby wstawiali swoje projekty, nie muszą to być jakieś nadzwyczajne:) Najbardziej mnie martwią niektóre dokończenia zdań, ponieważ trochę nie lubię pisać "zaraził bakcylem", bo to jest trochę napisać mam dziewczynę/żonę, ale ona nie daje mi pieniędzy na książkę; takie błaganie o współczucie ale odwrotnie ;). Życzę powodzenia każdemu, bo książka naprawdę warta wysilenia się i wstawienia czegoś na forum. Tak jak już mówiłem może to być proste, ale ciekawe urządzenie a na pewno Jury ocenią pozytywnie:)

_________________
sig off ;(



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 16 sty 2015, o 18:16 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2012
Posty: 112
Lokalizacja: Radom
Pomógł: 2

Mateo193 napisał(a):
Okej:) Najbardziej mnie martwią niektóre dokończenia zdań, ponieważ trochę nie lubię pisać "zaraził bakcylem", bo to jest trochę napisać mam dziewczynę/żonę, ale ona nie daje mi pieniędzy na książkę; takie błaganie o współczucie ale odwrotnie ;). Życzę powodzenia każdemu, bo książka naprawdę warta wysilenia się i wstawienia czegoś na forum. Tak jak już mówiłem może to być proste, ale ciekawe urządzenie a na pewno Jury ocenią pozytywnie:)

Czy to może dygresja do mojego wpisu, poco te złośliwości.

_________________
http://januszp25.blogspot.com/



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 16 sty 2015, o 18:35 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 paź 2011
Posty: 8583
Pomógł: 337

Panowie .. panowie ... nie tak... za mało Q w Q .... poprawić się Q ... :) parafrazując ... Pasikowskiego
a teraz tak ... proponuję nie podkładać sobie nóg, nie biegać z nożyczkami .. wiem że GB to łakomy dla was kąsek
ale to jeszcze nie powód by skakać do gardeł ... niestety chętnych jest wielu a książki tylko dwie

DLATEGO bez dogryzek , dygresji, złośliwości itd w całej rozciągłości ...

PAX PAX miedzy chrześcijany .... TU JURY DECYDUJE wiec nie macie poco się koledzy obrzucać błotem ...
jeszcze jedno działanie zaczepno-obronne w tym temacie,
a prowokatorzy i parówkowi skrytożercy oraz świadkowie biegi, przebiegli i jehowi dostają po warnie i zostają wykluczeni z rozdania GB.

....

ʘ͜͡ʘ

_________________
[b]San Escobar! Patria mia! Tu eres como la salud.[/b]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 16 sty 2015, o 22:30 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 11 wrz 2013
Posty: 709
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 23

Witam ponownie i pozdrawiam wszystkich biorących udział w "konkursie".
Werdykt (po praktycznie jednogłośnych konsultacjach z kolegą RafPe :)): książka idzie do kolegi J23.
Wyjaśnienie: głównie za to, że w razie czego (wg. mnie nabycia GreenBooka HD) przekaże książkę dalej.
Podchwycił to też kolega Shiro, ale już po terminie zgłoszeń.
Tu mała uwaga do prowadzących forum, albo byłem na prawdę zmęczony, ale wydaje mi się, że kolega "niziol" pisał przed "krytyczną" północą? Nie zmienia to stanu rzeczy - to tylko pytanie :).

Wg. mnie "kolejne miejsca" (głównie za podanie przyczyny "z jajem"):
- nkarol82: "Chcę posiadać Greenbooka, bo: już czas wyjść z piaskownicy."
- niziol: "Chcę posiadać GreenBooka bo: kara finansowa za przetrzymanie BlueBooka w bibliotece akademickiej nie pozwala na wypożyczenie innych książek :D"

P.S. Mała uwaga - te kolejne miejsca mogą mieć znaczenie, ale tu tylko sieję ziarno nadziei, a wszystko okaże się za jakiś czas. Proszę zainteresowanych o nie opuszczanie tego wątku ;).

--
Pozdrawiam.
Grzegorz...



