Kanał - ATNEL tech-forum
Wszystkie działy
Najnowsze wątki



Teraz jest 19 kwi 2024, o 06:15


Strefa czasowa: UTC + 1





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 gru 2012, o 09:00 

Pomógł: 0

Widziałem na stronie atnel.pl że kilka(naście :)) uczelni współpracuje z Mirkiem, nie dało by się tego przełożyć na zwiększenie ilości materiałów dostępnych na ATB, jakieś takie typowe uczelniane ćwiczenia?, może powstają jakieś laborki na ATB.

Przyznaje, że mnie najlepiej się uczy jak mam nóż na gardle ;), więc coś w formie ćwiczeń i zaliczenia było by odpowiednie. Bardzo podobnie jest prowadzona książka Prathy.

Zauważyliście, że średnio co miesiąc wzrasta o jeden średnia ilość tematów na forum, oraz przyrost ok 50 użytkowników w miesiącu, więcej nas! :).



Góra
  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 18 gru 2012, o 09:57 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27224
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Powstają takie laborki. Któregoś razu nawet jeden z prowadzących podsyłał mi do konsultacji tematy ćwiczeń, na laborki - jak opracował na podstawie pierwszej książki ;) fajnie to wyglądało ....

Ja mam tylko nadzieję, że moje poradniki do książek, które staram się tworzyć, będą taką namiastką chociaż tego o czym mówisz. Obecnie pracuję nad kolejnym poradnikiem - kurczę ale to czasu zajmuje taki poradnik video ;) .... Ten będzie m.in o tym - na co akurat również ty pisałeś że czekasz. A więc wskaźniki, struktury callbacki itp ... Mam nadzieję, że przed świętami się pojawi jeszcze - praca wre.

No i przyznam, że niesamowicie się cieszę że jest nas więcej ale głównie dlatego się cieszę - że jakosik tak - fajnie się składa, że przybywają sami na prawdę fajni ludzie. Super kontakt .... i jakoś udaje się wciąż utrzymywać ten sam poziom - ale chodzi mi o poziom kultury i wzajemnego poszanowania na tym forum.

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 19 gru 2012, o 11:35 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2012
Posty: 195
Pomógł: 0

mirekk36 napisał(a):
fajnie się składa, że przybywają sami na prawdę fajni ludzie. Super kontakt .... i jakoś udaje się wciąż utrzymywać ten sam poziom - ale chodzi mi o poziom kultury i wzajemnego poszanowania na tym forum.


Mi osobiście na tym forum podoba się to że można uzyskać rzetelne porady w stylu " popatrz jak masz to, to co uzyskasz robiąc po swojemu ? spróbuj zrobić tak i tak i przeczytaj w książce to i to A nie "zrób tak bo to działa (0 tłumaczenia), gdzieś spotkałem się z czymś takim i zrobiłem tak i działa ( w sensie cuda się wydarzyły nie wiadomo skąd i dlaczego) " Poza tym nie ma takiego traktowania z góry w sensie jest jakieś Wszechpotężne grono ludzi operujących w jakimś zamkniętym kręgu którzy rozmawiają tylko między sobą a resztę traktują "na odwal".
Na forum jest taka fajna "przyjazna" wymiana informacji (w sensie nauczania DOBREGO TATY - "Oj Karolku źle zrobiłeś ale popatrz Tatuś Ci pokaże i na przyszłość będziesz wiedział") - Mi się osobiście wydaje ,że styl prowadzenia Forum zależy od założyciela (założycieli) - A tu naprawdę trzeba docenić Mirka jego pasję, talent do tłumaczenia i cierpliwość ( której mi brakuje ). Facet nagrywa film bierze flamaster rysuje i tłumaczy - mało kto ma tyle zapału. Szkoda że na polibudzie nie miałem takiego prowadzącego zajęcia...

P.S. Z niecierpliwością czekam na kolejny poradnik :)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 19 gru 2012, o 15:08 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27224
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

kidcowboy napisał(a):
P.S. Z niecierpliwością czekam na kolejny poradnik :)


Oj tworzy się właśnie, tworzy ... mam nadzieję że jeszcze przed Wigilią zdążę ;) ..... oj będzie nietypowo - kurczę hmmm może troszkę przesadzę z pewną formą przekazu ;) ale może jakoś mi to wybaczycie .... nie mniej jednak nie umiałem wymyślić innego sposobu żeby wytłumaczyć to o co mi chodziło ;)

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 19 gru 2012, o 15:09 

Pomógł: 0

No to przynajmniej będę miał chociaż jeden Prezent na święta!



Góra
  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 19 gru 2012, o 15:28 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2012
Posty: 195
Pomógł: 0

mirekk36 napisał(a):
kurczę hmmm może troszkę przesadzę z pewną formą przekazu ;) ale może jakoś mi to wybaczycie .... nie mniej jednak nie umiałem wymyślić innego sposobu żeby wytłumaczyć to o co mi chodziło ;)


Ja obstawiam że Mirek na filmie będzie w stroju świętego mikołaja i będzie mówił o strukturach!!! :)
Np. nazwa struktury ->swieta
Elementy -> uint32_t prezenty ;
char imie_obdarowanego [20];
float waga_przed_swietami, waga_po_swietach;
itd. itd . :D :D :D



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 19 gru 2012, o 15:40 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27224
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Oj ;) będzie gorzej - tego się chyba nikt nie spodziewa - ale sorki - nieraz mam może zbyt przerośnięte poczucie humoru ;)

A z tym mikołajem to aż szkoda, że nie wpadłem na pomysł ;) przydałby się

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 19 gru 2012, o 15:49 

Pomógł: 0

Zawsze możesz wrzucić wstawki... Ho....Ho....Ho ;)



Góra
  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 19 gru 2012, o 16:03 
Offline
Moderator zasłużony dla forum.atnel.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lip 2012
Posty: 3187
Lokalizacja: Kraków - obok FAB5 ATMEL'a
Pomógł: 89

mirekk36 napisał(a):
Oj ;) będzie gorzej - tego się chyba nikt nie spodziewa - ale sorki - nieraz mam może zbyt przerośnięte poczucie humoru ;)



Jeszcze gorzej? Czyli Mirek będzie wykładał w kąpielówkach :lol:



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 19 gru 2012, o 16:06 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 maja 2012
Posty: 233
Lokalizacja: Gdynia
Pomógł: 15

To ja tylko nieśmiało poproszę o najbardziej 'zboczone' i hardkorowe przykłady :twisted:



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 19 gru 2012, o 16:09 

Pomógł: 0

Będzie w mojo to będziesz miał zboczone przykłady :P



Góra
  
cytowanie selektywne  Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Sitemap
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group phpBB3.PL
phpBB SEO