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 16 sty 2015, o 22:47 
Offline
Moderator zasłużony dla forum.atnel.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lip 2012
Posty: 3187
Lokalizacja: Kraków - obok FAB5 ATMEL'a
Pomógł: 89

Grzegorz... napisał(a):
ale wydaje mi się, że kolega "niziol" pisał przed "krytyczną" północą?


niziol napisał po północy, ale to do Ciebie należy decyzja. ;-)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 17 sty 2015, o 02:01 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 maja 2014
Posty: 317
Pomógł: 19

Grzegorz... napisał(a):
(...)
Werdykt (po praktycznie jednogłośnych konsultacjach z kolegą RafPe :)): książka idzie do kolegi J23.
Wyjaśnienie: głównie za to, że w razie czego (wg. mnie nabycia GreenBooka HD) przekaże książkę dalej.
(...)
:o :shock: :) :) :) O rety... :) Nie spodziewałem się.. WIELKIE DZIĘKI Kolego Grzegorz za to, że zrobiłeś ten konkurs! -i za to, że mogłem startować i było mi dane wygrać GreenBook'a :) Właściwie jestem tak wzruszony, że nie wiem co pisać. Jedyne słowo, które ciśnie mi się na usta to: DZIĘKUJĘ.
To wszystko co napisałem o przekazaniu książki GB później innej osoby, gdy nabędę GB HD to wszystko prawda, podtrzymuję to i słowa dotrzymam.
Jeszcze raz BARDZO MOCNO DZIĘKUJĘ! Hurra! :)

Pozdrawiam! j23 Jarek

_________________
"O sygnałach bez całek" Czesław Frąc



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 17 sty 2015, o 04:56 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2014
Posty: 356
Lokalizacja: Pruszków
Pomógł: 15

Witam wszystkich

Gratulacje - j23: za pierwsze miejsce myślę, że jak dostaniesz GreenBooka z pewnością zaczniesz nadawać :D RFM7x :D

Pozdrawiam Paweł.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 17 sty 2015, o 15:12 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 14 wrz 2014
Posty: 32
Pomógł: 1

Graty J23 :D



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 17 sty 2015, o 15:34 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 maja 2014
Posty: 317
Pomógł: 19

Dziękuję za miłe słowa Koledzy P3ndz3l3k i niziol! :)
Tak, myślę, że jak przetrawię teorię z GreenBook'a zacznie się naprawdę jazda z RFM'ami :D - nie wiem tylko z czym (z jakimi modułami) konkretnie jeszcze, ale na pewno coś się będzie działo. Na chwilę obecną mam nadzieję, że uda mi się zrobić jakiś projekt z pożytkiem nie tylko dla mnie, ale i dla tego forum. :) Pomysłów mam całkiem niemało. Od dłuższego czasu myślę nad alternatywą dla internetu i pewne realne pomysły chodzą mi po głowie (kilka technologii naraz). Heh.. Od razu piszę, że nie mam na myśli ZASTĘPOWANIA internetu przez to coś, tylko raczej możliwość alarmowego skorzystania, z czegoś takiego. Pozostaje jednak dopracować pewne szczegóły kanału i protokołu komunikacyjnego. Możliwości są jednak dość spore. ;) Inna sprawa, że zawsze chciałem wiedzieć to co jest napisane o RS232 w GreenBook'u, a czego nie ma w BlueBook'u.
Książka NA PEWNO się przyda. :) -a gdy zajdzie u mnie procedura: kupuję_nowego_GB_HD==true, to wtedy -tak jak wspomniałem- obecna nagroda powędruje do kolejnej osoby z tego forum. Mam już nawet pewnego faworyta (przypuszczam, że wśród osób dyskusji tego wątku istnieje przynajmniej jedna osoba, która wie o kim piszę). ;)

Pozdrawiam! j23 Jarek

_________________
"O sygnałach bez całek" Czesław Frąc



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 17 sty 2015, o 17:02 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2013
Posty: 988
Lokalizacja: Byram, MS 39272
Pomógł: 55

j23 znowu nadaje! :)

_________________
Pomysły na podpis - wyślij SMSa +1 769 243 0011



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 17 sty 2015, o 21:56 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 11 wrz 2013
Posty: 709
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 23

WoodPaker napisał(a):
j23 znowu nadaje! :)


No cóż nadaje i to poprzez RFM-y.
No dobra jeszcze nie nadaje, bo książka czeka na wysłanie z powodu weekendu ;).
Ale myślę, że może nadawać "falami mózgowymi" domyślając się co go czeka jak już GB "nadpłynie" znaczy się dojdzie do paczkomatu :lol:.

--
Grzegorz...



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Sitemap
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group phpBB3.PL
phpBB SEO